Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  emperor or boss 1 bölüm türkçe altyazılı izle

  1 ziyaretçi

  emperor or boss 1 bölüm türkçe altyazılı izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Emperors and Me 1. Bölüm izle | Asya Fanatikleri Farkıyla!

  Love and The Emperor 1.Bölüm - Asya Dizileri

  Emperors and Me 1. Sezon 1. Bölüm

  Emperor or Boss Yeni Bölüm Ne Zaman? - NeZaman.be

  Oh My Boss Tayland 1.Bölüm

  Oh My Boss Tayland 1.Bölüm

  Oh My Boss 1.Bölüm

  “Dizi günceldir.”

  Oh My Boss 1.Bölüm izleme linkleri aşağıdadır.

  Yeni mezun Noom Nim, bir barda arkadaşlarıyla ilk işine başlamasını kutlamaya gider. Orada, ilk görüşte aşık olacağı çekici bir Japon erkekle tanışır. Çok erken biten gecede, bu yakışıklı adam ona unutulmaz bir ilk öpücük verir. Ama, Noom Nim adamın isim kartını kaybettiği için ilişkileri ilerleyemez.

  Bir ay sonra Noom Nim, ViperX’te çalışmaya başlar ve barda öpücüğünü çalan kişinin şirketin Başkanı Akitsuki Koji olduğunu öğrenir. Bu seferki karşılaşmaları soğuktur, çünkü o artık barda tanıştığı adam şimdi katı bir patrondur. Ama bir şekilde bu patron, Noom Nim’i hatırlamıyordur. Yoksa hatırlıyor mu?

  Noom Nim, aklını yeni patronundan uzaklaştırmak için işe gömülür, ancak yüksek performansı kıdemli meslektaşlarından birini rahatsız eder. İş arkadaşı, kıskançlıktan ötürü ona zorbalık yapar ve Noom Nim’in başını belaya sokar ve patronu müdahale etmek ve onu tercüman bölümünden alıp sekreteri yapmak zorunda kalır.

  Noom Nim ve patronu yakınlaşırken, öğrenir ki patronu bardaki geceyi hiç unutamamıştır ve onun aramasını beklemiştir. Noom Nim, kalbini hızla çarptıran flörtöz patronuyla, iş yüküyle, ofisteki dedikodularla, gizli bir gündemi olan zorlu bir müşteriyle ve Akitsuki’nin yüzeye çıkan karanlık geçmişiyle uğraşmak zorunda kalır.

  Zalim yetişkin dünyasında bu küçük kızımız ne yapacak? Bu yakışıklı Japon patron ile genç sekreteri arasındaki ilişki nereye varacak?

  Sonraki Bölüm

  Yazı kaynağı : asyalog.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap