Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  en uygun kredi hesaplama ihtiyaç

  1 ziyaretçi

  en uygun kredi hesaplama ihtiyaç bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İhtiyaç Kredisi

  İhtiyaç Kredisi

  İhtiyaç kredisi başvuru yaparken aranan en temel şartlar arasında 18 yaşından büyük olmak, belgelenibilir gelire sahip olmak, sigortalı çalışan olmak ve kredi notunun risksiz grupta yer alması var. Krediniz ön onaydan geçtikten sonra ise sıra bankaya belge ibraz etmeye geliyor. Bankalara tüketici ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız şu belgeleri ibraz etmeniz gerekir:

  Kimlik Belgesi: Nüfus cüzdanı, pasaport veya ehliyet olabilir.

  İkamet Adresini Gösterir Belge: Muhtarlık ikametgahı veya başvuru sahibinin adına düzenlenmiş herhangi bir fatura olabilir.

  Gelir Belgesi: Çalışanlar için maaş bordrosu veya imzalı mühürlü maaş yazısı, serbest meslek sahipleri için ticaret sicil gazetesi, vergi levhası ve bilanço tablosu; çiftçiler için arazi tapusu, çiftçilik belgeleri ve müstahsil makbuzu; emekliler için ise emekli maaşı hesabının cüzdanı gereklidir. Kira geliri ile ihtiyaç kredisi başvurusu talebinde bulunmak istiyorsanız; tapu, kira sözleşmesi ve kiranın yattığına dair hesap hareketlerini gösterir evrak ibraz etmeniz gerekir.

  İhtiyaç kredisi başvurusu talebinde bulunduğunuz bankanın ilgili şubesi, eğer gerek görürse sizden kefil de isteyebilir. Kefil talep etmek veya etmemek, krediyi onaylayacak olan şubenin yetkisindedir. Ayrıca bankalar, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hizmet dökümleri de talep ederler.

  Ayrıca, tüketici kredisi başvurusu sırasında bankalar sizden hayat sigortası yaptırmanızı da isteyebilirler. Genellikle yüksek tutarlı kredilerde bir şart olarak öne sürülür, küçük meblağlara sahip kredi başvurularında göz ardı edilebilir. Hayat sigortanızı ister bankadan, ister dışarıdan kendiniz yaptırabilirsiniz. En iyi kredi ürününü bulmak için HangiKredi'den hızla ve güvenle kredi sorgulaması yapabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.hangikredi.com

  Kredi Hesaplama

  Kredi Hesaplama

  İhtiyaç Kredisi

  Min. Tutar: 500,00 TL

  Max. Tutar: 500.000,00 TL

  Vade süresi: 1 - 36 Ay

  Min. Yıllık Maliyet Oranı: %15,9

  Max. Yıllık Maliyet Oranı: %65,09

  Örnek: 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, yer alan en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 375,98 TL, banka tahsis ücreti 50,00 TL , yıllık maliyet oranı ise %23,41'dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 13.585,28 TL'dir.

  Yazı kaynağı : www.hangikredi.com

  Konut Kredisi ve İhtiyaç Kredisi Hesaplama

  Kredi Hesaplama - En Uygun Kredi | CEPTETEB

  İhtiyaç Kredisi Hesaplama, Kredi Başvurusu | Garanti BBVA

  Banka ihtiyaç kredisi yapılandırma, farklı veya aynı bankalardaki kredi borçlarınızın kapatılarak güncel faiz oranları üzerinden kalan borcunuz kadar yeniden kredilendirme yapılması anlamına geliyor.

  Garanti BBVA hem bankamızdaki hem de diğer bankalardaki kredileriniz için yapılandırma seçenekleri sunuyor.

  Borç Kapatma Kredisi ürünümüzle diğer bankalardan aldığınız bir ya da daha fazla bireysel ihtiyaç kredisini size özel faiz oranları ve ödeme koşullarıyla dosya masrafı ödemeden Garanti BBVA’ya aktarabilirsiniz.

  İç Borç kampanyamız ile bankamızdaki ihtiyaç kredisi veya kredilerinizi bütçenizi zorlamayan koşullarla siz en uygun şekilde yapılandırabilirsiniz.

  Kredi yapılandırma kampanyaları sayesinde vadenizi uzatarak aylık taksit tutarını düşürebilir, kredi borçlarınızı birleştirerek aynı gün tek bir kredi ödemenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.garantibbva.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap