Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  facebook profilime kim baktı 2021

  1 ziyaretçi

  facebook profilime kim baktı 2021 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Facebook Profilime Kim Bakmış? 2021

  Facebook Profilime Kim Baktı 2022

  Facebook Profilime Kim Baktı 2022

  Facebook profilinize günden kaç kişi giriyor, ne yapıyor, neye bakıyor, hangi dakikalar arasında hangi günler daha çok kişi giriyor gibi detayları da öğrenmek isteyen kişi sayısı da oldukça fazla olmasını Google’da çıkan aramalardan görmekteyiz. Bugün bizde bu konuyu ele alarak sizlere Facebook profilime kim baktı, kimler giriyor gibi sözcüklere gelin birlikte detaylı olarak bakalım:

  Facebook Profilime Kimler Bakıyor?

  Facebook, Google’da bir isim arattığınızda genelde seo açısından en üst sıralarda yer almasıyla birlikte bir kişi bulmak için en iyi sosyal medya diyebiliriz, günde milyonların girdiği ağda ismini arattığınız kişi neredeyse %80 vardır diyebilme ihtimalimiz yüksek, genelde küçük yaş kesimi ve gençliği geçmiş orta seviye yaşlı kişilerin kullandığı bir ağ haline gelen Facebook’ta genç kesimde birbirlerini bulmak için kullanıyor diyebiliriz.

  Herhangi bir evlilik programında görmüş olması ve sizi araması veya okulunuzda sizi görüp bulmak istemesi gibi olaylar nedeniyle ilk olarak Facebook üzerinden kişi bulma aşamasına geçildiğini söyleyebiliriz.

  Facebook Profilim Gizli Olsada Çıkar Mı?

  Facebook gizlilik ayarlarıyla ilgili birçok konu önümüze çıkmakta, siz profilinizdeki paylaştığınız gönderiler arkadaşlarınıza açık olsa dahi isim olarak arama kısmına sizi arattığınızda sizi herkes bulabilir, lakin Google üzerinden arattığında bir engelleme yaparak isminizin Google’da Facebook linkini kaldırabilmektesiniz. Bu şekilde sizi bulmak biraz daha zorlaşacaktır.

  Facebook Profilime Kimler Bakmış? (2022)

  Gelelim asıl konumuza, Facebook profilinize kimler bakmış öğrenmek için bir çok uygulama veya internet sitesi mevcut lakin bunların ne kadar doğru ne kadar yanlış gösterdiğine dair pek bir bilgimiz yok. Şimdi sizlere bir uygulama sayesinde profilinize kimler bakmış öğreneceğiz.

  Öncelikle marketimize “profile kim baktı” yazıyoruz ve ekranda göründüğü üzere olan uygulamayı indiriyoruz.

  İndirdikten sonra uygulamaya giriş yaparak, facebook ile giriş yap kutusuna tıklıyoruz.

  Daha sonra uygulama biraz beklettikten sonra sizin profilinize kimler bakmış kronolojik bir şekilde sonuçlandırarak gözünüzün önüne getirecektir. Bu işlem en son bakan 200 kişi için geçerli olduğunu da söyleyelim.

  Facebook Uygulama Kaldırma Nasıl Yapılır?

  Facebook’ta kim profilime bakmış uygulamasını kaldırmak isterseniz ayarlar bölümüne girerek o menüden uygulamalar içerisine tıklayın daha sonra hangi uygulamayı kaldırmak isterseniz onun üzerine gelerek erişimi iptal et kutucuğunu işaretlerin, onay verdikten sonra uygulamanın tamamen hesabınıza olan bağı kopacaktır.

  Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur ? öğrenmek isterseniz ziyaret etmeyi de unutmayın. 🙂

  Yazı kaynağı : cevrik.com

  Facebook profiline kimin baktığını programsız kolayca öğren

  Facebook profiline kimin baktığını programsız kolayca öğren

  Facebook profiline kimin baktığını programsız kolayca öğrenme yöntemi… Facebook profilime kimler bakmış, facebook profilime kimler bakmış nasıl öğrenirim, facebook profilime bakanları nasıl görebilirim? Facebookt’a profilime bakanları nasıl anlarım? Yöntem neymişgelin birlikte öğrenelim. Facebook hesabı olan ve özellikle de genç neslin çokça merak ettiği facebook profilime bakanları nasıl görürümfacebook profiline kimler bakmış öğrenFacebook profilime kim baktıFacebook profilime bakanları nasıl öğrenebilirim merakını giderecek yazımızı sizlerle paylaşmak istedik.

  Facebook profilimize bakanları öğrenme yöntemi

  Özellikle de lise çağındaki gençlerin çokça merak ettiği acaba hoşlandığım kız veya erkek Facebook profilimi incelemiş midir bunu nasıl öğreneceğim gibi soruların cevabını bu yazımızda anlatacağımız yöntemle yüzde yüz gerçek ve programsız öğrenebileceksiniz.

  Önceki dönemlerde Facebook profiline bakanları nasıl öğrenebileceğimiz yönünde bir kaç yöntem vardı fakat her nedense Facebook yönetimi bu yöntemleri sitelerinden kaldırdılar. Hal böyle olunca da sağ olsun bazı webmaster arkadaşlar çeşitli yöntemler denemişler ve hiç bir programa gerek kalmadan çalışan bu yöntemi bulmuşlar.

  Sizlere birazdan nasıl yapılacağını anlatacağım yöntem ile hiçbir programa veya uygulamaya ihtiyaç duymadan facebook profilinize bakan kişileri ister arkadaş listenizde olsun ister olmasın, kolayca öğrenebileceksiniz. Tekrardan altını çiziyoruz, birazdan anlatacağımız yöntem, facebook profilinize kimlerin baktığını detaylı şekilde öğrenebileceğiniz en sağlam ve kolay yöntem yöntemdir. Kısaca sizi ekstra bir program veya uygulamayla uğraştırmadan istediğiniz sonuca ulaşabileceğiniz basit bir yöntemdir.

  Facebook profilime kimler bakmış?

  Yapılması gerekenleri adım adım anlatıyorum, sizde bu adımları aynen anlattığım şekilde harfiyen uygularsanız profilinize bakanları rahatlıkla görebilirsiniz, yine de herhangi bir sorun ile karşılaşır iseniz bana sorularınızı, konunun altına yorum yazarak iletebilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

  Geçelim şimdi Facebook profilimize kimlerin baktığını öğrenmek ve görmek için yapmamız gereken adımlara;

  Facebook Profilinize Bakanları Kesin Öğrenme Yöntemi ve Uygulanışı:

  1- Facebook hesabınıza giriş yapın ve profil sayfanıza gelin

  2- Profilinize sayfanıza girdikten sonra herhangi boş bir  alana farenizin sağ tuşuna basarak açılan seçeneklerdenSayfa kaynağını görüntüle‘ye tıklayın. Google Chrome tarayıcınızı kullanmanızı öneririz.

  3- Sayfa kaynağını görüntüleme’ye tıkladıktan sonra gelen sayfadawindows 8 ve üzerlerinde klavyenizin f3 tuşuna eski sürümlerde ise ctrl ve f tuşlarına aynı anda basarak sayfada arama kutucuğunu açın ve arama kutucuğuna ” InitialChatFriendsList ” yazın

  4- Arama kutucuğuna adım 3 te vermiş olduğum kelimeyi yazıp arattıktan sonra sayfada karşımıza bu kelimeyle ilgili  1 adet sonuç çıkacaktır ve sayfada bulmuş olduğumuz InitialChatFriendsList kelimesinden hemen sonraki kelimelerde tırnak işareti içerisinde birçok rakam gelecektir örneğin 2398248572, 2005484313, 9484732 gibi bu şekilde rakamlar gelecektir işte bu rakamlar facebook profilimize bakan kişilerin kendi profillerininID‘leri, bizim işimiz bu rakamları kullanarak bu kişilerin kim olduğunu bulmak.

  Ufak bir hatırlatma; az önce bahsettiğim tırnak içersinde ki rakamların bazıları şöyle de olabilmektedir; 2400430012-3 , burada rakamın sonunda – işareti ve yanında 3 rakamı var, bu 3 rakamı, – işaretinin solunda yazan 2400430012 ID’sine sahip profilin, sizin profilinize kaç defa baktığını söylemekte dolayısıyla biz 2400430012 üye ID’sine sahip kişiyi bulmak için sadece 2400430012 yazan yeri kopyalıyoruz ve az sonra anlatacağım işlemi uyguluyoruz, – ve 3 yazan yeri kopyalamıyoruz.

  5- Yukarıdaki 4. adımda anlattığım üzere karşımıza çıkan ID adreslerini kopyalıyoruz ve giriş yaptığımız facebook hesabında adres çubuğuna şu şekilde yapıştırıyoruz www.facebook.com/kopyaladığınızüyeIDrakamları , aynen bu şekilde facebook.com/ ‘dan sonra / işaretinden sonra kopyaladığımız ID adresini yapıştırıyoruz ve hemen ardından Enter tuşuna basarak bizim facebook profilimize bakan kişinin kim olduğunu öğrenmiş oluyoruz. Yine ufak bir hatırlatma; Kopyaladığınız linki yapıştır ve ara seçeneğiyle arama yapmayınız bu şekilde çoğu zaman sayfa bulunamadı hatası alabiliriniz.

  Evet arkadaşlar böylelikle facebook profilime bakanlar , facebook profilime kim bakmışfacebook bakanları öğrenme, görebilme gibi konular hakkında açıklayıcı anlatım ve kolay bir yöntem ile yazımızı tamamlamış bulunuyoruz, faydalı olabildiysek ne mutlu,

  Bu konuyla ilgili sorularınız olursa konu altına yorum olarak yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

  facebook profil resmime bakanları programsız öğrenme, facebook profilime bakanları nası görebilirim, facebook profilime bakanları nasıl öğrenebilirim, Facebook profilime kim bakmış, facebookta profilime bakanları nasıl görürüm

  Yazı kaynağı : www.bilgitarif.com

  Facebook profilime kim baktı (Nasıl öğrenilir?)

  Facebook profilime kim baktı (Nasıl öğrenilir?)


  Nil Ticaret Merkezi – Giriş Katı
  Yeşilce Mah. Yunus Emre Cd. No:8
  34418 – Kâğıthane/İstanbul

  [email protected]

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Profilime kimler baktı - Facebook

  Profilime kimler baktı - Facebook

  Facebook profiline kimin baktığını programsız öğrenmek için:

  İşlem 1;

  Facebook hesabınız açıkken profilinize girin.

  İşlem 2 ;

  Boş bir kısma sağ tıklayın ve ” Sayfa kaynağını görüntüle ” seçeneğine tıklayın.

  İşlem 3 ;

  Açılan sayfada ” Ctrl + F ” tuşlarına basın arama boşluğuna “, “InitialChatFriendsList ” yazın.

  İşlem 4 ;

  Alt kısımda yazan rakamları kopyalayın. Mesela “100000671315747” bu kısımdan şu rakamları kopyalayın 100000671315747

  İşlem 5 ;

  Kopyaladığınız rakamları ” www.facebook.com/buraya yazın ” ve adrese gidin.

  İşlem 6 ;

  Profilinize sıklıkla bakan kişilerin id adresleri orada olacaktır.

  Yazı kaynağı : uzmanim.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap