Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  en uygun trafik sigortası hesaplama

  1 ziyaretçi

  en uygun trafik sigortası hesaplama bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Trafik Sigortası

  Devam ederek

  üyelik sözleşmesini

  ve

  aydınlatma metnini

  okuyup kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

  Yazı kaynağı : www.hesapkurdu.com

  Zorunlu Araç Trafik Sigortası Fiyatları için Teklif Alın

  Zorunlu Trafik Sigortası

  Zorunlu Trafik Sigortası

  Zorunlu trafik sigortası, Karayolları Trafik Kanunu gereği her aracın yaptırmak zorunda olduğu bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası oluşacak herhangi bir kaza durumu için karşı tarafın maddi hasarını teminat altına alır.

  Sadece Türkiye sınırları içerisinde meydana gelen maddi hasarlı kazalarda geçerliliği olan Zorunlu Trafik Sigortası sizin aracınızda oluşan hasarları karşılamaz. Herhangi bir kaza durumunda kendi aracınızda oluşan hasarların da karşılanmasını istiyorsanız kasko yaptırmalısınız.

  Trafik Sigortası olmayan araçlar, tespit edilmeleri halinde polis ekiplerince bağlanırlar ve trafikten men edilirler. Aracı geri alabilmek için belirlenen cezayı ödemeniz ve poliçe ibrazında bulunmanız gerekir. Aracınıza zorunlu olarak her yıl yaptırmanız gereken trafik sigortası için en uygun poliçe teklifine sitemizden ulaşabilirsiniz. Zorunlu trafik sigortası teklifi almak Hangikredi.com ile çok kolay!

  Yazı kaynağı : www.hangikredi.com

  Trafik Sigortası Teklifleri | 20 + Şirket - Koalay.com

  Trafik Sigortası Sorgula ve Teklif Al - Doğa Sigorta

  Trafik Sigortası Sorgula ve Teklif Al - Doğa Sigorta

  Trafik sigortası poliçesinin geçerlilik süresi 1 yıldır. Bu süre dolmadan önce poliçenin yenilenmesi gerekir. Aksi takdirde poliçe süresinin tamamlandığı tarihten itibaren, araç trafiğe çıkarılamayacaktır. Trafik sigortası yaptırılmamış bir araçla trafiğe çıkıldığında, söz konusu araç trafik şubenin otoparklarından birine çekilir. Sigorta yaptırılmadığı sürece aracın geri alınması mümkün değildir. Sigorta yaptırılarak aracın bulunduğu otoparktaki görevliye durumun haber verilmesi ve belgenin tebliğ edilmesi gerekir. Aracın sigortasız olarak trafiğe çıkması sebebiyle para cezası ve trafik şube otoparkında kaldığı süre için de otopark ücreti ödenmek zorundadır.

  Trafik sigortasının bedeli her yıl Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir. Primlerin fiyat ve ödeme koşullarının belirlenmesi sırasında değerlendirilen birçok değişken söz konusudur. Sigorta şirketleri söz konusu koşulları belirlemekte özgürdür, fakat poliçe fiyatlarının bir üst limiti vardır. Bu limitler aracın türüne, bağlı bulunduğu ve aktif olarak kullanıldığı ile göre belirlenir. Aracın bağlı olduğu ilin araç yoğunluğunun fazla olması ve trafik kazalarının sıklıkla yaşanması durumunda, trafik sigortası poliçesinin fiyatı artacaktır.

  Her araç sahibi trafik sigortası yaptırmak zorundadır. Ancak bir zorunluluk olmasının ötesinde trafik sigortası; araç sahiplerini güvence altına alan, faydalı bir sigortadır. Trafikte sizin hatanız olsun ya da olmasın; kendinizi bir kazanın baş aktörleri arasında bulabilirsiniz. Böylesi durumlarda, sebep olabileceğiniz maddi veya bedeni hasarların tazminini sağlaması ve sizin yükünüzü büyük ölçüde hafifletmesi açısından trafik sigortası yaptırmak büyük önem taşımaktadır.

  Yazı kaynağı : www.dogasigorta.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap