Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları

  1 ziyaretçi

  evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

  Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları (GÜNCEL-2021)

  Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları (GÜNCEL-2021)

  Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen kişiler için hazırladığım evlere sabun paketleme işi veren firmalar telefon numaraları hakkında güncel açıklamalarda bulunacağım bu yazımda, ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulacaksınız!

  Vereceğim bilgiler bununla sınırlı değil. Ayrıca, evde paketleme işi telefon numarası konusuyla ilgili 2021 yılı tam listesini de aşağıda paylaştım! Evden paketleme işi yapmak isteyenler için sabun paketleme işi bir kurtarıcı desem yeridir… 😊

  Peki, bu yazı genel olarak kimleri ilgilendiriyor? Evde paketleme işi iletişim bilgilerine ulaşmaya çalışan başta ev hanımları olmak üzere, öğrenciler, emekliler, engelli vatandaşlar ve ek iş arayan erkekler… Burada mısınız? O zaman lütfen okumaya devam edin!

  Çünkü birazdan anlatacağım şeyler sonucunda ayda 5 bin TL para kazanmanız mümkün olacak. Evlere paketleme işi veren firmaları öğreneceksiniz. Eve iş veren firmalar numaraları sayesinde de başvuruda bulunabilecesiniz.

  İstanbul, İzmir, Balıkesir, Ankara, Bursa, Gaziantep, Şanlıurfa, Adana, Mersin, Kastamonu, Samsun, Kırklareli, Edirne ve daha nice şehrimizde yaşayan vatandaşlar, evde sabun paketleme işi veren firmalara başvuru yapabilirler.

  İçeriğimin genelinde, evde paketleme iş ilanları telefon numarası ve evlere sabun paketleme işi veren firmalar için güncel iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Bu arada, evde sabun paketleme dolandırıcılığı gibi tehlikeli durumlardan nasıl uzak durabilirsiniz? Bu konuya da net bir açıklama getirdim. Hazırsanız, başlıyorum!

  Evde Sabun Paketleme İşi Hakkında Merak Edilenler!

  Şimdi size evde para kazanmanın yollarıkapsamında en çok gelir getiren işlerden birini tanıtacağım. Bunun için evlere sabun paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek geçim sıkıntılarınıza bir son verebilirsiniz. Bu işleri yapan kişiler evden adımlarını atmadan sadece evde sabun paketleme işi yaparak geçimlerini sağlayabilirler. Disiplinli bir çalışma ile birlikte işlerin zamanında yetiştirilmesi, firmaların öncelikli şartları arasında yer alıyor.

  Sabunu, evinizde yapıp mı paketleyeceksiniz, yoksa yapılmış sabunları direkt olarak mı paketleyeceksiniz? Kafanız karıştı değil mi? Bu iş gerçekten çok kolay. Çünkü siz sabun yapmayacaksınız. Yapılmış sabunları toplu bir şekilde firmalardan teslim alıp, paketleyip geri iade edeceksiniz. Evde paketleme işi aslında bu kadar basit bir evde para kazanma yöntemi!

  Peki, burada ihtiyacınız olan bir diğer önemli bilgi ne? Evde paketleme işi telefon numarası bilgileri… Endişelenmeyin, bu konuda da bonkör davranıp, onlarca evde paketleme işi iletişim bilgisi paylaştım ama birazdan! Sebebi, öncesinde enden paketleme işi için bilmeniz gerekenlerin olması.

  Evde sabun paketleme işi aslında aslında çok basit. İş için evlere gönderilen sabunları öncesinde özenle süsleyecek ardından gerekirse tek tek kokulanıp jelantinleyip, daha sonra kutulanması yeterli olacaktır.

  Peki siparişi nasıl alacağız?

  Çok basit! Evlere sabun paketleme işi veren bazı yerler bulunuyor. Bu yerler ile iletişime geçtikten sonra çalışma süreciniz hızlıca başlayacak. Siz de güzel paralar kazanacaksınız. Şimdi size bu işi kısaca tanıtacağım, ardından sabun paketleme işi nasıl alınır sorusunu cevaplandırıp; evlere sabun paketleme işi veren firmalar iletişim bilgileri hakkında bir açıklamada bulunacağım.

  İlgili içerik: Evde Çorap Paketleme İşi (HEMEN BAŞVUR)

  ✅ Sizler için hazırladığımız Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalara Başvuru ve Telefon Numarası  bilgilerini içeren Youtube videomuzu aşağıya bırakıyorum! Mutlaka izleyin!

  Evde Paketleme İş İlanları Telefon Numarası

  En çok merak edilen kısmı, tamamen sona bırakmak istemedim. Şunu çok iyi biliyorum ki evde paketleme iş ilanları telefon numarası başlığı, internette çok fazla aratılıyor. Peki, karşınıza çıkan sonuçlar yeterli oluyor mu? Ya da verilen bilgiler gerçekten doğru mu? Evlere sabun paketleme işi veren firmalar telefon numaraları için sizlere en doğru numaraları bulmaya çalıştım.

  Bana göre evde paketleme işi telefon numarası veya evde paketleme işi iletişim bilgisi olarak okuduğunuz çoğu bilgi yanlış. Neden mi? Bir örnek ile açıklayayım.

  ÖRNEK: Mesela, Ankara evde paketleme işi telefon numarası şeklinde, internette bir arama yapıyorsunuz. Karşınıza konuyla ilgili olarak Ankara için bir telefon numarası çıkıyor ama alan kodu 0312 değil de; 0232 ile başlıyor. Bu ne kadar güvenilir olabilir, size soruyorum?

  Nasıl bu kadar emin konuşuyorum, merak ediyor olabilirsiniz. Çünkü aşağıda sizler için Türkiye’nin neredeyse çoğu şehrinde bulabileceğiniz evde sabun paketleme işi telefon numarası bilgilerini paylaştım. Hem de öyle 3-5 tane değil. Neyse, zaten yazımın devamında kendiniz de göreceksiniz!

  Bu arada; aşağıda sizlerle paylaştığım paketleme işi telefon numaraları evde çorap paketleme, kürdan paketleme, sabun paketleme, iplik ayırma, evde etiket kesme, kına paketleme, kıyafet katlama gibi işleri alabileceğiniz firmaların iletişim bilgilerini içermektedir. Yani evde paketleme işi iletişim bilgileri  diyebilirim.

  Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

  Evlere sabun paketleme işi veren firmalar telefon numaraları neler? Ancak önce bu firmaların nereler olduğunu açıklasam daha iyi olmaz mı? Evde sabun paketleme işi alabileceğiniz aslında birkaç farklı yer bulunuyor.

  Ancak öncesinde İŞKUR Evlere İş Veriyor mu? Ev Hanımları İçin 17 İş Fırsatı! başlıklı yazımı da ayrıca, okumanızı öneririm. Eminim, işinize yarayacak bir şeyler bulacaksınız.

  Devam ediyorum, işte evde sabun paketleme işi için yararlanabileceğiz farklı yerler:

  1. Evde Sabun Paketleme İşi İŞKUR

  İŞKUR, SMS sistemi ile evlere paketleme işi veriyor! Daha öncesinde bilmiyorsanız, şimdi öğrendiniz! 2021 yılı itibari ile artık ek iş imkanı İŞKUR üzerinden de verilmeye başlandı. İŞKUR’a başvuru yapan kişilerin iletişim bilgileri alınıp onlara kısa mesaj yolu ile paketleme işleri veriliyor.

  Fabrikalar, iş yerleri, atölyelerden alınan bu siparişler, Türkiye İş Kurumu sistemi üzerinden evde paketleme işi arayan kişilere SMS  olarak gönderiliyor.

  Sistem kısaca şu şekilde:  Devlet destekli olacak şekilde sertifikalı olarak bir uygulama mevcut. Bunun için İŞKUR’a başvuru yapıyor ve sertifika alıp hemen sipariş almaya başlıyorsunuz. Oldukça hızlı ve kolay bir sitem olduğu için herkesin bu başvuruyu yapabileceğini söyleyebilirim.

  Yani, evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numarası bilgisinden önce bu seçeneği de değerlendirebilirsiniz. Çok iyi değil mi? Hazırsanız, İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu nasıl olur anlatıyorum…

  Bununla birlikte; sisteme dahil olmak için yapılması gerekenlerin sırası şu şekilde:

  1. Adım: Evde sabun paketleme işi İŞKUR için ilk önce İŞKUR’a gidip ek iş siparişi istediğinizi belirtiyorsunuz.

  2. Adım: İŞKUR size paketleme iş başvuru formunu doldurmanızı istiyor.

  3. Adım: Bu formda kişisel, iletişim ve adres bilgileriniz, telefon numaranız ve deneyimleriniz gibi bazı şeyler olmak zorunda. Lütfen eksiksiz ve doğru olarak girin. Endişe etmeyin, İŞKUR’dasınız!

  4. Adım: Formda sizin iletişim, cep telefonu numaranız olduğu için İŞKUR, size uygun bir paketleme işi olduğunda, işveren firmalar ve kişilerden gelen iş siparişleri anında size SMS olarak gönderiyor. Evden sabun paketleme işi İŞKUR başvurusu aslında bu kadar basit!

  5. Adım: Gelen sipariş isteğini kabul ediyorsunuz. Benden size tavsiye; verilen sürede bu işi bitirmeye özen göstermelisiniz ki yeni ek siparişler alabilesiniz. Yapılan işin ücreti yine İŞKUR aracılığı ile banka hesabınızdan çekebileceksiniz.

  2. Zeytinyağı Fabrikaları

  Evlere sabun paketleme işi veren firmalar arasında zeytinyağı fabrikaları da bulunuyor. Şaşırdınız mı? Niçin, yoksa siz daha önce zeytinyağı sabununun mucizevi faydaları hakkında bir şey duymamış mıydınız? Eğer Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde ikamet ediyorsanız, hemen bir zeytinyağı fabrikasına giderek evde sabun paketleme işi isteyin. Özellikle evde sabun paketleme Balıkesir ve çevresinde o kadar yaygın ki…

  Evlere sabun paketleme işi veren firmalar ile ilgili tüm bilgileri de bu fabrikalar aracılığıyla bulabilirsiniz. (Nasıl mı? Aşağıda anlattım.)

  3. Kimya Sanayi ve Ticareti Yapan Firmalar

  Sabun üretimi yapan yerler arasında kimya sanayi ve ticareti yapan firmalar da bulunuyor. Sonuçta sabunu, evde organik olarak üretebileceğiniz gibi kimya mühendislerinin çalışmaları sonucunda da yapıldığını söylememe gerek yok herhalde.

  Mesela, bir süpermarketten aldığınız Dove markalı sabun bir kimya sanayide üretiliyor. Neyse, eğer çevrenizde böyle fabrikaların ve firmaların olduğunu düşünüyorsanız, evde sabun paketleme işi yapmamanız için herhangi bir sebep bulunmuyor. Hemen sahalara koşun!

  4. Sabun Satışı Yapan Dükkanlar

  Çarşıda gezerken kesinlikle denk gelmişsinizdir. Renkli, kokulu, şekilli mumların satıldığı bazı dükkanlar bulunur. Bu dükkanlara giderek evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum, elim hızlıdır, deneyimli ve temiz çalışırım derseniz, bu işte ayda 3 – 4 bin TL kazanabilirsiniz.

  Sabun Paketleme İşi ile Ayda 5 Bin TL Kazan!

  Şaka yapmıyorum, birazdan paylaşacağım evlere paketleme işi veren firmalar adres bilgileri ile ayda 5 bin TL kazanmanız mümkün! Evde yapılan ek işler içinde en karlısı da sabun paketleme işidir. Bu işi yapan kişiler, düzenli çalışmaları durumunda ayda 5.000 TL kazanç elde edebilmektedir.

  Bu rakamlar o ay içinde verilecek olan yeni işlere göre değişebilir.  Ama asgari ücretin 2.825 lira olduğu 2021 yılında, ev ortamında bu paraları kazanmak, bence mükemmel! Evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları sayesinde siz de evde ek iş sahibi olabileceksiniz

  Günde 10-12 saat sabun paketleyerek ayda 5.000 TL kazanabilir; ya da ben çalışıyorum, öğrenciyim ve evde sabun paketleme işi için sadece günde 5-6 saat ayırabilirim derseniz o zaman yarı ücreti olarak ayda 2.500 TL para kazanabilirsiniz. Seçim sizin!

  Bu imkanı elde edecek kişilerin düşünmeden bunun için başvuru yapmalarını tavsiye ediyorum. Diyelim ki sabun paketleme işine başvuru yapmaya karar verdiniz ve bu işi istiyorum dediniz. Bu durumda kendiniz direkt sipariş alabileceğiniz gibi yukarıda da bahsettiğim üzere İŞKUR aracılığıyla da de iş isteyebilirsiniz.

  Peki evde paketleme işi telefon numarası bilgilerine nasıl ulaşabilirsiniz? İşte evlere sabun paketleme işi veren firmalar ve iletişim bilgileri!

  İlgili içerik: Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Yerler

  Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Adresi

  Türkiye genelinde evde sabun paketleme ve kutulama işi veren birçok firma bulunuyor. İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, İzmir, Denizli, Muğla, Kütahya, Çorum, Bartın, Zonguldak, Adıyaman, Sivas ve Erzurum… Geri kalan şehirleri siz düşünün. Türkiye’nin 81 şehrinde evlere sabun paketleme işi veren firmalar için telefon numarası bilgisine birazdan ulaşacaksınız. Ancak öncesinde bu firmaların adreslerini nasıl bulabilirsiniz?

  Sizin için hemen aşağıya örnek bir görsel bırakıyorum. Kafanız karıştıysa, ekranda karşınıza çıkacak olan görsel şu şekilde olacaktır! Evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları için bu yöntemi de kullanabilirsiniz.

  Yanda numaralar görünüyor. Elbette her firma mutlaka evde sabun paketleme işi veriyor diye bir şey yok. Arayıp yada adreslere giderek öğrenebilirsiniz.

  Evde Sabun Paketleme İşi İçin İŞKUR İletişim ve Adres

  İŞKUR, bazı firmalar ile anlaşmalar yaparak ve sizlere evde ek iş seçenekleri sunar. Evlere sabun paketleme işi veren firmalar, telefon numaraları ve iletişim adresleri için bilgi almak adına aşağıdaki yerleri ilk etapta arayabilirsiniz. Fakat direkt olarak sipariş istiyorsanız şahsen bağlı olduğunuz İŞKUR il ve ilçe müdürlüğüne uğramanızı ve başvuru yapmanızı önemle tavsiye ediyorum.

  İŞKUR üzerinden gelen siparişler güncellendikçe evde paketleme işi iletişim ve telefon numarası bilgileri sürekli olarak eklenecektir.

  İş kur telefon numarası : Telefon: 0312 216 30 00

  Fax: 0312 435 29 27

  Adres: Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:42 Yenimahalle / ANKARA

  İŞKUR Genel Merkez İletişim Hattı: 444 7587

  Bilgi için mesai saatleri içinde arayıp bilgi isteyebilirsiniz. Ayrıca, İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu başlıklı yazımı okuyarak kolay bir şekilde evde paketleme işleri alabilirsiniz!

  Ayrıca, İŞKUR E- Şube üzerinden de evde sabun paketleme işi ilanlarını bulabilirsiniz. Evde sabun paketleme işi veren firmaların iş ilanları için aşağıdaki görsel örneğinde olduğu gibi arama yapabilirsiniz. Bu arada, sisteme E- devlet hesabınız üzerinden de girişi yapabilirsiniz. Kırmızı dikdörtgen olarak çizdiğim yerleri, lütfen inceleyin!

  Türkiye Geneli: Evde Paketleme İşi Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

  Evlere sabun paketleme işi veren firmalar telefon numaraları ile harekete geçmek, paketleme işi arayanların değerlendirebileceği ilk başvuru modelidir. Evde sabun paketleme tüm Türkiye genelinde yapabileceğiniz bir evde ek iş şeklidir.

  Dolayısıyla yaşadığınız yerlerde evlere verilen paketleme işlerini basit bir şekilde bulmanız mümkündür. Evde paketleme işi telefon numarası ve iletişim bilgileri ise aşağıdaki gibidir:

  Evde paketleme iş ilanları iletişim bilgileri birçok şehir için geçerlidir. ✅

  Bkz: Antalya için 02422434770 ve 02422294033 numaraları; Mersin için:  03242311509, Gaziantep için: 03423371909 numaraları, evlere sabun paketleme işi veren firmalar konusunda telefon numarası için uygunluk taşır. Evlere sabun paketleme işi veren firmalar telefon numaraları için mesai saatlerini göz önünde bulundurun. Belli saatler arasında arayın.

  Fabrikalardan Kargo İle Tüm İllere Sipariş Gönderiliyor!

  Evde paketleme işi ilanları telefon numarası ve iletişim bilgileri açıklamamın ardından; fabrikalardan fason olarak sabun paketleme işi de alabileceğiniz, haberini paylaşmak istiyorum!

  Evlere kargo ile iş veren firmaların anlaşma yaptıkları kargo şirketleri ise şöyle:

  Dikkat, yukarıda verdiğim telefon numaraları, evlere sabun paketleme işi veren firmalar için telefon numarası bilgilerini içermez. Sadece, anlaşma yaptığınız firma ile evinize gönderilen ürünlerin hangi kargo firmasıyla geldiğini anlatmak istedim.

  BÜYÜK TAVSİYE: Aşağıdaki yorum kısmıma, yaşadığınız şehri ve iletişim adresinizi yazarak İŞKUR üzerinden evlere ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz!

  Bir önceki yazımız olan İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 5.000 TL Gelir! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Yazı kaynağı : www.finansportali.net

  Evlere iş veren firmaların telefon numarası

  Evlere iş veren firmaların telefon numarası

  Paylaşım yaparak değerlendirmelerde ön sıralarda olabilirsiniz!

  Evde yapabileceğiniz pek çok iş çeşidi bulunmaktadır. Siz değerli takipçilerimize evde ek iş yaparak ek gelir elde etmenize fayda sağlayacak iş fikirlerini bu yazımda anlatarak bu firmalara nasıl ulaşım sağlayarak gelir elde edebilirsiniz onu anlatmak istiyorum.

  Evlere iş veren firmaların telefon numarası

  Pek çok ek iş veren firma internet ortamında numaralarını paylaşmamakla birlikte sadece ilanlarını mail yolu ile alma ihtimali yüksek oluyor. Bunun nedeni ise dönemsel verdikleri ek işler olabiliyor. Dönemi geçen ek işler kısmı için arandıklarında yoğun telefon trafiği almaktan bıkabiliyorlar. Şimdi bu yazımda sizlere evlere iş veren firmaların telefon numaralarına nasıl ulaşım sağlayabilirsiniz bundan bahsedeceğim.

  Bunun öncesinde yapılan araştırmalara göre evde yapılabilecek en karlı işlerden sizlere bahsetmem gerekirse, evde poşet katlama, evde mum paketleme, evde koli paketleme, evde çorap paketleme, nikah şekeri yapımı işleri evde en çok para kazandıran ek işler arasında gösterilmektedir. Her dönem devam eden bu ek işler her zaman para kazandırarak ek gelir elde etmenize olanak tanımaktadır.

  Evlere iş veren firmaların telefon numarası için her zaman sitemizi kullanarak bu firmalar ile kontak halinde kalabilir ve sizde hayalinizdeki ek işe ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan başvuru gönder kısmını doldurup göndererek sizde evlere ek iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Peki bu nasıl mı oluyor? Siz başvuru yaptıktan sonra mail adresinize iletişim bilgileri ile iş veren firmalara ulaşım yapma durumunuz yüksek olabiliyor. Bu sayede evlere iş veren firmaların telefon numarasına da ulaşmış oluyorsunuz.

  Türkiye’de en çok ek iş veren illerin listesi

  Adana,Adıyaman,Afyon,Ağrı,Amasya,Ankara,Antalya,Artvin,Aydın,Balıkesir,Bilecik,Bingöl,Bitlis,Bolu,Burdur,Bursa,Çanakkale,Çankırı,Çorum,Denizli,Diyarbakır,Edirne,Elazığ,Erzincan,Erzurum,Eskişehir,Gaziantep,Giresun,Gümüşhane,Hakkari,Hatay,Isparta,İçel Mersin),İstanbul,İzmir,Kars,Kastamonu,Kayseri,Kırklareli,Kırşehir,Kocaeli,Konya,Kütahya,Malatya,Manisa,K.maraş,Mardin,Muğla,Muş,Nevşehir,Niğde,Ordu,Rize,Sakarya,Samsun,Siirt,Sinop,Sivas,Tekirdağ,Tokat,Trabzon,Tunceli,Şanlıurfa,Uşak,Van,Yozgat,Zonguldak,Aksaray,Bayburt,Karaman,Kırıkkale,Batman,Şırnak,Bartın,Ardahan,Iğdır,Yalova,Karabük,Kilis,Osmaniye,Düzce

  Yazı kaynağı : www.ekislerara.com

  Kargo ile Evlere İş Gönderen Firmalar (Tüm İllere)

  Evde sabun paketleme telefon numarası 2020,  mandal, etiket işi verenler, Evlere paketleme işi veren firmalar vası… | Paketleme, Sabunlar, Ev yapımı sabun tarifleri

  Evde Mum Paketleme Ek İşi İlanları Telefon Numaraları 2020 | Ek Gelir

  Evde iş imkanı: sabun paketleme ek iş ilanları telefon numaralarına İstanbul’da ulaşarak siz de eve ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda bazı fikirler sunuyoruz. Evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları ulaştığınızda bu şirketler ile irtibata geçebilirsiniz. Böylece ek gelir imkanı elde edebilirsiniz.

  Evde paketleme işi iletişim numaraları ile sizler de aileniz yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Böylece hem boşa vakit geçirmemiş olur ve hem de aile bütçenize destek olabilirsiniz. Ek işlerin en büyük avantajlarından biri garanti iş olması. Yani belli bir riskin söz konusu olmaması. Kredi çekme, dükkan kirası, vergi, sigorta gibi maliyetlerin olmaması çok büyük avantajdır. Bundan dolayı evde paketleme işi iletişim bilgileri bu tür firmaları bularak fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

  Ankara evde paketleme işi telefon numarasını arayarak firmalardan siz de iş talep edebilirsiniz. Evde yapacağınız el işi işler ile gelirinize ek takviye yapabilirsiniz.

  Evde paketleme is ilanları telefon numarası ile iletişim kurarak her sektörde iş konusunda bilgi alabilirsiniz. Bayanlar için oldukça geniş iş hacmi bulunuyor. Temizlik işlerinden tutun da, online sekreterlik yada müşteri temsilciliği, site editörlüğü ile makale yazarlığı gibi farklı konularda iş alanları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Kimi işler haftada 500 TL kazandırırken, kimi işler 1000 TL kazanç bırakabiliyor.

  Şimdi hazırsanız DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN.

  Yazı kaynağı : www.ekisarama.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Gül 8 Gün önce
  0

  Gaziantep Şahinbeyde yaşıyorum evde paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Melek agcik 6 Ay önce
  0

  Ewde paketleme isi istiyorum

  Havva ocak 7 Ay önce
  0

  Iş eriyorum

  Yorum yap