Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fatih altaylı, emre belözoğlu

  1 ziyaretçi

  fatih altaylı, emre belözoğlu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Emre Belözoğlu Fatih Altaylı tartışması ne? Emre Belözoğlu ne dedi?

  Emre Belözoğlu Fatih Altaylı tartışması ne? Emre Belözoğlu ne dedi?

  Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Başakşehir'in Beşiktaş'a 2-0 mağlup olduğu karşılaşmada Siyah-Beyazlı taraftarların ailesine hakaret ettiğini belirterek "Annem var, babamdan başka kimsenin elini tutmamış. Eşim benden önce başka kimse ile görüşmedi. Şeref istiyorlarsa bu bizde fazlasıyla var" açıklamasını yapan Teknik Direktör Emre Belözoğlu'na, ünlü gazeteci Fatih Altaylı zehir zemberek sözlerle yüklendi. Peki, Emre Belözoğlu Fatih Altaylı tartışması ne? Emre Belözoğlu ne dedi?

  Altaylı, Bloomberg HT'deki yayında Belözoğlu'nun kadınlara yönelik cinsiyetçi söylemlerde bulunduğunu ifade edip, "Benim anamın eline el değmemiştir, karımın eline el değmemiştir. Bu mudur şeref? Haysiyet bu mudur? Ne alakası var? Hırsızsındır, alçaksındır, haysiyetsiz işler yaparsın, kaçakçısındır, yetim hakkı yiyorsundur... Oralarda ararsın şerefi. Birinin elini tutup tutmamasında değil. Çünkü kimse bilmez hangi karanlık köşede kimin kimin neyini tuttuğunu. Bunun üzerinden böyle bir şey diyemezsin. Bunun üzerinden kadına hakaret edemezsin. Kadının cinselliği ile kadının birinin elini tutmasını ilkel bir dünya görüşü olarak dayatamazsın" dedi.

  Altaylı devamında, "Hepimizin çoluğu çocuğu var. Benim kızım veya senin kızın bir çocukla el ele gezse mutlu olursun. Şerefini haysiyetini mi kaybeder ey Emre, ey Fetullah'ın çocuğu! Ayıp! Bunun üzerinden şeref haysiyet yorumu yapmak, onun bunun karısıyla kızıyla kendi karını kızını karşılaştırmak ayıptır. Ama boşuna Fetullah Terör Örgütü demiyorlar ki. Boşuna bunlar onun eteğinin altından çıkmıyor ki" diye konuştu.

  Ünlü gazeteci sözlerini, "Ama çok kişinin de hoşuna gitmiştir bu laf. Alıcısı var. O da alıcısını biliyor zaten. Alıcısına söylüyor onu" ifadeleriyle noktaladı.

  Başakşehir'in hocası Emre Belözoğlu, Gent maçından önce yaptığı açıklamada, "Hala çok sakin değilim. Konuşulması gerekenin 2 kızımın ve eşimin 20 metre ötesinde aileme yönelik yapılan hakaretler üzerinden değerlendirilmesi gerekyior. Benim kendi ailem hakkında söylediğim konuların bir anda tüm kadınların geçmiş ilişkilerine geliyor olmasını anlamlandıramıyorum. Beşiktaş'ın çok güzel bir mottosu var; "Şerefinle oyna, hakkınla kazan" diyen. Benim atfettiğim şeref, o şerefti. 2 tane kızım orada ve eşim orada, onlara yapılan hakaretler, kadına şiddet olmuyor mu?Gerçekçi olmak lazım, konuştuğumuz zaman karnımızdan değil, kalbimizden konuşmamız lazım. Hissetmediğim bir duygunun hiç kimseye hesabını vermem. Bir tek Allah'a veririm" sözlerini kullanmıştı.

  Emre Belözoğlu'nun avukatı Mahir Işıkay konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

  "14 Mart 2023 tarihinde katıldığı bir televizyon programında gazeteci Fatih Altaylı'nın asılsız, gerçek dışı, yanlı, kişilik haklarını ihlal edici, karalayıcı, eleştiri, ifade ve basın özgürlüğü sınırlarını aşan beyanları ile Sayın Emre Belözoğlu'nun manevi kişiliğini yıpratmaya, kişilik haklarını ihlale yönelik yalan, hakaret ve iftiralarla dolu beyanları karşısında açıklama yapma gereği duyulmuştur.

  Hakkında hiçbir soruşturma bulunmayan, açılmış tüm soruşturmalardan tamamı kesinleşmiş yargı kararı ile aklanarak çıkan müvekkilim Sayın Emre Belözoğlu adına; Fatih Altaylı'nın bu olumsuz algı yaratma çabası içindeki açıklamaları nedeniyle tüm yasal haklarımızı kullanacağımızı, bu kapsamda tüm bu haksız ithamlarının hesabını çok yakın zamanda yargı önünde vermesi için gerekli işlemlere başladığımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz."

  Mahir Işıkay, "Tüm yasal haklarımızı kullanacağımızı, haksız ithamlarının hesabını çok yakın zamanda yargı önünde vermesi için gerekli işlemlere başladığımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz" açıklamasını yaptı.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Fatih Altaylı'dan Emre Belözoğlu'na: Fetullah'ın çocuğu

  Beşiktaş'a 2-0 mağlup oldukları maçın ardından ailesine yönelik yapılan kötü tezahüratlarla ilgili sert açıklamalarda bulunan Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu'nun bazı açıklamaları tartışma yarattı.

  İLGİLİ VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  "KİMSENİN ELİNİ TUTMAMIŞ"

  Emre Belözoğlu, "Babamdan önce başkasının elini tutmamış bir annem ve benden önce kimsenin elini tutmamış bir eşim var. Şeref istiyorlarsa bizde fazlasıyla var. Bunu çok dile getiriyorlar. Önce bir dönsünler de kendilerine baksınlar." dedi.

  Emre Belözoğlu'nun bu sözlerine gazeteci Fatih Altaylı'dan sert tepki geldi.

  "EY FETHULLAHIN ÇOCUĞU"

  Fatih Altaylı, Emre Belözoğlu'na: "Benim anamın eline el değmemiştir" "karımın eline el değmemiştir", bu mudur şeref, bu mudur haysiyet. Hırsızsındır, alçaksındır, yetim hakkı yiyorsundur, oralarda aranır şeref. Ey FeThullahın çocuğu" dedi.

  Emre Belözoğlu'nun avukatı Mahir Işıkay konuyla ilgili açıklama yaptı: 

  Açıklama şöyle: 

  14 Mart 2023 tarihinde katıldığı bir televizyon programında
  Gazeteci Fatih Altaylı’nın asılsız, gerçek dışı, yanlı, kişilik haklarını ihlal edici, karalayıcı, eleştiri, ifade ve basın özgürlüğü sınırlarını aşan beyanları ile Sayın Emre Belözoğlu’nun manevi kişiliğini yıpratmaya, kişilik haklarını ihlale yönelik yalan, hakaret ve iftiralarla dolu beyanları karşısında açıklama yapma gereği duyulmuştur.

  Hakkında hiçbir soruşturma bulunmayan, açılmış tüm soruşturmalardan tamamı kesinleşmiş yargı kararı ile aklanarak çıkan müvekkilim Sayın Emre Belözoğlu adına; Fatih Altaylı’nın bu olumsuz algı yaratma çabası içindeki açıklamaları nedeniyle tüm yasal haklarımızı kullanacağımızı, bu kapsamda tüm bu haksız ithamlarının hesabını çok yakın zamanda yargı önünde vermesi için gerekli işlemlere başladığımızı 
  kamuoyuna saygıyla duyururuz.  

  PUCCA DA TEPKİ GÖSTERDİ

  Belözoğlu'nun paylaşımına tepki gösteren PuCCa, sosyal medya hesabından "Şeref denilen şeyi kişinin annesi ve eşinin geçmiş cinsel hayatı mı belirliyor?" mesajını paylaştı. 

  SESLİ HABER İÇİN TIKLAYIN


  İLGİLİ HABERLER:

  Emre Belözoğlu’nu kim kolluyor
  FETÖ toplantılarından sportif direktörlüğe
  Çok çarpıcı iddia: Emre Belözoğlu Bank Asya’ya bakın ne kadar para yatırdı
  Ümit Özat: FETÖ soruşturması geçirmesi gereken Emre Belözoğlu ve avaneleri 

  Odatv.com 
   

  Yazı kaynağı : www.odatv4.com

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap