Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  emel başkan yemin dizisindeki sahnesi

  1 ziyaretçi

  emel başkan yemin dizisindeki sahnesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Doya Doya Moda Emel Başkan hangi filmde oynadı hangi dizilerde oynadı kaç yaşında?

  Doya Doya Moda Emel Başkan hangi filmde oynadı hangi dizilerde oynadı kaç yaşında?

  Doya Doya Moda All Star yarışmacısı hafta içi her gün TV8 ekranlarında devam ediyor. Programın dikkat çeken isimlerinden olan Emel Başkan’ın hayatına dair detaylar araştırılıyor. Doya Doya Moda Emel Başkan hangi filmde oynadı, hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında? Sorularının yanıtı merak ediliyor. 1990 yılında Konya’da dünyaya gelen ve Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ile Eskişehir Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Emel Başkan, doğuştan stil sahibi biri olduğunu kaydediyor.

  Rakiplerine şans tanımayan Emel Başkan’ın evli olduğu biliniyor. Eşine dair bilgi bulunmayan Emel Başkan, yarışmanın ilk sezonunda sık sık diplomaları ve sertifikalarından söz etmişti. Diploma ve sertifikaları diğer yarışmacılar tarafından da konuşulmaya başlanmış, bunların gerçek olmadığı iddia edilmiş, Emel Başkan bunun üzerine bu belgeleri jüri üyelerine göstermeyeceğini dile getirmişti.

  1.77 cm boyunda ve 85 kilo olan Emel Başkan 46 bedendir. Kendisi hakkında bilgi verirken, uzlaştırmacı, profesyonel emlakçı, özel silahlı güvenlik diploması, dikkat eğitim seminerleri sertifikası gibi belgelere sahip olduğunu söyleyen Emel Başkan’ın annesi mücevher tasarımcısı, babası ise film çevirmenidir. Emel Başkan’ın oynadığı diziler ve filmler ile yaş bilgisi sorularının yanıtları haberimizde yer buluyor.

  Doya Doya Moda Emel Başkan hangi filmde oynadı hangi dizilerde oynadı kaç yaşında?

  Doya Doya Moda Emel Başkan kaç yaşında?

  1990 doğumlu olan Doya Doya Moda All Star yarışmacısı Emel Başkan 31 yaşındadır. Diğer yarışmacılar, Emel Başkan’ın 31 yaşında olamayacağını, yaşı konusunda yalan söylediğini iddia ediyor.

  Doya Doya Moda Emel Başkan hangi filmde oynadı?

  Doya Doya Moda All Star yarışmacıları arasında yer alan Emel Başkan’ın oynadığı film hakkında bir bilgi bulunmuyor. Emel Başkan’ın Kanal 7 ekranlarında yayınlanan bir dizide rol aldığı biliniyor.

  gülşah saraçoğlu evli mi çocuğu var mı sevgilisi kim

  Doya Doya Moda Emel Başkan hangi dizilerde oynadı?

  Doya Doya Moda yarışmacısı Emel Başkan Kanal 7’de yayınlanan Yemin dizisinde oynadı. 6 yıldır evli olan Emel Başkan’ın eşi, büyük bir firmanın depo sevkiyatında çalışıyor.

  Doya Doya Moda Emel Başkan hangi filmde oynadı hangi dizilerde oynadı kaç yaşında?

  su baher eski hali fotoğrafları aslen nereli

  Yazı kaynağı : www.sondakikaizmir.com

  Doya Doya Moda yarışmacısı Emel Başkan kaç yaşında?

  Doya Doya Moda yarışmacısı Emel Başkan kaç yaşında?

  Doğum tarihi: 1990

  Doğum yeri: Konya

  Eğitimi: Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ve Eskişehir Üniversitesi Kamu Yönetimi’nden mezun olduğunu ve adalet bölümü

  Kilosu-Bedeni:  85 kilo ve 46 beden

  Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Banu Noyan jüri koltuğunda oturduğu Doya Doya Moda’nın yarışmacısı olarak tanınan Emel Başkan, yarışmaya katıldığı ilk gün hayatıyla ilgili açıklamalar yapmıştı.

  Annesi mücevher tasarımcısı, babası film çevirmeni olan Emel Başkan, evli ve aslen Konyalı olan yarışmacı, daha önce dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı.olan Emel Başkan, doğuştan stil sahibi olduğunu belirterek rakiplerine hiç şans tanımıyor.

  evli Emel Başkan, geçtiğimiz günlerde diplomalarından ve sertifikalarından bahsetmiş ancak jüriye ispat edememesi tartışmalara neden olmuştu. Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ve Eskişehir Üniversitesi Kamu Yönetimi’nden mezun olduğunu ve adalet bölümünde okuduğunu ifade eden Emel Başkan ayrıca, uzlaştırmacı, profesyonel emlakcı, özel silahlı güvenlik diploması, dikkat eğitim seminerleri sertifikası gibi belgelerinin olduğunu belirtmişti.

  EMEL BAŞKAN HANGİ DİZİDE ROL ALDI?

  İddialı yarışmacı dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı, Günlük dizi Yemin’de oynadı.

  Yazı kaynağı : www.haber.com

  Yemin Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Kanal 7)

  Karamel Yapım’ın yeni dizisi Yemin şubat ayı sonunda Kanal 7 ekranlarında yayınlanmak için gün sayıyor. 2019’un en çok merak edilen yapımlarından olan Yemin dizisinin başrollerinde ise ismini Adını Sen Koy ile duyuran Gökberk Demirci ve Özge Yağız yer alacak. Yemin dizisinin uygulayıcı yapımcısı ve senaristi ise hem Elif dizisinde hemde Adını Sen Koy dizisinde ki başarıları ile göz dolduran Nazmiye Yılmaz olacak.

  Ayhan Özen ise Yemin dizisinin yönetmeni oldu.

  Çok faklı dünya sahip iki gencin etikleri yemin sonrası yaptıkları zorunlu evlilikte yaşadıkları mutlu; hüzünlü günler Yemin dizisinin konusu olacak Reyhan İstanbul’a Hikmet bey tarafından getirtilir memleketten; zira Hikmet beyin ele avuca sığmaz, şımarık bir oğlu vardır. Bir ayağı çukurda olan Hikmet bey oturaklı bir kız olan Reyhan ile oğlu Emir’i evlendirip engelli kızı Suna’nın geleceğini de garanti altına almak ister.

  Reyhan ettiği yemine bağlıdır ve kocası Emir’e alışmak ister; ancak Emir ise bu evliliği sürdürmeye hiçte niyetli değildir. Birbirinden taban tabana zıt olan Reyhan ve Emir sonrasında ise bir birlerine delicesine aşık olacaktır. Zengin bir ailede sorumluluk nedir bilmeden büyüyen Emir’in hayatı, babasının kendisine sormadan evlendirdiği Reyhan ile değiştir .

  Emir ile Reyhan aslında siyah ile beyaz kadar farklıdır; ama Fikret bey oğluna sormadan sorumsuz oğlunu Reyhan ile evlendirmeye karar verir. Hikmet bey doğuştan engelli kızı Suna’yı kendisinden sonra emanet edebileceği güvenilir bir kişi olarak gördüğü Reyhan’ı İstanbul’a gelin getirir. Emir ise çocukluğundan beri babasına kendini ispat etmeye çalışır. Babasının zorunlu evliliği de onu sinir eder ve babasına duyduğu öfkeyi Reyhan’dan çıkarmaya kararlıdır.

  Emir sinirle evlendiği ilk geçenin sabahında bir daha karısına dokunmayacağına dair büyük bir yemin eder. Aslında Reyhan da ilk öğrendiğinde,Emir ile evlenmeye karşı çıkar; ancak babası gibi sevdiği Hikmet Bey’in, sayılı günleri kaldığını öğrenenince  Reyhan ona söz verdiği gibi Emir ile evlenmeyi kabul eder.

  Reyhan bu zorunlu evliliği ve şımarık Emir’i kabul etse de Hikmet beyin gösteriş meraklısı Cavidan hanım onu hayatta soğutur. Zaman ile Emir akıllanır; uslanır ve Reyhan’a aşık olur. ama Reyhan bu süreçte çok kırılmıştır. Emir Reyhan’ın peşinde koştukça daha da aşık olur ona

  Yemin Dizisi Oyuncuları

  Gökberk Demirci hem sporcu; hem sanatçı hemde modeldir. 1989 İzmit doğumlu olan Gökberk Demirci aslen Adana’lıdır. Kick Boks yapan Gökberk Demirci 2009 bölge üçüncüsü olmuştur. Sonrasında modellik yapan Göknerk Demirci Rexona ve Letgo reklamlarında oynayarak kendisini tanıtmayı başarmıştır. 1.81 cm boyunda olan ve 80 Kg olan Gökberk Demirci şuanda bekardır. İlk dizi deneyimini Arka Sokaklarda yaşayan oyuncu dah sonra Hayatımın Aşkı, Yıldızlar da Kayar ve Malazgirt 1071 dizilerinde de küçük rollerde yer almıştır.

  Gökberk Demirci’nin en önemli televizyon dizisi ise Adını Sen Koy dizisi olmuş ve dizi de kötü bir adam olan Kılıç karakteri ile izleyiciyi sinir etmeyi başarmıştır.

  Emir Hikmet beyin zengin; şımarık sorumsuz 30’lu yaşlara merdiven dayamış ve hala evlilikte yüzü olmayan oğludur. Hayatta amaçları olmayan Emir sadece zevk almaya çalışır. Emir’in bu tavırları her zaman babası Hikmet beyin tepkisine neden olur. Emir ise babasının hiç bir zaman kendisinden memnun olmayacağın düşünür. Emir sonradan zorla evlendirildiği Reyhan’a aşık olur ama ona dokunmayacağına dair çok büyük bir yemin etmiştir. 

  Özge Yağız Adını Sen Koy’da hayat verdiği Zeliha karakteri ile tanınmış ve güzelliği ile adeta izleyicileri büyülemeyi başarmıştır. 1997 doğumlu olan güzel oyuncu Özge Yağız Başkent İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur ve No10Studios da oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Özge Yağız 22 yaşının içindedir.

  Reyhan güzeller güzeli bir kızdır. Babası ve annesi vefat eden Reyhan yetim ve mahzun büyümüştür. Hikmet bey ise Reyhan’ın öz olmasa da dayısıdır. Hikmet bey uzaktan uzağa her zaman Reyhan’a destek olmuş ve onu bu günlere getirmiştir. Fikret bey Reyhan’dan akılsız oğlu ile evlenmesini ve hasta kızına bakmasını ister. Reyhan istemese de be evliliği kabul eder ama çok zor günler Reyhan’ı beklemektedir. 

  1967 doğumlu olan Berkant Müftüler 1,81 m boyunda ve 80 Kg’dır. Berkant Müftüler KAdıköy Halk Eğitim Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. Son olarak Sevda Kuşun Kanadında ve Evli ve Öfkeli diizisnde yer almıştır. Next Way Management’in oyuncusudur.

  Hikmet bey ülkenin sayılı zenginlerindendir ve memleketi Erzurum’dur. Oğlunun akıllanması, kendine gelmesi için evlenmesi gerektiğini düşünür; zira kendisi çaresiz bir hastalığın pençesine yakalanmıştır ve gözü arkada gitmek istemez. 

  Gül Ercan deneyimli bir tiyatrocudur. Adını Sen Koy dizisinde hayat verdiği Şükran Teyze karakteri ile çok sevilmiş ve tanınmıştır. 20 ekim 1959 da Ankara’da dünyaya gelen Gül Arcan Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. İki Dünya arasında dizisinde de rol alan Gül Ercan bir çok tiyatro oyununda yer almıştır.

  Cavidan Hikmet beyin gösteriş meraklısı eşidir. Cavidan’ın hayatında her şey güzel gitse de doğuştan engelli kızı Suna onun en büyük utancıdır. Cavidan hanım Suna’yı kimseye göstermek istemez. Cavidan Emir ile Reyhan’ın evliliğine ilk günden karşıdır ve evlilik olduktan sonra da hemen ayrılmaları için elinden geleni yapacaktır. Cavidan Emir ile Cemre’yi evlendirmek ister. 

  Can Verel son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde küçük bir rolde yer almıştır. Dizide doktor Volkan olarak yer alan Can Verel Sen Anlat Karadeniz’e sadece konuk olmuştur. 1 Ocak 1982 doğumlu olan Can Verel ünlü Fenerbahçeli eski futbolcu Engin Verel’in oğludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Can Verel ilk olarak Omuz Omuza dizisinde deneyim yaşamıştır. 2006 da Selena’da yer alan deneyimli oyuncu daha sonra Arka Sokaklar ve Gemilerde Talim Var dizilerinde de yer almıştır. Can Verel 1, 85 boyunda ve 78 kg’dır. Türkiye Futbol Vakfı/yönetim kurulu üyesidir ve Ebru Küçükaka menajerliğin oyuncusudur.

  Kemal Emir’in amcasıdır. 5 Yaşında ki kızı ile yaşayan başarılı bir avukattır aynı zamanda şirketinde ortağıdır. Kemal çok disiplinli kurallı bir adamdır. Babası olmadığı için abisi Hikmet ona babalık yapmıştır. Eşinden ayrılmış bir bekardır. 

  Cansın Mina Gür Abc Sıvı SAbun ve Vakıfbank reklamlarında çocuk oyuncu olarak yer almıştır. Yemin dizisinde başrolde yer alacaktır. daha önce Engin Altan Düzyatan ile aynı seti paylaşmıştır. Tanca Kids Katalog çekimlerinde manken olarak görev yapmıştır.

  5 yaşında ve konuşamayan bir kız. Masal annesi evi terk edince hayata küsmüş ve bir daha hiç konuşmamıştır. 

  Derya Kurtuluş Oktar daha önce de Karamel Film’in Adını Sen Koy dizisinde yer almıştı. 1965 Sinop doğumlu olan Derya Kurtuluş Oktar İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Akasya durağı ve Avrupa Yakası yer aldığı önemli dizilerdendir. Adını Sen Koy’da hayat verdiği Hediye karakteri ile sevilmiştir. 

  Şehriye Kemal’in evinin hizmetçisi aynı zaman da Masal’ın da çoğu zaman bakıcılar kovulduğu için bakıcısıdır.  Kemal Şehriye anneyi çok sever ve sayar. 

  Tunay Menajerliğin oyuncusu olan Almira Tuğgül Beykoz üniversitesi mezunudur. Daha önce hiç bir dizide yer almamış ancak oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır.

  Tuğgül Küçükoğlu Yemin dizisinde Yonca karakteri ile karşımızda olacak. Yonca güzeller güzeli bir kızdır Tarhun Holding’in sekreterlerinden biridir.

  1987 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ceyda Olguner 32 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro mezunu olan Ceyda Olguner ilk olarak Saklı Kalan dizisinde Ece karakterine hayat vermiş ve çok sevilmiştir. Son dönemde ise Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Mahfiruz Hatice Sultan olarak karşımıza çıkmıştır. Son olarak erken final yapan Masum Değiliz dizisinde yer almıştır.

  Emir’e aşık konağın içinde bir kız. Emir’in yakın arkadaşı. Emir onu yıllarca kankisi olarak gördüğü için Emir’e sinir oluyor; ama ona öyle aşık ki gözü kara. Zengin bir iş kadını olan Süheyla hanımın biricik kızı. 

  Tunay Menajerliğin oyuncusu olan Sıla Türkoğlu güzeller güzeli bir kızdır. En önemli oyunculuk deneyimini Kanal 7’nin Yemin dizisi ile yaşayacak olan Sıla Türkoğlu geleceğin önemli başrol adayları arasında gösteriliyor. Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunu olan Sıla Türkoğlu daha önce Ağlama Anne dizisinde de yer almıştır. 

  Suna Tarhun ailesinin güzeller güzeli kızıdır ama Suna engelli bir kızdır ve bakıma ihtiyaç duyar. Temiz kalpli bir kız olan Suna Reyhan’a da destek olur.  Doğuştan engelli olarak dünyaya gelmiştir ve tekerlekli sandalyeye mahkumdur. Hiç bir tedavi şansı olmayan Suna’nın en büyük acısı ise annesinin onun varlığını istememesi ve onu sevmemesidir.

  Ali Dereli aslında bir müzik sanatçısıdır. Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. Aşk-ı Memnu, Arka Sokaklar Ali Dereli’nin yer aldığı önemli projelerdendir. Mum isminde bir single şarkısı vardır.

  Zafer Emir’in en yakın arkadaşıdır ve çok eğlenceli biridir. Zafer’in şimdilik sevgilisi yok, Emir ile çok iyi anlaşıyor hatta emirle Reyhan’ın arasını düzeltmeye çalışıyor.

  Yağmur Akdağ amatör bir tiyatro oyuncusudur. Son olarak Matmazel Julie isimli oyunda yer almıştır.

  Nigar evin hizmetlisidir. Güzel bir kızdır; Sefer Nigar’a aşıktır ama Nigar’ın gözü yükseklerdedir. Evin hanımı Cavidan’ın gözünü girmek için elinden her türlü kötülük gelir. 

  Esra Demirci Çoban son olarak Adını Sen Koy dizisinde Aysel hala olarak ekran karşısına çıkmıştı. Oyunculuk eğitimleri alan bir isim değildir ancak eşi Ali Çoban deneyimli bir oyuncudur. Esra Demirci Yemin dizisinde Melike karakterine hayat verecek. 

  Melike hanım konağın emektar hizmetlisidir. Yufka yürekli temiz kalpli bir kadındır yıllardır da Tarhun’ların hizmetindedir. 

  Munise Özlem Öztürk 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunu olan Munise Özlem’in 1.63 cm boyu ve 54 kg ağırlığı vardır. Lise Devriyesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşa Munise Özlem Öztürk dizi de Sahra karkaterine başarı ile hayat vermiştir. Oldukça eğlenceli bir insandır.

  Leyle Kemal’in aşık olduğu kadındır. Güzeller güzeli Leyla bir gece ansızın Kemal’in hayatına girer.

  3 Aralık 1978 de İstanbul’da dünyaya gelen Tuğçe Ersoy 41 yşaındadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk derseri alan Tuğçe Ersoy son olarak Adını Sen Koy dizisinde Ömer’in annesi Jülide olarak karşımıza çıkmıştı. Daha önce de Sakarya Fırat isimli asker dizisinde yer almıştı. 

  Süheyla Cemre’nin iş kadını olan annesidir. İstanbul’un en büyük sosyete derneğinin de başkanıdır. Çok zengin bir kadın olan Süheyla Cemre’nin aksine ayakları yere basan güvenilir bir kadındır.

  Her ne kadar şuan Necip Fazıl Kısakürek’e hiç benzemese de Sevda Kuşun Kanadında dizisinde başarı ile canlandırmıştır. Deneyimli bir tiyatro oyuncusudur. 1965 Ünye doğumludur ve şuanda 64 yaşındadır. 4 sezon Diriliş Ertuğrul dizisinde Markos karakterine hayat vermiştir.

  Kemal Talaz’ın hırsızlık çetesini çökertmiş. Leyla Talaz’a baba diyor. Bu yüzden Talaz Kemal’e düşman. Bence Talaz Leyla’nın da babası değil sadece o büyütmüş Leyla’yı

  Sefer konağın hizmetlisidir. Nigar’a da deliler gibi aşıktır; ama Nigar ona yüz vermez zira onun gözü yukarılardadır. 

  Can Çağlar tiyatro eğitimi alan yeni bir oyuncudur. Genç yaşına Rağmen Yemin dizisinde ilk dizi deneyimi yaşayacak Can Çağlar oldukça şanslı. Çan Çağlar Yemin dizisinde Taci olarak karşımıza çıkacak

  Taci Talaz’ın adamıdır. Leyla’ya aşıktır.

  Yemin Yeni Gelen Oyuncular

  Bengü Gürses (Pelin)

  Oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Bengü Gürses Tiyatro BSG’de oyuncu koçluğu ve oyunculuk yapmaktadır. Pelin Gürses’in ilk ekran deneyimi Yemin dizisi olacaktır; ancak genç oyuncun geleceği oldukça parlaktır. Oyunculuk becerileri ve güzelliği göze hoş gelmektedir.

  Pelin Masal için gelen bir psikologdur. Oya Pelin’i abisine uygun görmektedir ve Pelin ile abisinin arasını yapmaya çalışır.

  Hilal Anay (Gülsüm)

  Hilal Anay daha önce bir dizi de yer almamıştır ancak iki kere filmde oynamıştır. Marid ve Geçerken Uğradım filmi yer aldığı filmlerdir.

  Gülsüm Polat Reyhan Polat’ın kız kardeşidir.

  Bora Atabey (Erhan)

  Bora Atabey Valente Ajans’ın oyuncusudur. 31 Yaşında olan ve 1989 doğumlu olan Bora Atabey Bisiklet sürmeyi ve futbol oynamayı ve yüzmeyi çok sever. 2017 de Media Markt reklam filminde oynayan Bora Atabey 2011 de İstanbul Hatırası filminde oynadı.

  Erhan bir doktordur. Narin ile Azerbeycan’da tanışmış ve aşık olmuştur. Başarısız bir ameliyat sonrası ölüm ile tehdit edilince Narin’i ölüme terk edip kaçmıştır. 

  Gözde Gündüzlü (Oya)

  1982 İstanbul doğumlu olan Gözde Gündüzlü Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesii mezunudur ve şuanda 37 yaşındadır. İlk olarak Çocuklar Duymasın dizisinde rol alan Gözde Gündüzlü daha sonra Beni Böyle Sev, Aşkın Bedeli ve Güllerin Savaşı gibi dizilerde de oyunculuk deneyimi yaşamıştır. son olarak Gülperi dizisi kadrosunda yer alan Gözde Gündüzlü dizi de Cemre karakterine hayat vermiştir.

  Oya Kemal’in ve Hikmet’in kız kardeşidir. Oya yıllarca yurt dışında yaşamış maddi sıkıntıları olunca İstanbul’a dönmek zorunda kalmıştır. Zeki bir kadındır. Bir çok olayı zekası ile çözecektir.

  Yagmur Shahbazova Yemin dizisine kadrodan ayrılan Munise Özlem Öztürk’ün yerine dahil olmuştur.

  Narin Reyhan ve Zeynep’in ev arkadaşıdır. Azerbeycan’dan kaçarak kaçak işçi olarak Türkiye’ye gelmiştir ve gelir gelmez Reyhan ile tanışıp kardeş olmuşlardır. Maaşını alamayan Narin patronundan maaşını ister ama patronu vermemek için direnince kendine hakim olamayan Narin adamın elinden zorla alır parayı. Patron Narin’i hırsız olarak gösterir. O anda restoranda yemek yiyen Kemal ise Narin’i yakalayıp polise teslim eder ancak gerçekler sonradan ortaya çıkacaktır. Narin’in sınır dışı edilmemesi için evlenmesi gerekmektedir. 

  Balım Gaye Bayrak(Yemin Zeynep)

  Balım Gaye Yaprak İki Dünya arasında dizisinin Zeynep’i olarak tanınmıştır. 2006 yılı İstanbul doğumludur ve 13 yaşındadır. Balım Gaye Yapra ortaokul 7. sınıf öğrencisidir Şair Nedim Ortaokulu öğrencisidir. . Küçük Ağa dizisinde canlandırdığı Derya karakteri ile oyunculuğa başlamıştır.  Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer almıştır.  Son olarak adını Sen Koy dizisinde Asya karakterine hayat vermiş ve çok sevilmiştir.

  Zeynep Reyhan’ın koruduğu kolladığı kimsesiz bir kızdır.

  Yazı kaynağı : diziseti.tv

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap