Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fakir veyron öko 850 w toz torbasız elektrikli süpürge

  1 ziyaretçi

  fakir veyron öko 850 w toz torbasız elektrikli süpürge bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Fakir Veyron Öko 850 W Toz Torbasız Süpürge

  Fakir Veyron Öko Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi Mor Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

  Veyron Öko Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi Mor

  Veyron Öko Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi Mor

  Fakir Veyron Öko Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi Mor, sahip olduğu özellikleriyle size kusursuz bir temizlik hissi yaşatır. Yüksek performanslı 850 W emiş gücüne sahip olan süpürge motor performansını daima zirvede tutar ve performansın düşmesine izin vermez. 2 litrelik toz haznesi kapasitesi sayesinde tozları içine hapseder ve sızıntıyı engeller, böylece kullanıcılarına temizlikten maksimum verim alma hakkını verir.

  Sağlıklı Ev Ortamı Sağlar

  Cyclone teknolojisi sayesinde tozu havadan ayrıştırıp merkeze toplarak hapseder ve böylece sadece zeminde değil havada da temizlik işlemini gerçekleştirir. Uzun süreli işlemlerde bile haznedeki toz sızdırma yapmadığı için yeniden havaya karışması mümkün olmayan zararlı tozlardan Fakir Veyron Öko Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi ile kurtulabilirsiniz.

  HEPA 13 filtresi sayesinde bakterileri, virüsleri, toksik tozları ve polen gibi alerjik tozları ve içine hapseder ve dışarı çıkmasını engeller, bu sayede hava temizliğini de beraberinde getiren ürün süpürme işlemine yeni bir boyut kazandırır. Fakir Veyron Öko Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürge, tüm bu yüksek standartlarının yanı sıra 77 dB’lik ses gücü sayesinde temizlik işlemlerinizi daha sessiz sürdürebilmenizi sağlar.

  Yazı kaynağı : www.fakir.com.tr

  Fakir Veyron Öko 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap