Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  engin sigorta acentelik hizmetleri limited şirketi

  1 ziyaretçi

  engin sigorta acentelik hizmetleri limited şirketi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İletişim | Engin Sigorta ve Acentelik Hizmetleri

  Şirketimize aşağıdaki iletişim kanallarını kullanarak ulaşabilirsiniz.

  Tel: Türkiye’nin her yerinden 444 25 77 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Adres: Merkez Mahallesi Halitpaşa Caddesi Kamil Yalgın İş Merkezi no: 35/21 Gaziosmanpaşa – İstanbul

  Faks: 0212 616 50 28

  mail: [email protected]

  En uygun kasko ve trafik fiyat teklifini almak için ruhsattaki belge numarasını, TC kimlik numarasını, aracın plakasını, aracın model yılını, aracın markasını ve tipini [email protected] adresimize veya 444 25 77 numaralı çağrı merkezimize ileterek 5 dakika içinde en avantajlı fiyat teklifine sahip olabilirsiniz.

  Örneğin;

  Belge numarası: AA123456

  TC kimlik numarası:11111111111

  Aracın plakası:34 aa 1234

  Aracın model yılı:2015

  Aracın markası: Renault

  Aracın tipi: Fluence 1.6

  Yorumunuzu belirtmek isterseniz  aşağıdaki ‘Bir Cevap Yazın’ kısmınailetebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.enginsigorta.com

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2021 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Bakan Soylu'nun kurucusu olduğu Engin Sigorta'dan açıklama

  Bakan Soylu'nun kurucusu olduğu Engin Sigorta'dan açıklama

  Engin Sigorta'dan yapılan açıklamada, "1996 yılında Gaziosmanpaşa'da kurulmuş, 25 yıldır aynı yerde ticari faaliyetlerini sürdüren, ülkemizin önde gelen şirketlerinin acenteliklerini bünyesinde barındıran ve gerek ciro gerekse personel kapasitesi bakımından sigorta acente sektöründe orta ölçekte sayılabilecek bir sigorta acentesiyiz.

  Kurucumuz sayın Süleyman Soylu'nun siyasi kimliği dolayısıyla, kaynağı ve maksadı belli ancak temelsiz iddialarla siyaset gündemine çekilmeye çalışıldığımız daha önce de vaki olmuştur. Sayın Soylu'nun AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olduğu 2014 yılında, FETÖ kaynaklarının servis ettiği, bir muhalefet milletvekilinin de meclise soru önergesiyle getirdiği 'THY uçaklarının sigorta işlemlerini yaptığı' gibi mesnetsiz, mesnetsiz olduğu kadar sektör işleyişine de aykırı bir iddiaya ne yazık ki konu edilmiş, bu asılsız iddialarla ilgili gerekli açıklamayı kamuoyu ile paylaşmıştık.

  Son günlerde yine aynı kaynaktan beslendiği ve aynı hedefe yöneldiği anlaşılan provakatif bir gündem çalışmasının öznesi haline getirilmeye çalışılmakta olduğumuzu üzülerek izliyoruz. Bu iddialara kesin ve net bir cevap olması için paylaşmak isteriz ki;

  Engin Sigorta ve Aracılık Hizmetleri'nin ne Türk Hava Yolları ile ne de ülkemizin büyük holdingleri ile hiçbir ticari bağı, ilişkisi, herhangi bir sigorta ilişkisi, geçmişte olmadığı gibi bugün de söz konusu değildir. Sigortacılık tekniği gereği, yaptığımız bütün işlemler, ana şirketlerin dijital altyapıları üzerinden gerçekleşmekte olup, tüm acente olduğu gibi bizim işlemlerimiz de bu sistemlerde kayıt altındadır. İddia sahipleri gerekli başvuruları yaparak iddiasını ispat imkanına sahiptir ve bununla mükelleftir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadeleri yer aldı.

  Kripto Para Piyasaları için Bigpara

  Kripto Para Piyasaları için Bigpara

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap