Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  euroleague final four ne zaman

  1 ziyaretçi

  euroleague final four ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  THY Euroleague'de Final Four ne zaman, nerede oynanacak? Kimler Final Four'a kaldı?

  THY Euroleague'de Final Four ne zaman, nerede oynanacak? Kimler Final Four'a kaldı?

  Turkish Airlines Euroleague'de sezonun sonuna doğru yaklaşılırken, heyecan da tavan yaptı. EuroLeague Play-Off dördüncü maçında Olimpia Milano'yu 75-70 mağlup eden temsilcimiz Anadolu Efes, seride durumu 3-1'e getirdi ve Final Four'a yükseldi. 

  Son şampiyon Anadolu Efes, üst üste üçüncü kez EuroLeague Final Four'a yükselme başarısı gösterirken, basketbolseverler de 'Final Four ne zaman, nerede oynanacak?' sorularını sormaya başladı.

  THY Euroleague'de Final Four ne zaman, nerede oynanacak?

  THY Euroleague'de Final Four organizasyonu 19-21 Mayıs tarihleri arasında Sırbistan'ın başkenti Belgrad'daki Stark Arena'da oynanacak. Final Four daha önce Almanya'nın başkenti Berlin'e verilmiş fakat o dönemki koronavirüs pandeminin seyri ve Almanya'daki sağlık önlemleri nedeniyle organizasyon Sırbistan'a gitmişti.

  Kimler Final Four'a kaldı?

  Maccabi Tel Aviv'i geçen Real Madrid'in ardından temsilcimiz Anadolu Efes de Final Four biletini aldı. 4'lü finale kalacak son iki takım; Bayern Münih-Barcelona ve Monaco-Olympiakos eşleşmesinin galipleri olacak. 

  Yazı kaynağı : www.fanatik.com.tr

  THY Euroleague'de 2022 Final Four'un yeri değişti

  THY Euroleague'de 2022 Final Four'un yeri değişti

  THY EuroLeague, daha önce Berlin'de yapılması planlanan 2022 Final Four'un Sırbistan'ın Başkenti Belgrad'da düzenleneceğini duyurdu.

  Buna göre 2022 Turkish Airlines EuroLeague Final Four, 19-21 Mayıs tarihlerinde Stark Arena'da yapılacak.

  THY EuroLeague, değişikliğin sebebini, "Mevcut pandemi durumu ve Almanya'nın başkentinde uygulanan sağlık önlemlerine dayanarak Final Four'un Berlin'de düzenlenmesi ertelenmiştir" şeklinde ifade edildi.

  Yazı kaynağı : www.ntvspor.net

  THY Euroleague'de Final Four ne zaman, nerede oynanacak?

  THY Euroleague'de Final Four ne zaman, nerede oynanacak?

  Turkish Airlines Euroleague'de sezonun sonuna doğru yaklaşılırken, heyecan ise giderek artmaya başladı.

  Anadolu Efes yine başarısını gösterip play-off maçlarına kalırken, Fenerbahçe Beko ise uzun süre sonra play-off'a kalamdı.

  EuroLeague Play-Off dördüncü maçında Olimpia Milano'yu 75-70 mağlup eden temsilcimiz Anadolu Efes, seride durumu 3-1'e getirdi ve Final Four'a yükseldi.

  Bu aşamadan sonra Efes'in şampiyon olmasını bekleyenler, "THY Euroleague'de Final Four ne zaman, nerede oynanacak?" sorusunu gündeme getirdi.

  Vatandaşlar bu sorunun cevabına hakim olarak, Anadolu Efes'i karşılaşmalar sırasında desteklemek istiyor.

  Peki, THY Euroleague'de Final Four ne zaman, nerede oynanacak? İşte yanıtı...

  THY Euroleague'de Final Four organizasyonu 19-21 Mayıs tarihleri arasında Sırbistan'ın başkenti Belgrad'daki Stark Arena'da oynanacak.

  Final Four daha önce Almanya'nın başkenti Berlin'e verilmiş fakat o dönemki koronavirüs pandeminin seyri ve Almanya'daki sağlık önlemleri nedeniyle organizasyon Sırbistan'a gitmişti.

  THY Euroleague de Final Four ne zaman, nerede oynanacak? #1

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap