Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  epttavm müşteri hizmetleri mesai saatleri

  1 ziyaretçi

  epttavm müşteri hizmetleri mesai saatleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  ePttAVM

  ePttAVM

  ePttAVM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 788 (444 1 PTT)

  ePttAVM Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

  ePtt AVM müşteri temsilcisine hızlı şekilde bağlanmak için sırasıyla aşağıdaki aşamaları takip ediniz:

  Yazı kaynağı : www.musteritemsilcisinebaglanma.com

  Mesai Saati ve Müşteri Hizmetleri Şikayetleri - Şikayetvar

  ePttAVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  ePttAVM çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ePttAVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

  ePttAVM 2012 yılın PTT’nin öncülüğünde kurulmuş online alışveriş sitesidir. Türkiye’de ilk üç boyutlu sanal alışveriş merkezi olarak tanımlanmaktadır. Yüzlerce kategoride bulunan binlerce ürün yelpazesiyle siz müşterilerine hizmet vermektedir.

  PTT’nin 176 yılı aşkın tecrübesi ve güvencesiyle kurduğu sistemde, müşterilerine her geçen gün büyük fırsat ve indirimler sunmakta, müşteri memnuniyetiyle herkesin ilgi odağı olan alışveriş siteleri arasındadır.

  Epttavm Çağrı Merkezi Numarası

  Ptt her geçen gün kendinden söz ettirmektedir. Bir çok alanda hizmet veren bir kurum olan ptt yeni bir e ticaret anlayışı ile epttavm olarak sizlerin hizmetine yeni bir oluşum oluşturmuştur. Epttavm her alanda birbirinden zengin içeriklere sahip firmaların ürünlerini satabileceği bir altyapı kurarak hem uygun fiyata hem de kaliteli hizmeti sağlamak amacıyla böyle bir e ticaret sitesini oluşturmuştur.

  Büyük bir beğeni alan ayrıca her geçen gün artan siparişlere en iyi hizmeti sunabilmek adına hızlı kargo, uygun ödeme yöntemleri, taksit avantajları ayrıca memnuniyet geri dönütleri ile bu alanda başı çekebilmeyi amaçlamaktadır.

  E ticaret sektörü gün geçtikçe büyümeye devam ederken ptt bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Epttavm olarak müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine göre binlerce ürünü online olarak uygun fiyata sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren bünyesinden binlerce kişiyi çalıştıran kurum böyle hizmetlerle müşterilerine en iyi deneyimi en profesyonel şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

  ePttAVM Müşteri Hizmetleri Numarası

  Müşteri memnuniyetine önem veren PTT online alışveriş imkanı sunan epttavm ile müşterilerine en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlarken aynı zamanda da müşteri dönütlerine, müşteri istek ve önerilerine en kısa sürede dönüş için epttavm çağrı merkezi müşteri hizmetleri iletişim numarası kanallarına önem vermektedir.

  ePttAVM’nin maalesef bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Ancak sitelerinde bulunan ve aşağıda vereceğimiz bağlantıya tıklayarak ulaşabileceğiniz iletişim formu aracılığıyla istek, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca sipariş öncesi ve sipariş sonrası tüm soru ve isteklerinizi bu form üzerinden bildirebilirsiniz. Ek olarak aşağıda bulunan aktif e-posta adresiyle ePttAVM’ye mesajınızı iletebilirsiniz.

  Epttavm Müşteri Hizmetleri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası 444lü Hat

  Epttavm müşteri hizmetlerine iletişim numarası aktif olarak kullanılmaktadır. Sizlere en kısa sürede ve en pratik çözümlerin sunulduğu müşteri destek hattını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  444 17 88 numaralı telefon hattını arayarak bilgi alabilir, istek, öneri ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan epttavm sizlere en kısa sürede destek olacaktır.

  İletişim numarası dışında yardım destek için mail adresi ya da yardım destek iletişim formu üzerinden de rahatlıkla iletişime geçebileceğiniz imkanlar mevcuttur. Bu alternatif iletişimleri kullanarak yardım talebinde bulunabilir, ürünlerle ilgili bilgilere erişebilirsiniz.

  ePttAVM Yardım Destek Hattı

  E-posta: [email protected]

  Arama Terimleri: epttavm iletişim bilgileri, epttavm telefon no, epttavm irtibat tel, epttavm canlı destek, epttavm müşteri temsilcisi, epttavm şikayet hattı, epttavm çağrı merkezi, epttavm müşteri hizmetleri, epttavm çağrı merkezi numarası, epttavm müşteri hizmetleri numarası

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap