Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fahrettin altay urla otobüs saatleri

  1 ziyaretçi

  fahrettin altay urla otobüs saatleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  984 Güzergahı: Saatleri & Durakları ve Haritası - F.Altay Akt. (Güncellenmiş)

  984 Güzergahı: Saatleri & Durakları ve Haritası - F.Altay Akt. (Güncellenmiş)

  984 otobüs Hattının Güzergah, Saat ve Durak Bilgileri (Güncellenmiş)

  984 otobüs hattı (F.Altay Akt.), Urla durağından başlayıp Fahrettin Altay Aktarma Merkezi durağına gidene kadar 88 duraklartan geçiyor.

  984 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00'da çalışmaya başlıyor ve 23:30'da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

  Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 984 otobüs duraklarlarından birini seçin.

  Haritada görüntüle

  984 SSS

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Urla'ya Nasıl Gidilir? İzmir - Urla Eshot Otobüs Saatleri

  Urla'ya Nasıl Gidilir? İzmir - Urla Eshot Otobüs Saatleri

  İzmir’den Urla’ya gitme alternatifleri oldukça fazladır. Toplu taşıma ile kolayca gidebilirsiniz. Urla’ya en çok kullanılan ulaşım metodu Eshot otobüsleri ve dolmuşlardır.

  Özel Araçla Gitmek

  Urla İzmir Arası Kaç Km ve Kaç Dakikadır?

  Urla Merkez ile İzmir Konak arası 40 km olup otoban üzerinden özel araçla 40 dakikada ışıkta beklemeden ulaşabilirsiniz.

  Eğer aceleniz yoksa Narlıdere – Güzelbahçe üzerinden sahil yolu ile Urla’ya ulaşabilirsiniz. Bu rota trafiksiz bir günde 50 dakika içinde sizi Urla’ya ulaştırır.

  Urla’ya Otobüsle Gitmek

  İzmir’den Urla’ya Eshot Otobüs Saatleri

  Urla İzmir Eshot seferinin hat numarası 984‘tür. Fahrettin Altay Metro Aktarma Merkezi ile Urla otobüs saatleri sabah 06 ile gece 12 arası karşılıklı olarak ortalama her 20 dakikada bir işlemektedir.

  İzmir’in başka bir yerinden Urla’ya direkt sefer yoktur. Fahrettin Altay aktarma merkezine gitmek için İzmir Metro’sunu kullanabilirsiniz.

  Urla’ya Dolmuşla Gitmek

  İzmir Urla Dolmuş Saatleri

  Urla – İzmir arası Fahrettin Altay’dan her 10 dakikada bir dolmuş mevcuttur. Gündüz ve akşam saatlerinde sefer sayısı artıyor ve 6 – 8 dakikada 1 dolmuş kalkıyor.

  Sabah 6:25′de başlayan Urla dolmuşları gece 23:00’e kadar karşılıklı devam ediyor. İzmir’den Urla’ya 23:30’a kadar araç var ve 00:00 ile 00:30 , 01:00 nöbetçi araçları mevcut.

  Fahrettin Altay aktarma merkezinin biraz ilerisinden kalkan (benzinliği geçince) Urla dolmuşlarının ücreti 15 TL.

  Urla’ya Metroyla Gitmek

  Urla’ya direkt metro seferi yoktur. Fahrettin Altay Metro Aktarma merkezinde inerek dolmuş veya otobüslere binebilirsiniz.

  Eğer İzban’daysanız: Halkapınar istasyonunda İzmir Metro’ya geçerek Fahrettin Altay durağında inin.

  Eğer Tramvaydaysanız: Fahrettin Altay durağında inin.

  Urla’ya Vapurla Gitmek

  Sadece yaz dönemi aktif olan vapur sabah – akşam olmak üzere tüm merkez iskeleleri dolaşarak Urla İskele’ye ulaşıyor. Güncel sefer saatleri için yaz döneminde izdeniz.com.tr‘ye bakabilirsiniz.

  Bilet ücretleri tam 6 TL , öğrenci 3,6 TL. (2021 fiyatlarıdır)

  Çeşme Urla Eshot Otobüs Saatleri

  Urla’ya Çeşme’den gitmek veya tam tersi Çeşme’ye Urla üzerinden ulaşmak için kullanacağınız ESHOT hat numarası 760‘dır. Urla merkezden kalkıp eski yolu kullanan otobüs İçmeler, Uzunkuyu üzerinden Çeşme Ilıca’ya ulaşmaktadır.
  Urla – Çeşme otobüs saatleri (Haftaiçi)
  sabah 06:20 , 07:20 , 08:10 – Öğlen boyunca her saatte vardır.
  akşam 17:13 , 18:07 , 19:00

  Çeşme – Urla Otobüs Saatleri (Haftaiçi)
  sabah 06:50 , 07:00 , 07:40 – Öğlen boyunca her saatte vardır.
  akşam 16:47 , 17:40 , 18:34

  Urla Gülbahçe Eshot Otobüs

  761 Karaburun – Urla Otobüsü, 981 Balıklıova – İzmir Fahrettin Altay , 737 Barbaros – Urla otobüsleriyle Gülbahçe ve İzmir Yüksek Teknoloji Entitüsü’ne ulaşabilirsiniz.

  İYTE’ye Hızlıca Nasıl Gidilir?

  İYTE’ye İzmir merkezden hızlıca gitmek için her saatte bir kalkan 883 numaralı otobüse binebilirsiniz. Fahrettin Altay’dan kalkan otobüsler ekspres olarak İYTE’ye gidiyor.

  Urla Çeşmealtı Eshot Otobüsleri

  738 numaralı Urla – Çeşmealtı otobüsleri Urla’dan sabah 06.40 , Çeşmealtı’ndan 07.15’te kalkmakta ve 45 dakikada yeni bir otobüs seferi bulunmaktadır. Seferler akşam 20.00’e kadar sürüyor.

  İzmir Çeşmealtı Dolmuş Saatleri

  İzmir Çeşmealtı dolmuşları yine Fahrettin Altay’dan kalkıyor.

  Çeşmealtı dolmuş saatleri en son araç İzmir’den 21.00 , Çeşmealtı’ndan İzmir’e 19.30 dur.

  Yazı kaynağı : gezigezgini.com

  725 F.ALTAY - URLA Eshot Otob�s Sefer Saatleri, Hareket Saatleri

  Urla Nerededir, Urla'ya Nasıl Gidilir? Urla Tatili Öncesi Bilmeniz Gerekenler...

  Urla Nerededir, Urla'ya Nasıl Gidilir? Urla Tatili Öncesi Bilmeniz Gerekenler...

  Urla’ya Nasıl Gidilir?

  İzmir ili, hem kara hem de havayolu ile ulaşım olanakları sunmaktadır. Urla’ya gitmek isteyen ziyaretçiler de farklı ulaşım seçeneklerinden yararlanabilmektedir.

  Seyahat rotanızı oluşturduktan sonra konaklama yapacağınız oteli belirlemek için birbirinden farklı hizmet seçeneklerine sahip Urla Otellerisayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Urla’ya Havayolu İle Ulaşım

  Urla’ya uçakla ulaşım sağlamak için İzmir Adnan Menderes Havalimanı kullanılmalıdır.

  İzmir’in Gaziemir ilçesinde yer alan Adnan Menderes Havalimanı’nda indikten sonra, Urla’ya giden Havaş araçları kullanılabilir. Havaş seferleri ile Urla’ya ulaşım ortalama 50-60 dakika sürmektedir.

  Adnan Menderes Havalimanı’ndan kalkan Havaş araçları, önce Gaziemir’e ve oradan İzmir Çeşme Otoyolu- Urla’ya ulaşmaktadır. Bu seferlerin yolcu alma ve indirme noktaları Urla İlçe Terminali’dir. Havaş ile Urla’ya ulaşım ücreti ortalama 25-30 TL’dir.

  Urla’ya Otobüs İle Ulaşım

  İzmir’in Türkiye’nin büyük şehirlerinden biri olması nedeniyle, ülkenin hemen her yerinden otobüs ile ulaşım olanağı mevcuttur.

  Urla’ya otobüs ile gelmek isteyen ziyaretçilerin, Urla Otogarı’nda iniş yapmaları gerekmektedir.

  Ege Denizi kıyılarına yakın bir konumda yer alan Urla Otogarı’ndan ilçenin pek çok noktasına otobüs, dolmuş ve taksi ile ulaşım mümkündür.

  İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerden Urla’ya otobüs ile doğrudan ulaşım seçeneği mevcuttur. İstanbul ve Urla arası otobüs yolculuğu ortalama 7-8 saat sürmektedir. Otobüs bileti fiyatları ise ortalama 120-130 TL’dir.

  Ankara ile Urla arası otobüs yolculuğu ortalama 9-10 saat sürmektedir. Otobüs bileti fiyatları ise ortalama 90-110 TL arasında değişmektedir.

  Urla’ya Özel Araç İle Ulaşım

  İzmir şehir merkezine ortalama 30-35 km uzaklıkta yer alan Urla ilçesine özel araç ile ulaşım ortalama 35-40 dakika sürmektedir.

  İstanbul ile Urla arası mesafe ortalama 600 km’dir ve iki mesafe arası yolculuk ortalama 5 saat sürmektedir. İstanbul’dan yola çıktıktan sonra Kocaeli, Bursa, Susurluk, Balıkesir, Soma, Akhisar, İzmir merkez, Torbalı ve ardından Urla’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Ankara ile Urla arası mesafe ortalama 640 km’dir ve iki mesafe arası yolculuk ortalama 7-8 saat sürmektedir. Ankara’dan yola çıktıktan sonra Polatlı, Kütahya, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Akhisar ve İzmir merkezden geçerek Urla’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

  İstanbul’dan Urla’ya Ulaşım

  İstanbul’dan Urla’ya ulaşım için; karayolu ve havayolu ile ulaşım seçeneklerini tercih edebilirsiniz. İstanbul’dan havayolu ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gidiş ortalama 1 saat sürmektedir ve uçak bileti ücreti ortalama 150-200 TL’dir. Buradan; Havaş seferlerini, taksi ya da 204 no’lu otobüs hattını kullanarak Urla’ya gidebilirsiniz.

  Karayolu ile ulaşım seçeneği için şehirlerarası otobüs hatlarını ve özel aracınızı kullanabilirsiniz. İstanbul ve Urla arası ortalama 600 km’dir ve özel araç ile yolculuk ortalama 5 saat sürmektedir. Otobüs ile gitmek isterseniz, ortalama 7-8 saatlik bir yolculuk ile İstanbul’dan doğrudan Urla’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

  İstanbul’dan Urlaya’ya denizyolu ya da demiryolu ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır.

  Ankara’dan Urla’ya Ulaşım

  Ankara’dan Urla’ya gitmek için; havayolu ve karayolu ile ulaşım seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ankara’dan uçakla Urla’ya gitmek için İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanmanız gerekmektedir. Ankara ile İzmir arası uçak yolculuğu ortalama 60 dakika sürmektedir.

  Ankara- Urla uçak bileti fiyatları ise ortalama 150-200 TL’dir. Adnan Menderes Havalimanı’nda indikten sonra; Havaş seferleri, 204 no’lu otobüs hattı ya da taksiye binerek Urla’ya gidebilirsiniz.

  Ankara’dan Urla’ya demir yolu ile ulaşım sağlamak için İzmir Mavi Treni kullanabilirsiniz. Ankara ve İzmir arasında düzenli olarak seferler düzenleyen Mavi Tren ile Ankara’dan çıkış yapılarak önce Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Manisa ve son olarak İzmir Basmane Garı’na ulaşım sağlanmaktadır.

  Ankara ve İzmir arası tren yolculuğu ortalama 14 saat sürmektedir ve ücreti ortalama 60-70 TL’dir.

  İzmir’den Urla’ya Ulaşım

  İzmir şehir merkezine ortalama 35 km uzaklıkta yer alan Urla ilçesine halk otobüsleri, dolmuş, vapur ve özel araç ile ulaşım olanağı mevcuttur.

  İzmir’den Urla’ya otobüs ile gitmek için 984 no’lu Urla- Fahrettin Altay otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bu hat, Fahrettin Altay Metro İstasyonu’nun yanında yer alan otobüs duraklarından kalkmaktadır.

  984 no’lu hat, her 15-30 dakikada bir kalkmaktadır.

  Urla’nın köylerine İzmir şehir merkezinden ulaşım için 732, 733, 734, 737, 738, 760 ve 761 no’lu otobüs hatlarını da kullanabilirsiniz.

  İzmir otobüs ile şehir içi ulaşım için İzmirim Kart satın almanız gerekmektedir. İzmir merkez ile Urla arası otobüs yolculuğu ücreti ise ortalama 4-5 TL’dir.

  İzmir şehir merkezinden Urla’ya dolmuşla gitmek için; Urla- Çeşmealtı ya da Urla – Bademler dolmuş hatlarını kullanabilirsiniz. 06:00 ile 01:00 arası hizmet veren bu dolmuşlar, Üçkuyular Semt Garajı’ndan kalkmaktadır.

  Urla’ya, yaz döneminde vapur seferleri ile ulaşım sağlamak da mümkündür. Hafta sonları kullanabileceğiniz vapur seferleri Konak Vapur İskele ile Urla İskele arası hizmet vermektedir. İzmir’den Urla’ya vapur ile ulaşım ücreti ise ortalama 8-10 TL’dir.

  İzmir merkezden Urla’ya özel araçla gitmek isterseniz, İzmir-Çeşme Otoyolu’nu takip etmeniz gerekmektedir. Urla üzerinden geçen bu yolu ile ortalama 30 dakikalık bir araba yolculuğu ile ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Urla için planladığınız seyahatinizde hangi ulaşım seçeneğini kullanacağınız veya güzergahınızı belirledikten sonra uygun fiyatlarla konforlu bir konaklama deneyimi sunan otel seçenekleri için Urla Otellerisayfamıza hemen göz atmalısınız.

  Yazı kaynağı : www.gezinomi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap