Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  erkekler en çok hangi pozisyonu seviyor

  1 ziyaretçi

  erkekler en çok hangi pozisyonu seviyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Parmak ısırtan orgazm pozisyonları

  İşte Erkeklerin En Sevdiği Seks Pozisyonları

  İşte Erkeklerin En Sevdiği Seks Pozisyonları

  Erkekler doğaları gereği sekse düşkünlükleriyle bilinir ve seks yaparken mutlu olmak isterler. Peki Erkekler Seks Yaparken Nasıl Mutlu Olur? Erkeklerin sekste mutlu olma yolu, partnerinin seks sırasında aktif rol oynamasına ve yönetmesine bağlıdır. Peki kontrolü nasıl ele almalısınız? Erkekler Nasıl Doruğa Ulaşır? Bunun cevabı bu mutluluk yolunda denenmemişleri denemek ve farklı pozisyonlar üretmekten geçer. Böylelikle erkeğin özgüveni yükseldiği gibi partnerine olan bağlılığı da yükselir. Erkekleri mutluluğa götüren Erkeklerin En Sevdiği Seks Pozisyonlarını inceleyerek sizde fikir sahibi olabilirsiniz.

  Ters Binici Pozisyonu

  İşte Erkeklerin En Sevdiği Seks Pozisyonları

  Bu pozisyonda erkek sırt üstü uzanırken, kadının sırtı erkeğin yüzüne ters bakacak şekilde üzerine gelir ve erkeğin üzerine oturur. Yani ters ata biner gibi bir pozisyon alır. Bu durumda erkeğin elleri kadının kalçalarından tutarak destek almaktadır. Kadın bu pozisyonda erkeğin bacaklarından tutarak destek sağlar ve derinliği kadın kontrol ederek hareket eder. Kontrolü kadında gören erkek için bu seks pozisyonu harikadır. Ayrıca bu pozisyonun G noktasının uyarılmasına büyük katkısı olur ve müthiş bir orgazm deneyimi yaşanabilir.

  Kartal Pozisyonu

  İşte Erkeklerin En Sevdiği Seks Pozisyonları

  Erkeklerin en zevk aldığı pozisyonların başında gelen bu pozisyonda, kadın sırtüstü uzanırken bacaklarını havaya kaldırır ve erkeğin gövdesinde bacaklarını iki yana açar. Erkek ise kadının bacaklarını tutarak kadının kalçalarını kucağını alır ve dizüstü oturur. Bu seks pozisyonunda kadının dik ve düz durması erkeklerin hoşuna giden davranışlardan biridir.

  Sfenks Seks Pozisyonu

  İşte Erkeklerin En Sevdiği Seks Pozisyonları

  Erkek için güç gerektiren bir pozisyon olsa da iki taraf içinde oldukça etkileyici ve zevk veren pozisyonlardan biridir. Bu pozisyonda kadın dirseklerinden yardım alarak bir bacağı bükük bir bacağı sabit olarak uzanır. Erkek ise kadının üzerine yerleşerek kollarıyla desteği sağlar ve birleşme gerçekleşir. 

  Kışkırtma Pozisyonu

  Kışkırtma Pozisyonu

  Doggy pozisyonuna benzerliğiyle bilinen bu pozisyonda, kadın dirseklerinden destek alarak eğilir. Erkek ise kadının bacaklarının arasına diz üst oturur ve kadının göğüslerinden destek alarak üstüne doğru eğilir. Erkeğin ve kadının seri hareketleriyle iki tarafı da mutluluğa götüren çoklu orgazmlar yaşanabilir.

  Gemi Pozisyonu

  Gemi Pozisyonu

  Bu pozisyonda erkek sırt üstü uzanırken kadın bacaklarını her iki yana genişçe açarak erkeğin üzerine oturur. Kendinizi çok ilginç hissedeceğiniz bu pozisyonda vücudunuzun bu konumdayken inanılmaz haz aldığınızı ve farklı hissettirdiğini keşfedeceksiniz. Tüm kontrolün kadında olduğu bu konumda aşırı coşkulu ve sert hareketler erkeğe hoş bir seks görüntüsü sağlayacaktır.

  Ayrılan Bambu Seks Pozisyonu

  Ayrılan Bambu Pozisyonu

  Bu pozisyonda kadın için esnek olma durumu söz konusudur. Erkekte ise daha özgüven ve özgür hissetmenin farkına varmasıyla, üst seviyelerde haz aldığı bir ilişki olacaktır. Kadın sırt üstü uzanıp bir bacağını uzatırken diğerini erkeğin omzuna koyar. Erkek ise kadının uzattığı bacağın üstüne oturarak kadının diğer bacağını kavrar ve desteği sağlar. Yüz yüze ve tempolu bir birleşme sağlayacak olan bu seks pozisyonu derin birliktelik vaat ediyor.

  Balkon Pozisyonu

  Balkon Pozisyonu

  Bu pozisyonda erkek çok rahattır ve erotik istek yüksek seviyelerdedir. Erkek bir yere yaslanarak bacağını uzatır ve kadın erkeğin bacaklarına oturarak öne eğilir. Birleşme esnasında erkeğin elleri boş olacağından dokunuşlarla kadını tahrik edebilir ve temponun artmasını sağlayabilir. Kontrolün kadında olması ve bakış açısı faktörünü ele aldığımızda erkek için sevilen pozisyonlardan biridir.

  Şezlong Pozisyonu

  Şezlong Pozisyonu

  Kadının ve erkeğin aynı tempoyla hareket etmesi ve göz temasının olduğu bu pozisyon biraz yorucu ama kesinlikle çok keyifli. Erkeğin elleriyle desteği sağlaması ve kadının bacaklarını erkeğin omuzlarına koyarak aynı anda kontrolün ve temponun sağlanmasıyla derin birleşme sağlanır ve her iki taraf bu tempoyla hazlı bir cinsel birleşme yaşayabilir.

  Her pozisyonun kendine özgü bir “rengi” vardır ve bu renklerin ilişkinize farklılık katacağını unutmayın. Ayrıca bu pozisyonların yanında her erkeğin ve kadının ilişkide mutlaka istediği ve her iki tarafında tatmininin sağlandığı bir olay vardır ki oda “oral sekstir“. Daha önce ULUBEY aracılığıyla yazılan “Oral Seks En İyi Nasıl Yapılır” adlı yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz. 

  Yazı kaynağı : mehmetulubey.com

  Erkeklerin en sevdiği pozisyonlar (Resimli)

  Erkekleri mutlu etmenin yolu bazen mutfaktan bazen yataktan geçiyor. Eğer siz, her açıdan erkeği kendinize bağlamak ve onu doyurmak istiyorsanız, erkeklerin en sevdiği pozisyonlar rehberimizi dikkatlice incelemelisiniz!

  Resimli ve detaylı anlatımıyla erkeklerin en sevdiği pozisyonları görmek için sonraki butonu veya fotoğrafların üzerine tıklayın!

  Yazı kaynağı : www.yuksektopuklar.com

  Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar | Okey

  Partnerlerden kadın, yüksek bir eşyanın üstüne uzanır (masa gibi) erkek ise kadının önünde ayakta pozisyonunu alır.

  Kadının ayakları erkeğin omzundadır . Bu sırada kadın elleriyle destek olmak suretiyle kalçasını kaldırır.

  Bu pozisyonda erkeğin gücü hakimdir. Kontrol erkektedir ve erkek ne kadar güçlü ise o kadar zevkli hale gelir.

  Yazı kaynağı : www.ok.com.tr

  Erkekler cinsellikte hangi pozisyonları tercih eder?

  Erkekler cinsellikte hangi pozisyonları tercih eder?

  Erkekler cinsellikte hangi pozisyonları tercih eder?

  Erkek ve kadın arasında cinsel çekim ve uyum olunca, sevişme pozisyonlarından her iki taraf da aynı ölçüde zevk alıp, kaliteli orgazm yaşayabiliyorlar.

  Erkeklerin en çok zevk aldığı seks pozisyonları (resimli görsel anlatım)

  1- Misyoner pozisyonu

  Neredeyse ‘’ulusal seks pozisyonumuz’’  olan misyonerin, bu kadar yaygın ve beğenilen sevişme pozisyonu olması tesadüf değil...

  bana mı dedin?!: misyoner pozisyonu

  YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

  Yatakta ve sosyal yaşamda erkek egemenliği toplumların tümünde misyoner pozisyonu en çok sevilen ve tercih edilen sevişme pozisyonudur. Peki neden? İşte misyoneri cazip kılan nedenler;

  *Erkek  yatakta kadını kontrol etmek,sevişmeyi yönetmek ister. Bu isteğiniz yaşayabileceği en iiyi seks pozisyonu da şüphesiz kadının altta olduğu misyoner pozisyonudur.

  *Erken boşalmayı önlemek isteyen erkek, vajinaya penisin giriş ve çıkışını kontrol ederek, süreyi uzatmak ister. Misyoner pozisyonu erkeğin bu isteğini en rahat yapabildiği pozisyonların başında gelir.

  2- Doggy (Domalma) Pozisyonu

  Bazı erkekler için itici gelse de,ezici çoğunlukta bir erkek grubu doggy pozisyonundan müthiş keyif alır! Bir erkek neden doggy sever?

  *Penisin vajinaya  ters açıyla girmesine olanak sağlayan doggy, erkeğin daha çok tahrik olmasına neden olur ve kaliteli bir ereksiyon sağlayabilir.

  *Popo ,sırt bölgesi görünen bir kadınla,öpüşme ve duygusallık olmadan seks yapmak, erkeğe (eşini veya sevgilisini çok sevse bile)bazen cazip gelir. Hemen her erkek, doggy pozisyonunda sevişirken içindeki vahşi ‘’mağara adamını’’ yaşar. Bu bilinçaltı dürtüsü evlilik veya ilişki için olumsuz bir durum değildir.Hatta, erkeğin bu hayvani yanını kontrollü olarak yaşaması ilişkiyi canlı tutar.

  Eğer bir erkeği yatakta etkilemek ve elde etmek istiyorsanız,o istemeden doggy pozisyonu alın ve önüne geçin. Bu biat ve teslimiyet haliniz erkeği baştan çıkarır ve müthiş azdırır!

  3- Kucak pozisyonu

  Erken boşalma sorunu olan erkekler için sıkıntılı bir pozisyon olsa da, hem erkek hem de kadın için en iyi seks pozisyonudur.

  Kucak pozisyonunu erkek için mükemmel kılan neden ise, erkeğe zevk veren tüm şeylere erişimin rahat olmasıdır. Elleri ile eşinin poposunu okşarken,dudakları ile göğüs ve boynu öpebilir,tüm bunları yaparken de cinsel birleşme yaşayabilir.Kucak pozisyonunda erkeği mutlu eden bir diğer şey ise, yatakta, sandalyede, koltukta, taburede, arabada,klozette  kısaca canının seks istediği her ortamda kolayca uygulayabileceği bir seks pozisyonu olmasıdır.

  Kadınların En Çok Sevdiği Seks Pozisyonları | Psikoterapist Mehmet ULUBEY | Uzman Psikolojik Danışman

  4- Bacak omza pozisyonu

  Erkeklerin tahrik olmasına adı bile yeten meşhur pozisyon...Özellikle Yeşilçam seks ve porno filmlerinde sıklıkla kullanılan, tuhaf bir şekilde Türk erkeğini azdıran bacak omza, deneyen denemeyen her Türk erkeğini şehvetlendirir.

  Kocanızı veya sevgilinizi yatakta etkilemenin yollarını arıyorsanız,mutlaka bacak omza pozisyonunda sevişmeyi önerin! Özellikle küçük penisli bir partneriniz var ise, bacak omza pozisyonunda erkek ve kadın penisi daha büyük hissedebilir. Çünkü vajina net bir ilişki olanağı sağlar. Bu durum erkeğin gururunu okşar ve erkeği zevkten çıldırtır.

  bacak-omuza-pozisyonu | Nokta Shop

  Türk erkeğinin en sevdiği pozisyonlar sırasıyla bunlar...Elbette istisnalar,farklı tercihler olabilir. Aklınıza şu soru gelmiş olabilir;’ Erkeklerin en sevmediği seks pozisyonu hangisidir?’

  Türk erkeği yan yatılan kaşık (bir diğer adı cenin) pozisyonunu sevmiyor. Nedeni ise,g öbek yağlarından dolayı kısa penisin vajinaya erişimin zorlaşması ve erkeğin kendini kötü hissetmesi.

  Yazı kaynağı : www.bilalozcan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap