Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  emily the criminal altyazılı izle

  1 ziyaretçi

  emily the criminal altyazılı izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yazı kaynağı : www.hdfilmcehennemi.live

  Yazı kaynağı : filmmakinesi1.com

  Emily the Criminal

  Emily the Criminal izle, 1080P Türkçe Altyazı izle - 720pizle

  Yazı kaynağı : webteizle.one

  Emily the Criminal

  Emily the Criminal

  IMDB: 6.7

  Tür: Gerilim, Suç,

  Yapım: 2022

  Yönetmen: John Patton Ford,

  Yazı kaynağı : www.filmmodu8.com

  Emily The Criminal 2022 Full HD Film izle

  Emily The Criminal 2022 Full HD Film izle

  Her sinemaseverin gözlerini kırpmadan izleyeceği bir film olan Emily the Criminal, geçmişteki borçlarını ödeyebilmek için mücadele eden Emily isimli genç bir kızı merkezine alıyor. Öğrencilik yıllarından kalma borcu nedeniyle bir süredir iş arayışında olan Emily, sabıkasındaki küçük bir suç nedeniyle hiçbir başvurudan olumlu yanıt alamamaktadır. Başka bir seçeneği kalmayan genç kız, kendisini yasadışı işlerin içerisinde bulacaktır. Yönetmenliğini ve senaristliğini John Patton Ford’un yaptığı ABD yapımı bu 4k film formatı da hazır bulunan film, IMDB’den 6.8 puan almayı başarıyor. Suç, dram ve gerilim türlerinde sinemaseverlerin karşısına çıkan yapımın oyuncu kadrosunu ise Aubrey Plaza, Theo Rossi, Megalyn Echikunwoke, Gina Gershon ve Brandon Sklenar gibi isimler oluşturuyor.
  Los Angeles’ta yaşayan genç bir kız olan Emily, uzun zamandır büyük bir borç batağının içerisindedir. Öğrencilik yıllarından kalma kredisini ödeyebilmek adına normal bir işe girmek isteyen Emily, her ne kadar birçok yere başvurmuş olsa da; sabıkasındaki bir suçtan dolayı bir türlü iyi ücretli bir iş bulamamıştır. En sonunda başka bir çaresi kalmayan genç kadın, bir catering şirketi için yemek teslim etmeye başlar. Bu sırada bir iş arkadaşından esrarengiz bir teklif alan genç kız, sahte bir müşteri rolü yaparsa bir saat içerisinde 200 dolar kazanabileceğini öğrenir. Teklifi kabul eden Emily, daha sonra bunun bir kredi kartı sahtekarlığı olduğunu öğrenir.
  Kredi kartı dolandırıcılığının başında olan Youcef ile tanışan Emily, bir gün sonra daha büyük bir işe gönderilir. Bir araba satın almak için bayiye giden genç kız, burada kavga eder ve Youcef’in yanına geri döner. Kısa bir sohbetle birlikte ikilinin birbirlerine yakınlaşmasının ardından Emily, Yousef’ten sahte kredi kartı yapmayı öğrenir. Bunun ardından işin kurallarını ve yapmaması gereken şeyleri öğrenen Emily, kendisini büyük bir suç dünyasının içerisinde bulacaktır. Ancak Emily, her ne kadar bu suç dünyasında birbirinden tehlikeli olaylar yaşasa da; beklenmedik bir şekilde başarılı olacaktır.

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.pw

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap