Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  etimesgut belediyesi emlak vergisi sorgulama t.c. ile

  1 ziyaretçi

  etimesgut belediyesi emlak vergisi sorgulama t.c. ile bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Etimesgut Belediyesi - T.C Kimlik No İle Tahsilat

  Üye Değilim

  Şifremi Yenile

  Yazı kaynağı : webserver.etimesgut.bel.tr

  Etimesgut Belediyesi - Sorgulama İşlemleri

  Üye Değilim

  Şifremi Yenile

  Yazı kaynağı : webserver.etimesgut.bel.tr

  Etimesgut Belediyesi - Sicil / Vergi No ile Ödeme

  Üye Değilim

  Şifremi Yenile

  Yazı kaynağı : webserver.etimesgut.bel.tr

  Etimesgut Belediyesi

  Tahakkuk Bilgileri Sorgulama

  Etimesgut Belediyesi emlak vergisi borç sorgulama!

  Etimesgut Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama

  Etimesgut Belediyesine ait emlak vergilerinizi kolaylıkla ödeyebilirsiniz. e-Belediye sistemi sayesinde emlak vergilerinizi kolayca sorgulayabilir ve online olarak da ödeme yapabilirsiniz. Sizde Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bir taşınmaz sahibiyseniz evinizin emlak vergisi gelmiş olabilir. Etimesgut Belediyesinin vatandaşlarına sunduğu T.C. kimlik numarası ile tahsilat sayfası üzerinden yapılandırma borçları ve diğer borçlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

  ETİMESGUT BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ

  Belediye emlak vergisi sorgulama yapmak ve borcunuzu ödemek için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayınız. Bağlantıya Etimesgut Belediyesinin e-Belediye uygulaması sayfasının linkini koyduğumuzdan direk olarak kurumun resmi sayfasına ulaşmış olacaksınız.

  ETİMESGUT BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ SORGULAMA

  Sayfa açıldığında resimde gördüğünüz gibi bir alana ulaşmış olacaksınız. Karşınızda bulunan TC Kimlik Numara İle Tahsilat alanının altında yer alan ‘T.C. Kimlik No’ alanına T.C. kimlik numaranızı yazın ve ‘Diğer Borçlar’ seçeneğini işaretleyin ve ardından ‘Göster’ butonuna tıklayın. Eğer bilgilerinizi doğru girdiniz ve herhangi bir vergi borcunuz varsa sayfada karşınıza ‘Açıklama’ alanında borcun ne için olduğu ve borcun tutarı yazacaktır. Örneğin; emlak borcunuz varsa açıklama alanında ‘Bina Vergisi’ ibaresi altında borcunuz gözükecektir. Borç tutarınızın gecikmesi varsa gecikme faiz oranını ve son ödeme tarihini de yine aynı sayfada yer alan açıklamada görebilirsiniz.

  ETİMESGUT BELEDİYESİ GEÇMİŞ DÖNEM BORÇLARINI ÖĞRENME

  Etimesgut Belediyesine geçmiş bir dönem borcunuz varsa yukarıda bahsettiğimiz sayfada bir ibare yer alacak; ‘Geçmiş Dönem Borçlarını Göster’ bu başlığın yanındaki kutuyu işaretlerseniz sayfada karşınıza geçmiş dönem borçlarınız da çıkacaktır. Lütfen emlak vergisi ve diğer vergilerinizin geçmiş dönem borçlarına baktığınızda gecikme zammı kısmına da bakmayı unutmayın. Geçmiş döneme ait borçlarınızı kontrol ediyorsanız muhakkak bir gecikme zammı da sizi bekliyor olacaktır.

  Yazı kaynağı : www.sorgulamaalani.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap