Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  esra erol 22 eylül 2022 programı

  1 ziyaretçi

  esra erol 22 eylül 2022 programı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Esra Erol 22 Eylül Perşembe yayın izle

  CANLI İZLE | Esra Erol'da yeni bölüm canlı izle 22 Eylül Perşembe

  CANLI İZLE | Esra Erol'da yeni bölüm canlı izle 22 Eylül Perşembe

  ATV ekranlarının sevilen programlarından olan Esra Erol'da yıllar boyunca oluşturduğu geniş kitlesiyle ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.

  Her gün canlı yayınla izleyicilerinin karşısına çıkan Esra Erol'un programının nasıl ve nereden izleneceği de merak ediliyor.

  Peki Esra Erol'da nasıl izlenir? Esra Erol'da hangi kanalda? Esra Erol'da nereden izlenir? Esra Erol'da canlı izle... Esra Erol'da yeni bölüm izle 22 Eylül Perşembe...

  ESRA EROL'DA CANLI İZLE! ESRA EROL'DA YENİ BÖLÜM İZLE!

  İzleyicileri yıllardır ekran başına kilitlemeyi başaran program Esra Erol'da yeni sezonuna başladı.

  Birbirinden ilginç ve çarpıcı konu ve konukları ağırlayan Esra Erol'da hafta içi her gün 16.00'da ATV ekranlarında.

  ESRA EROL'DA CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

  Yazı kaynağı : www.ulusal.com.tr

  Esra Erol'da 22 Eylül Perşembe 2022 Tek Parça - Dailymotion Video

  Esra Erol'da CANLI izle! 22 Eylül Esra Erol'da canlı izleme linki! ATV Esra Erol'da bugünkü bölüm izle! Esra Erol'da yeni bölüm canlı izleme linki!

  Esra Erol'da CANLI izle! 22 Eylül Esra Erol'da canlı izleme linki! ATV Esra Erol'da bugünkü bölüm izle! Esra Erol'da yeni bölüm canlı izleme linki!

  ATV ekranlarında haftaiçi her gün yayınlanan ve sunuculuğunu Esra Erol'un yaptığı Esra Erol'da programı seyirci tarafından sıkı sıkıya takip ediliyor. Seyirciler haftaiçi her gün saat 16:00'da ekranlara odaklanıyor. Gelişmeleri heyecanla takip eden Esra Erol'da seyircileri ATV Esra Erol'da programının canlı yayın linkini araştırıyor. Esra Erol'da CANLI izle! 22 Eylül Esra Erol'da canlı izleme linki! ATV Esra Erol'da bugünkü bölüm izle! Esra Erol'da yeni bölüm canlı izleme linki!

  Televizyon ekranlarının sevilen programı Esra Erol'da haftaiçi her gün saat 16:00'da ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Esra Erol'da canlı izleme linki haberimizin devamında yer almakta.

  Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp'te doğdu.

  5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancıklı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya'da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

  Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi'nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi'nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

  Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

  İki yıl üst üste Türkiye'nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek'i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

  2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000'in üstünde akülü sandalye dağıttı.

  2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.

  Esra Erol'da CANLI izle! 16 Eylül Esra Erol'da canlı izleme linki! ATV Esra Erol'da bugünkü bölüm izle! Esra Erol'da yeni bölüm canlı izleme linki!

  • Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003

  • Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007

  • Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007

  • Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008

  • Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014

  • Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap