Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  en çok satılan altın bileklikler

  1 ziyaretçi

  en çok satılan altın bileklikler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Altın Bileklik

  Altın Bileklik

  Altın Bileklik

  Altın Bileklikler

  Birbirinden güzel Altın Bileklik Modelleri incelemek ve uygun fiyatlarla satın almak artık çok kolay. AltınPlaza sizlere en uygun fiyatlı bileklik modellerini sunacaktır. Altın Bileklik (künye) ürünlerini en uygun fiyat avantajlarıyla satın almak için hemen tıklayınve ertesi gün size teslim edelim. Kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmanın en güzel yolu. Türkiye geneline 1-2 gün içinde, Avrupa ve 87 ülkeye 3-10 iş günü içinde alıcısına teslim edilsin!

  Altın Bileklik; bayanların severek taşıdığı en kıymetli takılarının başında gelir. Her zaman her yerde rahatlıkla taşınabilmesi altın bilekliği vazgeçilmez bir aksesuar yapar. Düğünlerde, nişanlarda çok daha gösterişli olanları tercih edilmektedir. Türk örf ve adetlerinde altının yeri önemlidir. Düğün ve nişan alış verişlerindede ön sırasını korur. Her zevke, her bütçeye ve her bulunduğunuz ortama uyum sağlayacak altın bilek alternatiflerini sizin için bir araya getirik.

  Bileklik tercihi yaparken günlük kullanım için mi? Yoksa daha özel zamanlar içinmi? Bu tercihi yapmanız önemli. Günlük kullanılan modelleri tavsiyemiz, çok daha eklemli yapıya sahip olmalı. Çok eklemli yapı, altın bilekliğin bileğinizde rahat hareket etmesini sağlar ve sizi kullanım esnasında rahatsız ve tedirgin etmez. 

  Çekici Altın Bileklik Modelleri

  Yazımızın ilk bölümlerinde bahsettiğimiz gibi kullanım kolaylığı sağlaması, günlük kullanım esnasında en çok arzu ettiğimiz durumdur. Altın Bileklik Modelleri eğer özel günlerde ve kısa süreli kullanılacak ise çok daha ışıltılı, taşlı tercihler yapılabilir. Perakende mağazalarımızda en çok aldığımız soru sağlammıdır? herhangi bir problem yaşarmıyım? Bizde en doğru bilgileri sizlerle paylaşmaya gayret ediyoruz. Tercih yapılırken bu iki hususa dikkat etmeniz rahat kullanım için yeterli olacaktır.

  Altın Künye Tercihi yapmanıza yardımcı olmak adına günlük kullanım için uygun birkaç tavsiyesinde bulunabiliriz. Kategorimizin neredeyse tamamına yakını günlük kullanım imkanı sağlar. Bayan altın bileklik tercihleri arasında son zamanların trendi nazar boncuklu, gurubudur. Genel itibari ile zincirli modeller yapısına sahip olduğu için kullanırken kendinizi rahat hissedersniz. Bir diğer tavsiyemiz ise çeyrek altınlı türleridir. Bu türü ise kalın ve sağlam yapısıyla göz doldurmaktadır. İstisna ince olanları vardır. Diğer tercih edilen tarz ise ipli çeşitleridir. Bileği kavrayan bölümünün örgü ipinden imal edilmiş olması yine günlük kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Son zamanların yükseleni şahmeran türleridir. Bu türler günlük kullanıma uygun değildir. Yüzük ve bileklikten oluşmaktadır. Daha çok özel zamanların altın takısı olarak bilinir.

  Altın Bileklik Fiyatları Nasıl Belirlenir?

  Altın bileklik fiyatları, kullanılan altın madeni, ürün üzerindeki taş cinsi ve işçilik dediğimiz imalat aşamasındaki emeğin harmanlanması ile tespit edilir. Günümüzde 8 ayar, 14 ayar ve 22 ayar altından imal edilen türleri mevcuttur. Rakamlardan anlaşılacağı üzere en düşük altın fiyatları en düşük altın ayarından üretilenlerdir. 22 Ayar altından imal edilenler en yüksek fiyatları barındırmaktadır. Türk insanı en çok 14 ayardan imal edilen ve en çok çeşidi bulabileceğiniz fiyatları yönünde tercihini yapmaktadır.  

  Uygun fiyatlı, en çok satılan, bayanların tercihleri arasında, kelepçe, pandora, isim & harfli, dorikalı, ipli, çeyrekli ve Tuğralı, uzay yolu, 8 ayar, 14 ayar, 22 ayar, altın bileklik çeşitleri yer almıştır. Bayan bileklik türlerine kredi kartlarına taksit ve sigortalı ücretsiz kargo kampanyasını kaçırma!

  % 15 Varan indirimde. Sizde en yeni modeller çok cazip fiyatlarla sahip olun. 22 Ayar altın , nazar boncuklu, hepsi bir arada.

  Yazı kaynağı : www.altinplaza.com

  Altın Bileklik Modelleri ve Fiyatları Bigoldi Jewellery

  14 & 22 Ayar Altın Altın Bileklik Modelleri 2022

  Göz Kamaştıran Bileklik Modelleri İndirimli Fiyatlarla Altınbaş'ta!

  Göz Kamaştıran Bileklik Modelleri İndirimli Fiyatlarla Altınbaş'ta!

  Üyelik Sözleşmesi

  KONU VE KAPSAM

  İşbu Üyelik Sözleşmesi ("Sözleşme"), Altınbaş Perakende Mağazacılık Hizmetletri A.Ş. (“Altınbaş”) ile https://www.altinbas.com’ye (“Websitesi”) giriş yapan ve/veya üye olan Kullanıcı arasında, Kullanıcı'nın Websitesi'ni kullanmasına ilişkin şartları düzenlemektedir.

  Kullanıcı, Websitesi'ne giriş yaparak ve/veya üye olarak Kullanım Sözleşmesi'nin tamamını tüm ekleriyle beraber okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını ve ayrıca Websitesi’nde belirtilen diğer koşullara ve yürürlükteki mevzuata uygun davranacağını kabul ve beyan eder.

  GENEL KULLANIM ŞARTLARI

  Websitesi üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Altınbaş’a aittir.

  18 yaşından küçük kişiler, Websitesi’nden alışveriş yapamazlar. Kullanıcı, siteye giriş yapmakla ve/veya üye olmakla, 18 yaşından büyük olduğunu beyan ve kabul eder. 

  Websitesi üzerinden yalnız tüketicilere kişisel tüketim amacına yönelik olarak ürün satışı yapılmakta olup, hiçbir şekilde toplu satış gerçekleştirilmemektedir. Kullanıcı da,  Websitesi üzerinden yapmış olduğu alışverişin kişisel kullanıma yönelik bir alışveriş olduğu kabul eder.

  Websitesi üzerinden alışveriş yapmak için kullanıcılar, sisteme üye olmak zorunda değildir. Üyelik, kullanıcıya çeşitli avantajlardan yararlanabilme, alışverişlerinizi daha da hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilme gibi faydalar sağlamaktadır.

  Websitesi’nde satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca Websitesi üzerinden yapılan satışlarda geçerli olup Altınbaş mağazalarından yapılan satışlarda geçerli değildir.

  Altınbaş, Websitesinde satışa sunduğu ürünlerin hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve tahsil edilen ücreti iade edilir.

  Altınbaş, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu olmayıp, hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

  İşbu internet sitesinden Altınbaş'ın sahibi olmadığı internet site/sitelerine bağlantı verilmesi halinde Altınbaş'ın iş bu site/sitelerin içerikleri ve/veya içerdikleri bağlantılardan hiç bir hal ve surette hukukî/idarî/cezaî ve başkaca sorumluluğu bulunmamaktadır. Söz konusu sitelere giriş halinde doğabilecek tüm risk tamamen kullanıcıya aittir.

  Altınbaş'ın her ne sebeple olursa olsun Kullanıcı işleminin kesintiye uğraması, silinmesi, kaybolması, işlemde gecikme yaşanması, bilgisayar virüsü kapılması, izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, hırsızlık, kayıtların değiştirilmesi veya kullanılması hususunda hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu risklerden kaçınmak amacıyla gerekli önlemlerin alınması, Kullanıcı’nın sorumluluğundadır.

  Kullanıcı, üyelik ile birlikte sahip olduğu kullanıcı adı ve şifresi gibi bilgilerin güvenliğinden sorumludur. Kullanıcının buna aykırı hareketinden kaynaklanan her türlü zarardan kullanıcı sorumlu bulunmakta olup bu tür kullanımlardan kaynaklanan her türlü hukukî/idarî/cezaî sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.

  Altınbaş, kendi takdirine bağlı olarak Websitesi aracılığıyla sunulan hizmetleri dilediği zamanda ve şekilde değiştirebilir, sınırlayabilir veya sonlandırabilir. Bu kapsamda Kullanıcı’nın Websitesi’ni kullanım imkanlarının herhangibir şekilde kısıtlanmış veya sona ermiş olması, Kullanıcı’ya herhangibir talep hakkı vermez.

  Kullanıcının Altınbaş ile yaptığı her türlü yazışmanın saklanması tamamen kullanıcının sorumluluğunda olup iş bu yazışmaların silinmesi ve/veya kaybolmasından Altınbaş hiçbir hal ve surette sorumlu tutulamaz.

  Websitesi’nde Kullanıcılar tarafından beyan edilen, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen Kullanıcıların kişisel görüşleri olup görüş sahibini bağlar. Altınbaş’ın Kullanıcı tarafından beyan edilen fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle Kullanıcının uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  FİKRİ VE SİNAİ HAKLAR

  Bu Websitesi’nde bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair sınaî ve fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve Websitesi’nin sunumu, her türlü Fikri Mülkiyet hakkı Altınbaş Perakende Mağazacılık Hizmetletri A.Ş.  mülkiyetindedir. Bu Websitesi’ndeki bilgilerin ya da Websitesi sayfalarına ilişkin her tür veri tabanı, web sitesi, software kodları ile html kodu ve diğer kodlar Websitesi içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, görsel, işitsel imgelerin, video kliplerin, dosyaların, katalogların ve listelerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Kullanıcılar, yukarıda sayılan ve bunlarla sınırlı olmayan Websitesi yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla Altınbaş ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Kullanıcı, Altınbaş hizmetlerini, bilgilerini ve telif haklarına tâbi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının Altınbaş hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildir. 

  KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE AKTARILMASI

  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, web sitemizden mal veya hizmet aldığınızda veya web sitemize üye olduğunuzda paylaşmanız suretiyle toplanan kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamında “Veri Sorumlusu” sıfatına sahip olan Şirketimiz ALTINBAŞ PERAKENDE MAĞAZACILIK HİZM. A.Ş. tarafından, Şirketimizden aldığınız ürün ve hizmetlerin sizlere ulaştırılması, sözleşmesel yükümlülüklerimizin ifası, bilgi güvenliğinin sağlanması, ürün ve hizmetlerimizin sizlere tanıtılması, web sitemizde yer alan onay kutucuğu aracılığıyla onay vermeniz halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi, tarafınıza dergi ve tanıtıcı broşür gönderilmesi, ürün ve hizmetlerimizin sizlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi, kampanyalarımızdan sizlerin haberdar edilmesi amaçlarıyla KVKK’nın 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dâhilinde işlenmektedir.

  Kişisel verileriniz, kişisel verilerinizin saklanması için hizmetlerinden faydalandığımız, fiziksel server ve/veya bulut hizmeti aldığımız yurt içi/yurt dışı kişi ve kurumlara, onay vermeniz halinde tarafınıza gönderilecek olan ticari elektronik iletilerin size ulaştırılması amacıyla hizmet aldığımız üçüncü parti iş ortaklarımıza yurtiçi ve yurtdışında KVKK’nın 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde aktarılabilmektedir.

  Kişisel Verilerinizin işlenmesi ile ilgili olarak Veri Sorumlusu olan Şirketimize başvurarak, kişisel verinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel veriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme, yukarıda belirtilen işlemlerin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle tarafınız aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kişisel verilerinizin Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme, haklarına sahip olduğunuzu bilgilerinize sunarız. Yukarıda belirtilen haklarınıza ilişkin taleplerinizi bir dilekçe ile, kimlik fotokopiniz ve diğer iletişim bilgilerinizi de eklemek suretiyle ıslak imzalı olarak Şirketimizin Molla Fenari Mahallesi Nuruosmaniye Caddesi No:49 Nuruosmaniye 34120 Fatih İstanbul adresine, bizzat elden iletebilir, noter kanalıyla veya iadeli taahhütlü mektup yoluyla gönderebilirsiniz

  Kullanıcı, yukarıda verilen kişisel verilerin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin bilgilendirme hükümlerini okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve belirtilen tüm şekil, amaç ve nedenlere binaen kişisel verilerinin işlenmesine ve üçüncü kişilere aktarılmasına özgür iradesiyle ve açık bir şekilde onay verdiğini kabul ve taahhüt eder.

  SON HÜKÜMLER

  Altınbaş, Websitesi ve bulunması halinde uzantılarında yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri, site kullanım koşullarını ve tüm diğer bilgileri önceden ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden düzenleme ve gerekli olması halinde yayına son verme ve durdurma hakkına sahiptir. Sitede ve/veya uzantılarında değişiklik yapılması halinde bu değişiklikler yayımı tarihinde yürürlüğe girecek olup kullanıcı tarafından siteye girilmesi ve/veya sitenin kullanılması ile iş bu değişiklikler kabul edilmiş sayılacaktır. Altınbaş iş bu kullanma şartlarını istediği zaman ve gerekli görmesi halinde değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

  EKLER

  Dönem dönem Altınbaş tarafından Websitesi’nde Kullanıcı ilişkileri ile Altınbaş’ın mal ve hizmetlerine ilişkin olarak yayınlarak Kullanıcı’lara duyurulan çeşitli metinler ile halihazırda Websitesi’nde yayınlanmakta olan aşağıdaki metinler işbu sözleşmenin eki ve ayrılmaz parçasıdır. İşbu Sözleşme’nin tarafı olan her Kullanıcı, aşağıdaki metinleri eksiksiz bir şekilde okuduğunu ve anladığını kabul ve taahhüt eder.

  -          KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE AKTARILMASI BİLGİLENDİRME METNİ

  -          İade ve Değişim Prosedürleri Metni

  -          Teslimat Süreci Metni

  YÜRÜRLÜK

  İş bu Üyelik Sözleşmesi, internet sitesinde yayınlandığı an itibariyle yürürlüğe girer. 

  Yazı kaynağı : www.altinbas.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap