Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  etlik veteriner kontrol merkez araştırma enstitüsü müdürlüğü

  1 ziyaretçi

  etlik veteriner kontrol merkez araştırma enstitüsü müdürlüğü bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Etlik Veteriner Kontrol Merkez Arastirma Enstitusu

  ETLİK VETERİNER KONTROL MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ ZİYARET EDİLDİ

  ETLİK VETERİNER KONTROL MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ ZİYARET EDİLDİ

  Ziraat Mah., Şht. Ömer Halisdemir Bulvarı, 06110 Altındağ/Ankara/Türkiye

  Telefon: 0 312 317 03 15 (16-17-18)

  Faks: 0 312 316 44 72

  E-mail: [email protected]

  Web Sayfası: http://www.veterinary.ankara.edu.tr/

  Yazı kaynağı : www.veterinary.ankara.edu.tr

  T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI - ETLİK MERKEZ VETERİNER KONTROL VE ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ

  Etlik Veteriner Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Keçiören nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Etlik Veteriner Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Keçiören nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Keçiören şehrinde Etlik Veteriner Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü konumuna Toplu Taşıma

  Keçiören, Türkiye'deki Etlik Veteriner Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Etlik Veteriner Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Etlik Veteriner Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Etlik Veteriner Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 20924 - Muhtarlık; 20914 - Etlik Lisesi; 20935 - İbni Haldun Okulu; Belediye; İvedik.

  Etlik Veteriner Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 284, 286 Metro: M4

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Etlik Veteriner Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü için yol tarifi alın.

  Etlik Veteriner Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Keçiören konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Etlik Veteriner Kontrol Merkez Arastirma Enstitusu, Keçiören nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Etlik Veteriner Kontrol Merkez Arastirma Enstitusu, Keçiören nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Keçiören şehrinde Etlik Veteriner Kontrol Merkez Arastirma Enstitusu konumuna Toplu Taşıma

  Keçiören, Türkiye'deki Etlik Veteriner Kontrol Merkez Arastirma Enstitusu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Etlik Veteriner Kontrol Merkez Arastirma Enstitusu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Etlik Veteriner Kontrol Merkez Arastirma Enstitusu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Etlik Veteriner Kontrol Merkez Arastirma Enstitusu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 20924 - Muhtarlık; 20935 - İbni Haldun Okulu; 20914 - Etlik Lisesi; Belediye.

  Etlik Veteriner Kontrol Merkez Arastirma Enstitusu adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 277, 284, 286 Metro: M4

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Etlik Veteriner Kontrol Merkez Arastirma Enstitusu için yol tarifi alın.

  Etlik Veteriner Kontrol Merkez Arastirma Enstitusu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Keçiören konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap