Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fastfryer ile airfryer arasındaki fark nedir

  1 ziyaretçi

  fastfryer ile airfryer arasındaki fark nedir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kumtel HAF-01 Airfryer Yağsız Fritöz 4.7 l Fastfryer Fiyatı, Yorumları - Trendyol

  Ekonomik ve sağlık dolu Kumtel yağsız fritözü inceliyoruz

  Ekonomik ve sağlık dolu Kumtel yağsız fritözü inceliyoruz

  Pratik ve sağlıklı şekilde kızartmalar yapmayı sağlayan yağsız fritözler, içerisindeki sıcak hava sayesinde çıtır çıtır ve lezzetli yiyecekler yapmayı sağlıyor. Kumtel Fastfryer, %90 daha az yağ oranıyla kızartmaların en sağlıklı hâlini size sunuyor. Kumtel Yağsız Fritöz'ün kullanıcı yorumlarını, özelliklerini, avantajlarını, dezavantajlarını ve alternatif olan ürünleri detaylı olarak incelemeye ne dersiniz?

  Kumtel Fastfryer (Yağsız Fritöz Airfryer)

  Ekonomik ve sağlık dolu Kumtel yağsız fritözü inceliyoruz

  Kumtel Fastfryer (Yağsız Fritöz Airfryer)'ın özellikleri

  Kumtel Fastfryer, çok az yağ kullanarak sağlıklı ve pratik yemeklerin tadını çıkarmanıza yardımcı oluyor. En yeni teknolojik özelliklerle donatılmış ürün, sağlıklı beslenmenize ergonomik şekilde fayda sağlıyor. Turbo hava teknolojisi sayesinde pişirme sırasında besinleri yağdan arındırıp sağlıklı hâle getiriyor. Hızlı pratik ve modern Kumtel Fastfryer, mutfaklarınızın vazgeçilmezi olmaya aday. Ürün, patates kızarırken besinin doğal yapısına zarar vermeden yağ oranını en az seviyeye indirip sağlıklı olarak tüketmenizi sağlıyor. Patates ve sosis gibi yiyecekleri %90 daha az yağ oranıyla pişiriyor. Ürünün genel hacmi 5.5 litre, kızartma sepeti kapasitesi 3.5 litre, kızartma pan kapasitesi ise 4.7 litre. Fritözün geniş hacmi, tek seferde fazla miktarda ürünü kızartmanıza yardımcı oluyor. Teflon pişirme özellikli makine, herhangi bir yapışma olmasını önleyerek güvenli deneyim yaşatıyor. İç haznesi kolayca temizlendiği için ürün, hijyenik kullanım garantisini de size sunuyor. Farklı ısı ve pişirme modları bulunan makineyi, pişirme esnasında kendi damak zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Isı kontrol sistemi sayesinde yiyecekleriniz istediğiniz yumuşaklıkta pişiyor. 60 dakika zamanlayıcı ile otomatik kapanan özelliği sayesinde işinizi büyük oranda kolaylaştırıyor. Ürünün sıcaklığı 200 dereceye kadar ayarlanabiliyor, maksimum gücü ise 1500 Watt olarak belirtiliyor. Ağırlığı 4.7 kilogram, eni 35 cm, boyu 26 cm, yüksekliği 31 cm olan Kumtel Yağsız Fritöz, özellikleri ile kullanıcıları oldukça memnun ediyor. ''Yağsız fritöz nasıl kullanılır?'' sorusunu da hemen yanıtlayalım. Koyduğunuz ürüne uygun olarak çok az miktarda yağ ekleyin ve istediğiniz ısıyı ve pişirme modunu seçin. İşte bu kadar kolay!

  Kumtel Fastfryer (Yağsız Fritöz Airfryer)'ın avantaj ve dezavantajları

  Kumtel Fastfryer (Yağsız Fritöz Airfryer)'ı kullananların yorumları

  Kumtel Yağsız Fritöz kullanıcı yorumları genel olarak değerlendirildiğinde kullanıcı memnuniyetinin çok yüksek olması göze çarpıyor. Ürünü kullananların büyük bir kısmı olumlu yorumlar yapmış. Kumtel Fritöz yorumlarının olumluları, az yağ miktarıyla çok lezzetli ve çıtır çıtır kızartmalar yaptığı yönünde. Ayrıca sessiz ve hızlı çalışması da kullanıcılar tarafından çok sevilmiş. İç haznesinin kolayca temizlenebiliyor olması, kızartma yaparken yağı etrafa sıçratmaması ve koku yapmaması da kullananlar tarafından beğenilmiş. Kumtel Yağsız Fritöz kullananlar, diğer ürünlere daha fazla para vermektense bu ürünün daha az fiyatla çok başarılı olduğunu belirtmiş ve almak isteyenlere ürünü önermiş. Kumtel Yağsız Fritöz yorumlarının olumsuz olanları ise yavaş kızartması ve beklentiyi karşılamadığı yönünde. Çok az sayıda kullanıcı, beklentisini bu üründe bulamamış. Az miktarda yağ kullanarak dışı çıtır içi yumuşak kızartmaları sessiz, pratik ve hızlı şekilde yapmak istiyorsanız bu ürüne şans verebilirsiniz.

  Kumtel Fastfryer (Yağsız Fritöz Airfryer)'a benzer ürünler

  1. Tefal Easy Fry & Grill Classic Air Fryer

  Ekonomik ve sağlık dolu Kumtel yağsız fritözü inceliyoruz

  Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

  Tefal Easy Fry & Grill Classic Air Fryer, "No oil" sloganıyla üretilmiş ve en iyi yağsız fritözler kategorisinde yer alıyor. Özel patentli sepete sahip ürünün 4.2 litrelik kapasitesi bulunuyor ve tek seferde 6 porsiyona kadar yiyecek pişiriyor. 60 dakikalık zamanlayıcısı ile otomatik kapanma özelliği olan ürün, 1400 Watt gücünde çalışıyor ve toplam 4 programa sahip. Plastik gövdesi bulunan ürünün haznesi çıkarılabiliyor.

  2. Philips HD9252/90 Airfryer Fritöz

  Ekonomik ve sağlık dolu Kumtel yağsız fritözü inceliyoruz

  Uzman mühendisler tarafından özel olarak geliştirilen Philips Airfryer Fritöz, Rapid Air teknolojisi sayesinde sıcak havayı içinde döndürerek çok miktarda ya da hiç yağ kullanmadan harika kızartmalar yapmanızı sağlıyor. Gücü 2225 Watt olan ürün, %90 daha az yağlı kızartma işlemi uyguluyor. Fritözün 7.3 litrelik geniş hazne kapasitesi tek seferde fazla miktarda ürünü kızartmanıza yardımcı oluyor. Bütün parçaları makinede yıkanan fritöz, 5 farklı programa sahip.

  3. Sem Aircook Yağsız Kızartma Sıcak Hava Fritöz

  Ekonomik ve sağlık dolu Kumtel yağsız fritözü inceliyoruz

  Yeni nesil teknolojik özelliklerle donatılan Sem Aircook Yağsız Fritöz, sağlıklı beslenmeyle gıdaların besin değerini kaybetmesini önlüyor. Turbo hava teknolojili fritöz, pişme esnasında besinleri üzerindeki yağdan arındırıyor. 5 litrelik geniş iç hacimli ürün, kalabalık gruplar için hızlı ve pratik kullanım sağlıyor. İç teflon haznesi kolayca temizlenebiliyor ve pişirme haznesi bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Damak zevkinize göre makine üzerinden zaman, ısı ayarını kontrol edebilirsiniz.

  4. Cosori Sıcak Hava Fritözü

  Ekonomik ve sağlık dolu Kumtel yağsız fritözü inceliyoruz

  4.7 litre hacmindeki Cosori Sıcak Hava Fritözü, yağ oranını en az %85 azaltarak en lezzetli kızartmalar yapmanıza imkân tanıyor. Ürünün 230 dereceye kadar ayarlanabilen ısı ayarı bulunuyor. Cosori Air Whisper teknolojisinin kullanıldığı makine, 55 dB'nin altında çok az sesle çalışıyor. Yapışmaz kaplamalı ürünü, kolayca temizleyebilirsiniz. Dijital dokunmatik ekranıyla 9 farklı program seçeneği de bulunuyor. Mat dokusuyla mutfağınıza modern hava katacak fritöze mutlaka göz atmalısınız.

  5. Kiwi Kaf 5515 Air Fryer Yağsız Fritöz Kızartma Makinesi

  Ekonomik ve sağlık dolu Kumtel yağsız fritözü inceliyoruz

  Kiwi Kaf 5515 Air Fryer Yağsız Fritöz Kızartma Makinesi ile yiyeceklerinizi kızartın, ızgara yapın, fırınlayın. Tüm işlemleri az miktarda yağ kullanarak ya da hiç yağ kullanmadan pratik şekilde yapabilirsiniz. Makinenin 800 Watt gücü bulunuyor. Kullanımı kolay olan makineyle pratik, hızlı ve lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. 30 dakika zamanlayıcısı ve uyarı sesiyle yiyeceklerin pişme durumundan kolayca haberdar olabilirsiniz. Çıkarılabilir özellikteki sepetinin temizlenmesi de oldukça kolay.

  6. Vandenberg Airfryer

  Ekonomik ve sağlık dolu Kumtel yağsız fritözü inceliyoruz

  Vandenberg Airfryer, yalnızca sıcak hava kullanarak 200 dereceye kadar arttırılabilen ısı ayarıyla çıtır çıtır yiyecekler elde edebilirsiniz. Paslanmaz çelik materyalli ürünün 5.5 litre hacmi ve 12 adet ayarlanabilir programı bulunuyor. 1700 Watt'lık yüksek çıkış gücü sayesinde tek düğmeye basarak hızlıca kızartma işlemi yapabilirsiniz. Yapışmaz kaplama sistemi, soğuk dokunuş, aşırı ısınmaya karşı koruma ve otomatik kapanma gibi özellikleri de bulunan ürüne gönül rahatlığıyla şans verebilirsiniz.

  7. Senya Çok Fonksiyonlu Sıcak Hava Fritözü

  Ekonomik ve sağlık dolu Kumtel yağsız fritözü inceliyoruz

  Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

  Senya Çok Fonksiyonlu Sıcak Hava Fritözü, geleneksel fritözlerin aksine sıcak havanın hızlı sirkülasyonuyla pişirme sağlıyor. Çok fonksiyonlu ürünün kızartma, ızgara, pişirme ve ısıtma gibi özellikleri bulunuyor. 4.5 litre kapasiteli ürünle yaklaşık 6 porsiyonluk yiyecekler hazırlayabilir, %90 daha az yağ ile çıtır çıtır kızartmalar yapabilirsiniz. Kaymaz ayaklara sahip makinenin aşırı ısınmaya ve yanmaya karşı koruma özellikli CoolTouch sapı bulunuyor.

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Kumtel Fastfryer XL (Yağsız Fritöz Airfryer)

  Kumtel Fastfryer XL (Yağsız Fritöz Airfryer)

  Kumtel Fastfryer XL (Yağsız Fritöz Airfryer)

  24 Ay KUMTEL Garantilidir.

  Ürün Videosu: 

  Yazı kaynağı : www.kumtel.com

  En İyi 10 Airfryer Fritöz

  En İyi 10 Airfryer Fritöz

  80’li yıllarda mikrodalga fırınların mutfağa girmesi gibi, air fryer olarak adlandırılan sıcak hava fritözleri her mutfak için şu an en trend ürün. Popülerliklerindeki büyüme, bir trendden çok daha fazlası olduğunu gösteriyor. Sonuçta, en iyi fritözler kızarmış yiyecekler yapmaktan çok daha fazlasını yapabilir – insanların günlük yemek pişirme şekillerinde devrim yaratarak pişirme süresini yarıya indirebilir ve lezzetli yiyecekleri daha sağlıklı hale getirebilirler. Bunun yanı sıra her geçen gün artan enerji maliyetlerinizi de düşürür.

  Son zamanlarda gaz ve enerji maliyetleri artarak elektrik faturaları giderek daha pahalı hale geliyor. Elbette ışıkları kapatmak, termostatınızı ideal bir sıcaklığa ayarlamak ve banyo yapmak yerine duş almak, faturalarınızı düşürmenin bazı açık yollarıdır, ancak gaz ve elektrikle ilgili aylık faturaları azaltabilecek daha az belirgin olan başka uygulamalar da vardır.

  Fırınlar evdeki en büyük enerji emici olmasa da, özellikle sık ve uzun süre kullanırsanız, doğal gaz ve elektriği yutarlar. Air fryer fritözler, tam boy fırınlardan daha küçüktür ve daha fazla enerji tasarrufludur ve mutfağınıza bir tane eklemek, düzenli olarak kullanırsanız size zaman ve para kazandırabilir. Çünkü sıcak hava fritözleri, yiyecekleri standart fırınlardan çok daha az enerjiyle daha hızlı pişirir.

  Ayrıca sıcak hava fritözlerinin (air fryer fritöz) ön ısıtmaya ihtiyacı yoktur.
  Çoğu sıcak hava fritözünün ayrıca herhangi bir ön ısıtma süresi gerektirmediğini ve bu da onları daha da verimli hale getirdiğini unutmayın. Ortalama tam boy fırının ön ısıtması en az 10 dakika sürer, ancak genellikle 12 ila 15 dakika daha fazladır. Ön ısıtma, gerçek pişirme kadar (veya daha fazla) enerji gerektirir.

  Bunun yanı sıra az yağ kullanımı ile air fryer fritözler çevre dostudur. 1 litre atık yağ 1 milyon litre içme suyunu kirletirken, airfryer yağsız fritözler içme sularımızı korur, kaynaklarımızın temiz kalmasına yardımcı olur.

  Ancak, sizin için en iyi hava fritözünü ararken, tüm fritözlerin eşit şekilde üretilmediğini unutmayın. Her zaman için en iyi air fryer fritözlerini bulmanız için derinlemesine araştırdık ve onları listeledik. Burada en iyi air fryer fritöz seçimlerimizi bulacaksınız.

  Değişmeyen popülariteleri nedeniyle, air fryer fritöz modelleri aklınıza gelebilecek hemen hemen her mutfak markası tarafından pompalanıyor. Air fryer fritözleri artık tüm şekil ve boyutlarda mevcut ve bazılarının sadece havayla kızartmanın ötesinde işlevleri var: Airfryer fritöz mikrodalgaları, air fryer kızartma tost makinesi fırınları ve hatta air fryer fritöz-çoklu pişirici kombinasyonları bulunuyor.

  Optimum air fryer fritöz uyumunu bulmak için en yeni modellerden birkaçını listeledik.

  Air fryer fritöz, yiyecekleri bir kızartma sepetinin içinde hızlı kızartmak için son derece sıcak, hızlı dolaşan hava kullanan oldukça basit bir pişirme makinesidir. Genellikle hiç yağ kullanılmadan ya da çok az yağ kullanılarak yiyeceklerin dışı gevrek ve (ideal olarak) içi nemli olduğu için sonuçlar geleneksel kızartmaya benzer olabilir.

  Air fryer fritözler hızlı ısınır, çabuk pişer ve geleneksel olarak yağlı kızarmış yiyeceklerin daha sağlıklı versiyonlarını yapar.  Örneğin derili tavuk butlarını, mantar, patates, biber, soğan ve hatta deniz ürünleri gibi sebzeleri, yani karides ve balık filetolarını pişirmek için kullanılabilir. Air fryer fritöz sepeti genellikle yapışmaz olduğundan, temizleme genellikle sabunlu bir süngerle silmek kadar basittir. Birçoğu da bulaşık makinesinde yıkanabilir.

  Sonuçları basınçla pişirilen yiyeceklerden çok daha lezzetli olduğu için yağsız fritözlere olan talep tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Bu hiç de şaşırtıcı değil – daha fazla insanın evde yemek yemesine neden olan pandemi ile ilgili aylarca süren kısıtlamalardan sonra, en sevilen yemekleri hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayabilen bir cihazın popüler olacağı kesindi. Bu son moda fırınlar, o büyük sıcak ana fırını açma arzusunun hiçbir yerde bulunmadığı yaz akşam yemekleri için de mükemmeldir. Bu, piyasada her zamankinden daha fazla yağsız fritözü olduğu anlamına gelir, ancak hepsi eşit yaratılmamıştır ve bazı markalar yalnızca bu akımı yakalayabilmek adına düşük performanslı makinelerle alana hızla katılmışlardır.

  Pinterest’te bulduğunuz air fryer’da kızartılmış tavuk veya tatlı patates kızartması tarifini denemek için can atıyorsanız, kaliteli bir air fryer sıcak hava fritözünde nelere dikkat etmeniz gerektiğini burada keşfediyoruz. Güç, hız ve hassasiyet, iyi bir yağsız fritözdeki en önemli faktörlerden birkaçıdır ve en öncelikli olarak değerlendirdiğimiz niteliklerdir.

  Bu liste sizin için en iyi air fryer fritözü bulmanıza yardımcı olacak ve kısa sürede hayatınızın en çıtır ve en sağlıklı tavuk kanatlarını yemeye başlayacaksınız.

  En İyi 10 Airfryer Fritöz

  tefal easy fry fritozFİYATLARI GÖSTER

  En iyi yağsız fritöz denince ilk akla gelen Tefal Easy Fry sıcak hava fritözü, her gün çıtır çıtır kızartılmış yemekler için sağlıklı bir çözümdür. En sevdiğiniz yemekleri az veya hiç yağ kullanmadan kızartın, fırınlayın ve pişirin. Bu sıcak hava fritözünün Air Pulse teknolojisi karşı konulmaz çıtır bir kılıf sağlayan siklon hava akımı oluşturur.

  Ayarlanabilir sıcaklık, 60 dakikalık sinyal sesli zamanlayıcı ve önceden ayarlanmış pişirme programı sayesinde çok fazla çaba harcamadan yemeklerin tadını çıkarın: Patates kızartması, pirzola, karides, kek, pizza, balık, mangal, kızartma. Özel sepet sistemi, tüm aile için kompakt modern tasarımlı büyük bir kapasite ve büyük dijital dokunmatik ekran kontrol paneli sunar.

  ?Kullanıcı Yorumu:

  airfryer pişirme kağıdı

  Airfryer pişirme kağıtları ile airfryerınızı temiz tutun: bu tek kullanımlık kağıtlar air fryerda kalıntı bırakmaz, zaman ve emekten tasarruf edilebilir. Pişirme işleminden sonra zorlu ve inatçı lekeler ile başa çıkmak sizi zorluyorsa airfryer pişirme kağıtlarını mutlaka denemelisiniz.

  Sağlıklı ve güvenilir malzeme: gıda sınıfı kağıt, su geçirmez, yağ geçirmez, yapışmaz, sağlıklı ve güzel ısıya dayanıklı, gıda tadı üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

  xiaomi air fryer fritözFİYATLARI GÖSTER

  Xiaomi yağsız fritöz (airfryer fritöz) konusunda oldukça iddialı. Xiaomi Mi Smart Air Fritözün birçok güçlü yönü var, bunlardan birisi 360° sıcak hava sirkülasyonu. Bu teknik, en sevdiğiniz yemekleri hızlı bir şekilde hazırlamanıza, sadece bir kaşık yağ ve yemeğin kendi suyuyla pişirmenize olanak tanır. Bu şekilde çıtır çıtır, lezzetli doku ve daha hafif, daha sağlıklı sonuçlar elde edersiniz. Ayrıca 1500W’lık yüksek güç, hızlı bir sıcaklık artışı ve daha eşit bir ısı dağılımı sağlayarak, diğer benzer cihazlara kıyasla pişirme süresini kısaltır.

  Xiaomi Mi Smart Air Fryer  40ºC ve 200ºC arasında ayarlanabilir. Buz çözdürmek, yoğurt yapmak, kek, kurabiye pişirmek, kızarma yapmak, et, balık, tavuk, köfte pişirmek için idealdir. Ayrıca 24 saate kadar maksimum pişirme süresine sahiptir. Örneğin, 40ºC’de 8 saatte yoğurdu mayalayabilir ve 60ºC’de 5 saatte meyve kurutabilirsiniz.

  Yemek sepeti 3,5 litre kapasiteye ve yiyeceklerin yapışmasını önleyen yapışmaz kaplamaya sahiptir. Ayrıca bulaşık makinesinde yıkanabilir.

  Her yemek için hangi sıcaklık veya zamanın doğru olduğunu bilmiyor musunuz? Endişelenmeyin: Xiaomi Mi Smart Air Fryer’da 100’den fazla akıllı tarif var.

  ?Kullanıcı Yorumu:

  philips fritöz

  Sepet olarak 0,8 kilogram, tava olarak 4,1 litre kapasiteye sahip Philips Essential Hd9252/90 Airfryer yağsız fritöz, üst düzey bir kızartma deneyimi sunar. Klasik fritözlere göre çok farklı bir çalışma prensibi olan bu yağsız fritöz modeli, gıdaları sıcak havayla pişirir.

  Kızartma dışında farklı fonksiyonlar da sunduğu için bir fritözden çok daha fazlasıdır. Yemek yapılan ortamda kızartma ve yağ kokusu oluşturmaz. Ayrıca bu ürünün içerisinde pişirilen yemekler yağsız bir şekilde çıkar. Hem sağlıklı hem de lezzetli yemekler yapmak için kullanışlı olan bir fritözdür.

  ?Kullanıcı Yorumu:

  airfry fritöz

  En iyi yağsız fritöz modellerinden birisi olan Schafer Fit Fry tam bir fiyat performans ürünü. Bulaşık makinesinde yıkanabilen pişirme haznesine sahip olan Schafer Fit Fry 1500 W gücünde çalışıyor ve pişirme sonrası verdiği sesli uyarıyla; sizin ve ailenizin güvenliğini sağlıyor. Ayrıca 4 adet programıyla ihtiyacınıza yönelik pişirme uygulayabileceğiniz pratik bir model.

  ?Kullanıcı Yorumu:

  kumtel airfryer fritöz

  60 dakikalık zamanlayıcı ile otomatik kapatma ve 200 °C kadar ayarlanabilir sıcaklık özellikleri ile Kumtel fastfryer en iyi yağsız fritöz markaları arasında fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar tarafından tam not alan bu airfryer fritöz hızlı pişirme özelliği ile beklentileri karşılıyor.

  ?Kullanıcı Yorumu:

  yağsız fritözFİYATLARI GÖSTER

  Arçelik airfryer fritöz modelleri arasında en çok satan modellerden birisi olan Fr 6032a, 3 litrelik haznesiyle geniş bir ailenin ihtiyacı olan kızartmayı tek seferde pişirebilme özelliğine sahip. Bununla birlikte tüm parçaları çıkarılıp rahatlıkla yıkanabilme özelliğine sahip.

  ?Kullanıcı Yorumu:

  en iyi airfry

  Electrolux’un LCD ekranlı çok fonksiyonlu bu airfryer fritözü fiyat performans açısından oldukça başarılı bir ürün ve bu sebeple de en iyi airfryer fritözleri listesinde kendine yer buluyor. Bunun yanı sıra estetik dizaynı ile de göz dolduruyor.

  ?Kullanıcı Yorumu:

  en iyi yağsız fritöz

  Grundig yağsız fritözün 3 L kapasitesi sayesinde, kalabalık misafirlerinizi rahatça ağırlayabilirsiniz. Geniş pişirme haznesi, tek seferde büyük porsiyonlar pişirmenize olanak tanır. Yaptığınız her yemekte, arzu ettiğiniz miktarda yemeği, az yağ kullanarak lezzetle hazırlarsınız.

  Pişirme haznesi, yanmaz yapışmaz malzemeyle kaplanmıştır. Bu da size daha uzun soluklu kullanım, sağlıklı ve güvenli pişirme deneyimi sunar. Aynı zamanda iç pişirme haznesi kolayca çıkarılır, temizlenir ve bulaşık makinesinde de yıkanabilir.

  Grundig Fresh Fryer™ Az Yağlı Pişirici, özel teknolojisiyle %99,5 daha az yağ kullanır, haliyle 1 çorba kaşığı yağ kullanarak sağlıklı kızartmalar yapmanıza olanak tanır ve atık yağ miktarını azaltır. 1 litre atık yağ 1 milyon litre içme suyunu kirletirken, Grundig Fresh Fryer™ kullandığı yağ miktarıyla içme sularımızı korur. Kaynaklarımızın temiz kalmasına ve geleceğimizi kurtarmaya yardımcı olur.

  ?Kullanıcı Yorumu:

  en iyi airfryer

  King yağsız fritöz 2 saat sürekli çalışma özelliği, 3.5 litre fritöz kapasitesi ve 2.6 litre sepet kapasitesi ile en iyi airfryer fritözler listesinde yerini alıyor. Hızlı hava akışı ile minimum yağ kullanımı, zaman ve ısı ayar düğmesi, turbo motor gücü, minimum enerji tasarrufu özelliklerinin yanı sıra tüm  çıkarılabilir parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir.

  ?Kullanıcı Yorumu:

  en iyi yağsız fritöz markası

  Kenwood air fryer fritöz ile mutfağınızda kızartma, ızgara, kavurma ve pişirme hünerlerinizi gösterin, lezzetli yemekler hazırlayın. Ayarlanabilir 80-200°C sıcaklık ayarı ve gıdalarınızı daha az yağ kullanarak pişirme imkanı sağlayan sıcak hava sirkülasyon sistemi geleneksel fritözlere göre %80 daha az yağ kullanma imkanı sağlar. Yapışmaz kaplama çıkarılabilir saplı sepeti ile kolay temizleme imkanı sunan bu yağsız fritöz ile yemekler artık çok daha pratik, sağlıklı ve lezzetli.

  ?Kullanıcı Yorumu:

  En İyi Fritöz Sıkça Sorulan Soruları

  Air fryer fritözleri, çok sıcak konveksiyon havasını diğer fırınların çoğundan daha hızlı bir şekilde dolaştırarak çalışır. Sıcak hava yiyeceklere çok hızlı çarptığından, diğer konveksiyonlu pişirme türlerine göre dışını daha hızlı pişirir ve kızarmış yiyeceklerin tadına ve dokusuna benzeyen bir kabuk oluşturur. Hava fritözleri diğer fırınlara göre daha hızlı piştiği için yemeğinizin içi nemli kalır; bu, yağda derin kızartma ile karşılaştırma yapan başka bir özelliktir.

  Bir air fryer fritözünde pişirebileceğiniz yiyecekler için seçenekler çok geniştir, ancak bazı yağsız fritöz favorileri arasında tavuk kanatları, tavuk butları, patates kızartması ve mozzarella çubukları bulunur. Ayrıca nemli bir iç ve kavrulmuş dış kabuk için somon da dahil olmak üzere bir fritözde balık yapabilirsiniz. Brüksel lahanası, mantar, soğan, biber ve havuç gibi bazı sebzeler gibi kemikli, derisi alınmış tavuk budu air fryer fritözünde yapıldığında harikadır. Köfte, kabuklu patates ve dondurulmuş gıdalar, hızlı ve kolay bir atıştırmalık veya garnitür için bir air fryer fritözünde yapılabilir. Hava fritözleri, bir önceki günden kalan pizza veya kızarmış tavuk gibi yiyecekleri hızlı bir şekilde yeniden ısıtabilir. Air fryer fritözler yiyecekleri neredeyse bir mikrodalga fırın kadar hızlı ısıtır ve sonuçlar genellikle çok daha iyidir.

  Air fryer fritözleri sağlığa zararlı değil Aslında, bir fritözle yemek pişirmek, kızartılmış gibi tadı olan, ancak çok az veya hiç yağsız yiyecekler elde edebileceğiniz anlamına gelir. Fazla yağ kullanmadan daha sağlıklı tavuk kanatları, patates kızartması ve daha fazla peynirli çubuk yapabilirsiniz. Bazı yiyecekler, hafif bir yağ kaplamalı fritözde en iyi sonucu verir, ancak çoğu hiç gerektirmez. Yağsız fritözler kısmen insanların çok daha az yağlı ve daha az kalorili atıştırmalık yiyecekler yemesine izin verdiği için popüler hale geldi.

  Air fryer fritözleri, standart fırınınıza benzer konveksiyon ısısı kullanır, yalnızca daha hızlı hareket eder. Endişelenecek manyetik dalgalar veya deneysel ısı kaynakları yoktur.

  Yazı kaynağı : ekolojist.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap