Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  farah zeynep abdullah neden masumlar apartmanından ayrıldı

  1 ziyaretçi

  farah zeynep abdullah neden masumlar apartmanından ayrıldı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Farah Zeynep Abdullah neden diziden çıktı? Masumlar Apartmanı’nın İnci’sinden bomba yanıt!

  Farah Zeynep Abdullah neden diziden çıktı? Masumlar Apartmanı’nın İnci’sinden bomba yanıt!

  MASUMLAR APARTMANI İNCİ NASIL ÖLDÜ?

  İnci çocuğunu Han'dan uzak büyütme kararı alırken, Han gerçeği öğrenir ve onu bu karardan döndürmeye çalışır. İnci Han'ın yanından ayrılıp arabaya bindiği sırada kaza geçirir ve Han onu bulur. Han'ın kollarında son nefesini verir.

  FARAH ZEYNEP ABDULLAH'TAN FLAŞ AÇIKLAMA!

  TRT 1'in iddialı dizilerinden Masumlar Apartmanı'nda İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah'ın projeden ayrılık kararı izleyiciler tarafından büyük bir tepkiyle karşılanmıştı. Çok yorulduğu gerekçesiyle diziden ayrıldığı söylenen Abdullah, sosyal medyada hakkında yapılan ve hakarete varan yorumlara hiç sesini çıkarmamayı tercih etmişti. Abdullah bu ayrılık sonrası ilk açıklamasını gazeteci Ayşe Arman'a yaptı.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Farah Zeynep Abdullah, Masumlar Apartmanı'ndan neden ayrıldığını ilk kez açıkladı

  Masumlar Apartmanı'nda İnci öldü mü, Farah Zeynep Abdullah neden ayrıldı? Sosyal medyadan açıklamıştı

  Masumlar Apartmanı'nda İnci öldü mü, Farah Zeynep Abdullah neden ayrıldı? Sosyal medyadan açıklamıştı

  Masumlar Apartmanı'nın ilk sezon finalinde çocuğunu Han'dan uzak büyütmeye karar veren İnci, beklenmedik bir anda trafik kazası geçirmiş, sevdiği adamın kollarında can vermişti. Bu trajik sahne ardından Han, akıl hastanesine kaldırılmıştı.
  Masumlar Apartmanı'na sezon finalinde veda ettiği için günlerce konuşulan ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, ayrılığının nedenini sosyal medyadan açıklamıştı. 

  Farah Zeynep Abdullah, sezon finalinin ardından Twitter hesabından;

  Oyuncu paylaşımında, " Şunu bilmenizi isterim abuk subuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil. İnci'nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olucak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu. Masumlar bitene kadar kalbim hep ekibimle kalacak. İyi ki beraberdik, büyük bir adanmışlık ve sevgiyle bir sezon geçirdik. Canım Masumlar Apartmanı. Canım İnci" ifadelerini kullandı.

  En lezzetli yemek tarifleri burada

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  İnci Masumlar Apartmanı’ndan neden ayrıldı? Farah Zeynep Abdullah diziden neden ayrıldığını paylaşımla açıkladı!

  İnci Masumlar Apartmanı’ndan neden ayrıldı? Farah Zeynep Abdullah diziden neden ayrıldığını paylaşımla açıkladı!

  İnci Masumlar Apartmanı’ndan neden ayrıldı, İnci neden yok? sorusuna Abdullah’tan yanıt geldi. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Tansel Öngel'in yer aldığı Masumlar Apartmanı, dün akşam ekrana gelen 37. bölümüyle sezon finali yaptı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın sezon finalinde kaza geçiren İnci, Han'ın kollarından hayatını kaybetti.

  MASUMLAR APARTMANI İNCİ NEDEN AYRILDI?

  Sosyal medya hesabından açıklama yapan Abdullah, iddia edildiği gibi dramatik sahnelere dayanamadığı için değil karakterinin hikayesi bittiği için ayrıldığını belirterek "Benim ağzımdan duymadığınız cümlelere inanmayın. İnci'nin yolculuğu burada bitti. Dizi bitene kadar kalbim hep ekiple olacak" dedi.

  "İNCİ'NİN YOLCULUĞU BURADA BİTTİ"

  İlk bölümden bu yana dizide rol alan başarılı oyuncu, sezon finaliyle Masumlar Apartmanı'na veda etti. Diziden ayrılacağı günler öncesinden belli olan Abdullah'ın senaryodaki ağır dramatik sahnelere dayanamadığı ileri sürülmüştü. Ölerek diziden ayrılan oyuncu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda hakkında çıkan iddiaları da yalanlayarak şunları yazdı: "Şunu bilmenizi isterim abuk sabuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil. İnci'nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olacak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu. Masumlar bitene kadar kalbim hep ekibimle kalacak. İyi ki beraberdik, büyük bir adanmışlık ve sevgiyle bir sezon geçirdik. Canım Masumlar Apartmanı. Canım İnci."

  Masumlar Apartmanı son bölümde İnci, Han'ın Naci'ye yaptıklarını öğrendikten sonra onu terk etti. Ancak Naci ve Safiye'nin anlattıklarından etkilenen İnci, Han'a geri dönmeye karar verdi. O anlarda ise Han, İnci'nin kaldığı otele doğru gitmeye başladı. Ancak hamile olduğu da ortaya çıkan İnci kullandığı araçla bir kamyona çarparak kaza yaptı. Kazayı gören Han ise arabadan indiğinde İnci'yi yerde ağır yaralı halde buldu. İnci ise son nefesini Han'ın kollarında verdi.

  HAN, AKIL HASTANESİNE YATIRILDI

  Dizinin final sahnesinde İnci'nin ölümünün ardından iyice dağılan Han, akıl hastanesine yatırıldı. Han, çocukluğuna dönerek hayali karakterle konuşmaya başlarken, kardeşleri Safiye ve Gülben ise Han'ı akıl hastanesinde ziyaret etti. Kardeşlerin bir araya geldiği sahne ise izleyicileri ekrana kilitledi.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap