Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  enkaz altındakiler beyza alkoç konusu

  1 ziyaretçi

  enkaz altındakiler beyza alkoç konusu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tanıtım

  Selamlar canımın içleriiiiii^^

  Wattpad'i yeni keşfetmiş ve ilk hikayemi yazıyormuşum gibi heyecanlıyım şu an :')

  Tanıtım sonunda konuşacağımız için burada kısa tutuyorum. Yukarıdaki tanıtım videosunu da izlemeyi unutmayın. Görüşmek üzere^^


  "Her ülkeden beş yarışmacı.
  Her bir ülkede yer altına kurulmuş 180 bin metrekarelik birer plato.
  Tüm dünyada her gün yirmi dört saat yayın."

  "Gözlerinizi açtığınızda yıkılmış bir evde uyanacaksınız. Tek çıkış yolunuz yerin altı olacak. Kendinizi bulduğunuz çıkış noktası her bir yanı kameralarla çevrili, her yeri izlenen bir plato. Tek amacınız ise alandaki ipuçlarını takip edip evinizi bulmak. Tüm yarışmacılar evlerini bulduğu an, kazanan belirlenmiş olacak. 

  Öyleyse, sizi kaybetmemizi ister misiniz?"  "889." diyor kulaklarımdaki ses. Başımı eğip parmaklarımın ucuyla tuttuğum kağıt parçasına bakıyorum.

  "Benim." diyorum sessizce. Gözlerim kağıdın üzerindeki 889 yazısının üzerinde dolaşıyor, ismimi unutuyorum, kim olduğumu unutuyorum. Bir anlığına sadece bir sayıya dönüşüyorum sanki.

  "889 benim." diyorum. Ve hikayem böyle başlıyor.

  İsmimin bir önemi kalmıyor, hikayemin değeri yok. Ben yok oluyorum, önem arz etmekten çıkıyor ve kendi benliğimi yan yana gelmiş üç rakamdan oluşan bir sayıya teslim ediyorum. Kendi hikayemi kendi ardımda bırakıyor ve onun hikayesini yazmaya doğru bir adım atıyorum.

  Onun hikayesini yazmaya gidiyorum.

  889'un hikayesini.  Kumru, 19 yaşına girdiği gece hayatın onu sürüklediği bir sokak arasında sırt çantasıyla umutsuzca gezinirken bir kağıt parçası üzerinde Enkaz Altındakiler isimli bir yarışmanın ilanını görür. Hayatının geldiği umutsuz nokta onu hiç düşünmeden başvuru yapmaya iterken kendini bir anda tüm dünya ülkelerinin katılacağı bu yarışmada ülkesini temsil etmek için yarışacak beş kişi arasında bulur. 

  Bu serüven, Kumru'nun Kumru olmaktan çıkıp "889" oluşunun serüvenidir.

  Kumru, Uraz, Bulut, Eren ve Nisan yer altında kurulan 180 bin metrekarelik bu platoda günlerce, haftalarca ve belki de aylarca yarışacaktır. Bu yarışma, bu beşliyi hiç ummadıkları bir noktaya getirecektir. Bütün dünyanın gözü onların üzerindeyken Kumru'nun 889'a dönüşme hikayesi tüm dünya televizyonlarında izlenecektir.   "Yeterince görünmez oldum." dedim, "Artık görülmek istiyorum. Orada, kimsenin beni bulamayıp herkesin beni göreceği o yerde yarışmak istiyorum. Üstelik siz söylediniz, kaybolmak kolay olanmış. Öyleyse izin verin de kaybettiklerinizden biri ben olayım. Zor bir şey istemiyorum." 


  ---


  Selamlar :') 

  O kadar heyecanlı o kadar telaşlıyım ki anlatamam. 

  Wattpad'te bulunmayalı çok uzun zaman oldu. Bu süreçte bir takım ufak tefek önemli şeyler oldu mesela evlendim^^ahasahbfndshf

  Yani resmen buraya ara verip evlenip de geldim. Tüm bu süreçte aklım hep sizdeydi, yazmanın hayaliyle yaşadım. Resmen buraya gelmek ve sizi yeni bir serüvenle tanıştırmak için günleri saydım. Kumru, Uraz, Bulut, Eren, Nisan ve ben artık buradayız. Uzuuuunca bir sürede onlarla birlikte karşınıza geleceğim sanırım. Çok farklı, bambaşka bir hikaye oluyor. Eminim ki çok eğleneceğiz. 

  Yarın ilk bölümle saat 20.00'da buradayım. Şimdi yorumlarınızı okumak üzere çay yapmaya doğru mutfağa gidiyorum. Sizi çok seviyorum canımın en içleri. Ve her birinizi, her bir yorumunuzu inanılmaz özledim. Güzel mesajlarınız için sonsuz teşekkür ederim. 

  İyi ki varsınız, resmen ailemsiniz :) 


  Yazı kaynağı : www.wattpad.com

  Enkaz Altındakiler

  Enkaz Altındakiler Kitap Açıklaması

  Kırık
  aynanın
  ayrılmış
  parçalarında birlikteydik.
  Birlikte
  ve
  paramparçaydık.

  “Gözlerinizi açtığınızda yıkılmış bir evde uyanacaksınız. Tek çıkış yolunuz yerin altında. Kendinizi bulduğunuz çıkış noktası her bir yanı kameralarla çevrili, her yeri izlenen bir platonun içinde. Tek amacınız ise alandaki ipuçlarını takip edip evleri bulmak. Tüm yarışmacılar evleri
  bulduğu an kazanan belirlenmiş olacak.
  Öyleyse, sizi kaybetmemizi ister misiniz?”

  Kumru, Uraz, Nisan, Eren ve Bulut… Farklı hayalleri olan ve birbirine yabancı beş genç… Enkaz Altındakiler isimli sıradışı bir televizyon yarışmasına başvurarak inanılmaz bir deneyime adım atarlar. Ancak ortaya çıkan beklenmedik gelişmelerle hayatları derinden sarsılacak ve unutamayacakları bir yolculuğa çıkacaklardır…

  "Ben Kumru Sonat; buraya benim, senin, bizim, enkaz altındakilerin hikâyesini anlatmaya geldim.
  Sen de enkaz altındasın,
  farkında değil misin?"

  (Tanıtım Bülteninden)

  Yazı kaynağı : www.dr.com.tr

  Enkaz Altındakiler - Tanıtım | Fiction, Kitap posterleri, Kitap listeleri

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  özgür 12 Gün önce
  1

  çok güzel bir kitap daha okumadım ama mest oldum diye bilirim okumak için sabırsızlaqnıyorum

  Yorum yap