Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  emekli sandığı emekli maaşları bayramdan önce ödenecek mi

  1 ziyaretçi

  emekli sandığı emekli maaşları bayramdan önce ödenecek mi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Emekli sandığı maaşları ve ikramiyeleri bayramdan önce yatacak mı? Emekli sandığı bayram ikramiyesi ne kadar?

  Bayram ikramiyesi maaşla birlikte mi verilecek? Emekli maaşı bayram öncesi ödenecek mi 2021? 2021 Temmuz SSK Bağ-Kur emekli maaş ve bayram ikramiyesi!

  Bayram ikramiyesi maaşla birlikte mi verilecek? Emekli maaşı bayram öncesi ödenecek mi 2021? 2021 Temmuz SSK Bağ-Kur emekli maaş ve bayram ikramiyesi!

  Emekli maaşı bayram öncesi ödenecek mi 2021? Bağkur emekli maaşı bayramdan önce ödenecek mi? Bayram ikramiyesi maaşla birlikte mi verilecek? Emekli maaşı ve bayram ikramiyesi ne zaman yatacak?sorularının yanıtı merak ediliyor. 13 milyon emeklinin heyecanla beklediği 2021 Temmuz zammı belli oldu. Bayram ikramiyelerinin de ödeneceği tarihin açıklanması ile birlikte gözler zamlı maaş ve ikramiyelerin verileceği tarihe çevrildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından ödeme takvimi duyuruldu. Peki, emekli maaş ve ikramiyeleri yattı mı? 2021 Temmuz zammı ile SSK Bağ-Kur emekli maaşı ve bayram ikramiyesi hangi günler yatacak? İşte cevaplar...

  EMEKLİ MAAŞI BAYRAM ÖNCESİ ÖDENECEK Mİ? YATTI MI?

  SSK emekli ikramiyeleri ve maaşları 13 ve 14 Temmuz tarihinde yatacak.SSK emekli aylığı alanları maaş ödeme günlerine dair, "17, 18, 19, 20, 21 Temmuz tarihinde maaş alanlar 13 Temmuz; 22, 23, 24, 25, 26 Temmuz tarihinde maaş alanlar ise 14 Temmuz'da maaşlarını alacaklar." açıklaması yapıldı.

  İşte SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamındaki emeklilerin ikramiye ödeme takvimi:

  BAYRAM İKRAMİYESİ MAAŞLA BİRLİKTE Mİ VERİLECEK?

  Maaşlar ve emekli ikramiyeleri belli tarihler işaret edildi. Bu nedenle aynı zamanda verilmeyebilir.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Emekli maaşları ve bayram ikramiyeleri hesaplara yattı! İşte temmuz ayı emekli maaşı yatan emekliler - Son Dakika Flaş Haberler

  Emekli ve memurların beklediği 2021 zam açıklaması: Bağ-Kur SSK Zamlı emekli maaşları ile bayram ikramiyesi yattı mı ne zaman yatacak?

  Emekli ve memurların beklediği 2021 zam açıklaması: Bağ-Kur SSK Zamlı emekli maaşları ile bayram ikramiyesi yattı mı ne zaman yatacak?

  ZAMLI MAAŞLAR İÇİN ÖDEME TARİHLERİ BELLİ OLDU!

  Bilgin, emekli ve hak sahiplerinin Kurban Bayramı ikramiyeleri ile birlikte zamlı olarak emekli aylıklarının SSK emeklileri için 13-14 Temmuz tarihleri arasında, Bağ-Kur emeklileri için de 16 Temmuz'da hesaplara yatırılacağını açıkladı.

  15 TEMMUZ'DA HESAPLARDA

  Bu yılın ilk yarısında uygulanacak toplu sözleşme hükmü doğrultusunda memur maaşlarına yüzde 3 artış yapılması öngörülüyordu. Buna yüzde 5,45'lik enflasyon farkının eklenmesiyle memurlar, sözleşmeliler ve memur emeklilerinin maaş ve aylık artışı yüzde 8.45 oldu. Devlet memurları, sözleşmeliler, geçici personel ve memur emeklileri, zamlı maaş ve aylıklarını 15 Temmuz'da alacak. Memur maaşları ve emekli memur aylıklarına yıl başında yüzde 7.36, SSK ve Bağ-Kur emekli aylıklarına da yüzde 8.36 oranında zam yapılmıştı.


  EMEKLİYE BEREKETLİ AY OLACAK

  Emekliler hem aylıklarını zamlı alacak hem de Kurban Bayramı öncesi hesaplarına 1100 lira ikramiye yatacak. SSK ve Bağ-Kur emeklisinin zam oranı yüzde 8.45 olacak. Buna göre eşi çalışmayan iki çocuklu en düşük memur maaşı 4 bin 500 liradan 4 bin 880 liraya yükselecek. SSK'lı 2000 öncesi en düşük emekli aylığı 2 bin 420 liradan 2 bin 624 liraya, en düşük Bağ-Kur aylığı bin 763 liradan bin 912 liraya, en düşük tarım aylığı da bin 662 liradan bin 802 liraya çıkıyor.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Emekli maaşları ne zaman yatacak? Emekli aylıkları ne zaman ödenecek?

  Emekli maaşları ne zaman yatacak? Emekli aylıkları ne zaman ödenecek?

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, yaklaşık 12 milyon emeklinin Kurban Bayramı ikramiyelerinin 13-16 Temmuz tarihleri arasında ödeneceğini söyledi.

  Kurban Bayramı ikramiyesi ne zaman ödenecek?

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin: Bayram ikramiyeleri SSK emeklilerimize 13-14 Temmuz’da, Emekli Sandığı kapsamında olanlara 15 Temmuz’da, Bağ-Kur emeklilerimize de 16 Temmuz’da ödenecek.

  Emekli maaşları ne zaman yatacak?

  Bilgin, emekli ve hak sahiplerinin Kurban Bayramı ikramiyeleri ile birlikte zamlı olarak emekli aylıklarının SSK emeklileri için 13-14 Temmuz tarihleri arasında, Bağ-Kur emeklileri için de 16 Temmuz’da hesaplara yatırılacağını açıkladı.

  Bilgin, Emekli Sandığı kapsamında olan vatandaşların ise temmuz ayı farkının, Ağustos aylıklarının ve Kurban Bayramı ikramiyelerinin 15 Temmuz’da birlikte ödeneceği bilgisini verdi.

  Bakan Bilgin, “Ülke ekonomisinin kalkınmasına katkıda bulunan, üreten ve alın teri döken her bir emeklinin bayram ikramiyesinin hayırlı olmasını diliyorum. Emeklilerimizin ve ailelerinin bayramlarını şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

  Yazı kaynağı : www.trthaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap