Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  en yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun

  1 ziyaretçi

  en yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Doğum Günü Mesajları - Sevgiliye, Arkadaşa ve Sevdiklerinize En Güzel Uzun, Anlamlı ve Resimli Kutlama Sözleri

  Arkadaşa Doğum Günü Mesajları, Arkadaş İçin 50 Doğum Günü Mesajı

  Ömrümüzü beraber geçirdiğimiz dostlarımızın ve arkadaşlarımızın bizde yeri muhakkak çok büyüktür. Nitekim iyi günlerimizde beraber gülüp eğlenirken, kötü günlerimizde de bizlere dert ortağı olan gerçek dostlarımızın kıymetini iyi bilmemiz gerekir. Ömür denilen 3 günlük dünyada, her zaman gerçek ve samimi dostluklar kurmak için gayret edilmelidir. Kurulan dostlukların da kıymeti yabana atılmamalıdır. Çünkü kurulan samimi arkadaşlıklar sayesinde zor günlerimizde dayanacak bir omuz, güzel günlerimizde de sevincimize ortak olan bir dost kazanmış oluruz.

  Bu nedenle özellikle doğum günü gibi senede bir gün olan özel anlarda dostlarımıza olan sevgimizi göstermekten kaçınmamamız gerekir. En yakın arkadaşa doğum günü mesajı göndererek onlarla bu mutlu ve anlamlı günün sevincini paylaştığımızı belirtmemiz önemlidir. Çünkü kıymetini bildiğimiz dostlarımızı bu mutlu günlerinde yalnız bırakmamak ve onlar için büyük önem taşıyan bu özel günü hatırladığımızı belirtmek, samimi dostlukların gerekliliklerinden biridir. Rehber niteliğindeki bu yazımızda 7’den 70’e tüm arkadaşa doğum günü mesajları listesini bulabilir, listeden beğendiğiniz mesajları sevdiğiniz dostlarınıza doğum günlerinde gönderebilirsiniz.

  Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

  Yaşı her ne olursa olsun yakın arkadaşlar ile samimiyet hat safhadadır. Bu nedenle yakın arkadaşa doğum günü mesajı gönderirken zaman zaman eğlenceli zaman zaman da onlara karşı duyduğumuz içten bağın nişanesi olacak sözler içeren mesajlar göndermek, sevinçlerini paylaştığımızı belirtmek gerekecektir. Bu noktada en çok beğenilen arkadaşa doğum günü sözleri listesi şunlardan oluşmaktadır:

  Arkadaşa Doğum Gününde Komik Mesajlar

  Pek çok kişi internet üzerinden yakın arkadaşlarına doğum günlerinde komik içerikli mesajlar göndermeye bayılır. Bu sayede samimi oldukları dostlarının bu en mutlu gününde onların yüzünü güldürebilmeyi başaran dostlar, birbirleri arasındaki sevinci ve mutluluğu da katlamış olurlar. Arkadaşa doğum günü mesajı komik olunca, daha bir hatırda kalıcı olmaktadır. Bu sebeple en pek çok internet kullanıcısı bu tür mesajlara ulaşmak için araştırma yapmayı sürdürüyor. Böyle bir niteyi olan kişiler için de komik doğum günü mesajlarını derledik. Yazımızın devamında arkadaşına doğum günü mesajı ile komik bir şaka yapmayı düşünen kişilerin en çok beğendiği doğum günü mesajları listesini bulabilirsiniz. İşte o listeden en çok öne çıkan sözler:

  Uzun İçerikli Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

  Bazı kişiler arkadaşlarına doğum günü mesajları gönderirken mesajın kısa ve öz olmasını isterken bazıları da uzun ve samimi olmasını ister. Bu noktada dileyenler için yazımızda uzun doğum günü mesajları arkadaşa gönderebileceğiniz güzel mesajlar bulunmaktadır. Bu mesajları isterseniz bir kağıda yazarak arkadaşınıza sürpriz yapabilirsiniz. Ona fark ettirmeden eşyalarına veya kıyafetlerinin cebine koyacağınız uzun doğum günü mesajları, dostlarınıza hem sürpriz olacak hem de onları çok sevindirecektir. Bunun yanında isterseniz internet üzerinden veya cep telefonu aracılığıyla da bu mesajları onlara iletebilirsiniz. En yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun olduğunda onu ne kadar sevdiğinizi ona daha çok hissettirebilirsiniz. Bu sayede dostluğunuz da yeteri kadar pekişmiş olacaktır. Dolayısıyla doğum gününü kutladığınız arkadaşınızın, diğer sevdiklerinden gelen mesajlar içinde sizin mesajınız daha çok dikkat çekici bir hal alacaktır. Bu durumun oluşması için kullanabileceğiniz arkadaşa uzun doğum günü mesajları listemizden dilediğinizi seçebilir ve arkadaşınıza gönderebilirsiniz:

  Arkadaşa Anlamlı Doğum Günü Mesajları

  Arkadaşlarımız, hayatımızda her zaman yanımızda olan onların kıymetini her zaman bilmemiz gereken kişilerdir. Zor zamanlarımızda bizlere desteği esirgemeyen, keyifli anlarımızda da heyecanımızı ve sevincimizi paylaşan bu dostlarımızı, özellikle doğum günlerinde bir kez daha sevindirmeye özen göstermemiz gerekir. Bu sebeple arkadaşa doğum günü mesajı uzun veya kısa olsa da onları en mutlu edecek şekilde bir içeriğe sahip olmasına dikkat etmek önemlidir. Bu rehber niteliğindeki yazımızda sizlere, arkadaşlarınıza doğum günlerinde ulaştırabileceğiniz özel içerikte sözler derlemeye devam ediyoruz. Yazımızın devamında bulunan resimli doğum günü mesajları arkadaşa göndereceğiniz hazır bir içerik olarak karşınıza çıkıyor. Bu görselleri doğum gününü kutladığınız arkadaşınıza direkt olarak gönderebilir ve ona unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. İşte internet üzerinde en çok beğenilen arkadaşa doğum günü mesajları uzun anlamlı ve özel listeden birkaç doğum günü mesajı:

  Arkadaşlarımızın doğum günleri onlar için her ne kadar büyük öneme sahip olsa da onu seven kişiler olarak bizlerin de önem vermesi gereken özel günler olarak kabul edilmelidir. Zira hazırlayacağımız doğum günü mesajları arkadaşa büyük bir sürpriz olurken onu hem sevindirecek hem de dostluğumuzu pekiştirecek bir jest olarak öne çıkacaktır. Bu nedenle en iyi arkadaşa doğum günü mesajı asla unutulmaması gereken öneme sahip bir konudur. Dolayısıyla sevdiğimiz arkadaşlarımızın doğum günlerini hatırlarken aynı zamanda gerek internet üzerinden gerekse de telefonla veya yüz yüze bu tür mesajları iletmemiz önem teşkil etmektedir.

  Arkadaşa doğum günü mesajları uzun veya kısa olsun fark etmeksizin onları özel hissettirecek ve aramızdaki dostluk bağını kuvvetlendirecek ölçüde olmalıdır. Buna dikkat etmeden göndereceğinizi doğum günü mesajı arkadaşa hiç beklemediği bir şeyle karşılaşmasını sağlayabilir. Zira doğum günü gibi kişilerin hayatında büyük önem taşıyan konularda insanlar her zamanki ruh hallerinden daha hassas olabilmektedir. Bu sebeple doğum günü olan kimseler yakın çevrelerinden çok daha duygu dolu kutlama mesajları bekleyebilirler. Bu yüzden arkadaşa doğum günü mesajı anlamlı ve o kişiyle aranızdaki bağı özetleyecek nitelikte özel bir içeriğe sahi olması gerekir. Bu noktada kişiler anlamlı bir yazı kaleme alabilirken dilerlerse internet üzerinden de arkadaş için doğum günü mesajları listelerini kontrol ederek doğum gününü kutlayacakları arkadaşlarıyla aralarındaki dostluğu en iyi şekilde özetleyecek bir yazı beğenip seçebilirler.

  Ancak arkadaş doğum günü mesajları uzun olduğunda da okuyan kişiyi sıkmayacak ölçüde olmasına özen gösterilmesi gerekir. Çünkü bu anlamlı günde sevincine ortak olduğunuz dostunuzun mutluluğunu gölgeleyecek şeylerden bahsetmeniz doğum günü mesajında gereksiz bir ayrıntı olacaktır. Bu sebeple arkadaşa uzun doğum günü mesajı yazarken veya internet üzerinden araştırma yaparak özel bir mesaj seçerken özenli davranılmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde doğum gününü kutladığınız yakın dostunuzun beklentilerini karşılamayabilirsiniz. Bu durum da onunla sizin aranızdaki güzel ve samimi dostluğa ne yazık ki gölge düşürmesi muhtemel bir hareket olarak görülebilir. En güzel doğum günü mesajlarını yazımızda bulabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.hediyesepeti.com

  En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

  Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

  Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

  Arkadaşa doğum günü mesajları yazımızda en yakın arkadaşa doğum günü mesajları ve kankaya uzun doğum günü mesajı bulabilirsiniz.

  Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

  Hayatında mutluluk, gülümseme, sevgi hiç eksik olmasın. Etrafımdaki arkadaşlarımdan en çok sen hatırlanmayı, sevilmeyi ve gülmeyi hak ediyorsun ve dostluğundan hiçbir zaman şüphe etmeyeceğim birisin. Doğum günün kutlu olsun seni seviyorum.

  Benim dileğim bu güzel gününde senin için en özel günde tüm dileklerinin tek tek gerçekleşmesidir. Şuan belki yanında olmayabilirim fakat bilmelisin ki kalbimin en derinlerinde seninle bu günü kutlamaktayım. Nice senelere.

  Her yanan mum senin hayatındaki ışıktır. Pastanda mumlar çoğaldığı zaman yaşamın çok daha aydınlık olacak. Yeni yaşın kutlu ve sağlıklı olsun.

  En güzel >doğum günü mesajları< için tıkayın.

  Bugün birçok kişiden bu mesajı alabileceksin fakat şuanda okumuş olduğun mesaj tamamen sevgi ile yazılmış bir mesaj olduğundan ben senin için daha değerli olmalıyım. İyi ki varsın, iyi ki doğdun.

  Yeni yaşın her zaman hep olduğun gibi deli dolu, mutlu ve neşeli kalmanı sağlasın. Her istediğin gönlünce olsun canım arkadaşım. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

  Saatler boyunca sana çok farklı bir mesaj yollamak için çırpınıyorum. Ama yalnızca parıldayan bir yaşamın olmasını dileyebileceğim. Doğum günün kutlu olsun.

  Bugün bir yaşını daha geri de bırakıyorsun ve önünde daha koskocaman güzel günler var. Beraber en deli çağlarımızı yaşayıp, tüm çılgınlıkları bu yeni yaşında yapmak dileğiyle iyi ki doğdun.

  Acı ve hüzün birbirinden çok uzaklardır fakat mutluluk gözbebeğine çok yakındır. Umutların gerçek olsun ve mutlulukların daima sonsuz bir şekilde ilerlesin. Doğum günün kutlu olsun canım.

  Süsler sözler söylemeyi becerebilen biri değilim, hiçte olamadım. Uzaktasın diye unuttuğumu sanıyorsun ama senin gibi bir meleğin doğum gününü unutmam büyük bir saçmalık olurdu.

  Seninle tanıştığımız ilk gün hala aklımda. Tanıştığımız zamandan bu yana da hayatıma katmış oldukların için sana ayrı bir teşekkür etmek istiyorum can dostum. İyi ki o gün tesadüf eseri tanışmışız ve iyi ki seni tanımışım. İyi ki doğdun ve doğum günün kutlu olsun.

  o güzel yüzünde acı ve hüzün hiç olmamasını diliyorum ilk olarak. Gözlerindeki mutluluk, o parıldayan ışık daima etrafındaki insanlara umut olsun. Bu yeni yaşında daha çok güzellik tatman için tüm dileklerimi senin için kullanıyorum canım arkadaşım iyi ki doğdun.

  Senin gibi mükemmel bir arkadaşa sahip olduğum için çok ama çok şanslı biriyim. İyi günde ve kötü günde her zaman birlikte olduk. Geçirmiş olduğumuz güzel günlerimize bu yeni yaşında umarım yenilerini ekleyebiliriz. Doğum günün kutlu olsun birtanem.

  Sen güldüğün de yanındakilerde seninle beraber gülerler fakat sen ağlarken yalnız başına oturup ağlarsın. Onun içinde öyle birine yaslanman gerek ki asla yıkılmamalı ve her derdinde, iyi de kötü de yanında olmalı. Biz seninle ne olursa olsun hep bir arada olmayı başardık. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

  Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

  Arkadaş vurulduğu zaman değil de unutulduğu zaman kahrından ölür derler. Biz arkadaşlarımızın her birini kır çiçekleri gibi değil avucumuz içinde değil de kurşun yarasına benzer şekilde içimizde saklarız. Yeni yaşında bizimle beraber mutlu günlerin olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun bebeğim.

  Tonton bir nine olup, bahçende oturduğunda dönüp eskiye baktığın zaman güzel anıları hatırlaman için güzel günlerin olsun canım arkadaşım. İyi ki bu yaşıma kadar seni tanımışım ve iyi ki benim arkadaşım olmuşsun. İyi ki doğdun canım benim.

  >Kardeşe doğum günü mesajları< yazımız için tıklayın.

  Yanında olamadım bu güzel gününde ama sanma ki unuttum! Kaç senedir beraberiz ve bugüne kadar bir gün bile doğum günün unuttuğumu hatırlamıyorum o yüzden dostluğumdan asla şüphe etme. Doğum günün kutlu olsun her zaman seninle olmak dileğiyle. Bir daha ki doğum gününde şahane sürprizlerim olacak orasını hiç karıştırma.

  Dünyalar ayrı olsa bile gönüller bir olur. Sevgiler, arkadaşlıklar, aşklar yalan olsa bile dost gerçektir ve hiçbir zaman unutulmayandır. Doğum günün kutlu olsun.

  Arkadaşlık eğer ağlamak ise yüreğinde oluşan acıyı paylaşabilmekse, üzüldüğün zaman sıcak bir kucak ise ömrümün sonuna kadar en değerlim, en kıymetli dostumsun sen benim. Her şeyimi içten söylediğimi bu mesajın sevgi dolu ile yazıldığını bilmeni istiyorum canım.

  İnternette binlerce söz aradım seni anlatabilmek için aramızdaki arkadaşlığın nasıl olacağını gösterebilmek adına ama hiçbir şey bulamadım. Çünkü senin dostluğunu anlatabilecek hiçbir şey yok. Kelimelere sığamayacak kadar büyüksün benim içimde. Evet farkındayım bu biraz sevgiliye mesaj atarmış gibi oldu ama hatırlasana bensiz dışarı çıktığında bile sana ne kadar kızardım. Başkalarıyla buluştuğun zaman kıskançlık yapar seninle bir iki saat konuşmazdım. Hayatımın büyük bir alanını kapladığın için sen bana ait oldun hayatımın büyük bir kısmında ve bende sana. Onun için şuanda yanında olmasam da seninle aynı mutluluğu paylaştığımı bilmelisin. Doğum günün kutlu olsun seni seviyorum.

  Dilerim ki bu yeni yaşınla beraber mutlulukların en güzelini yaşarsın canım arkadaşım. Başarı merdivenlerini sağlam adımlar ile çıkarsın ve bu zamanda dilerim ki yüzün her zaman güler ve neşeni asla yitirmezsin. Sevgi dolu kal küçük dostum. İyi ki doğdun.

  Kardeşlik sadece kan bağı olmakla alakalı olmuyor. Biz seninle uzun zamandır beraberiz ve bu beraberliğimiz de kan bağı olmasa da kardeşimizden eksik bir yanın yok. Her zaman benim diğer yarımı tamamlayanım oldun sen benim ve hayatımın sonuna kadar da öyle olacaksın. Neşem de mutluluğum da hüznüm de her zaman yanımda olmanı istiyorum ve bu yeni yaşının sana daha çok mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini istiyorum. Daha güzel şeylere layıksın ama sevgimi daha fazla kelimelere dökemiyorum.

  Arkadaşa doğum günü mesajları yazımızda arkadaşlarınıza iletebileceğiniz birbirinden anlamlı ve uzun doğum günü mesajları paylaştık.

  Yazı kaynağı : www.uzunsozler.com

  Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

  Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

  Bu hayatta sizi en iyi anlayan, her konuda en iyi tamamlayan ve aranızdan suyun bile sızmadığı sıkı bağlarla bağlı olduğunuz bir arkadaşınız varsa, onun kıymetini zaten en iyi siz biliyorsunuzdur demektir. Birlikte güldüğünüz, birlikte ağladığınız, birlikte efkarlanıp tekrar ayağa kalkmak için birbirinizden destek bulduğunuz o dost için ne yapsanız azdır. Ona olan teşekkürleriniz, büyük sevginiz ve arkadaşlığınıza olan saygınız sonsuzdur şüphesiz ki. Belki kendisi ile bir tesadüf eseri tanıştınız ve aradan geçen yıllar sizi inanılmaz bağlarla birbirine bağlı bir dost haline getirdi. Zamanla sevdiniz Onu ama dostluğunuz her geçen günde daha da kuvvetlendi. Şu an sizin en yakın arkadaşınız rütbesine erişti. Belki de ilk tanıştığınız dönemde "Onunla hayatta arkadaşlık yapmam" dediniz çünkü sizin karakterinize çok zıt ve yaptıklarıyla oldukça gıcık biri gelmişti size. Ama şimdi şu anda gelinen noktada, artık ne yaptıysa ne ettiyse o sizin bu hayatta en çok değer verdiğiniz birkaç özel kişiden biri halini aldı. İyi ki de aldıı:) Aşklarınızı, sırlarınızı, ailevi problemlerinizi, hayallerinizi, en saçma sapan düşüncelerinizi bile hiç çekinmeden onunla paylaşmaktan hiç tereddüt etmediniz. O kadar güvendiniz ona çünkü! O, kimi zaman dertlerinizden bunalıp kurtulmak istediğinizde gidip sığındığınız güvenli bir liman; kimi zaman size göremediklerinizi gösteren akıl küpü bir yol gösterici; kimi zamansa esprileri ile karnınıza gülme krizleri sokan usta bir stand up'çı! Hem bugününüzde, hem de yarınlarınızda hep yanınızda olmasını istediğiniz, varlığıyla onurlandığınız, desteği ile gururlandığınız biricik arkadaşınızın doğum günü yaklaşıyorsa, eminiz ki siz de en az onun kadar heyecanlısınızdır.

  Sevincinize, üzüntünüze, mutluluğunuza ve kederlerinize daima omuz veren sevgili arkadaşınıza güzel bir doğum günü sürprizi yapmak istiyor olabilirsiniz. Arkadaşınıza kendisi kadar kıymetli, kendisine layık bir doğum günü hediyesi almak ve ona olan sevginiz kadar samimi bir doğum günü mesajı göndermek istiyorsunuz. En yakın arkadaşınızın doğum günü için güzel doğum günü kutlama mesajları istiyorsanız, bu yazımızda yer alan hem metinsel, hem de görsel olarak sevgili arkadaşınızı mutlu edebileceğiniz harika mesajlardan istifade edebilirsiniz. Çünkü bu yazı arkadaşlığın ve dostluğun kıymetini en iyi bilenler için hazırlandı. Çünkü arkadaş demek, iyi günde, kötü günde, varlıkta ve yoklukta bir arada olabilmek ve hayata dair her şeyi birlikte paylaşmak demektir. Siz de yaklaşan doğum gününde sevgili arkadaşınızı arkadaşa anlamlı doğum günü sözleri ile kutlayabilir, en özel gününde yanında olduğunuzu ve varlığınızı ona bir kez daha gösterebilirsiniz.

  Bu çalışmamızda yer alan arkadaşa doğum günü mesajları hemen her tipteki arkadaş düzeyi için geçerli mesajlardan oluşturuldu. Esprili, duygusal, anlamlı, arkadaşlık üzerine, dostluk üzerine, doğum günü partisi üzerine kısacası ne ararsanız var! Zira arkadaşlıklar da farklı farklıdır. Mesela henüz yeni kurulan arkadaşlıklar ile mazisi belki de çocukluk yıllarına kadar uzun ya da okul yaşamından itibaren devam eden arkadaşlıklar seviye olarak farklı olacaktır. Dolayısıyla yakın arkadaşa doğum günü mesajları ile zoraki kurulmuş bir mesela iş arkadaşına ya da okul arkadaşlığı ile ilgili doğum günü mesajları farklılık arz edecektir. Ayrıca mesela samimiyetinizin üst safhada olduğu hatta birazcık laçkalaştığı üst düzey bir arkadaşınıza esprili bir doğum günü mesajı da göndermek isteyebilirsiniüz. Özetle Birbirine sıkı sıkıya bağlı arkadaşlar için hazırladığıımız doğum günü kutlama mesajlarımız içerisinde, arkadaşa esprili doğum günü mesajları ile son derece anlamlı doğum günü sözleri bulabilirsiniz. Öyle ya, belki de siz sevgili arakadaşınızla aranızdaki samimiyete bağlı olarak kendisine esprili bir doğum günü mesajı göndermek istiyorsunuz. Bunu sizden başka kim bilebilir? Ya da duygusal bir arkadaşınız var ve Ona doğum günü kutlama mesajınız, duygusallığına yönelik olarak arkadaşa anlamlı doğum günü mesajı olabilir. Kısacası bu çalışmamızda hemen her tipte arkadaşlık yapısı için birbirinden güzel arkadaşa doğum günü sözleri bulacaksınız.

  Arkadaşa En Güzel Doğum Günü Mesajları

  arkadaşa en güzel doğum günü mesajları

  Yeni yaşında güzel kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu doğum günün kutlu olsun sevgili arkadaşım.

  Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim.

  Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun dostum.

  Gerçek dost deniz kenarındaki çakıllara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın! Ancak bazılarına atmaya kıyamazsın. İşte sen o atmaya kıyamadıklarımdansın. Mutlu ve güzel yıllara sevgili dostum.

  Gülmek senin tutkun olsun eğer bir gün ağlarsan o da sevinçten olsun bugünün dünden yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım…

  Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

  arkadaşa en güzel doğum günü mesajları

  Dünyalar ayrı olsa bile gönüller bir olur. Sevgiler, arkadaşlıklar, aşklar yalan olsa bile dost gerçektir ve hiçbir zaman unutulmayandır. Doğum günün kutlu olsun.

  Yeni yaşında sağlık, mutluluk, huzur ve bereket hep seninle olsun canım arkadaşım. Yaş günü pastanın mumlarını üflerken dostluğumuzun da daim olmasını dilemeyi unutma!


  Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Mutlu nice yaşlara doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

  arkadaşa güzel doğum günü mesajları

  Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir bahanen olsun. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama muhakkak hayat katar yıllarına. Biricik Dostum Doğum Günün Kutlu Olsun.

  Dikkat! Bu mesaj sevgi neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…


  Seninle daha evvel yaşadığımız gibi bundan sonra da İyi günde, kötü günde beraber olacağımızı sakın unutma. Yeni yaşına girerken bu mutlu günde geride bıraktığımız tüm güzel anıların hatırına hep sevinç ve huzur dolu olmanı dilerim. Yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin, iyi ki doğdun arkadaşım.

  arkadaşa güzel doğum günü mesajları

  Sen güldüğün de yanındakilerde seninle beraber gülerler fakat sen ağlarken yalnız başına oturup ağlarsın. Onun içinde öyle birine yaslanman gerek ki asla yıkılmamalı ve her derdinde, iyi de kötü de yanında olmalı. Biz seninle ne olursa olsun hep bir arada olmayı başardık. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

  Hayatımda tanıdığım en eşsiz insansın, seninle paylaştığımız anılar için her gün geçmişe teşekkür ediyorum. Nice mutlu yeni anılar yaşamak dileğiyle Doğum günün kutlu olsun ve iyi ki arkadaşımsın.

  Dostluğumuzun daha da artacağı ve iyi-kötü gelecek olan her günü beraber karşılayacağımız 365 gününü görmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu yıllar dostum.

  Gelemedik ama seni de unutmadık! Doğum günün kutlu olsun, Tüm güzellikler seni bulsun Dostum! nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.

  Bazen coşku dolu, bazense hüsran içinde geçiyor ömür. Olsun! Arkanı döndüğünde seni sevenlerin yanında olduğunu bilmek kadar güzel ne var ki bu hayatta! Senin için bu anlamlı günde, her zaman olduğu gibi yanında olduğumu bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

  arkadaşa doğum günü sözleri

  Gerçek bir dostluğa mesafeler hiç engel değildir. Her ne kadar bu mutlu gününde yanında olamasam da, kalbim ve aklımla her zaman senin yanındayım canım arkadaşım. İyi ki doğdun, doğum günü kutlu olsun.

  Aramızdaki gerçek dostluğun daha da pekişeceği iyi günde ve kötü günde yine beraber olacağımız gelecek 365 günü sabırsızlıkla bekliyorum. Bu günler bittiğinde inşallah yine en sevdiğim arkadaşımın doğum gününü kutluyor olacağım. İyi ki doğdun sevgili arkadaşım.

  Riya ile paranın Kralı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

  Beni en iyi anlayan, en iyi tanıyan ve her zor anımda yanımda olarak beni eksiksizce tamamlayan bir arkadaşım olduğun için, sana sonsuz kere teşekkürler dostum! Doğum günün kutlu olsun, musmutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.

  arkadaşa güzel doğum günü mesajları

  Yeni yaşın mutluluk, huzur ve sağlık versin. İyi ki doğdun arkadaşım, iyi ki hep benimlesin.

  Senin gibi mükemmel bir arkadaşa sahip olduğum için ne kadar Rabbime şükretsem az! İyi günde ve kötü günde her zaman birlikte olduk. Geçirmiş olduğumuz güzel günlerimize bu yeni yaşında umarım daha da güzellerini ekleyebiliriz. Doğum günün kutlu olsun Canım Arkadaşım.

  Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Rabbim hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.


  Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gün kutlu olsun canım arkadaşım.


  Hayatında mutluluk, gülümseme, sevgi hiç eksik olmasın. Etrafımdaki arkadaşlarımdan en çok sen hatırlanmayı, sevilmeyi ve gülmeyi hak ediyorsun ve dostluğundan hiçbir zaman şüphe etmeyeceğim birisin. Doğum günün kutlu olsun seni seviyorum.

  arkadaşa doğum günü sözleri

  Ömür dediğin bu yolculukta pek çok insan tanırsın fakat dostum dediğin bir elin parmaklarını geçmez. Her zaman aynı eldeki parmaklar olarak kalmak dileğiyle, doğum gününü kutlarım canım arkadaşım.

  Kardeşlik sadece kan bağı olmakla alakalı olmuyor. Biz seninle uzun zamandır beraberiz ve bu beraberliğimiz de kan bağı olmasa da kardeşimizden eksik bir yanın yok. Her zaman benim diğer yarımı tamamlayanım oldun sen benim ve hayatımın sonuna kadar da öyle olacaksın. Neşem de mutluluğum da hüznüm de her zaman yanımda olmanı istiyorum ve bu yeni yaşının sana daha çok mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini istiyorum. Daha güzel şeylere layıksın ama sevgimi daha fazla kelimelere dökemiyorum.

  Arkadaşa Uzun Doğum Günü Sözleri

  arkadaşa doğum günü sözleri

  Her insan doğum gününde pohpohlanmak, şımarmak ve şımartılmak ister. Çünkü doğum günü bu! Senede sadece bir 24 saat kutlanıyor ve o günde de, insanın eli, gözü, kulağı sevdiklerinden gelecek mesajlara, güzel sözlere karşı oldukça hassas oluyor. En mutlu ya da en zor günlerinizde sizi yalnız bırakmayan sevgili arkadaşınızın bu özel gününde bu kez de siz onu yalnız bırakmayacaksınız. Kendisine olan sevginizi ve arkadaşlığınıza verdiğiniz değeri yeni yaşına gireceği o özel günde kendisine gösterecek esaslı bir söz seçmeniz gerekiyor. Peki ama bu güzel mesajı nerede? İşte tam da bu noktada biz devreye giriyoruz. Aşağıdaki güzel doğum günü sözleri listesi içerisinden dilediğiniz karakter sayısında arkadaşa uzun doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Bazı sözler arkadaşlığa, bazı sözler dostluğa, bazı sözler ise arkadaşa olan sevgiye odaklandı. Sizin fikrinize ya da kalbinize hangisi hitap ediyorsa o uzun mesajı seçerek, arkadaşınızı unutmadığınızı en güzelinden gösterebilirsiniz.

  Can Dostum Fotoğraflı Dekoratif Taş

  Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara güzel arkadaş…

  Sağlıktan öte hiçbir şeyin ehemmiyetinin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.


  Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun.

  arkadaşa anlamlı doğum günü mesajları

  Bugün seni her zaman düşünen birinin olduğunu ve onun en iyi arkadaşı olduğun için çok da mutlu olduğunu bil ve sen de hep mutlu ol! O kişiyi tahmin ettin mi? :))) Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara.

  Arkadaş kış ortasında yaz getirendir. Dost ise çöl ortasında suyunu yanındakiyle paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun nice güzel ve mutlu yıllara.


  Yeni yaşına girerken kurduğun hayallerden asla vazgeçme. Umarım bu yaşında başarı ve sağlık seni hiç bırakmaz. Nice mutlu yıllara, can dostum.

  Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

  Ama heyecanlı, ama yorgun! Bir koca yıl daha geçiyor hayatından. Sağlık olsun. Sevgilerin en güzeli seni bulsun! Doğum günün kutlu olsun.

  Gülerken herkes eşlik eder ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

  arkadaşa anlamlı doğum günü mesajları

  Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun.

  Sıradan bir arkadaş sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…


  Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden havlu atmayacağız dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.

  Gözünü açtığın gün beni görmesen de hiç değilse bugün hep beni gör! Doğum günün kutlu olsun en sevdiğim arkadaşım.

  Moruk yaşına daha mı girdin? Ama üzülme sen tanıdığım en tontoş ihtiyar olacaksın, doğum günün kutlu olsun.

  arkadaşa doğum günü mesajları

  Yeni yaşın her zaman hep olduğun gibi deli dolu, mutlu ve neşeli kalmanı sağlasın. Her istediğin gönlünce olsun canım arkadaşım. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

  Zaman su gibi akıp geçse de aramızdan su sızmayacak. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım dostum, beraber nice mutlu yıllara…


  Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun!

  Süsler sözler söylemeyi becerebilen biri değilim, hiçte olamadım. Uzaktasın diye unuttuğumu sanıyorsun ama senin gibi bir meleğin doğum gününü unutmam büyük bir saçmalık olurdu.

  Arkadaşlık ağlamaksa ve yüreğindeki acıyı paylaşmaksa ben hep senin arkadaşındım! Arkadaşlık üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için gerekirse ateşe atılmaksa ben her zaman sana bir kucak, gerekirse elini gözünü kırpmadan ateşe sokacak bir dostum! Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

  arkadaşa doğum günü mesajları

  Sevgili arkadaşım; hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan istediklerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

  Yaşa sev gül! Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

  O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, arkadaş eli elini hiç bırakmasın ne olur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

  Geçmişinde de hep mutluydun geleceğinde de hep mutlu olman bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

  Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutulmadığı bir ömür için bu doğum günün başlangış olsun. Yeni yaşın kutlu olsun canım arkadaşım.

  arkadaşa doğum günü mesajları

  Gerçek dost kara günde mi belli olur yoksa doğum gününde mi? Aman boşver senin doğum günün aydınlık geçsin de gerisi önemli değil, nice mutlu yıllara canım arkadaşım.

  Ben seni ve bugününü unutmadım elbette! Hiç unutur muyum! Çünkü biliyorum ki doğum gününü unutanın vay haline! Allah, bu günü unutanları senin gazabından korusun:))) Sana mutluluk dolu çok uzun bir ömür dilerim.


  Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

  arkadaşa doğum günü mesajları

  Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun.

  Hayatta karşılaşacağın zorluklarda hep zaferle ayrılman ve yeni yaşında umudunu asla yitirmemen dileğiyle. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler hep seninle olsun. İyi ki doğdun biricik arkadaşım, doğum günün kutlu ve mutlu olsun.


  Sakın üzülme hayatın hızına en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

  Arkadaşa Anlamlı Doğum Günü Mesajları

  arkadaşa anlamlı doğum günü mesajları

  Arkadaşımızın en özel günü olan doğum gününde, yanında olduğumuzu, kendisini çok sevdiğimizi, ne zaman destek arasa kendisinin en büyük destekçisi olduğumuzu ve kendisi ile bu özel günü birlikte paylaşmaya içten şekilde gönüllü olduğumuzu hissettirmemiz gerekir. Önemli olan doğum gününde insanın hatırlandığını bilmesi ve en yakındakilerinin kendisinin değerlni bildiklerini görmesidir. Bu sebeple özellikle doğum günü gibi 365 gün içerisinde bir gün olan bu özel günde dostlarımıza olan bağlılığımızı ve sevgimizi göstermekten imtina etmemeliyiz. En yakın arkadaşa doğum günü mesajı göndererek kendilerine bu mutlu ve özel sevinçlerini paylaştığımızı hissettirebilmeliyiz. Çünkü dostlarımızı yaş günlerinde yalnız bırakmamak ve onlar için büyük öneme sahip özel günlerini hatırladığımızı ifade etmek, gerçek dostlukların en önemli gerekliliklerinden biridir. Sizlere rehber olacağına inandığımız bu yazımızda yaşı ne olursa olsun tüm arkadaşa anlamlı doğum günü mesajları listesine ulaşabilir; hazırladığımız listeden istediğiniz mesajları dostlarınıza doğum günlerinde gönderebilirsiniz. İster kısa doğum günü mesajları formunda, isterseniz de uzun doğum günü mesajları olarak dilediğiniz mesajı seçin ve hemen arkadaşlarınıza bu özel günlerinde gönderin diyoruz.

  İsme Özel Arkadaş Müzik Kutusu

  Seninle tanıştığımız gün sanki dün gibi. Her saniyesini iyi hatırladığım o anlardan bugüne kadar hayatımda bana yaşattığın mutluluklar ve dertlerime ortak olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki doğdun can yoldaşım, nice mutlu yıllara.

  Dost mermiyle vurulunca değil, unutulunca üzüntüsünden ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, bir kurşun yarası gibi ta kalbimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

  Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

  Dost, düğünde halaya; ölümde ise tabuta omuz verendir derler. Sen benim için candan bir dostsun! Biliyorum ki hep de öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

  Pastamızın içine biraz talih, çokça sevgi ve sabır serpiştirelim. Ardından malzemelere büyük bir parça zaman, başarı ve mutluluk dahil ediyoruz. Ardından hepsini karıştırıp senin çok güzel dileklerin tutulduğu özel bir doğum günü pastası hazırlamış oluyoruz:) Nice güzel yaşlara sevgili dostum!

  arkadaşa anlamlı doğum günü mesajları

  Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak kendimizi coşkulu güçlü tutkulu hissediyorsak desene arkadaş biz dostuz. Canım dostum iyi ki doğdun…

  Bir yıl daha yaşandı ve bitti. Ancak zaman hızlı geçiyor diye sakın üzülme. Çünkü sen de, ben de, herkes de aynı kaderi yaşıyor. Bu yılın da sonuna geldiğinde, ardına dönüp baktığında umarım ki her yönüyle güzelbir yıl yaşadım dersin. Tüm dileklerinin, bütün beklentilerinin gerçekleşmesi dileğiyle. Nice güzel yaşlara.

  arkadaşa anlamlı doğum günü sözleri

  Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum! Ya acaba bu mesajı güzel bir yere kaydetsen de seneye beni bir daha uğraştırmasan:)))

  Senin için çok özel bir gün olan bugünde, seni düşünen ve kalpten hisseden birinin olduğunun sevincini doya doya yaşaman dileğiyle, doğum gününü kutlarım. Yeni yaşının sana mutluluk, sağlık ve huzur getirmesini temenni ederim.


  Benim en büyük dileğim, bu özel gününde aklından geçen büyük veya küçük tüm dileklerinin tek tek gerçekleşmesidir. Şuan belki yanında değilim ama kalbimin en güzel yerinde seninle doğum gününü kutlamaktayım. Nice sağlıklı ve huzurlu senelere.

  arkadaşa anlamlı doğum günü sözleri

  Her ne kadar aramızda mesafeler olsa da hiçbir zaman aklımdaki ve kalbimdeki yerin eksilmedi. Yollarımızın tekrar kesişeceği güne kadar, huzurlu, sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. İyi ki doğdun canım arkadaşım ve iyi ki tanıdım seni.

  Dostluk mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman. İyi ki doğdun dostum.


  Saatler boyunca sana çok farklı bir mesaj yollamak için çırpınıyorum. Ama yalnızca parıldayan bir yaşamın olmasını dileyebileceğim. Doğum günün kutlu olsun.

  arkadaşa anlamlı doğum günü mesajları

  Hayata gülüşünle ceza ver kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. Nice mutlu yıllara…

  İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün mutluluğu sende arasınlar ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…


  Hayatın hep yüzüne güleceği, zorlukların karşında bir balon gibi söneceği upuzun bir ömür diliyorum, canım arkadaşım. Doğum günün kutlu, yeni yaşında sağlık ve mutluluk hep seninle olsun.


  Yalnız kaldığını hissettiğinde unutma ki seni düşünen ve gönlünde sana yer bulunan bir dostun var. Kıymetli arkadaşım, doğum günün kutlu, yeni yaşında her şey gönlünce olsun.

  arkadaşa anlamlı doğum günü mesajları

  Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

  Kimsesiz zamanların yalnızlığında aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.


  Acı ve hüzün birbirinden çok uzaklardır. Ancak mutluluk gözbebeğine çok yakındır. Umutların gerçek olsun ve mutlulukların sonsuz, hayallerin bir bir gerçekleşsin. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.


  Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

  arkadaşa doğum günü mesajı

  Fedakâr olan insan gönülden sevendir. Yürekli olan insan kendini bilendir. Umutlu olan insan yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

  Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.


  Gerçek bir dostun değerini, ne gece parlayan yıldızlar ne de gündüzü bize getiren güneş açığa çıkarabilir. Senin dostluğunun kıymeti, kalbimin en derin yerinde saklı kalmaya devam edecek. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın hep mutlulukla dolsun.

  arkadaşa doğum günü mesajı

  Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

  Sana sslü püslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye de yanına hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.


  Eski yaşını şutlar, yeni yaşını kutlarım. Doğum gününde en güzel golleri senin atman dileğiyle…


  Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

  arkadaşa doğum günü mesajı

  Hayata değer bir yaşam sevmeye değer bir aşk dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

  Hayatın gelecekte sana getireceği günler, geçmişinde bıraktıklarından çok daha mutluluk vermesi dileğiyle, iyi ki doğun canım arkadaşım.


  Senin için çok özel olan bu günde yanında olamamak beni derinden üzse de kalbimin her zaman senin yanında olduğunu bilmeni isterim. Seni tanıdığım neşeli ve mutlu hallerin hiçbir zaman eksilmesin. Doğum günün kutlu olsun can dostum.

  arkadaşa doğum günü mesajı

  Seninle tanıştığımız ilk gün hala aklımda. Tanıştığımız ilk andan bugüne hayatıma katmış olduğun tüm güzellikler için sana minnettarım! İyi ki o gün tesadüf eseri tanışmışız ve iyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun ve doğum günün kutlu olsun.

  Bugün bir yaşını daha geri de bırakıyorsun! Ve Rabbim izin verirse önünde daha koskocaman günlerin olacak. Tüm güzellikleri birlikte yaşayıp, en güzel ve en müjdeli haberleri alacağımız güzel bir yıl olması dileğimle. Doğum günün kutlu olsun sevgili arkadaşım.


  Öyle mi desem, böyle mi desem, doğum günün kutlu olsun dostum.

  Arkadaşa Kısa Doğum Günü Mesajları

  arkadaşa kısa doğum günü mesajları

  Yeni yaşını kutlayacak olan biricik yakın arkadaşınıza doğum gününde atacağınız küçük bir mesaj, onun iç dünyasında büyük bir yankıya neden olacaktır emin olun! Çünkü doğum gününde asıl olan hatırlamak ve hatırlanmaktır. Dolayısıyla doğum günü mesajınızın kısa veya uzun olmuş olmasının bir hikmeti olamaz! Ancak bazen kısa bir doğum günü mesajı, yüzlerce kelimelik bir doğum günü mesajından daha etkili olabilir. Örneğin "Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum seni çok seviyorum" demek, onlarca süslü mesajdan çok daha etkili olabilir. Aslında bize sorarsanız, arkadaşa doğum günü mesajı ne kadar kısa tutulursa o kadar güzel olur kanaatindeyiz. Siz de en yakın arkadaşınıza uzun uzadıya bir mesaj atmak yerine, sevginizi kısa, yalın ve çok daha samimi bir  şekilde iletmek isterseniz, aşağıda son derece kısa ve orijinal doğum günü sözleri ile oluşturduğumuz bu mesaj listesi ilginizi çekebilir. Liste olarak sunduğumuz mesajları ister arkadaşa doğum günü hediyesi olarak aldığınız armağanınızın üzerine hediye notu olarak kendi el yazınız ile koyun, ister sadece bir SMS olarak gönderin. Arkadaşınıza olan sevginizi en güzel ve en yalın şekilde hissettirecek olan bu mesajınızla eminiz ki arkadaşlığınızı çok daha güçlü şekilde pekiştirmiş olacaksınız.

  Arkadaşa Hediye 6 Fotoğraflı Kanvas Tablo

  Her yanan mum senin hayatındaki ışıktır. Pastanda mumlar çoğaldığı zaman yaşamın çok daha aydınlık olacak. Yeni yaşın kutlu ve sağlıklı olsun.

  Taptaze bir umut serpilsin yüreğine, binlerce tatlı mutluluk doğsun sabahlarına, binlerce tatlı hayalin geleceklikle buluşsun! Her şey tıpkı senin kadar güzel olsun. Nice mutlu yıllara sevgili arkadaşım.


  İyi ki doğdun, iyi ki arkadaşım oldun. Yeni yaşına girerken tüm dileklerin kabul, doğum günün kutlu olsun.

  arkadaşa doğum günü mesajı

  Gerçek dostluk kurulmadan geçen bir hayat, notasız müziğe benzer. Yeni yaşında da en güzel müzikleri birlikte yapmak dileğiyle. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun can yoldaşım.

  Hayatı yenecek kadar güçlü hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu umudunu yitirmeyecek kadar inançlı mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun.


  Dostluklar çiçekler gibidir. Bazıları yeterli ilgi gösterilmediğinde solup gider. Bazıları ise gösterilen ilgiye teşekkür edercesine rengarenk yapraklar açar. Bizim dostluğumuz da hiç solmayacak bu çiçekler gibi olsun. İyi ki doğdun, iyi ki arkadaşım oldun. Nice mutlu yaşlara…

  arkadaşa kısa doğum günü mesajları

  Pastandaki mumları üflerken dilediklerine dikkat et, aralarında ister istemez beni de bulacaksın. Nice mutlu yaşlara beraber ulaşalım, iyi ki doğdun arkadaşım.

  Dost dediğin, ta yürekten sever! Tüm sermayesini dostluğa sarf eder. Böyle güzel sevgiler dünyalara değer. Dünyalara değecek dostuma yürekten kucak dolusu sevgiler. Nice mutlu yıllara…


  Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Sevgili arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

  arkadaşa kısa doğum günü mesajları

  Tonton bir nine olup, bahçende oturduğunda dönüp eskiye baktığın zaman güzel anıları hatırlaman için güzel günlerin olsun canım arkadaşım. İyi ki bu yaşıma kadar seni tanımışım ve iyi ki benim arkadaşım olmuşsun. İyi ki doğdun canım benim.

  Duygular vardır anlatılamayan sevgiler vardır kalplere sığmayan dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

  En acı günlerimde yanımda, desteğin ile beni düştüğüm yerden kaldıran güzel insan, doğum günün kutlu olsun iyi ki arkadaşımsın iyi ki dostumsun.

  Belki yanında şu an, bu en özel gününde senin yanında değilim ama, inan ki bugünü kalbimin en derin yerinde yanındaymışım gibi seninle kutluyorum. Nice güzel yıllara dostum.

  Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

  arkadaşa doğum günü mesajı

  Arkadaş çok uzaktaki bir yıldız gibidir. Onu her zaman göremezsin, ama senin için her zaman var olduğunu ve seni düşündüğüne eminsin. Bugün seni göremesem de bil ki ben her zaman senin yanındayım… Senin gibi bir dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın, tüm kötülüklerden uzak olsun sevgili dostum. İyi ki varsın ve iyi ki benim en iyi dostumsun! Hep birlikte nice senelere.

  En büyük dileğim o güzel yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın. Gözlerindeki mutluluk, o parıldayan ışık, daima çevrendeki insanlara umut olsun. Yeni yaşında daha çok güzellik yaşaman için tüm güzel dileklerimi bir bir senin için kullanıyorum canım arkadaşım! İyi ki doğdun
  .

  arkadaşa kısa doğum günü mesajları

  Arkadaşa Komik Doğum Günü Mesajları

  Gülmek hepimizin en fazla ihtiyaç duyduğu ve neticesinde de moral bulduğu insanı bir reflekstir. Belki de gülmeye inanın en çok ihtiyaç duyduğu an kendi doğum günüdür. Doğum günü kahkahaların, keyfin  ve neşenin yaşandığı cıvıl cıvıl, rengarenk bir gündür. Bir çok kimse Arama motorları üzerinden arkadaşına esprili doğum günü mesajları araştırmakta ve komik sözler göndermek istemektedir. Bunun nedenini ise anlamak hiç de zor değil. Çünkü doğum gününde günün yıldızı olan kişi arkadaşımızdır. Ayrıca bu özel günde atılacak komik bir mesajlar arkadaşın yüzünü güldürmek demek, arkadaşlık bağlarını sağlamlaştıran ve aradaki samimiyet derecesini arttıran bir unsurdur. Elbette biz de bu çalışmamızda bu gerçeği gözden uzakta tutamazdık. Dolayısylaarkadaşa esprili doğum günü mesajlarıbu çalışmamızda bol bol örneklerini göreceğiniz şeylerden.

  Her geçen gün takvimden bir sayfa daha eksilirken, kalan ömründe yüzünden gülücük kalbinden sevgi eksik olmasın. Doğum günün kutlu, her şey güzel gönlüne göre olsun canım arkadaşım.

  Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.


  Arkadaşlık eğer ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğün an sıcak bir kucaksa, ömrümün sonuna kadar sen benim en değerli dostum olarak kalacaksın. Her cümlesini çok içten söylediğim bu mesajın sevgi dolu ile yazıldığını bilmeni isterim. Nice güzel senelere sevgili dostum.

  arkadaşa esprili doğum günü mesajları

  Tanıştığımız ilk günden beri, benim en iyi arkadaşım sen oldun. Beni en iyi tamamlayan diğer yarım oldun. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik arkadaşım. Yeni yaşında her şey gönlünce ve tam da istediğin gibi olsun.

  Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler seninle olsun.


  Hayat yaşamayı, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatırlanmayı, aşk sadık kalmayı ve dostluk paylaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hak edenlerdensin. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

  arkadaşa esprili doğum günü mesajları

  Hayatın zorluklarına beraber göğüs gerdik ancak en mutlu olduğumuz günlerde de yine beraberdik. Doğum günün kutlu, dostluğumuz hep daim olsun biricik arkadaşım.

  Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Nice mutu yaşlara arkadaşım…


  Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.


  Yaşam gülmeyi sevgi hak etmeyi vefa unutmamayı dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

  arkadaşa esprili doğum günü mesajları

  Yeni yaşında da, hep olduğun gibi, sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal.Her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.

  İyi ki varsın canım arkadaşım nice güzel yıllara, nice güzel yaşlara.


  Sevgili Kankam! Doğum günün kutlu, bensiz yaptığın partin ise, dillere destan olsun. Nice mutlu yaşlara…


  Bugün belki de onlarca kişiden doğum günün için mesaj alacaksın. Ancak şu an okuduğun mesaj en farkl mesaj olacak. Çünkü bu mesaj tamamıyla sevgi ile yazıldı. İyi ki varsın canım dostum.


  Bu hayatta her zaman ne ektiysen onu biçersin derler. Son zamanlarda düşündüğüm bir tek şey var: Senin dostluğunu elde edecek kadar bu hayatta ben ne yaptım acaba:))) İyi doğdun canım dostum, hep yanımda, hep benimle kal.

  arkadaşa esprili doğum günü mesajları

  Bizim arkadaşlığımız güneş ışığı vurunca derin bir çukurda kuruyan yağmur suyu değil! Bizim arkadaşlığımız engin bir denizdir. Ne kadar buharlaşsa da, yine yağmur damlalarıyla biriken yine koskoca bir okyanusa dönüşen bir büyüklüktür. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

  Daha önce dediğim gibi yine dedim, yine diyorum ve sonsuza dek de hep diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.


  Aklından geçen tüm hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin ve duaların kabul olsun. Doğum günün kutlu olsun.

  arkadaşa esprili doğum günü mesajları

  Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

  Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara…


  Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

  Zaman gelir yollarına kar yağar etrafını hüzün bulutları sararsa ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan arkadaş olabildiğim kadar buradayım. Doğum günün kutlu olsun dostum…

  Dilerim ki bu yeni yaşınla beraber mutlulukların en güzelini yaşarsın canım arkadaşım. Başarı merdivenlerini sağlam adımlar ile çıkarsın ve bu zamanda dilerim ki yüzün her zaman güler ve neşeni asla yitirmezsin. Sevgi dolu kal küçük dostum. İyi ki doğdun.

  Seni sevenleri el üstünde tut ki kalplerinde hiç solmayan bir çiçek gibi taptaze kal. Yıllar ömür tahtana bir çentik atsa bile, her zaman genç ve çocuk gibi kal. Doğum günün kutlu olsun biricik dostum.

  arkadaşa esprili doğum günü mesajları

  Hayatın hızlı geçmesine, bir yaşı daha geride bırakmana üzülme. En güzel yıllar çabuk geçen yıllardır derler. Her saniye geleceğimizi oluşturduğumuz şu zaman dilimleri içinde her zaman mutlu ve coşku dolu olmanı dilerim. İyi ki doğdun arkadaşım, sevgi ve huzur her zaman seninle olsun.

  Bugünün mana ve ehemiyetini belirten konuşmayı yapmak üzere, sevgili dostumu doğum günü pastasının başına davet ediyorum. Üflediğin her mum hayatta gerçekleştirmeyi hayal ettiğin bir başarın olsun, Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

  arkadaşa esprili doğum günü mesajları

  Hayatıma girdiğin günden bugüne seninle geçirmiş olduğum her anın kıymetini iyi biliyorum. Gerçek dostluğun tanımını bana sen öğrettin. Yeni yaşında da hayattan öğreneceğimiz çok şey var. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım, birlikte nice güzel anlara ulaşmak dileğiyle…

  Doğum Gününün sana tıbbı şaşkınlığa uğratacak kadar sağlık, Melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Nice güzel senelere!

  Arkadaşlara Özel Ahşap Polaroid Çerçeve

  Arkadaş vurulduğu zaman değil ama unutulduğu zaman kahrından ölürmüş derler. Biz arkadaşlarımızın her birini kır çiçekleri gibi değil, avucumuz içinde değil, vücudumuzdaki kurşun yarasına benzer şekilde saklarız. Yeni yaşında bizimle beraber mutlu günlerin olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum.

  Zor günlerimde hep yanımdaydın, desteğinle ayağa kalkmayı başardım. Kalbi de kendi kadar güzel olan arkadaşım, iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

  Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım…

  arkadaşa doğum günü mesajı

  Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel arkadaşım.

  Bazen insanlar çok sevilir. Bu sevginin sebebi görünüşleri değil, konuştukları şeyler veya davranışları da değil. Onlar her şeyleri ile çok sevilir. Sen de benim için her şeyinle sevdiğim bir insansın. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.


  Gerçek arkadaş bir çiçeğe benzer. O çiçek bakımsız kaldığında solar, üzerine titrendiğinde ise bir ömür boyu canlı kalır. Sen benim hayatımda asla soldurmayacağım bir çiçeksin! Birlikte zaman geçirmeye doyamadığım tek insansın. Umarım rengarenk çiçekler kadar güzel bir yıl geçirirsin dostum. İyi ki doğdun sevgili arkadaşım.

  arkadaşa doğum günü mesajı

  Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

  Bilirsin ben süslü cümleler kuramam. Güzel söz söyleyemem! Bu benim tabiatım. Hatta hediye seçiminde de iyi değilim. Ancak senin gibi güzel bir dostu sevmekte üzerime de yok bilirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik arkadaşım:)))

  arkadaşa doğum günü mesajı

  Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

  Notalar olmadan müzik, ahenk olmadan şiir olmaz. Hayatın en değerli kavramı arkadaşlık ise sensiz olmaz. İyi ki dünyaya gelmişsin ve birbirimizin arkadaşı olmuşuz. Hayatın istediğin her şey umarım fazlasıyla bu önümüzdeki 365 günde seninle olur.


  Yanında olamadım bu güzel gününde ama sanma ki unuttum! Kaç senedir beraberiz ve bugüne kadar bir gün bile doğum günün unuttuğumu hatırlamıyorum o yüzden dostluğumdan asla şüphe etme. Doğum günün kutlu olsun her zaman seninle olmak dileğiyle. Bir daha ki doğum gününde şahane sürprizlerim olacak orasını hiç karıştırma.

  Yazı kaynağı : www.hediyemen.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap