Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  euro truck simulator 2 download apk

  1 ziyaretçi

  euro truck simulator 2 download apk bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Euro Truck Simulator 2 Apk v1.0 Android İçin İndir

  Euro Truck Simulator 2 Apk v1.0 Android İçin İndir

  Bu uygulamanın kullanıcısı, tüm Avrupa'daki insanlara paketler teslim edebileceği bu eşsiz oyunun keyfini çıkarabilecek. Kullanıcı aynı zamanda, sağladığı veya sağladığı yüksek kaliteli özelliklerden yararlanabilecek ve kullanıcının etrafında dolaşabilecek ve ayrıca önemli ve dikkat çekici yerler de rotalar arasında olacağından gerçekçi bir deneyim yaşayabilecektir. takip ettiklerini.

  Kullanıcı kendi plakasına sahip olabilecek ve kamyonu kendi başına kullanabilecek veya yerine şoför kiralayarak şirketini verimli bir şekilde yönetebilecektir. Kullanıcı, garajlar ve farklı yerlerden bile gidebilecek, böylece bir sorun olması durumunda kamyonlarını tamir edebilecekleri her zaman yakın bir noktaya sahip olabilecekler.

  Uygulama kullanıcısının, uygulamayı yüklediği veya indirdiği cihazlarda verimli çalışabilmesi için uygulamaya izin vermesi gerekecektir.

  Euro truck simulator 2 apk özellikleri

  Uygulama, kullanıcılara aşağıda listelenen birçok Şaşırtıcı avantaj ve özellik sağlar:

  paketleri teslim et

  Uygulama, kullanıcının paketleri Avrupa'nın her yerinde bir yerden başka bir yere teslim etmesi gereken benzersiz bir Oyuna sahiptir. Ve bu şekilde kullanıcı, Belçika, İtalya, Almanya, Birleşik Krallık, Hollanda, Polonya ve diğer yerler gibi Avrupa'nın Farklı yerlerini keşfedebilecek.

  şirketini yönet

  Bu uygulamanın kullanıcısı, tüm malzemeleri kullanıcılara teslim etmekle meşgulken kendi şirketini yönetebilecek.

  Dostu ve Sezgisel kullanıcı arayüzü

  uygulama son derece kolay ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu uygulamanın kullanıcısı, uygulamanın çalışmasını öğrenmek için herhangi bir dikte veya talimat kılavuzuna ihtiyaç duymadan tüm uygulamayı kolayca gözden geçirebilecek.

  Karları maksimize etmek

  uygulama, kullanıcılara şirketlerini verimli bir şekilde yöneterek karı maksimize etme yeteneği sağlar. Kullanıcı, tüm işlerini kolayca yönetebilmeleri için garaj satın alabilecek ve hatta sürücü kiralayabilecek.

  Hizmetleri kullanmak için ödeme yok

  Bu uygulama tarafından sağlanan hizmetler karşılığında herhangi bir ödeme gerektirmez. Tüm özellikler ücretsizdir ve bu uygulama hizmetleri kullanmadan kullanacaktır, kullanıcı hizmetleri kullanmak için kendi cüzdanını boşaltmak zorunda kalmayacak.

  Diğer Android cihazlarla uyumlu

  Uygulamanın kullanıcısı, mobil dünyada bulunan tüm android cihazlarda uygulama tarafından sağlanan hizmetlerden yararlanabilecektir. Bu, tüm kullanıcılara uygulamayı yükleme ve fırsattan yararlanma olanağı sağlar.

  gerçekçi deneyim

  Bu uygulamanın kullanıcısı, uygulama binlerce kilometrelik gerçek bir Yol ağına sahip olduğundan ve yol boyunca ünlü simge yapılar ve yapılar olacağından gerçekçi bir deneyime sahip olabilecek. Sıcaklık da değişebilir ve gün geceye dönüşerek oyunu daha da gerçekçi hale getirecektir.

  Girişim yok

  uygulama, kullanıcılara parazitsiz bir hizmet sunar. Kullanıcı, işlemi engelleyebilecek herhangi bir sorun veya rahatsızlık olmaksızın uygulamada kolayca gezinebilecektir.

  Düşük depolama tüketimi

  Uygulamanın cihaza yüklenmesi ve indirilmesi çok kolaydır. Uygulama, Android cihazlarının depolama alanı hakkında endişelenmenize gerek kalmadan düşük depolama alanına sahip bir uygulamadır.

  Köklü cihaz gerekmez

  Bu uygulama, kullanıcının köklü bir Android cihazına ihtiyaç duymadan uygulamanın tüm hizmetlerinden yararlanmasına yardımcı olur. Bu sayede kullanıcı rootlu olmayan cihazlarda uygulama servislerinden zahmetsizce faydalanabilir.

  Çoklu dil Desteği

  uygulama, kullanıcılara, dilediği dillerden herhangi birinde hizmetlerinden yararlanma olanağı sağlar. Dil seçenekleri arasında Portekizce, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Japonca, Rusça, İtalyanca, Arapça, bitiş, Yunanca, Hintçe, Korece, Türkçe, Endonezyaca, Romanya Bulgarca, Tayca, Slovakça, Ukraynaca, Amharca, Zuluca, Ermenice ve çok sayıda dil bulunmaktadır. daha fazla. Çok sayıda farklı dille olan bu uyumluluk, kullanıcının herhangi bir sorunla karşılaşmadan hizmetleri nerede olursa olsun kullanmasını kolaylaştırır.

  Korumalı ve özel

  Tüm kişisel bilgiler uygulama tarafından korunduğu için uygulamanın kullanıcısı kendini güvende ve güvende hissedecektir. Bilgiler gizli tutulur ve kullanıcı kişisel bilgilerini internet dünyasına kaptırmaktan korkmaz.

  Uygulama Güncellemeleri Düzenli Olarak

  uygulama, kullanıcı uygulamayı her kullandığında kullanıcılara yüksek kaliteli hizmet sunar. Kullanıcı kendini yeniledikçe yeni özellikleri düzenli olarak kullanabilecektir. Bu, herhangi bir hatayı veya herhangi bir aksaklığı da önler.

  Tam zamanlı hizmet sunumu

  uygulama hizmetlerini her zaman sağlar. Kullanıcıya dilediği zaman ve bulunduğu yerde hizmet verilmektedir.

  Kendi plaka

  uygulama, kullanıcılara uygulama hizmetlerinden yararlanma ve kendi özel Avatarlarını ve beğenilerine göre kendi plakalarını alma olanağı sağlar ve ayrıca bunları kolayca yükleyebilir.

  Eklenti gerekmez

  uygulama tek başına yeterli. Kullanıcı, uygulama ile yüklenecek ve indirilecek herhangi bir ekstra eklentiye veya uzantıya ihtiyaç duymayacaktır.

  Fotoğraf modu

  Uygulama aynı zamanda kullanıcılara harika ve harika anları yakalamak için kullanabileceğimiz bir fotoğraf modu seçeneği de sunuyor ve aynı zamanda arkadaşlarıyla çevrimiçi olarak paylaşabiliyorlar.

  Çözüm

  Uygulama, kullanıcılara, teslimat şirketini yöneterek paketleri zamanında herkese teslim etme yeteneği sağlar. Kullanıcı bu eşsiz oyunun tadını çıkarabilecek. Uygulama, tüm hizmetlerini ücretsiz olarak sağlar ve bu da onu daha da çekici hale getirir.

  Yazı kaynağı : apksim.com

  ETS 2 MOBİL

  ETS 2 MOBİL

  🟢 Euro Truck Simulator 2 Mobile 1.3 apk – Mod Apk İndir – Mod Apk Download – Sınırsız Para – Unlimited Money – En Son Sürüm – Premium – Update – Güncelleme – Unlimited All

  👉  Pro Version Game apk

  Euro Truck Simulator : Pro Version Game apk

  r anahat: profesyonel Model Rekreasyon uygulaması
  Euro Truck Simulator, gençler, yetişkinler ve her yaş için Realistics Grand truck recreation’dır. Bu profesyonel model rekreasyonunda, harika sokak pistleriyle eğlenmek için tam gerçekçi 3d euro araçları elde edersiniz.

  Euro Truck Simulator Bu Rekreasyondaki seçenekler

  Karayolu Gözlemlemek Kapalı
  Kamyon Özelleştirme İmkanı
  Gerçek görünümlü kamyon içinde

  🗡  Pro Version Game Mod Apk

  Euro Truck Simulator : Pro Version Game Mod Apk

  Süper Zorluklar
  Mükemmel Yol Haritaları Boyunca Sürün
  4×4 Yüksek Verimli minibüsler
  3d grafikler
  Euro Truck Simulator

  Gündüz Ve Akşam Modu Fonksiyonu
  Ücretsiz Cash & zevk eğlence ile Para Kazanmak
  Bir dizi Aralık

  Recreation Nasıl Oynanır ipuçları?

  Tatilinizi açın
  “Başlat” düğmesine dokunarak kamyonunuza başlayın
  En sevdiğiniz modu seçin ” akşam modu veya gündüz modu”
  Kilitli aşamayı seçin

  💰 Euro Truck Simulator : Pro Version Game Unlimited Money

  Euro Truck Simulator : Pro Version Game Unlimited Money

  Kargo euro kamyonunuzu seçin veya seçtiğiniz kamyonu değiştirin
  Ardından Başlat düğmesine basın ve euro truck driving simulator recreation oyununuzun tadını çıkarın
  Dikkatli olun: bu bir kamyon sürüş simülatörü Rekreasyon. Lütfen gerçek hayatta ziyaretçi yönergelerine uyun.
  Her türlü soru & görüş için lütfen [email protected] bize ulaşın
  ______________________________________________________________________________
  Bizi takip edin: https://www.fb.com/MiniBuildStudio/
  Çok daha az mevcut

  GOOGLE PLAY

  Yazı kaynağı : www.webteknohaber.com

  ETS 2 MOBILE

  ETS 2 MOBILE

  APKCombo

  Oyunlar

  Simülasyon

  ETS 2 MOBILE

  Yazı kaynağı : apkcombo.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap