Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  emlak konut mimar sinan evleri

  1 ziyaretçi

  emlak konut mimar sinan evleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Emlak Konut

  Hemen yanı başınızda yer alan, yeşilin tüm tonlarını keşfedebileceğiniz Millet Bahçesi ile doğayla iç içe yaşamanın tadına varacaksınız. Çocuklarınız için hazırlanmış oyun alanları, sizler için tasarlanmış yürüyüş yolları, spor sahaları ve etkinlik alanlarıyla aktif ve sosyal bir yaşamın keyfini çıkaracaksınız.

  Millet Bahçesi’nin içerisinde yer alan Millet Kıraathanesi’nde ise ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilecek, hayatınıza mutlu anlar katabileceksiniz.

  Her detayı özenle tasarlanan dairelerimizde konforlu bir yaşam için her şey hazır. Yatırım değeri hızla yükselen Sultanbeyli’de temeli sağlam bir geleceğe adım atın.

  Yazı kaynağı : www.emlakkonut.com.tr

  Emlak Konut

  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

  Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda tanımlı veri sorumlusu sıfatıyla işlediğimiz kişisel verilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Bu nedenle sizleri kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin olarak bilgilendirmek isteriz.

  KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENME AMACI VE HUKUKİ SEBEBİ

  Kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil düzenlemelere uygun olarak aşağıda belirtilen amaçlar ve hukuki sebepler çerçevesinde işlenmektedir: Bu kapsamda temin edilen “Ad-Soyad, İmza, Doğum Tarihi, Cinsiyet, Çocuk Sayısı, Eğitim Durumu, Meslek Bilgisi, Çalıştığınız Şirket, Telefon, E-posta, Pazarlama Bilgisi, Maaş Bilgisi, Dinlediğiniz Radyo Kanalı ve İlgilendiğiniz Gayrimenkullerin Bilgileri” gibi kişisel verileriniz tarafınıza pazarlama yapılması, müşteri memnuniyetinin sağlanması, şirketimizde yapılan kampanyalar hakkında tarafınıza bilgilendirmelerde bulunulması ve tarafınızla iletişime geçilmesi amaçlarıyla açık rızanız doğrultusunda işlenecektir.

  KİŞİSEL VERİLERİN AKTARILMASI

  Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. kişisel verilerinizi, yukarıda belirtilen amaçlar ve açık rızanız kapsamında aydınlatma metni ve açık rıza formunda ortaya koyduğunuz iradeniz doğrultusunda Tedarikçiler, Müşteriler, Kanunen Yetkili Kamu veya Özel Kurumlar, Yurt içinde ve/veya Yurt Dışında Ortak ve İştirakleriyle (ve/veya işin yerine getirilmesi için paylaşılması gereken üçüncü kişi iş ortaklarıyla) belirtilen amaçlar doğrultusunda veya resmi olarak talep edilmesi ya da gerekmesi durumunda Kanunen Yetkili Kamu ve Özel Kurumlar ile Kanunun 8. ve 9. maddelerine uygun olarak paylaşılabilir.

  KİŞİSEL VERİLERİN TOPLANMA YÖNTEMLERİ

  Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. “Ad-Soyad, İmza, Doğum Tarihi, Cinsiyet, Çocuk Sayısı, Eğitim Durumu, Meslek Bilgisi, Çalıştığınız Şirket, Telefon, E-posta, Pazarlama Bilgisi, Maaş Bilgisi, ve İlgilendiğiniz Gayrimenkullerin Bilgileri” gibi kişisel verilerinizi ise Müşteri Bilgi Formu’nu doldurmanız suretiyle toplamaktadır. Bunun yanı sıra başka yöntemlerle Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile iletişime geçerek açıkladığınız durumlarda da kişisel verileriniz toplanmaktadır.

  KİŞİSEL VERİLERİN SAKLANMASI

  “Ad-Soyad, İmza Doğum Tarihi, Cinsiyet, Çocuk Sayısı, Eğitim Durumu, Meslek Bilgisi, Çalıştığınız Şirket, Telefon, E-posta, Pazarlama Bilgisi, Maaş Bilgisi, ve İlgilendiğiniz Gayrimenkullerin Bilgileri” gibi kişisel verileriniz açık rızanızı geri almadığınız süre boyunca işlenecek ve muhafaza edilecektir. Dilediğiniz zaman açık rızanızı geri alabilirsiniz.

  KİŞİSEL VERİLERİNİZE İLİŞKİN HAKLARINIZ

  Veri sahibi olarak Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.‘ ye başvurarak; 6698 sayılı kanunu ön gördüğü haklara sahiptir. Kanunu öngördüğü bu haklarınıza ilişkin taleplerinizi Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’de öngörülen başvuru usullerine uygun olarak Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ye iletmeniz durumunda Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. talebinizi niteliğine göre en kısa sürede ve en geç 30 (otuz) gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kişisel Verileri Koruma Kurulunca belirlenen tarifedeki ücreti talep edebilecektir. Detaylı bilgi için “www.emlakkonut.com.tr” adresinde bulunan Kişisel Verilerin Korunması Politikamızı inceleyerek öğrenebilirsiniz. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.

  Yazı kaynağı : mimarsinanevleri.emlakkonut.com.tr

  Emlak Konut

   İstanbul'un yıldızı parlayan ilçesi Büyükçekmece'nin Mimar Sinan beldesinde yer alan proje, E5 karayoluna 1.5 km uzaklıkta deniz tarafında bulunuyor.

  19 blokta 660 daireden oluşan KentPlus Mimar Sinan projesi, 10.000 metrekaresi bina yerleşimi, 32.000 metrekaresi sosyal donatı ve toplam 42.000 metrekareye yayılacak ve alanın 32.000 metrekaresi sosyal donatı ve peyzaja ayrılacak olup toplam 42.000 mertekarelik alanda yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

  KentPlus Mimar Sinan'da, her talebe göre farklı büyüklükte ve deniz manzaralı daire seçenekleri sunuluyor.120 adet 1+1, 60 adet 2+1, 160 adet 4+1 ve 320 adet 3+1 dairenin yer aldığı KentPlus Mimar Sinan sakinlerini bekliyor.

  Alışveriş merkezleri,

  Sosyal tesisler,

  Cafe ve restoranlar,

  Spor alanları,

  Koşu ve yürüyüş parkurları,

  Alışveriş Merkezi,

  24 saat güvenlik,

  Profesyonel site yönetimi...

  Tel : 0212 864 40 45

  Yazı kaynağı : www.emlakkonut.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap