Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fatih camiine nasıl gidilir

  1 ziyaretçi

  fatih camiine nasıl gidilir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Fatih Camii nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Fatih Camii nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Fatih Camii konumuna Toplu Taşıma

  Türkiye'deki Fatih Camii adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Fatih Camii adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Fatih Camii adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Fatih Camii için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Malta / Fatıh Yönü; Fatih; İstanbul Büyükşehir Belediyesi; Yavuz Selim.

  Fatih Camii adresine Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 28, 31E, 336E, 35D, 38E, 87, 90, 90B Tren: MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK), MARMARAY (HALKALI - GEBZE) Metro: M1A, M2

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Fatih Camii için yol tarifi alın.

  Fatih Camii adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Fatih konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Fatih Camii için Otobüs, Metro, Tren ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Fatih Camii nerede, nasıl gidilir | Oraya Nasıl Giderim.COM

  Fatih Camii

  Fatih Camii İstanbul Fatih'te bulunmaktadır.

  Anadolu yakasından gelenler için

             ok32/36KE/37E/336E/90

             ok32/36KE/37E/336E/90

             okok32/36KE/37E/336E/90

             okok32/36KE/37E/336E/90

  Avrupa yakasından gelenler için

             ok

             okok

             32

             87

  Yazı kaynağı : www.orayanasilgiderim.com

  Fatih Camiisine nasıl gidilir? Fatih Cami metro, metrobüs, tramvay ile nasıl gidilir?

  Fatih Camiisine nasıl gidilir? Fatih Cami metro, metrobüs, tramvay ile nasıl gidilir?

  Devrin alimlerinden, Nakşibendi tarikatı şeyhlerinden İsmailağa’dan dünyaya uzanan Kur’an ve sünnet tebliğinin ihmandarı Üstad Mahmud Efendi hazretleri vefat etti. Mahmud Ustaosmanğlu’nun cenâzesi; 24 Haziran Cuma namazını müteâkip Fatih Camii’nde kılındıktan sonra, Edirnekapı Sakızağacı Kabristanı’ndaki kabrine defnedilecektir. Mahmud Efendi’nin cenaze namazına gitmek isteyenler Fatih Cami’sine nasıl gidileceğini merak ediyor. Peki Fatih Camiisine nasıl gidilir? Fatih Camii’ye nasıl giderim?

  fatih camii

  Fatih Camiye nasıl gidilir?

  Fatih Camii İstanbul ilinin Fatih ilçesi içerisinde bulunmaktadır. Fatih camiye özel araç vasıtası ile gitmeyi düşünen kişilerin Karaköy tarafından gelerek Galata köprüsünü geçmeleri gerekmektedir. Haliç tarafından ise Atatürk bulvarına geçilmesi durumunda tabelaların takip edilerek camiyi kolay bir biçimde bulabilmektedirler. Toplu taşıma araçları aracılığı ile bu alana gitmek isteyen kişiler Yavuz Selim ve Eminönü duraklarından kalkmakta olan otobüsler ile beraber Fatih Cami'ne gidebilmektedirler.

  Anadolu yakasından Fatih Camiisine nasıl gidilir?

  Kadıköy'den Eminönü vapuruna bininiz. Eminönü otobüs duraklarından 32, 36KE, 37E, 336E, 90 numaralı otobüslerden birine binerek Fatih durağında indiğinizde Fatih Camii'ne ulaşabilirsiniz.

  Üsküdar'dan Eminönü vapuruna bininiz. Eminönü otobüs duraklarından 32, 36KE, 37E, 336E, 90 numaralı otobüslerden birine binerek Fatih durağında indiğinizde Fatih Camii'ne ulaşabilirsiniz.

  Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar'da inerek Eminönü vapuruna bininiz. Eminönü otobüs duraklarından 32, 36KE, 37E, 336E, 90 numaralı otobüslerden birine binerek Fatih durağında indiğinizde Fatih Camii'ne ulaşabilirsiniz.

  Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Kadıköy'de inerek Eminönü vapuruna bininiz. Eminönü otobüs duraklarından 32, 36KE, 37E, 336E, 90 numaralı otobüslerden birine binerek Fatih durağında indiğinizde Fatih Camii'ne ulaşabilirsiniz.

  Metro metrobüs tramvay ile Fatih Camii’sine nasıl gidilir?

  Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi metrobüs istasyonundan metrobüse binerek Edirnekapı'da ininiz. Üst geçidin sağından çıkarak Şehitlik'in oradaki otobüs durağından Eminönü yönüne giden herhangi bir otobüse binerek Fatih durağında indiğinizde Fatih Camii'ne ulaşabilirsiniz.

  Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Zeytinburnu durağında Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Edirnekapı'da ininiz. Üst geçidin sağından çıkarak Şehitlik'in oradaki otobüs durağından Eminönü yönüne giden herhangi bir otobüse binerek Fatih durağında indiğinizde Fatih Camii'ne ulaşabilirsiniz.

  Bayrampaşa, Esenler taraflarından geliyorsanız 32 numaralı otobüse binerek Fatih durağında indiğinizde Fatih Camii'ne ulaşabilirsiniz.

  Taksim'den 87 numaralı otobüslerden birine binerek Fatih durağında indiğinizde Fatih Camii'ne ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap