Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  erdek avşa feribot fiyatları 2022

  1 ziyaretçi

  erdek avşa feribot fiyatları 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Avşa Adası Bilet Fiyatları 2022

  Avşa Adası Bilet Fiyatları 2022 yaz sezonunda Erdek’ten Avşa‘ya indirimli 15 TL, Tekirdağ’dan 120 TL, Tekirdağ Barbaros’tan 120 TL, İstanbul’dan Yenikapı Bostancı Avcılar Avşa Adası bilet fiyatları İDO ile ekonomi bileti 245 TL bilet fiyatı ödeyerek gidebilirsiniz.


  Avşa Adası otel fiyatları kadar bilet fiyatları da aile bütçeniz için önem taşımaktadır. Avşa Adası’na gelirken bilet fiyatları için bütçe hesaplamanızı yaparken, Avşa İdo ile gelecekseniz biletinizi erkenden almadan tatile çıkmamanızı öneriyoruz. Çünkü İDO Avşa Biletleri esnek fiyat tarifesi ile anlık değişmektedir. Erken bilet alımlarında karlı çıkabilirsiniz.  Tekirdağ Avşa feribot seferleri fiyatları 2021 yazında maalesef zamlanmıştır. 25.05.2022 itibari ile güncel fiyatlar web sitemizdedir. Avşa Adası’na Turyol ile İstanbul’den sefer bulunmamaktadır.

  avsa-adasi-denize-sifir-otel-firsatlari

  Avşa Adası Bilet Fiyatları 2022 Yaz Sezonu

  Avşa Adası Konaklama Seçenekleri

  avsa-adasi-denize-sifir-otel-firsatlarigorkem-apartcaglar-apartkuzey-suitbahar-eylul-firsatcane-motel-fırsatgrand-guzel-otelefe-apart-avsa-adasibutik-apartsimge-apartnehir-deluxe-butik-otellara-zeynep-apart-firsattruva-apart-avsa-firsatalperen-apartmizrak-apart-firsatuludag-apart-fırsatyuksel-motel-firsatbatu-suit-avsa-yigitlerheramis-apartbogazici-apartkonak-hotel-avsaozcan-urun-apart-fiyatiheramis-apartefe-suit-avsa

  Avşa Adası’na Ulaşım

  2022 yaz sezonunda Erdek’ten Avşa Adası ulaşımı 3 farklı feribot firması Gestaş, Adalar 1 ve Kooperatif RORO gemileri ile sağlanmaktadır. Tekirdağ’dan Avşa’ya ulaşım Öz Kaptan, Ömer Kaptan, Adalar 1, Yavuz Naz gemileri ve İstanbul Yenikapı Avşa, Bostancı, Avcılar’dan Avşa’ya ulaşım İDO tarafından yapılmaktadır. Avşa Adası’na İstanbul’dan gelmeden önce İDO için biletinizi önden almanız bilet fiyatınızın daha ucuza gelmesini sağlamaktadır. Çünkü İDO Avşa seferlerinde esnek fiyat tarifesine geçmiştir. İstanbul Yenikapı, Bostancı ve Avcılar bilet fiyatları 205 TL’den başlamakta olup, 278 TL’ye kadar yükselmektedir. Örneğin şuan Avşa’dan Yenikapı’ya gitmek için bilet almak istediğimizde sefer saatinden 7-8 saat öncesinde 278 TL bilet fiyatı ekrana yansıtmaktadır.

  Gestaş Avşa Adası Bilet Fiyatları 2022

  Avşa Adası seyahatinizde yaz-kış düzenli seferlerle hizmet sunan Gestaş firmasından indirimli bilet almak istiyorsanız Gest Kart’a sahip olmalısınız. Gestaş Avşa bilet fiyatları 1 Nisan 2022 tarihinde güncellenmiştir. Gestaş’ın Avşa Adası seferlerinde araç içindeki yolcular şoför hariç diğerleri ücrete tabidir. Gestaş İrtibat Telefonu : 444 0 752

  Not: Güney Marmara Hattı’ndaki araç içi yolcular ücrete tabidir. Seferler tek yön içindir.

  Adalar 1 – Ömer Kaptan – Öz Kaptan – Yavuz Naz Gemisi Tekirdağ Yolcu & Araç Bilet Fiyatları 2022

  Tekirdağ Avşa arasında yaz-kış düzenli seferlerle ulaşım yükünü üstlenen Adalar 1, Ömer Kaptan, Öz Kaptan ve Yavuz Naz gemilerinde standart fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Sefer saatlerinizin uygunluğuna göre istediğiniz gemi ile Avşa’ya gelebilirsiniz. Tekirdağ Avşa seferleri için Ağustos ayında fiyatlar güncellenmiştir.

  Adalar  1 İrtibat Telefonu : 0266 896 27 77
  Ömer Kaptan 1 İrtibat Telefonu : 0266 896 26 77

  avsa-adasi-feribot-bilet-fiyatlari

  Marmara Roro Gemileri Tekirdağ Yolcu & Araç Bilet Fiyatları 2022

  Sadece yaz aylarında faaliyete giren Marmara Roro Kooperatif gemileri ile Avşa’dan Tekirdağ’a ve Barbaros’a gidebilirsiniz.

  İrtibat Telefonu : 0530 042 18 47

  Marmara Roro ve Adalar 1 Gemileri Erdek Yolcu & Araç Bilet Fiyatları 2022

  Sadece yaz aylarında hizmetinizde olan bu seferler Avşa’ya Erdek’ten ulaşım için alternatif niteliğindedir.

  Marmara Roro İrtibat Telefonu : 0530 042 18 47
  Adalar  1 İrtibat Telefonu : 0266 896 27 77

  İDO Avşa Adası Yenikapı, Bostancı ve Avcılar Bilet Fiyatları  2022

  Yaz aylarında her gün ve bahar dönemlerinde sadece hafta sonları hizmet sunan İDO’nun araçsız sadece yolcu kabul eden hızlı feribotlarında bilet fiyatları 134 TL’den başlamaktadır. 184 TL’ye kadar tavan fiyatında satılan biletlerinizi Avşa’ya Seyehat öncesi almanızı önemli duyururuz.

  Avşa Adası içi Koylar ve Yiğitler Köyü Bilet Fiyatları

  Avşa’ya geldiğinizde gezilecek yerler arasındaki Avşa Adası’nın meşhur koyları olan Altınkum, Çınar, Karadut, Kadınlar Plajı ve Kumtur Plajları’na minibüs seferleri yaz aylarında Avşa merkezden üzüm heykeli karşısından kalkan minibüsler ile her saatte düzenli olarak sağlanmaktadır. Yiğitler Köyü’ne 5 TL koylara 5 TL’ye gidebilirsiniz.

  Kaynak https://www.avsavip.com/avsa-adasi-bilet-fiyatlari/

  Avşa Adası Konaklama Tavsiyeleri

  lara zeynep apart simge apart Yakamoz Pansiyon Apart Hüseyin Bozyiğit Apart Doğukan Villa Uğurlugül Apart

  Yazı kaynağı : avsa.bandirma.com.tr

  Gestaş Avşa Adası - Erdek Feribot Seferleri | Avşa Adası Tatil Rehberi

  gestaş avşa erdek feribot seferleri

  Gestaş Avşa Adası Erdek arası yolculuk arabalı vapur seferleri ile ortalama 2 saat sürmektedir. Gestaş Avşa feribotu Erdek Balıklı, Ekinlik, Gestaş Marmara Adası seferleri düzenlemektedir. Gestaş Deniz Feribotları Erdek’ten Avşa adasına nasıl gidilir sorusuna yaz kış cevap vererek adanın sürekli ulaşım ihtiyacını karşılar. Gestaş rezervasyonu Güney Marmara Adalar hattında gişelerden bilet satın alarak gerçekleşmektedir. Telefon ile önden bilet ayırtma gibi seçenek yoktur. Bunun için eğer aracınız ile geliyorsanız en az 2 saat öncesinden iskelede yerinizi almanızı öneriyoruz. Gestaş üyelik işlemleri sağlayarak alacağınız Adakart ile sizde indirimli yolculuk yapabilirsiniz. Bunun için koşul adada ikamet etmenizdir. 10.02.2022 tarihinden itibaren Erdek Narlı-Marmara Adası Topağaç seferleri ikinci bir hat ile başlamıştır. Yeni seferlerle Narlı Paşalimanı Adası arası 25 dakika, Narlı Marmara Adası arası 45 dakikaya düştü. Narlı Marmara ve Paşalimanı Adası sefer saatleri eklenmiştir.

  Gestaş Erdek – Avşa Adası – Marmara Adası Feribot-Vapur Seferleri 2022

  avsa-adasi-gestas-sefer-cizelgesi

  1 Temmuz 2022 itibari ile güncel saatlerdir.

  Erdek Narlı – Paşalimanı Adası Köyü Sefer Saatleri 2022

  1 Temmuz 2022 itibari ile güncel saatlerdir.

  Not: 14:30 ve 21:00′de Avşa Adası İskelesinden kalkan gemi Balıklı-Narlı güzergahında devam edecektir.

  Avşa Adası Narlı Feribot Seferleri 2022

  1 Temmuz 2022 tarihinden itibaren haftanın her günü günde 2 kez Avşa’dan 14:30 ve 21:00, Narlı’dan 12:00 ve 19:00 saatlerinde Avşa Adası ile Erdek Narlı köyü arası arabalı feribot seferleri Gestaş tarafından düzenlenmektedir.

  Gestaş Erdek arabalı feribotları ile yaklaşık 2 saatte Erdek’ten Avşa Adası’na ve 2 saat 30 dakikada Erdek’ten Marmara Adası’na ulaşım sağlanabilmektedir. Güncel sonbahar kış feribot saatleri ve 2021 fiyat tarifesi yukarıda belirtilmiştir. Şimdiden iyi yolculuklar dileriz. Erdek’ten Avşa Adası’na ulaşım ağı olan Avşa Adası, Ekinlik, Marmara Adası ve Balıklı Adası’ndan da araçlı yolcu kabul eden Gestaş feribotu yaz-kış düzenli seferler yapılmaktadır. Tüm Avşa Adası feribot seferleri için linke tıklayabilirsiniz.

  avsa-adasi-denize-sifir-otel-firsatlari

  Avşa Adası 2022 Sezonu Konaklama Fırsatları

  gorkem-apartbahar-firsatdeniz-yildizi-apartcane-motel-fırsatayberk-otel-avsagrand-guzel-otelheramis apart
  simge-apartkuzey-suitbutik-aparttruva-aparttemel-motelalperen-apartmizrak-apart-firsatnehir-deluxe-butik-otelkonak-hotel-avsaozcan-urun-apart-fiyatiefe-suit-avsaheramis-aparttemel-motelbogazici-apart

  Erdek’ten Avşa Adası’na nasıl gidilir?

  Erdek’ten Avşa Adası’na Gestaş, Adalar 1 ve Marmara Roro arabalı feribotları yada yaz aylarında hızlı deniz otobüsü ile gidilir.

  Erdek Avşa ne kadar sürüyor?

  Erdek’ten Avşa Gestaş arabalı feribotları ile ortalama 2 saat 30 dakika, Adalar 1, Marmara Roro arabalı feribotları ile 1 saat 30 dakika sürmekte olup Gestaş ve Adalar 1 arabalı feribotları ile yaz kış ulaşım sağlanmaktadır. Güncel Gestaş feribot saatleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

  Erdek Marmara Avşa Gestaş vapur sefer saatlerini doğrulamak için Gestaş Telefonu olan 444 0 752 nolu müşteri iletişim merkezini arayabilirsiniz.

  Erdek’ten Araba ile Avşa’ya Gitmek İçin

  Eğer aracınız ile Gestaş firması aracılığı ile Avşa Adası’na seyahat etmek istiyorsanız feribot kalkış saatinden en az 2 saat önceden iskelede olmanız menfaatinize olacaktır. Çünkü Gestaş Avşa Adası arabalı feribotlarına araçlar araçların iskeleye giriş sırasına göre alınmaktadır. Güncel Gestaş fiyat tarifesi aşağıdaki gibi olup Avşa Adası feribot bilet fiyatları için https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-bilet-fiyatlari sayfasını inceleyebilirsiniz. Gestaş Online bilet satışı Güney Marmara Adalar hattında yoktur. Biletlerinizi nakit olarak Gestaş Erdek, Balıklı, Ekinlik, Marmara ve Avşa iskelelerindeki gişelerden alabilirsiniz.

  İstanbul Erdek Avşa Ulaşım

  Kış aylarında İstanbul’dan Avşa’ya gelmek isteyenler Avşa Adası ulaşım ağında İdo Avşa seferleri kışın yapılmadığı için Bandırma’ya İDO ile gelip Erdek üzerinden Gestaş seferlerini kullanabilirsiniz.

  Çevre İlçelerden Avşa Adası’na Ulaşım

  Balıkesir’in çevre ilçeleri Edremit, Burhaniye, Dursunbey, Balya, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Karesi, Altıeylül, Savaştepe, Susurluk, Sındırgı, Ayvalık’tan Erdek’e gelerek Avşa Adası’na gidebilirsiniz.

  Gestaş Avşa Erdek Marmara Balıklı Ekinlik Feribot Fiyatları 2022

  Gestaş Erdek Narlı Marmara Paşa Limanı Balıklı Feribot Fiyatları 2022

  Avşa’dan Erdek’e karşılıklı ulaşım firmaları Gestaş , ADALAR 1 yada MARMARA Roro Gemileri ile gidilir. Marmara Kooperatif gemileri seferlerine kış aylarında ara verilmektedir.Avşa’dan Erdek’e Nasıl Gidilir?

  Erdek Feribot İskelesi Konumu

  Alternatif Erdek – Avşa Feribot Seferleri

  Gestaş Kimin?

  Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş. 2010 yılında kurulmuş bir şirkettir. Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Uslu’dur. Gestaş Güney Marmara haricinde de Çanakkale Boğazı ve Çanakkale Adalar’da da hizmet vermektedir. Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbayır, Kabatepe-Gökçeada, Geyikli-Bozcaada feribot seferleri yaz kış Gestaş tarafından sağlanmaktadır. https://www.avsavip.com/erdek-avsa-adasi-marmara-adasi-feribot-seferleri sayfasından da Gestaş – Avşa Adası Erdek Feribot saatlerini takip edebilirsiniz.

  Avşa Adası Önerilen Tesisler

  Heramis ApartUludağ ApartBatu SuitAfissia Garden HotelBahar Aqua ResortNehir Delexe OtelOk Apart Yiğitler KöyüErtol ApartCane MotelLara Zeynep ApartKonak HotelTemel Motel

  Yazı kaynağı : avsa.bandirma.com.tr

  Gestaş Avşa Adası–Marmara–Erdek Feribot Seferleri 2022

  Avşa Adası Bilet Fiyatları 2022

  Avşa Adası Bilet Fiyatları 2022

  avşa adası öz kaptan feribotu

  Avşa Adası bilet fiyatları 2022 yılı güncel fiyat listesi; İdo Yenikapı Bostancı Tekirdağ Hızlı Feribot ücretleri, Erdek Gestaş, Adalar 1 ve Marmara Roro arabalı vapurları bilet ücretleri, Tekirdağ Avşa Ömer Kaptan, Öz Kaptan, Yavuz Naz ve İstanbul Zeytinburnu Yener Ciner arabalı feribotu bilet ücretleri websitemizde sizlere sunulmuştur. 

  Avşa Adası Feribot Fiyatları 2022

  1-) GESTAŞ AVŞA-MARMARA-ERDEK BİLET FİYATLARI

  Yolcu 30 TL
  Araç 115 TL

  3-) İDO AVŞA-İSTANBUL BİLET FİYATLARI

  İdo Avşa Adası İstanbul seferleri için değişken fiyat tarifesi uygulanmaktadır. İdo Avşa Adası İstanbul seferleri bilet fiyatları 220-350 TL arası sefer zamanına göre değişiklik göstermektedir.

  4-) TEKİRDAĞ AVŞA SEFERLER BİLET FİYATLARI YAVUZNAZ GEMİSİ

  ARAÇ : 350 TL (ŞÖFÖR DAHİL)
  YOLCU : 100 TL
  ARAÇ İÇİ YOLCU ÜCRETE TABİDİR
  10 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR
  ÜCRETE TABİDİR

  5-) TEKİRDAĞ AVŞA SEFERLER BİLET FİYATLARI ÖMER KAPTAN GEMİSİ

  Yolcu Kişi Başı : 100 TL.
  Araba Şöför Dahil 350 TL.

  6-) ZEYTİNBURNU AVŞA SEFERLER BİLET FİYATLARI YENER CİNER GEMİSİ

  Yolcu Kişi Başı : 300 TL

  7-) ERDEK AVŞA ADASI MARMARA ADASI GESTAŞ HIZLI FERİBOTU BİLET FİYATLARI

  Seferler düzenlenmiyor.

  Avşa Adası Otel ve Pansiyon Fiyatları

  Avşa Adası’nda feribot bileti aradığınıza göre pansiyon yada otel fiyatları konusunda da araştırma yapacağınızı düşünüyoruz. Aşadağıki otellerden fiyat konusunda iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Şimdiden AVŞA ADASI tatilinizde iyi tatiller dileriz.

  Uygun fiyatlı Avşa Adası otelleri için tıklayın!

  Bu yazda Avşa’da huzurlu bir tatil geçirmeniz için Avsavip.com olarak 2022 yılı güncel Avşa Adası Bilet Paralarını bir araya getirdik. Biletleri öğrendikten sonra Avşa Adası’nda bir çok otele erken rezervasyon yaptırarak 2022 yaz sezonunda uygun fiyatlarla konaklayabileceğinizi unutmayın.

  Avşa Adası’nda mekanlardaki fiyatlar için Avşa Adası’nda ne kadar harcanır ? okumanızda fayda var!

  Yazı kaynağı : www.avsavip.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap