Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  eskıya dunyaya hukumdar 198 bolum izle tek parca atv

  1 ziyaretçi

  eskıya dunyaya hukumdar 198 bolum izle tek parca atv bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. Bölüm FULL izle (EDHO - Tek Parça - Son Bölüm)

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 8 Haziran 2021 akşamı 198. bölümüyle ekrana gelecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm izle bilgileri araştırılıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm tek parça full izle bilgileri...

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm Atv ekranlarında izleyenleriyle buluştu.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm full izle (EDHO 198. son bölüm Atv izle)

  ATV'nin salı günlerine ambargo koyan dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 198. bölümü yayınlandı. 

  İzlenme rekorlarını altüst eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. Bölüm tamamı tek parça olarak bu adreste...

  ATV Ekranlarının Fenomen Dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 198. Bölüm İzle! TIKLAYINIZ

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini ATV'de 8 Haziran Salı günü canlı izlemek isteyenler buraya. Salı günlerine adeta ambargo koyan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölümü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm nefesleri kesiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin günden güne artan takipçilerini de yine heyecanlandırmış durumda. Başrollerini Oktay kaynarca, Sanem Çelik, Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba'nın paylaştığı dizi Salı günleri ekrana geliyor ve reyting rekorları kırıyor.

  ATV'nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölümü full izlenebilir şekilde yayınlanmaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölümünü kesintisiz tek parça olarak ATV'nin internet sitesinden HD Olarak izleyebilirsiniz.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm fragmanı
  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.bölüm 1 Haziran 2021 Salı günü ATV ekranlarından yayınlanacak. Salı akşamlarının vazgeçilmesi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.bölüm merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında haberimizde bulabilirsiniz.

  Dizinin sevenleri sık sık Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yayınlanacak mı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde ne olacak, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde ne oldu gibi soruları gündeme getiriyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili merak edilen soruların yanıtını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde ne oldu?
  Hızır reis ortak düşmanlarına karşı İshak ve ekibiyle anlaşır. Bu adım sayesinde Yaman Korkmaz ve ailesinin hayatı kurtulur. İshak’ın verdiği istihbarat sayesinde yapılacak baskın önceden öğrenilir. Bu durumun ardından Yaman Korkmaz’ın yardımına da koşulur ve oda kurtarılır.

  Ömür Çakırbeyli ve İlyas Çakırbeyli arasındaki gerginlik tüm ailede de hissedilir. Haşmet Façalı’nın olayı anlamadan İlyas’a attığı kafa olayın aile meselesi olmaktan çıkmasına neden olur. Hızır reis ortamı yumuşatmaya çalışsa da İlyas’ın tepkisi çok nettir. Geri adım atmayan Haşmet Façalı ise herkesi karşısına alır. İlyas Ömür’den boşanma aşamasında zor bir süreç geçirir ve gözü hiç kimseyi görmez. İlyas gözünü karartır ve tüm düşmanlarını tek tek indirmeye başlar. Bu planda onun en büyük destekçisi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olacaktır.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz konusu nedir?
  Çakırbeyli ailesi İstanbul’un güçlü ailelerinden biridir. Ailenin reisi Hızır Çakırbeyli ailesini ve dostlarını korumak adına canını ortaya koymaktan çekinmez. Yeraltı dünyasının sevilen ve güvenilir adamı olan Hızır reis devletin yer altını dünyasını kontrol altına almak için başlattığı çalışma sonucu hedef olur. Devlet gayri meşru işlerini yaptırmak için Hızır reise teklif gelir ve bu Hızır reisi en büyük olmasını sağlayacaktır.

  Ancak bu teklifi kabul ederse, mafya ailesine ihanet etmiş olarak görülecektir. Büyük patron devletin en büyük olma teklifini Hızır reise verdiğini fark etmiş ve Hızır reisin etrafını adamlarıyla doldurur.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları kim?

  Oktay Kaynarca

  Yunus Emre Yıldırımer

  Sabina Toziya

  Ozan Akbaba

  Sevinç Kıranlı

  Savaş Özdemir

  Hakan Karsak

  Sevil Akı Saner

  Turgay Tanülkü

  Sanem Çelik

  Yalçın Hafizoğlu

  Tuna Orhan

  Edho nerede çekiliyor?
  Hızır Çakırbeyli’nin evi İstanbul Sarıyer’deki Zekeriyaköy’de bulunuyor. Dizide birçok sahne Üsküdar’da bulunan Adile Sultan Kasrı’nda gerçekleştiriliyor.

  Yazı kaynağı : www.kanalmaras.com

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 198. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? EDHO 197. son bölümü YouTube, ATV, Puhu TV'den izle

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 198. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? EDHO 197. son bölümü YouTube, ATV, Puhu TV'den izle

  EDHO 198.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 198. yeni bölümü 8 Haziran Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: EDHO'ın 198.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü 8 Haziran Salı 2021'de ATV'de. Yeni bölüm fragmanı ise BURADAN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

  EDHO 197. YENİ BÖLÜM ÖZETİ  

  'Sana öyle bir düşman buldum ki, vur vur bitmez!''

  Hızır Çakırbeyli, Rıdvan ve bağlı olduğu şebekeyle verdiği savaşta sevdiklerini teker teker kaybetmeye başlar. Gelini Didem Çakırbeyli'nin ölümünün ardından akrabası ve dostu Haşmet Façalı'yı da kaybeden Hızır Çakırbeyli, artık şartları zorlamaya karar verir.

  Çakırbeyli ailesi kadar Façalı ailesine de ateş düşer. Yeğeni ve abisinin cenazesinde yapılan bombalı saldırıyla en yakınındaki isim olan Hakan'ı da kaybeden Behzat Façalı, intikam yemini eder. Abisi Haşmet Façalı gibi kendisini kaybetmesinden korkan Hızır Çakırbeyli, kurduğu planın merkezine Behzat Façalıyı koyar.

  Evlendiği gün eşini kaybeden Hızır Ali'yi öldürmeyi kafasına koyan Rıdvan, bir hamle de hastanede yapar. Yapılacak saldırıyı ön gören Alpaslan ise kurduğu oyunla Rıdvan'ın bir oğlunu daha tuzağa düşürür. Oğlunu kurtarmak için her yola başvuran Rıdvan ise tüm bağlantılarını kullanarak savaşa yeni bir isim dahil eder.


  02:15:50
  Son BölümSavaşın fitili ateşleniyor!25.05.2021 Salı

  Yazı kaynağı : www.medyahaber.com

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. yeni bölüm fragmanı yayında mı? EDHO 197. son bölüm...

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. yeni bölüm fragmanı yayında mı? EDHO 197. son bölüm...

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. son bölümü ekrana geldi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. yeni bölüm yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. son bölüm özeti...

  EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 198. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

  EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 197. SON BÖLÜM ÖZETİ

  Hızır Çakırbeyli, Rıdvan ve bağlı olduğu şebekeyle verdiği savaşta sevdiklerini teker teker kaybetmeye başlar. Gelini Didem Çakırbeyli’nin ölümünün ardından akrabası ve dostu Haşmet Façalı’yı da kaybeden Hızır Çakırbeyli, artık şartları zorlamaya karar verir.

  Çakırbeyli ailesi kadar Façalı ailesine de ateş düşer. Yeğeni ve abisinin cenazesinde yapılan bombalı saldırıyla en yakınındaki isim olan Hakan’ı da kaybeden Behzat Façalı, intikam yemini eder. Abisi Haşmet Façalı gibi kendisini kaybetmesinden korkan Hızır Çakırbeyli, kurduğu planın merkezine Behzat Façalıyı koyar.

  Evlendiği gün eşini kaybeden Hızır Ali’yi öldürmeyi kafasına koyan Rıdvan, bir hamle de hastanede yapar. Yapılacak saldırıyı ön gören Alpaslan ise kurduğu oyunla Rıdvan’ın bir oğlunu daha tuzağa düşürür. Oğlunu kurtarmak için her yola başvuran Rıdvan ise tüm bağlantılarını kullanarak savaşa yeni bir isim dahil eder.

  Yazı kaynağı : www.haberturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap