Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  euro truck simulator türkiye haritası

  1 ziyaretçi

  euro truck simulator türkiye haritası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu

  Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu

  Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu, ETS 2 için geliştirilmiş bir oyun modudur

  NOT: Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu, Euro Truck Simulator 2 oyunu için geliştirilmiş bir oyun modudur. Bu modu oynayabilmek için Euro Truck Simulator 2'nin 1.26 veya üst sürümlerine ve oyunun Scandinavia ve Going East indirilebilir içeriklerine sahip olmanız gerekmektedir. Oyuncular Türkiye haritası ile birlikte Türkiye'nin farklı illerine yük taşıyabilecek, oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilecekler. Tamamen ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen mod, ülkemiz oyuncularının yüzünü güldüren içeriklere ev sahipliği yapıyor. Geniş ve zengin içeriği sayesinde oyun içerisine Türkiye'yi de dahil eden mod, günümüzde Türk oyuncular tarafından sevilerek oynanıyor.

  Ülkemizde bir hayli popüler bir kamyon simülatörü olan ETS 2 oyunculara Avrupa'nın farklı yerlerinde gerçekçi bir kamyon kullanma tecrübesi yaşayabilme imkanı veriyor. Fakat şu ana kadar oyun için resmi bir Türkiye haritası yaması yayınlanmadı. Neyse ki YKS Team adlı bağımsız mod geliştiricileri Euro Truck Simulator 2'ye Türkiye yollarını ekleyen bu oyun modunu geliştirdiler ve tamamen ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sundular.

  Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu temel olarak oyuna Türkiye sınır kapılarını, 61 ilimizi, KKTCden Girne ve Lefkoşa'yı, Bulgaristan yollarını, Gürcistan, Bosna Hersek ve Sırbistan'dan 2'şer şehri ekliyor. Oyuncular bu şehirlerden geçen karayollarını kullanarak Avrupa'dan Türkiye'nin farklı noktalarına yük taşıyabiliyor ya da ülkemizden Avrupa'ya doğru yük taşıyabiliyor.

  Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu'nda ülkemize özel bina ve çevre modellemeleri, bayraklar, köprüler ve bilinen yapılar yer alıyor.

  Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu Nasıl Yüklenir

  Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu'nu yüklemek için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

  - İndirdiğiniz arşiv dosyasını Winrar veya farklı bir arşiv programını kullanarak açın

  - Arşiv içinden çıkan YKS_Team_EU_Turkey_Map adlı 4 adet dosyayı Belgelerim\EuroTruckSimulator2\mod klasörüne kopyalayın

  - Euro Truck Simulator 2'yi açtıktan sonra profilinizdeki mod yöneticisi ekranına gidin. Bu ekranda YKS_Team_EU_Turkey_Map adlı dosyaları aktifleştirin ve değişiklikleri kaydedin. Artık modu oynamaya başlayabilirsiniz.

  Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu oyunun online oyun modunda çalışmamaktadır. Ayrıca oyunda farklı modlar yüklüyse çakışma yaşanabilmekte ve hata alınabilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.tamindir.com

  Steam DLC Sayfası : Euro Truck Simulator 2

  ETS 2 Türkiye Haritası Steam'de Yayınlandı! - PC Hocası

  ETS 2 Türkiye Haritası Steam'de Yayınlandı! - PC Hocası

  Türk halkı tarafından oldukça yoğun bir ilgi gören Euro Truck Simulator 2, uzun zamandır beklenen DLC paketini Steam’de satışa sundu. Bu DLC paketi ile oyuna Türkiye, Romanya ve Bulgaristan’dan bazı bölgeler eklenmiş oldu.

  blank

  Türk oyuncuları mutlu eden Road to the Black Sea DLC’si 48 TL’ye Steam’de şuan satın alınabilir durumda. Steam üzerinden DLC’yi satın alan kullanıcılar oyuna tam 10.000 KM katmış olacak. Eğer Türkiye sınırları içerisinde oynamak istiyorsanız Kapıkule Sınır Kapısı’nı kullanmanız gerekiyor. Trakya bölgesini ve İstanbul’u oyuna oldukça iyi yerleştirmeyi başaran SCS şirketinin yeni DLC üzerinde rekor satış yapması bekleniyor.

  Şimdiden konvoylar düzenlemeye başlayan Euro Truck Simulatör 2 oyuncuları serverlarda yoğunluk oluşturmaya başladı. Bugün itibariyle Steam üzerinde 48 TL‘ye satışa sunulan Road to the Black Sea DLC’si şimdiden oyunculardan tam not aldı diyebiliriz.

  Yazı kaynağı : pchocasi.com.tr

  ETS 2'ye Türkiye Haritası Ekleniyor! - PC Hocası

  ETS 2'ye Türkiye Haritası Ekleniyor! - PC Hocası

  Yıllardır beklediğimiz an geldi. Sonunda Euro Truck Simulator 2‘ye Türkiye haritası ekleniyor.

  Yıllardır Euro Truck Simulator’a yani ETS’ye Türk halkının ilgisi yoğun. Bu ilginin kaynağında Türklerin arabaya ve kamyona olan tutkusu yatıyor. 2012 yılından bu yana oynadığımız ETS 2’ye hala en çok Türklerin girdiğini söyleyebiliriz. 

  blank

  Birçok Türkiye haritası modu yapılmasına rağmen SCS Software bunları dikkate almayıp İskandinav ülkelerine yoğunlaşmıştı. Şimdi ise beklediğimiz Türkiye haritası oyuna geliyor. Bu ETS 2 için bir devrim olacak…

  Road To The Black Sea adı ile yayınlanacak olan güncellemede 3 ülke yer alıyor. Bunlardan birisi Bulgaristan, ikincisi Romanya, üçüncüsü ise Türkiye. Yanlız Türkiye’nin yanına ekledikleri Trakya yazısı ile oyuna şimdilik sadece Trakya’nın ekleneceğini belirtiyorlar.

  DLC şimdiden Steam üzerinde görünüyor. Ancak herhangi bir fiyat bilgisi yer almıyor. Bakalım güncellemenin fiyatı ne olacak? Güncellemenin yayınlanma tarihi ise merak ediliyor. Henüz net bir gün belirlenmemiş olsa da güncellemenin 2019 yılı içerisinde geleceği biliniyor. 

  Güncelleme diyoruz ancak tabiki bu bir DLC olacak. Yani Türkiye haritasına sahip olmak için dediğimiz gibi DLC’yi satın almanız gerekecek. Bakalım oyun geliştiricileri Türkiye’yi nasıl modellemiş? Bu güncelleme ETS 2’nin yeniden doğuşu olacak…

  Yazı kaynağı : pchocasi.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap