Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  esra ezmeci ile karşı karşıya avukat hüseyin

  1 ziyaretçi

  esra ezmeci ile karşı karşıya avukat hüseyin bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hüseyin İnan İzmirlioğlu kimdir?

  Hüseyin İnan İzmirlioğlu kimdir?

  Hüseyin İnan İzmirlioğlu kimdir, nerelidir, mesleği nedir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor soruları bu aralar merakla soruluyor. Daha önce Fulya Öztürk ile birlikte aynı kanalda çalışan İzmirlioğlu şimdilerde Esra Ezmeci'nin programında danışmanlık yapıyor. Daha önce FOX TV'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programındaki avukatlardan biri olan Hüseyin İnan İzmirlioğlu'nun kim olduğu merak konusu oldu.

  İşte Hüseyin İnan İzmirlioğlu hakkında bilinenler:  Hüseyin İnan İzmirlioğlu İstanbul Üninversitesi Hukuk Fakültesinden 2002 yılında mezun oldu. 

  Avukatlık mesleğini icra ediyor. 

  Mezuniyet yılına göre 43 yaşında olduğu tahmin edilen Hüseyin İnan İzmirlioğlu'nun kendisine ait avukatlık bürosu bulunuyor.

  İstanbul'da Şirinevler'de bürosu bulunan Avukat İzmirlioğlu, aynı zamanda FOX TV'de yayınlanan Fulya İle Umudun Olsun programında hukuk danışmanlığı yapmaktadır. 

  DAHA ÖNCE POLİSLE YAŞADIĞI DARP OLAYIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

  Avukat Hüseyin İnan İzmirlioğlu 2008 yılında İstanbul Taksim'de polisler tarafından darp edildiği olayla gündeme gelmişti. İşte o günlerden basına yansıyan bir haber:

  Avukat Hüseyin İnan İzmirlioğlu, kız arkadaşıyla yol kenarında vedalaşırken öpüştüğü için polislerce dövüldüğünü öne sürerek şikáyetçi oldu. Taksim'de önceki gün kız arkadaşı ile eğlenen Hüseyin İnan İzmirlioğlu, saat 21.45 sıralarında kız arkadaşını evine bırakmak için taksiyle Yenibosna'ya geldi. Taksiden inen İzmirlioğlu ve kız arkadaşı yol kenarında öpüşüp vedalaştı. İzmirlioğlu'nun iddiasına göre, bu sırada ikisi sivil kıyafetli dört polis yanlarına geldi.

  Polislerden biri, "Ahláksız herif" diyerek elindeki telsizle İzmirlioğlu'nun başına vurdu. İstanbul Barosu kimliğini göstererek avukat olduğunu söyleyen İzmirlioğlu'na diğer polisler de vurmaya başladı. 75. Yıl Polis Merkezi'ne giden İzmirlioğlu, kendisini dövdüğünü iddia ettiği polislerden şikáyetçi oldu. Dövüldüğüne dair rapor alan avukatın vücudunda çok sayıda yara izinin oluştuğu, sol dirseğinde ödem meydana geldiği belirlendi.

  Ağabeyinin de polis olduğunu söyleyen İzmirlioğlu, "Sadece kız arkadaşımla vedalaşıyorduk. Kimseyi rahatsız etmedik" dedi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, tanık beyanlarına göre İzmirlioğlu'nun kız arkadaşını dövdüğü, bu nedenle kendisine bölgedeki vatandaşların müdahalede bulunduğu bildirildi.

  Yazı kaynağı : www.sonhaberler.com

  Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya - “Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya” FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor!

  Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya - “Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya” FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor!

  Sunuculuğunu ünlü Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci’nin, prodüksiyonunu Karga Film ve FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibinin üstlendiği “Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya”, 4 Temmuz Pazartesi gününden itibaren FOX izleyicisiyle buluşacak.

  Hafta içi her gün yayınlanacak olan programda konuklar, hayatlarında anlaşmazlık yaşadıkları kişilerle stüdyoda bir araya gelecekler ve sıkıntılarına çare arayacaklar. Hayata dair tüm anlaşmazlıkların ve mağduriyetlerin işleneceği programda birçok sorun masaya yatırılacak.

  Stüdyoda 10 kişiden oluşan ve halk içinden seçilmiş jüri ise vakalarla ilgili düşüncelerini açıklayacak ve kimin haklı olduğu konusunda fikirlerini açıklayacaklar.

  Sadece duygusal ilişkilerin değil, anlaşmazlık yaşanan tüm ikili ilişki problemlerinin masaya yatırılacağı programda, Esra Ezmeci’nin ve izleyici konukların yorumlarıyla birlikte problemlerin çözülmesi amaçlanıyor.

  Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya”, 4 Temmuz Pazartesi itibarıyla hafta içi her gün canlı yayınla saat 16.00da FOX’ta.

  Yazı kaynağı : www.fox.com.tr

  esra ezmeci ile karşı karşıya

  Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya Zeynep kimdir? Zeynep kaç yaşında? İsa ile Zeynep olayı nedir?

  Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya Zeynep kimdir? Zeynep kaç yaşında? İsa ile Zeynep olayı nedir?

  Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya Zeynep kimdir? Zeynep kaç yaşında? İsa ile Zeynep olayı nedir?

  FOX TV'de yayınlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya'nın konukları arasında Zeynep ve İsa dikkat çekti. Esra Ezmeci'nin sunduğu programın ilk bölümünde; eşini arayan İsa 'nın konusu gündem oldu. Peki ama Zeynep kimdir, İsa kaç yaşında?

  Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programında eşini arayan İsa'nın, kendisine ihanet ettiği iddia ettiği eşi Zeynep ile yüzleşmesi canlı yayına damga vurdu. Peki ama Zeynep ve İsa olayı nedir, kimdir?

  Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya Zeynep kimdir?

  FOX TV'de yayınlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programına İsa konuk oldu. Eşinin başka erkeklerle samimi fotoğrafları olduğunu ve 5 aylık bebeğini terk edip gittiğini söyleyen İsa, eşiyle canlı yayında yüzleşti.

  Eşini aldatmadığını ve samimi fotoğrafların varlığını inkar eden Zeynep, programın ihbar hattına gelen fotoğrafların ifşasıyla gergin anlar yaşadı. Esra Ezmeci, Zeynep'i sakinleştirmek için öpse de pek başarılı olamadı.

  Zeynep'in 'O kişi sevgilim değil. O benim samimi arkadaşım' ısrarı üzerine üzerine, İsa'dan olay bir iddia geldi. 'Madem arkadaşı, dudağından öptü... O da mı arkadaşı' demesiyle stüdyo buz kesti.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap