Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  evli bir erkek evli bir kadına aşık olursa nasıl davranır

  1 ziyaretçi

  evli bir erkek evli bir kadına aşık olursa nasıl davranır bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Evli erkek başka kadına aşık olursa nasıl davranır?

  Evli erkek başka kadına aşık olursa nasıl davranır?

  Evli Erkek Başka Kadına Aşık Olursa Nasıl Davranır?

  Günümüzde birçok kişinin yaşadığı durumlardan bir tanesi evli bir erkeğin başka bir kadına aşık olmasıdır. Bir başkasına aşık olan evli bir adam, karısına karşı farklı davranmaya başlayabilir. Daha mesafeli, meşgul ve hatta eleştirel olabilir. Ayrıca fiziksel ve duygusal yakınlıktan çekilmeye başlayabilir. Bu değişikliklerle başa çıkmak zor olsa da, bunların sizi artık sevmediği anlamına gelmediğini hatırlamak önemlidir. Eğer evliyseniz ve eşiniz başka bir kadına aşık olursa bunu anlamanın birkaç yolu vardır. Evli erkeğin başka kadına aşık olduğu zaman davranışları şu şekildedir;

  1. Fiziksel olarak uzak durur: Bazı erkekler doğal olarak fiziksel olarak daha az sevecendir, ancak eşinizden bariz bir “geri çekilme” fark ederseniz, bu, başka birine aşık olduğunun bir işareti olabilir.

  2. Yıldönümünüz ve doğum gününüz gibi önemli tarihleri ​​unutur: Erkekler yıldönümleri gibi önemli tarihleri ​​unutmalarıyla tanınırlar, bu yüzden mutlaka aldattığı anlamına gelmez. Ancak, önemli tarihleri ​​hatırlamasında ani ve yoğun bir düşüş fark ederseniz, bu, yoldan çıktığının ve başka birine aşık olduğu anlamına gelebilir.

  3. Telefonu saklar: Telefonu sürekli ortada olan bir adam; telefonu gizlemeye başladıysa, size vermiyorsa, gizli gizli telefon görüşmeleri yapıyorsa dikkat edin. En büyük davranış bozukluğu telefonu sürekli saklamaktır.

  4. Görüşünüzü sürekli eleştirir: Görünüşünüzü eleştiriyorsa, kilonuz ve nasıl göründüğünüz hakkında alaycı, savurgan yorumlar yapıyorsa o zaman şüphelenebilirsiniz.

  5. Beklenmedik iltifatlar ediyorsa: Rastgele, düşünceli iltifatları duymak güzel, en azından ilk başta. Aşırıya kaçarsa ve size durduk yere iltifatlar edip; hiç olmadığı kadar mutluysa üzgünüm ama eşiniz başkasına aşık olmuş olabilir.

  6. Size karşı saygısız davranır: Bir erkek sizden duygusal olarak “bağını kopardığında” ve başka bir kadınla görüşüyorsa, saygısı dibe vurma eğilimindedir. Her şeyinize iltifat ettiği gibi bu durum ters tepip her şeyinizi eleştirir ve size karşı saygısını yitirir.

  7. Fikirlerinizi önemsemez: Eskiden her şeyi size soran erkeğiniz değiştiyse ve artık sizin fikirlerinizin bir önemi yoksa; evliliğinizi sorgulamanız vakti gelmiş demektir.

  8. Alışkanlıkları ve zevkleri değişir: Önceden parfümü sık kullanmayan adam parfüm sıkmaya mı başladı? Ya da duş almayan erkek duş almaya mı başladı? Bunlar normal gelebilir fakat; yemek, kitap, uyuma alışkanlıkları değişirse biraz şüphelenmenin zamanı gelmiştir. Hiçbir huyunu değişmeyen eşiniz bir anda huy değişiyorsa muhtemelen aşık olduğu kadını taklit ediyordur.

  9. Durduk yere kavga çıkarır: Ortada hiçbir sebep yokken kavga etmeye başladıysanız geçmiş olsun. Hiçbir sebep yokken her şeyden sizi suçlar, bütün hataların sorumlusu olarak sizi gösterir. Evet bildiniz! Eşiniz evden kaçmak içi bahane arar.

  10. Dışarıda çok vakit geçirmeye başlar: Önceden evden çıkmayan adam şimdi ise eve girmek istemez. Bunun sebebi ise mutluluğu başka yerde bulmasıdır. Eve gelmemek için size bahaneler uyduruyorsa eşiniz muhtemelen yeni aşkının yanındadır.

  Evli Erkekler Neden Başka Bir Kadına İlgi Duyar?

  Evli erkeklerin neden başka bir kadınla ilgilendiğine dair birçok teori var, ancak en yaygın olanı biyolojik olarak birden fazla kadına ilgi duymaya bağlı olmalarıdır. Evli erkeklerin diğer kadınlara ilgi duymasının bir başka nedeni de, eşleriyle cinsel yaşamlarından memnun olmamalarıdır. Diğer sebep ise, eşlerinden yeterince ilgi görmemeleridir. Bir erkek karısı tarafından takdir edilmediğini hissediyorsa, başka yerlerde ilgi aramaya başlayabilir. Bu, diğer kadınlarla flört etmesine ve hatta bir ilişkisi olmasına neden olabilir.

  Bazı evli erkekler, evliliklerinden sıkıldıkları için başka kadınlarla da ilgilenebilirler. Bir erkek kendini bir telaş içinde hissediyorsa ve evliliği artık heyecan verici değilse, başka yerlerde heyecan aramaya başlayabilir. Bu, karısını aldatmasına ve hatta boşanmasına neden olabilir.
  Her evli erkeğin farklı olduğunu ve diğer kadınlara ilgi duymalarının birçok farklı nedeni olduğunu hatırlamak önemlidir. Kocanızın diğer kadınlara ilgisinden endişe ediyorsanız, onunla iletişim kurmanız ve bunun altında yatan nedeni bulmaya çalışmanız önemlidir. Bunun bir nedeni, mevcut ilişkilerinden memnun olmamaları olabilir.

  Son olarak, bazı erkekler bağlanmaktan korktukları için diğer kadınlarla ilgilenebilirler. Mevcut ilişkilerinden ayrılmak zorunda kalmadan yeni bir ilişkinin dikkatini ve heyecanını isteyebilirler. Sebep ne olursa olsun, evli erkeklerin genellikle diğer kadınlarla ilgilendikleri açıktır. Bu, evlilikleri ve aileleri için bir sorun olabilir, bu nedenle belirtilerin farkında olmak ve gerekirse yardım almak önemlidir.

  Başka Bir Kadına Aşık Olan Erkeklerin Davranışları Nasıldır?

  Erkeklerin başka bir kadına aşık olduklarında sergiledikleri birçok farklı davranış vardır. Bazı erkekler daha dikkatli ve sevecen olurken, diğerleri mesafeli ve içine kapanık olabilir. Bazı erkekler de partnerlerine karşı daha kıskanç ve sahiplenici olabilir. Ancak, başka bir kadına aşık olan erkeklerde sıklıkla görülen bazı yaygın davranışlar vardır.

  Yaygın bir davranış, erkeklerin kendi görünüşlerini ihmal etmeye başlayabilmeleridir. Bunun nedeni, artık partnerlerini etkilemeye çalışmamalarıdır. Bunun yerine kendilerini aşık oldukları kadına daha çok benzetmeye çalışırlar. Bir diğer yaygın davranış ise erkeklerin sosyal yaşamlarından çekilmeye başlayabilmeleridir. Arkadaşlarıyla takılmayı ve aileleriyle vakit geçirmeyi bırakabilirler. Bunun nedeni ise tüm zamanlarını aşık oldukları kadınla geçirmek istemeleridir.

  Başka bir kadına aşık olan erkekler de işlerini veya okullarını ihmal etmeye başlayabilir. Bunun nedeni, eşlerinin düşünceleriyle meşgul olmalarıdır. İşlerine veya çalışmalarına konsantre olmakta zorlanabilirler. Son olarak, başka bir kadına aşık olan erkekler çok kıskanç ve sahiplenici olabilirler. Partnerlerinin davranışlarını kontrol etmeye başlayabilir ve diğer insanlarla konuşmasını engellemeye çalışabilirler. Ayrıca eşlerinin diğer insanlarla geçirdiği her zamanı çok kıskanabilirler.

  Başka Bir Kadına Aşık Olan Evli Erkeği Anlamak için Ne Yapmak Gerekir?

  Başka bir kadına aşık olan evli bir adamı anlamak kolay değildir. Bu tür bir ilişkiyi yürütmek için birçok farklı şey var. Anlamanız gereken ilk şey, başka bir kadına aşık olan evli bir adamın şu anki ilişkisinde mutlu olmadığıdır. Erkeği anlamak zaman, sabır ve en önemlisi iletişim gerektirir. Öncelikle ve en önemlisi, bu durumun siyah beyaz olmadığını anlamalısınız. Çok fazla gri alan var ve buna saygılı olmak önemlidir. Sırf evli olduğu için başka birine karşı bir şeyler hissetmesine izin verilmediği anlamına gelmez. Karısının dünyada sevdiği tek kişi olmadığını hatırlamak da önemlidir. Başka bir kadına aşık olması, karısını sevmediği anlamına gelmez.

  Başka bir kadına aşık olan evli bir adamı anlamaya çalışırken sabırlı olmak önemlidir. Bu hassas bir durum ve neler olduğunu anlamak biraz zaman gerekir. Başka bir kadına aşık olan evli bir erkeği anlamaya çalışmak için yapabileceğiniz en önemli şey onunla iletişim kurmaktır. Onunla ne hissettiğini ve neden hissettiğini konuşun. Karısının durum hakkında ne düşündüğünü sorun. Bu dönemde sabırlı ve anlayışlı olmanız önemlidir.

  Yazı kaynağı : www.erkeklersoruyor.com

  Evli Birini Aşık Olmak - Diva Kadın

  Evli Birini Aşık Olmak - Diva Kadın

  Evli Birini Aşık Olmak

  O kararsızlık evresi, direnmenin o güç yanı...

  S: Aşık olduğum adam evli ve aynı iş yerinde çalışıyoruz. Ben mesafemi koruyorum ama o benimle fazla ilgileniyor. Acaba benim duygularımı fark ettiği için mi yaklaşıyor yoksa bana karşı duyguları mı var bilemiyorum, anlayamıyorum. İş değiştirmeyi düşündüm ancak başvurularım yanıtsız kaldı ve o sürede zam aldım. İhtiyacım var çalışmaya, istifa edemem. Nasıl davranacağımı da kestiremiyorum, duygularımla tam 2 yıldır mücadele ediyorum ama yorgunum.

  C: Önemli olan ne biliyor musunuz; tam olarak ne istediğinizi bilmeniz. Eğer evli biriyle bir ilişki içinde olmayı düşünmüyorsanız ki 2 yıllık direnciniz bana bunu gösteriyor, kararlılığınızı aynen sürdürün. Erkekler biz kadınlara benzemez; aşk sözkonusu olmasa da ilgisini, bakışını fark ettikleri zaman ya da bundan tamamen bağımsız, bir kadını beğendiklerinde uzun vadeli düşünmeksizin maceraya atılmak isteyebilirler. Ama kadın ruhu, hele de güçlü hisleri olan bir kadının ruhu, bu macerayla yorulur, yıpranır, kırılır. İşinizi, bir arada çalışamıyorum demediğiniz sürece terk etmeyin ama iş arayışınızı da sürdürebilirsiniz. Kendinizi germeden ve şartlanmadan yenilik arayın. Mesafenizi koruyun ve zaman zaman güçsüz hissetseniz de önemli biri olduğunuzu unutmayın. Kimsenin ilgisi sizin için şans değil. Şans, mutlu edecek bir ilişkinin tohumlarıdır. Gözden uzak olunca gönülden uzak olabileceğine inanıyorum. Ama kendinizi strese sokmadan ve kendinizle, işinizle, sosyal yaşamınızla alakadar olarak rahatlamaya çalışın. Güçlü bir kadınsınız. Ama yorgunluğunuzun büyümemesi için görmezden gelme konusunda kendinizi geliştirerek süreci yönetebilirsiniz. Ve ihanetin şu boyutunu asla unutmayın; başka bir kadına ihanet eden adama güvenmeniz için bir sebep yok. Bu kadınlar için de geçerli, yani tüm insanlar için. Siz kendinize güvenin.

  Yazı kaynağı : www.divakadin.com

  Evli bir kadına aşığım

  Evli bir kadına aşığım

  Sevgili Güzin Abla, ben 30 yaşındayım. Evli bir kadına aşık oldum. O da bana aşık. Ama ne yazık ki ne yapacağımı bilmiyorum. Defalarca vazgeçmek istedim ama olmadı, o da yapamadı...
  Eşiyle sevgi, aşk anlamında bir şey yok aralarında, biliyorum.
  O da ayrılmak istiyor ama eşi bu konuda zorluk yaratıyor. Yani o aslında her şeyi bırakıp bana gelmek istiyor. Ben bekâr bir erkeğim. Hiç evlenmedim ama bu durumu da kabul edemiyorum. Evli olduğu için bazı şeyler ister istemez zoruma gidiyor ama ne yapacağımı da bilmiyorum. Lütfen bana yardım edin.
  ◊ Rumuz: Zoruma gidiyor

  YANIT

  Sevgili oğlum, hem böyle bir ilişkiye girmişsiniz, hem bu kadına aşık olduğunu söylüyorsun, hem onu yuvasını yıkacak duruma getirmişsin.
  Bir de “ben bu durumu kabullenemiyorum, onun evli olması zoruma gidiyor” diyorsun. Bu nasıl şey?
  Olay bu hale gelinceye kadar aklın neredeydi. Madem bu durumu kabul edemeyecektin, böyle bir ilişkiye neden başladın. Farkında mısın bilmem ama o kadının yuvasını yıkmak üzeresin ve bu sana ne kazandıracak?
  O kadının aklını çelmek için kim bilir ne diller dökmüşsündür.
  Elbette onun da bu ilişkide büyük hatası var ama dediğin doğruysa, eşinden beklediği sevgiyi ve ilgiyi görmemişse, senin ona karşı davranışın, sevgin, ilgin onun aklını çelmiştir büyük ihtimalle.
  Hem “ona aşığım, ondan vazgeçemiyorum” diyorsun, hem de onun evli olmasının seni huzursuz ettiğini söylüyorsun.
  O zaman bu ilişkiye hemen bir son ver, onu rahat bırak. Ondan ayrıl ve bir daha da arayıp sorma. Ben zaten bu beraberlikte bir gelecek göremiyorum.

  Çocuğumun babası eşim mi, emin değilim

  Sevgili Güzin Abla, ben daha önce bir birliktelik yaşamıştım. Şu an ise bir başkasıyla evliyim ve bir çocuğum var. Ama çocuk eşimden mi, eski sevgilimden mi emin olamıyorum.
  Sonunda kan testi yaptırdım.
  Çocuk eşimin kanından çıktı ama daha önce birlikte olduğum kişinin çocuğuna aşırı derecede benziyor.
  Kafam çok karıştı benim, ne yapmalıyım?
  ◊ Rumuz: Babası kim?

  YANIT

  Sen evlenmeden önce birlikte olduğun kişiyle hangi tarihler arasında beraberlik yaşadın, bilmiyor musun? Daha sonra ne zaman yeni biriyle tanıştın ve hangi tarihte onunla evlendin?
  Bütün bunları hesapladığın zaman, çocuğunun babası kim, zaten ortaya çıkar. Bağışla kızım ama ister istemez bana doğruyu yazmadığını, senin evlilik sürecinde belki de bir başkasıyla beraber olduğunu düşündüm.
  Ayrıca kan grubuna baktırmışsın da, çocuğun eşinin kan grubundan olması yeterli değildir.
  Çocuğunun kimden olduğunu kesin olarak anlayabilmen için tek yol DNA testi yaptırmandır.
  Günümüzde DNA testi, devlet kurumlarında mahkeme kararı ile yaptırılabilir. Şayet mahkeme kararı yok ise kişiler devletin sağlık kurumlarında bu testi yaptıramaz.
  Ancak bazı özel sağlık kuruluşlarında ücreti mukabilinde DNA testi yaptırmak mümkündür.
  Bu testin sonuçlarına göre, sanırım ne yapacağına karar vermek zorunda kalabilirsin.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap