Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  erol kısmetse olur kaç yaşında

  1 ziyaretçi

  erol kısmetse olur kaç yaşında bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kısmetse Olur Erol kimdir, kaç yaşında ve nereli? Erol Yıldırım ne iş yapıyor? İşte Instagram hesabı

  Son dakika: Kısmetse Olur Aşkın Gücü Erol kimdir, Erol Yıldırım nereli? Erol Yıldırım’ın instagram adresi ve hayat hikayesi!

  Son dakika: Kısmetse Olur Aşkın Gücü Erol kimdir, Erol Yıldırım nereli? Erol Yıldırım’ın instagram adresi ve hayat hikayesi!

  Son dakika: Kısmetse Olur Aşkın Gücü Erol kimdir, Erol Yıldırım nereli? Erol Yıldırım’ın instagram adresi ve hayat hikayesi!

  YouTube’ta yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında Erol adlı yarışmacı dikkat çekti. Sevilen programın yarışmacıları da merak ediliyor. Erol Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasının kadrosunda yer alıyor. Peki ama Erol kimdir?

  Erol, Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasının kadrosunda iddialı açıklamalarıyla ilgi gördü.  Sevilen yarışma programına katılanlar  kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Kısmetse Olur Aşkın Gücü Erol kimdir, kaç yaşında, instagram adresi nedir?      

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü Erol kimdir?

  Erol Yıldırım 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 37 yaşında olan Erol Yıldırım modacı olarak çalışmaktadır. Profesyonel moda danışmanlığı ve moda tasarımcılığı yapmaktadır. "Bugüne kadar birçok ilişki deneyimim oldu fakat doğru ilişkiyi bulamadım. Burada herkesin gözü önünde hatalarımla doğrularımla adayımı bulacağıma eminim ve onu arıyorum" ifadelerini kullanmıştır. Stili ile sosyal medyada yoğun övgü almaktadır. Instagram'da byerolyildirimofficial ismiyle paylaşımlarına devam eden Erol Yıldırım'ın bu mecrada 116K takipçisi bulunmaktadır. 

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Kısmetse Olur Erol kimdir, ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Erol Yıldırım kaç yaşında, aslen nereli? İşte instagram adresi!

  Kısmetse Olur Erol kimdir? Kısmetse Olur Erol İnstagram hesabı! Kısmetse Olur Erol mesleği ne? Kısmetse Olur Erol kaç yaşında, nereli?

  Kısmetse Olur Erol Yıldırım kimdir, nereli? Kısmetse Olur Erol kaç yaşında ve ne iş yapıyor? Erol Yıldırım hayatı ve Instagram hesabı

  Yıllar sonra Youtube aracılığıyla yeniden ekranlara Kısmetse Olur Aşkın Gücü adıyla dönüş yapan Kısmetse Olur’da yarışmacılar hakkındaki bilgiler yoğun şekilde araştırılıyor. Yarışmaya katılan isimlerden birisi olan Erol Yıldırım’ın hayatını ve diğer öne çıkan detaylarını öğrenmek isteyen seyirciler internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki Kısmetse Olur Erol Yıldırım kimdir, nereli? Kısmetse Olur Erol kaç yaşında ve ne iş yapıyor? 

  Kısmetse Olur Erol Yıldırım kimdir, nereli?

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmacısı Erol Yıldırım, 1985 yılında dünyaya geldi. Modacı mesleğini yürütmeye devam eden 37 yaşındaki yarışmacı, bu mesleğin dışında profesyonel moda danışmanlığı ve moda tasarımcılığı da yaptı. 

  Kısmetse Olur Erol Yıldırım Kimdir

  Erol Yıldırım yarışmaya katılırken sarf ettiği "Bugüne kadar birçok ilişki deneyimim oldu fakat doğru ilişkiyi bulamadım. Burada herkesin gözü önünde hatalarımla doğrularımla adayımı bulacağıma eminim ve onu arıyorum" ifadeleriyle gündem olmuştu.

  Instagram’da aktif isimlerden birisi olan Erol Yıldırım’ın byerolyildirimoffical adlı hesabında 116 bin takipçisi bulunuyor.

  Yazı kaynağı : www.haber365.com.tr

  Kısmetse Olur Erol kimdir? Erol Yıldırım kaç yaşında, ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Erol Instagram hesabı ne?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap