Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  erenköy gümrük müdürlüğü ürünler

  1 ziyaretçi

  erenköy gümrük müdürlüğü ürünler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  T.C. Ticaret Bakanlığı

  T.C. Ticaret Bakanlığı  Tarihçe ve Yerleşke

  Erenköy Gümrük Müdürlüğü ilk olarak 19.09.1988 tarihinde Erenköy Giriş Gümrük, 31.10.1988 tarihinde Erenköy Çıkış Gümrük Müdürlüğü olarak İstanbul Anadolu Yakası Kayışdağı mevkiinde kurulmuştur.
  640 sayılı Kararname ile (Mülga) Müsteşarlığımızın Gümrük ve Ticaret Bakanlığı olarak yeniden 29.11.2011 günlü 2011/2474 sayılı Karar ile İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak Erenköy Gümrük Müdürlüğü adı altında faaliyetine devam etmektedir.
  Bütün alanın yüzölçümü 328.960 m2 olup, Erenköy Tasfiye İşletmeleri Müdürlüğünün bünyesinde bulunan ve Gümrüğümüz denetiminde faaliyet gösteren 1 adet (2800 m2) Geçici Depolama yerleri faaliyetine devam etmektedir.

  Yetki, Görev ve Sorumluluklar

  A Sınıfı Gümrük Müdürlüğü olarak hizmet vermektedir. Her türlü ithalat, ihracat ve transit işlemlerini yapmaya yetkili olup, bunun yanında;

  Faaliyet göstermektedir.

  İletişim Bilgileri
  Adres    : Kayışdağı Yolu Cad. 34755 Ataşehir/İstanbul
  Telefon  : 0216 364 29 75 / 0216 364 29 76
  Faks       : 0216 364 29 85
  E-mail    : [email protected]

  Yazı kaynağı : istanbulbolge.ticaret.gov.tr

  T.C. Ticaret Bakanlığı

  Erenköy Gümrük Satış Yeri Ataşehir

  Erenköy Gümrük Müdürlüğü, Ataşehir nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

  Erenköy Gümrük Müdürlüğü, Ataşehir nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

  Ataşehir şehrinde Erenköy Gümrük Müdürlüğü konumuna Toplu Taşıma

  Ataşehir, Türkiye'deki Erenköy Gümrük Müdürlüğü adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Erenköy Gümrük Müdürlüğü adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Erenköy Gümrük Müdürlüğü adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Erenköy Gümrük Müdürlüğü için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Gümrük Üst Kapi - Kadiköy Yönü; İett Garaji; Girne Caddesi - Kadiköy Yönü; Cahit Zarifoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi - Sarigazi Yönü; Erdem Sitesi - Kadiköy Yönü.

  Erenköy Gümrük Müdürlüğü adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 133F14T19T320A Metro: M8 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-70

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Erenköy Gümrük Müdürlüğü için yol tarifi alın.

  Erenköy Gümrük Müdürlüğü adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Ataşehir konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Erenköy Gümrük Müdürlüğü için Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap