Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  eskişehir şehir hastanesi online eğitim

  1 ziyaretçi

  eskişehir şehir hastanesi online eğitim bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kalite Yönetimi

  Kalite Yönetimi

     KALİTE YÖNETİM BİRİMİ;

  KALİTE YÖNETİM BİRİMİ ORGANİZASYON ŞEMASI

                                                


  https://kalite.saglik.gov.tr

  https://kalite.saglik.gov.tr/TR,52460/guncel-standartlar.html

  https://dosyamerkez.saglik.gov.tr/Eklenti/23217,c295aacad71e460db0d9405fdaab6961pdf.pdf?0  Yazı kaynağı : eskisehirsehir.saglik.gov.tr

  BİLGİLENDİRME

  BİLGİLENDİRME

  İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Uğur Bilge, Çin’de bugüne kadar 2 binden fazla insanın ölümüne neden olan koronavirüs hastalığının Eskişehir’de de tespit edildiği iddiasıyla basına yansıyan haberlerin doğruyu yansıtmadığını söyledi.

  Müdürümüz Doç. Dr. Bilge, yaptığı açıklamada, Eskişehir Şehir Hastanesinde koronavirüs olma ihtimali üzerinde durulan ve kontrolleri yapılan bir kişinin, yapılan detaylı tetkiklerin ardından hastalığa rastlanılmadığını belirtti.

  Türkiye olarak koronavirüs ile ilgili üst düzey tedbirlerin sürdüğünü kaydeden Bilge, “Vatandaşlarımızın panik yapmasına gerek yok. Rutin olarak zaten bu tarz tetkikleri birçok hasta üstünde yaptık, yapıyoruz. Ateşi olan ve virüsün olma ihtimalini taşıyan özellikteki gözlemlemelerimiz doğrultusunda ‘acaba’ sorusunu kendimize sorarak gerekli çalışmamızı gerçekleştiriyoruz.” ifadelerini kullandı.

  - “Yanlış haber vatandaşları paniğe sevk eder”

   “Eskişehir’de böyle bir hastalık tespiti yok. Türkiye genelinde de yok. Sağlık Bakanlığımız zaten gerekli tüm önlemleri aldı. Medyanın kamuyu yanlış bilgilendirmemesi lazım. Yanlış haber vatandaşları paniğe sevk eder. Bugün komşu ülke İran’da da bu virüs tespit edildi. Yapılması gerekenleri yapmalı, sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Ellerimizin düzenli yıkanması, sağlıklı beslenme, direncimizi güçlü tutma konusunda bilinçlenmeliyiz. Okullarımızın, işyerlerimizin, evimizin genel temizliğine dikkat etmeliyiz. Vatandaşlarımızın şikâyetleri doğrultusunda, en ufak şüphe dahi olsa gerekli önlemimizi alıyoruz. Çıkan haberde bir hastanın olduğu ve gözlem altında tutulduğu yazılmış. Böyle bir hastamız yok.

  Kamuoyuna duyurulur.”

  Yazı kaynağı : eskisehirsehir.saglik.gov.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap