Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  engellenen numaraya mesaj gider mi

  1 ziyaretçi

  engellenen numaraya mesaj gider mi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda telefon numaralarını, kişileri ve e-postaları engelleme

  Spam veya istenmeyen mesaj gibi görünen iMessage'ları Mesajlar uygulamasından bildirebilirsiniz. Kişiler listenizde kayıtlı olmayan birisinden iMessage alırsanız mesajın altında İstenmeyen Yap bağlantısını görürsünüz.

  Mesajlar uygulamasında istenmeyen e-postaların nasıl bildirileceğini gösteren iPhone

  İstenmeyen Yap'a, ardından Sil ve İstenmeyen Yap'a dokunun. Mesajlar uygulaması, gönderenin bilgileri ile mesajını Apple'a iletir ve söz konusu mesaj aygıtınızdan silinir. Mesaj silme işlemini geri alamazsınız.

  Bir mesajı istenmeyen yaptığınızda, mesajı gönderen kişi size başka mesajlar göndermeye devam edebilir. Başka mesaj almak istemiyorsanız söz konusu kişiyi engellemeniz gerekir.

  SMS ve MMS mesajlarını bildirmek için operatörünüzle iletişim kurun.

  Yazı kaynağı : support.apple.com

  Beni engelleyen bir numaraya nasıl SMS gönderilir ▷ ➡️ Yaratıcılığı Durdur ▷ ➡️

  Beni engelleyen bir numaraya nasıl SMS gönderilir ▷ ➡️ Yaratıcılığı Durdur ▷ ➡️

  Arkadaşınıza çok sayıda kısa mesaj gönderdiniz ve hiç yanıt almadınız. Bu yüzden korkunç şüpheniz var seni engellediveya daha doğrusu numaralandırmanızı engelledi. Koşullar göz önüne alındığında, şimdi neyin ve özellikle de sizinle iletişime geçmek için nasıl yapabileceğinizden emin olmak için geçerli bir sistem olup olmadığını bilmek istiyorsunuz. Başka kişi, her zaman SMS yoluyla, herhangi bir bloğun etrafında dolaşın

  Nasıl söylersin? Her şey tam olarak böyle ve size ne yapmanız gerektiği konusunda yardım edip edemeyeceğimi bilmek ister misiniz? Tabii ki seviyorum, Tanrı korusun. Bana değerli zamanınızdan ve ilginizden birkaç dakika ayırırsanız, aslında ana sorunuzun ne olduğunu yanıtlayarak tüm şüphelerinizi giderebilirim: beni engelleyen bir numaraya nasıl SMS gönderilir ?

  Bu yüzden rahat olun, alın teléfono móvil ve aşağıda bilgilendirildiğinde her şeyi dikkatlice okuyun. Birlikte, öncelikle belirli bir numaralandırmanın bizi engelleyip engellemediğini (her ne kadar kesin olarak emin olmak mümkün olmasa da) ve mobil platformdan bağımsız olarak durumla nasıl yüzleşeceğimizi belirlemenin mümkün olduğu parametreleri temel alarak öğreneceğiz. Kullanılmış. ve telefon şirketi. Hazır mısın? Evet? Çok iyi. Konuşmayı yasaklıyor ve devam ediyoruz. İyi iş".

  Bir numaranın sizi engelleyip engellemediğini öğrenin

  Yazının başında da söylediğim gibi, öncelikle size nasıl yapılacağını göstermek istiyorum, böylece iletişim kurmak istediğiniz kişinin numaranızı bloke edip etmediğinden emin olabilirsiniz.

  Belirli bir kişinin kendi numarasından SMS alımını engellemeyi seçtiğine dair mutlak kesinliğe halel getirmeksizin, söz konusu kişi dışında hiç kimse onlara veremez, burada aşağıda bildirilen bazı "sinyaller" vardır. İşlerin gerçekten hayal ettiğiniz gibi olup olmadığını belirlemek için yararlı olabilir, özellikle orta-uzun bir süre sürüyorsa.

  Yukarıda açıklananlar gibi durumlar, sayı kilidi uygulandığında meydana gelir, çünkü bazıları uygulamaları ve / veya telefon hizmetleri, engellenen telefon numaralarını telesekretere yönlendirir. Ancak anlaşılması kolay olduğu için yukarıda sayılanlar gibi durumların ortaya çıkması, aramaya çalışan kişinin telefonu yanmadığında da olabilir kapanır, rahatsız etmeyin işlevi etkin olduğunda veya yine hat meşgul olduğunda.

  Ne yazık ki, bir numara sizi yalnızca SMS göndererek engellediyse iptal etmeye çalışacak bir sistem yoktur. Tek "bekletme" aslında mesajlarına hiçbir zaman yanıt almamış olması olabilir, ancak bu aynı zamanda ağ hatalarına veya size yanıt verirken çok daha basit bir istek veya irade eksikliğine de atfedilebilir. alıcı.

  Her halükarda, belirli bir telefon numarası ile SMS alımını engellemek geri alınamaz bir durum değildir, bu nedenle herhangi bir zamanda iptal edilebilir, sadece bunu istemeniz ve cep telefonunuzun ayarlarını yapılandırmanız gerekir, çünkü bir rehberimde oldukça ayrıntılı bir şekilde nasıl SMS'i engelle ve SMS'lerin nasıl engelleneceğine dair özel eğitimlerimde Android ve kişilerden nasıl engellenir iPhone.

  Sizi engelleyen bir numaraya SMS gönderin

  Önceki satırlarda anlatılanları göz önünde bulundurarak şimdi sorunun gerçek özüne geliyoruz. Aşağıda, sizi engelleyen bir numaraya SMS göndermek için izlenecek en iyi uygulamaları temsil edenleri bulacaksınız.

  Hemen önereceğim şeyin, referans numarasıyla alınacak olan isimsiz SMS (ancak gerektiğinde operatörler ve yetkililer tarafından kolaylıkla tanımlanabilen) göndermek olduğunu tahmin ediyorum, pratikte tek şey bu. böyle bir durumda mümkün. Öyleyse cep telefonundan ve bilgisayardan nasıl ilerleyeceğimize bakalım (evet, oradan da yapılabilir).

  "Beni bloke eden bir numaraya nasıl SMS gönderilir?" buna en iyi cevap: yukarıda birkaç satırda söylediğim gibi isimsiz mesajlar göndermektir. Bunu akıllı telefonunuzdan (hangi mobil platformu kullanırsanız kullanın) ve özellikle telefon numaranızı kullanarak yapmak için, terminali kapmanız, kilidini açmanız, tüm uygulamaların simgelerinin bulunduğu ekrana erişmeniz, göndermek için kullanılana basmanız ve SMS'i yönetin ve doğrudan İtalyan telefon operatörleri tarafından sağlanan özel kodlardan yararlanın (maalesef hepsi değil).

  Operatörünüz rüzgar o postacıSMS'inizi tamamen anonim olarak göndermek için iki farklı seçeneğiniz vardır. Hemen hangilerini görelim. Bununla birlikte, her iki durumda da hiçbir ek maliyetin geçerli olmadığını unutmayın, fiyat neredeyse mesajlarınki ile aynıdır, tabiri caizse, ücret planınız için sağlanan standart.

  Aksine, telefon operatörünüz VodafoneBaşarılı olmak için yapmanız gereken, aşağıdaki formatta bir metin mesajı göndermektir: S [spazio] alıcı numarası [spazio] iletinin gövdesi (Örneğin. S 1234567890 merhaba, nasılsın? ). Mesajı alacak kişi muhtemelen her zaman SMS ile alacağı talimatları izleyerek cevap verebilir. Operasyonun maliyeti 29 sent olmalıdır.

  Yöneticiniz ise TIM, Üç o FastwebÜzgünüm ama şu anda gerçek numaranızı açıklamadan SMS göndermeniz mümkün değil. Aslında, üç operatör anonimleştirme hizmetlerini desteklemeyi bıraktı ve bu nedenle bu tür SMS'lerin doğrudan gönderilmesine izin vermiyor. Alım konusunda (örneğin, bir Rüzgar numarasından bir TIM numarasına gönderilen bir SMS) herhangi bir sorun yoktur.

  Her durumda, hem operasyonda hem de katlanılacak maliyetlerde sıklıkla değişime tabi olan bir hizmet türüdür. Sonuç olarak, bu konunun farkında olmak istiyorsanız, doğrudan referans operatörün müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi ve doğrudan ikincisinden açıklama istemenizi öneririm. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, bir Vodafone, TIM, 3 veya Wind operatörüyle nasıl konuşulacağına dair yazımı okuyabilirsiniz.

  Alternatif çözümler

  Önceki adımlarda verdiğim talimatları izleyerek, denemenizde hala başarılı olamadınız veya her halükarda arkadaşınızdan bir yanıt almadınız ve kendinize "beni bloke eden bir numaraya nasıl SMS gönderilir? "? Öyleyse, nasıl SMS gönderileceğine dair rehberimi okumanızı önereyim Internet, size bu tür bir durumda hala yararlı olabilecek alternatif çözümlerden bahsetmiştim.

  Size tavsiyede bulunmak istediğim şey, temelde çok popüler olanlar gibi ek mesajlaşma sistemleri kullanarak arkadaşınızla iletişim kurmaya çalışmaktır. whatsapp, Facebook ve Mensajero. Böylelikle arkadaşınız referans uygulamalarının irtibat listesinde de sizi engellemeye çalışmadıysa, onunla konuşabileceğiniz gibi, gönderdiğiniz mesajın gerçekten alındığını ve / veya okunduğunu doğrulayabileceksiniz.

  Bununla ilgili daha fazla ayrıntı almak istiyorsanız, WhatsApp söz konusu olduğunda, WhatsApp'ın nasıl çalıştığı ve WhatsApp ile nasıl sohbet edileceğiyle ilgili kılavuzlarıma başvurabilirsiniz. Facebook'a gelince ve Messenger, Facebook'ta nasıl sohbet edileceğine dair makalemi ve nasıl Messenger çalışır.

  Açıkçası, lütfen sahip olduğunuz araçları kötüye kullanmaktan kaçının, çünkü bunu yaparken, sizinle iletişim kurmak için en ufak bir arzusu olmayan bir kişiyi "taciz etmenin" anlamına gelmediğini düşünmeden kaçınılmaz olarak yanlış yaparsınız. özellikle üretkendir ve ayrıca bir tür psikolojik şiddet oluşturabilir.

  Bu nedenle, talimatlarımı yalnızca ve yalnızca gerçek ihtiyaç durumunda uygulamaya koymanızı öneririm. Burada yer alan endikasyonların yanlış kullanımından dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum. Anlama?

  Yazı kaynağı : paradacreativa.es

  WhatsApp’ta engelleyen kişiye mesaj atmanın yöntemi bulundu

  WhatsApp’ta engelleyen kişiye mesaj atmanın yöntemi bulundu

  Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta karşı tarafın sizi engellemesi hayli can sıkıcı olabiliyor. Zira WhatsApp’ta engellenince, engelleyen kişiye ne mesaj gönderilebiliyor ne de profili görüntülenebiliyor. Özellikle önemli bir şey söylenmek istediğinde ve engelli olduğunuzu fark ettiğinizde bu durum çok daha sıkıntılı oluyor. Fakat bunu aşmanın da bir yolu var…

  WhatsApp’ta engeli aşmanın 2 yöntemi bulunuyor. İlk yöntem WhatsApp aboneliğini iptal etmek. Fakat bu yöntem biraz cesaret istiyor zira aboneliği iptal edince tüm gruplardan çıkış yapmış oluyorsunuz. Bununla birlikte sizi engelleyenlerin engeli de kalmış oluyor.

  Diğer yöntem ise daha uzun fakat daha mantıklı görünüyor. Fakat bu yöntemi uygulamak için güvendiğiniz 3. kişinin olması şart. Hatta bu kişinin, sizle ve engelleyen kişiyle arkadaş olması çok daha iyi olur.

  3. kişinin yeni bir WhatsApp grubu kurması ve gruba engelleyen kişiyle engellenen kişiyi eklemesi gerekiyor. Daha sonra gruptan çıkarak engelsiz bir şekilde sohbet ortamı sağlamış oluyor. 3. kişi böylece köprü vazifesi görmüş oluyor.

  Tabii engelleyen kişinin gruptan çıkması tüm planları alt üst edebilir. Bu durumda geriye kalan tek çare ise SMS atmak gibi görünüyor.

  Yazı kaynağı : www.yenisafak.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap