Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  elvin levinler aras bulut iynemli

  1 ziyaretçi

  elvin levinler aras bulut iynemli bilgi90'dan bulabilirsiniz

  elvin levinler

  ARAS BULUT İYNEMLİ'NİN RUH EŞİ!

  ARAS BULUT İYNEMLİ'NİN RUH EŞİ!

  ARAS BULUT İYNEMLİ'NİN RUH EŞİ!

  Aras Bulut İynemli sevgilisi Elvin Levinler'in elini bir dakika bırakmıyor...

  ARAS BULUT İYNEMLİ'NİN RUH EŞİ!

  “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisi oyuncusu Aras Bulut İynemli, Astoria Alışveriş Merkezi çıkışında sevgilisi ile el ele görüntülendi.

  Astoria’da Vanessa Paradis ve Kevin Parent’in başrolde olduğu “Ruh Eşim” filmini izleyen sevgililer, gazetecilere ‘iyi akşamlar’ dedikten sonra oradan ayrıldı.

  ARAS BULUT İYNEMLİ'NİN RUH EŞİ!

  Yazı kaynağı : www.magazinmax.com

  Ünlülerin kimsenin bilmediği eski sevgilileri

  Safiye Soyman ile uzun zamandır ilişkisi olan Faik Öztürk geçtiğimiz günlerde bir mekanda başka bir kadınla görülmüştü. Öztürk, Söylemezsem Olmaz programına bağlanarak özür dilemesi herkesi şaşırttı. Bizde severek takip ettiğimiz ünlü isimlerin eski sevgililerini sizler için araştırdık. Listede öyle isimler var ki sevgili olduklarını öğren

  Ekranların sevilen isimleri, milyonlarca hayranları bulunan ünlülerin en çok merak edilen şeylerinden biri özel hayatları. Son olarak geçtiğimiz günlerde bir mekanda görüntülenen Faik Öztürk, Söylemezsem Olmaz'ın yayınında özür dilemesi dikkat çekti. Bizde duyunca şaşıracağınız, ünlülerin eski sevgililerini sizler için araştırdık.

  Her ilişkide inşalar yeni yeni şeyler öğreniyor. Kötü tecrübe kazanarak biten ilişkilerde insanlar çok tecrübe kazandığını ve bir daha yaptıklarını hataları yapmayacaklarını söylüyorlar. Fakat yine aşka düşün insanlar aynı hataları tekrar tekrara yapıyor. Kim bilir belki de aşk her şeye rağmen sevmektir. Kötü ilişkiden çıkıp hatalarından ders alıp bu hataları tekrar yapmayan insanlar için ise durum biraz daha farklı. Aynı hataları yapmayan insanlar yeni başlayacak olan ilişkilerinde çok daha temkinli davranıyorlar. Sanırım bir ilişki bittiğinde de en az üzülen ya da hiç. Üzülmeyen taraf onlar oluyor. Kendini seven ve değer veren insanların tercihi.

  Ünlülerin ilişkileri

  Ünlülerin her yaptıklarıyla tartışma konusu olurken magazin programlarından izleyici kitlelerini ekranlara kilitliyor. Herkesin evlere kapandığı bu dönemde bile magazincilere konu olmayı beceren ünlüler sosyal medyada paylaştıkları ile haber olmayı becerebiliyor. Gündemden inmeyi sevmeyen ünlülerin paylaştıklarıyla her ayrı gün kendilerinden bahsettirmeyi becerebiliyorlar. Yaşadıkları evler, giydikleri kıyafetler, yedikleri yemekler bile konuşulurken ev hayatları çok merak ediliyor.  Yaşam tarzlarıyla birer ikona dönüşen ünlülerin yaptıkları, söyledikleri gaflarla bile gündeme bomba gibi düşebiliyorlar. Kimi izleyicinin dikkatini çekerken kimin ağır eleştirilerine maruz kalıyorlar.

  Herkesten sakladıkları eski sevgilileri

  Ünlülerin en çok merak edilen konulardan biri ise kimlerle sevgili oldukları. El ele objektiflere her zaman poz veren ünlüler gibi kimi zaman aşklarını köşe bucak saklamaya çalışan isimlerde oluyor. Kimisi ise yaşadığı birlikteliği herkesin hafızasından silmek istiyor. Bizde ünlü isimlerin unutmak istedikleri eski sevgililerini araştırdık.

  Faik Öztürk'ün şaşırtan açıklaması

  Safiye Soyman'ın uzatmalı sevgilisi Faik Öztürk geçtiğimiz günlerde Etiler'de Bihter adlı meyhanede sarışın bir kadınla ortaya çıkan samimi görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Beyaz TV Söylemezsem Olmaz programında yayınlanan görüntüler sonrası Faik Öztürk, canlı yayına bağlanarak hiçbir yaşananı kabul etmezken, görüntüyü çeken muhabirlerin kendisinden para talebinde bulunduğunu öne sürmüştü. Bu iddialar üzerine canlı yayına bağlanan Öztürk’ün yeni açıklaması ağızları açık bıraktı.

  Yazı kaynağı : www.haber365.com.tr

  Aras Bulut İynemli Kimdir

  Aras Bulut İynemli Kimdir

  Aras Bulut İynemli, 25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 3 kardeş olan Aras Bulut İynemli, kardeşlerin en küçüğüdür. Yeşim adında ablası, Orçun adında abisi vardır. Ablası ses sanatçısı, abisi ise tiyatrocudur. Lise eğitimini Beşiktaş Anadolu Lisesinde yapmıştır. Ardından üniversiteyi kazanıp, İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Aras Bulut İynemli, patos reklamında oynamıştır. Yönetmen Zeynep Günay Tan’ın ilgisini çeken oyuncu, Öyle Bir Zaman Geçer ki adlı dizi setine çağrılmıştır. Deneme çekimlerinde başarılı olan Aras Bulut İynemli, ilk dizi deneyimini Öyle Bir Zaman Geçer ki adlı dizide Mete Akarsu karakteriyle yapmıştır. Yakışıklı oyuncunun şu sıralar birlikte olduğu bir kişi yok. Geçtiğimiz senelerde kendisi gibi oyuncu olan Göç Zamanı adlı dizinin Didem karakterini canlandıran Bige Önal ile birliktelik yaşayıp ayrılmışlardır. Sonrasında genç oyuncu Elvin Levinler ile aşk yaşayıp ayrılmıştır.

  aras-bulut-iynemli-dizileriAras Bulut İynemli Hakkında

  Adı- Soyadı: Aras Bulut İynemli
  Doğum tarihi: 25.08.1990
  Doğum yeri: İstanbul
  Kilosu: 70 kg
  Boyu: 182 cm
  Burcu: Başak
  Saç rengi: Kumral
  Göz rengi: kahverengi
  Sevgilisi: Bige Önal ile çok uzun zamandır çıkıyorlar.

  Aras Bulut İynemli’nin Rol Aldığı Reklamlar

  Patos reklamında oynadı.
  TTNET Adsl reklamında oynadı.
  Sprite reklamında oynadı.
  Genç Turkcell reklamında oynadı.
  Eti Crax reklamında oynadı.
  Nescafe reklamında oynadı.

  Aras Bulut İynemli’nin Aldığı Ödüller

  -2011 yılında ”2011 Antalya Televizyon Ödülleri” yarışmasında Öyle Bir Zaman Geçer ki adlı dizide En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü aldı.

  -2011 yılında ”TelevizyonDizisi.com En İyiler Ödülleri” yarışmasında Öyle Bir Zaman Geçer ki adlı dizide En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü aldı.

  -2014 yılında ”Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Sanatçıları Ödülleri’‘ yarışmasında Tamam mıyız? adlı sinema filminde Ekrem Bora Umut Veren Oyuncu ödülünü aldı.

  Aras Bulut İynemli’nin Rol Aldığı Sinema Filmleri

  2010 yılında ”Sancı” adlı kısa filmde rol almıştı.

  2013 yılında ”Mahmut ile Meryem’‘ adlı filmde Mahmut rolünde oynadı.

  2013 yılında ”Tamam mıyız?’‘ adlı filmde İhsan rolünde oynadı.

  2015 yılında ”Pek Yakında” adlı filmde Konuk Oyuncu olarak rol aldı.

  2017 yılında Martıların Efendisi filminde Ateş rolünde yer aldı.

  2019 yılında 7. Koğuştaki Mucize filminde Memo rolünde yer aldı.

  aras-bulut-iynemliAras Bulut İynemli’nin Rol Aldığı Diziler

  2009 yılında ”Arka Sokaklar” adlı Konuk Oyuncu olarak rol aldı.

  2010-2013 yıllar arasında ”Öyle Bir Zaman Geçer ki” adlı dizide Mete Akarsu rolünde oynadı.

  2013-2014 yıllar arasında ”Muhteşem Yüzyıl” adlı dizide Şehzade Bayezid rolünde oynadı.

  2015 yılında ”Maral: En Güzel Hikayem” adlı dizide Sarp Altan rolünde oynadı.

  2016 yılında ”İçeride” adlı dizide Mete(Umut) rolünü canlandırdı.

  2017 yılında Çukur dizisinde Yamaç rolünde yer aldı.

  2019 yılında Çarpışma dizisinde Yamaç Kocovali rolünde yer aldı.

  Aras Bulut İynemli’nin İçeride Adlı dizideki Rolü: Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı dizide, önceleri Umut daha sonraki adıyla Mete karakterini canlandıracak. Çağatay Ulusoy’un rol aldığı Sarp’ın kardeşi olan Umut, çocukken kaçırılıp zorla sokaklarda mendil sattıran adamların eline düşmüştür. O esnada  karşısına çıkan Melek sayesinde sokaklardan kurtularak, Polis Akademisine girmiştir. Aynı akademide olan iki kardeşin Sarp ile Mete’nin birbirleriyle kardeş olduklarından habersiz çekişmeli bir hayatları vardır. Polisiye, aksiyon ve aşk temalı bir dizi sizleri bekliyor.

  Yazı kaynağı : www.iyimiboyle.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap