Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fatih artman neden behzat ç de yok

  1 ziyaretçi

  fatih artman neden behzat ç de yok bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinde Harun neden yok? Erdal Beşikçioğlu açıkladı: Fatih Artman güçlü oyuncu ancak endişe duymuş olabilir

  Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinde Harun neden yok? Erdal Beşikçioğlu açıkladı: Fatih Artman güçlü oyuncu ancak endişe duymuş olabilir

  Blu TV'de yeni sezonuyla ekrana gelen Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi, 24 Ocak'taki 8. bölümüyle sezon finali yaptı. Finalin yayınlanmasının hemen ardından ise dizinin oyuncuları Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu ve Berkan Şal, tv100'de yayınlanan Az Önce Konuştum'a konuk oldu. Canlı yayında Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtlayan başarılı oyuncular, ilginç açıklamalar yaptı.

  "BİRİNCİ HAFTANIN SONUNDA BABAM ÖLDÜ"

  Behzat Ç.'nin neden sevildiğini anlatan Erdal Beşikçioğlu, “Biz karakterleri çok sevdik. Kendimizden çok fazla şey koyduk. Ülkede eksik olan duyguyu tamamlama üzerinde bir efor sarf edildi. Sanırım bu da hedefine ulaştı. İzleyici tarafından da çok sevildi. Sevgisi kadar nefreti de şiddetli. Bir seyirci grubu var ki Behzat’a bayılıyor; bir seyirci grubu var ki keşke efsane olarak kalsaydı diyor” ifadelerini kullandı.

  behzat2

  Çekimler sırasında babasını kaybeden Beşikçioğlu yaşadığı zor günleri de anlattı. Usta oyuncu, "Birinci haftanın sonunda babam öldü. Benim bir an önce gitmem gerekti hemen döndüm çünkü oradaki insanların motivasyonunu zedelemek istemedim. Kızımla da sahne oynuyoruz bir şey oldu ameliyat olmak zorunda kaldı. Bir taraftan Behzat Ç.’yi çekiyoruz bir taraftan Derin ameliyat oluyor. İnanç’ın da aynı şekilde çekimlerde o kadar aksaklıkları oldu ki… O yüzden benim bütün Behzat Ç. sezonları değerlidir ama bu sezonun artı bir değeri vardı." dedi.

  behzat4

  "HAYALET'TE NELER DEĞİŞTİ?"

  Işık'ın, "Hayalet’te neler değişti?" sorusuna İnanç Konukçu, "Ben değiştim, oyunculuğa bakışım değişti o noktada Hayalet yazım olarak da değişti. 10 sene geçti, izledik, yaşadık, tecrübe ettik bu ister istemez bir değişim getirdi." diyerek yanıt verdi. Konukçu, “İnsanlarda eski tadı vermeyecek çekincesi var ister istemez. O bizde de vardı. Biz de çok özlemişiz… Ortaya böyle bir sezon çıktı” dedi.

  behzat

  "ESKİ İSİMLER NEDEN KADRODA YOK?"

  Bazı eski oyuncuların dizinin kadrosunda olmamasıyla ilgili Beşikçioğlu şu ifadeleri kullandı:

  Başlıksız-3

  "Fatih oynamak istemiyor demek ki ama bizim Fatih’in kendi inisiyatifi oynasa güzel olurdu ama anlıyorum da yarattığınız karakteri 10 yıl sonra yeniden gündeme getirmek akıllı işi değildir o konuda endişe de duymuş olabilir. Güçlü oyuncu olsa güzel olur"

  behzat5

  "Bu soru çok soruluyor ‘Serdar abi niye yok, Ercan niye yok?’ arkadaşlar 10 yıl geçti projenin üzerinden insanlar birtakım kanallara gitti ben de olamayabilirdim başkası da olmayabilirdi. Bunun altında buzağı aramaya gerek yok. Fatih oynamak istemiyor demek ki ama bizim Fatih’in kendi inisiyatifi oynasa güzel olurdu ama anlıyorum da yarattığınız karakteri 10 yıl sonra yeniden gündeme getirmek akıllı işi değildir o konuda endişe de duymuş olabilir. Güçlü oyuncu olsa güzel olur."

  2404417_810x458

  YENİ SEZON NE ZAMAN?

  Işık'ın, "Yeni sezon ne zaman başlayacak?" mı sorusuna Beşikçioğlu, "Olacak mı?" sorusu ile cevap verirken Şal, "Olsun, olsun" dedi. Beşikçioğlu, "Mayıs, Haziran gibi çekmeye başlayacağız." dedi.

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Behzat Ç.'den kötü haber: 2 oyuncu kadroda yok!

  Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç dizisiyle geri dönüyor ama eski kavga yeniden gündeme geldi!

  Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç dizisiyle geri dönüyor ama eski kavga yeniden gündeme geldi!

  TelevizyonGazetesi.com / Detay – Behzat Ç dizisi yakında yeniden izleyicilerle buluşacak ama eski defterler de yeniden açılmaya başlandı. TRT1 ekranında ilk yayınlandığı dönemde büyük beğeni toplayan dizi, o dönemin siyasi atmosferine dokunan yanlarıyla da akıllarda kalmıştı.

  Behzat Ç dizisi 2019 yılında farklı bir konsept ile yeniden izleyicilerle buluştu ama bu buluşma beklendiği kadar tatmin edii olmamıştı. Erdal Beşikçioğlu’nun da senaryo konusunda itirazları olduğu için devam etmek istemediği haberleri gündemi meşgul etmişti. Blu TV’de yeniden izleyicilerle buluştuğu süreçte dizide Harun karakterini canlandıran Fatih Arman’ın yer almaması çok konuşulmuştu. O dönemde Seda Bakan da hamileliği nedeniyle dizinin ekibinde bulunamamıştı.

  Behzat Ç dizisi için geçtiğimiz gün Erdal Beşikçioğlu kendisine gelen senaryoyu beğendiğini ve dizinin geri döneceğini müjdeledi. Bu haber milyonlarca hayranı memnun ederken, eski kadrodan oyuncuların da yer alacağını açıklayan usta oyuncu, heyecanı daha da artırmıştı.

  Herkesin aklındaki soru ise Fatih Artman’ın bu sefer hikayede yer alıp almayacağı konusuydu. Bir şehir efsanesine göre Erdal Beşikçioğlu ile Fatih Artman kavga etti ve araları iyi değil. Bu nedenle de Artman dizinin devam bölümlerinde yer almıyor. Anlaşılan bu kavga hala sonuçlanmamış olacak ki, Fatih Arman’ı yine izleyemeyeceksiniz.

  Behzat Ç dizisinin tekrar izleyicilerle buluşmasına sevinenler Fatih Artman’ın yine olmayacağına ise üzülecek. Erdal Beşikçioğlu’ndan Fatih Artman’la kavga iddiaların şu sözlerle yanıtlamıştı: “Ben ağabeyim, her zaman affediciyim. Yeter ki kardeş, ağabeyinin yüzüne bakamayacak bir suç işlememiş olsun.”

  Bu imalı sözler de hala akıllarda duruyor. Bir başka dikkat çeken konu ise Blu TV’de projenin devam etmemesi üzerine İnanç Konukçu, Erdal Beşikçioğlu’na yönelik bir eleştiride bulunmuştu. Şimdi bu ikili yeniden bir arada sette yer alacak.

  8 bölümden oluşacak olan diziyi izlemek isteyenler yine Blu TV’ye abone olmak durumunda kalacak.

  Özel içerikler youtube kanalımızda

  Abone olun

  Yazı kaynağı : televizyongazetesi.com

  Behzat Ç'yi kabul etmeyen Fatih Artman'dan yeni bomba proje!

  Behzat Ç'yi kabul etmeyen Fatih Artman'dan yeni bomba proje!

  TelevizyonGazetesi.com / Detay – 1988 yılında Ankara’da dünyaya gelen Fatih Artman, Behzat Ç dizisinde canlandırdığı Harun karakteri ile milyonlarca hayranın sevgisini kazandı. Dizinin efsane isimlerinden birisi haline gelen Fatih Artman, 2019 yılında olduğu gibi 2022 yılında da yeniden izleyicilerin karşısına çıkacak olan Behzat Ç’de yer almayacak.

  Erdal Beşikçioğlu ile kavgalı olduğu için dizinin kadrosunda yer almak istemediği konuşulan Fatih Artman, kendi yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Behzat Ç’nin ardından Beş Kardeş, Son Destan, Vatanım Sensin gibi projelerde yer alan oyuncu, geçen sezon ise Menajerimi Ara ile yine etkili bir çıkış yapmıştı.

  Bir Başkadır isimli Netflix dizisinde canlandırdığı Yasin karakteri ile bir anlamda Behzat Ç’deki Harun karakterinin tavırlarını andıran rolüyle dikkatleri çeken oyuncu, ayrıca Aşk 101 dizisinde de konuk olarak yer almıştı.

  Behzat Ç’nin yeniden BluTV’de izleyici karşısına çıkacağının konuşulduğu ve heyecanın arttığı şu dönemde Fatih Artman ise başka bir proje ile gündem oldu.

  Gülse Birsel’in hazırladığı ve Disney Plus’un sürprizlerinden birisi olan Yılbaşı isimli sinema filminde Fatih Artman’ı da izleyeceksiniz.

  Gülse Birsel’in uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğü Yılbaşı isimli film, yılbaşı günü bir sitede yaşanan komik olayları anlatıyor. Filmin kadrosu ise çok önemli isimlerden oluşuyor.

  Gülse Birsel’in yanı sıra; Alina Boz, Ezgi Mola, Cengiz Bozkurt, İrem Sak, Alican Yücesoy, Serkan Keskin, Boran Kuzum, Büşra Pekin ve Ayta Sözeri gibi isimler ile anlaşma sağlandı.

  Fatih Artman eski rol arkadaşları Behzat Ç heyecanı yaşarken, komedi rolüyle Yılbaşı isimli sinema filmiyle gündemde olacak.

  Özel içerikler youtube kanalımızda

  Abone olun

  Yazı kaynağı : televizyongazetesi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap