Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  elon musk serveti harcama oyunu

  1 ziyaretçi

  elon musk serveti harcama oyunu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Elon Musk'ın Servetiyle Alışveriş Yapmanızı Sağlayan Site

  Elon Musk'ın Servetiyle Alışveriş Yapmanızı Sağlayan Site

  Elon Musk, Tesla, SpaceX ve Neuralink gibi her biri geleceği şekillendiren şirketleriyle dünyanın en zengin insanlarından biri. Durmadan katladığı servetine rağmen rakibi Jeff Bezos'tan 'dünyanın en zengin insanı' unvanını alamamış olsa da onun servetinin de hatırı sayılır bir rakama ulaştığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. 

  Bu servet öyle büyük ki, aklınıza gelebilecek her şeyden satın alsanız bile adeta 'bitmiyor'. Bolca karşımıza çıkan servet haberlerini okurken hepimizin aklına 'Acaba o kadar param olsaydı neye harcardım?' gibi pembe bir hayal düşüyor. Bu komik soruya cevap bulup durup dururken canını sıkmak isteyenler için bir internet sitesi var.

  Harca harca bitmiyor:

  Spend Elon Musk's Fortune isimli internet sitesi, Elon Musk'ın 164 milyar dolarlık servetini (daha şaşırtıcı olması için sıfırlı versiyonunu da koyalım; 164,000,000,000) doya doya harcayabileceğiniz bir yer. Bir yandan eliniz korka korka tıklayıp 'ay kesin aşırı oldu bu, bitecek şimdi para' derken bir yandan da yukarıda paranın yüzde kaçını harcayabildiğinizi görüp kahrolmanıza olanak sağlayan site, Musk'ın hayatının adeta hileli GTA oynamaya benzediğinin kanıtı. 

  Sitede sunulan ve satın alabileceğiniz seçenekler arasında iPhone 12 Pro Max ve PS5 gibi minik oyuncakların yanında NBA takımları, malikaneler, helikopterler ve 'dünyanın bütün ülkelerinde bir haftalık tatil' gibi ilgi çekici seçenekler de yer alıyor. Eğer siz de Musk'ın servetini gözünüzü bile kırpmadan harcamak ve bol bol şaşırmak isterseniz buraya tıklayarak siteyi ziyaret edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  Elon Musk'ın Servetini Harcatan Site! - SOLTIK

  Elon Musk'ın Servetini Harcatan Site! - SOLTIK

  Elon Musk’ın Servetini Harcatan Site ile can sıkıntınızı giderebilir eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Sizler için bu siteyi tanıttık işte detaylar..

  Elon Musk'ın Servetini Harcatan Site

  Dünyanın en zengin insanlarından biri olan büyük teknoloji şirketlerinin sahibi Elon Musk’ın servetini harcayabilirsin! Can sıkıntınızı giderecek bu site ile uzun bir vakit geçireceğiniz aşikar, ne de olsa Elon Musk’ın güncel serveti 267,3 milyar USD böylesine büyük bir serveti kısa sürede harcamak biraz imkansız.

  Sizlerle paylaşacağımız bu site ile kendinizi oyun da olsa Elon Musk’ın yerine koyabilecek ve devasa servetini harcayabileceksiniz. Ne alırsanız alın bitmek bilmeyen bu servet insana “keske Elon Musk olsaydım” dedirtmiyor değil.. Spend Elon Musk’s Fortune isimli internet sitesi sayesinde , Elon Musk’ın 217 milyar dolarlık servetini doya doya harcayabileceğiniz bir web sitesi yer.

  Elon Musk’ın Servetini Harcatan Site!

  Site içerisinde uzun vakit geçirebilirsiniz Elon Musk’ın servetini harcatan site ile can sıkıntınızı gideredebilirsiniz ancak ikiye de katlayabilirsiniz.

  Daha Fazlasına Göz At!

  Yazı kaynağı : soltik.net

  Elon Musk'ın Servetini Harcayabileceğiniz Site | Teknolojiye Dair Her Şey

  Elon Musk'ın Servetini Harcayabileceğiniz Site | Teknolojiye Dair Her Şey

  Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Elon Musk, son zamanlarda yaptığı yeni projeler ile gün geçtikçe servetini katlamaya devam etmekte.

  Göz Atın; Yapay Zeka ve Simetriyi Kullanarak Yüzde Kaç Güzel Olduğunuzu Hesaplayan Site

  Her ne kadar dünyanın en zengin insanı ünvanını ‘Jeff Bezos’tan’ alamamış olsa bile, özellikle sosyal medya tarafında yaptığı paylaşımlar ile Musk, dünya genelinde oldukça tanınan bir milyarder.

  Peki bu zamana kadar ben Elon Musk olsam o parayı şöyle harcardım böyle harcardım diye düşündünüz mü ? İşte bir geliştirici tarafından oluşturulan ve bu yazımıza konu olan bu ilginç web sitesi üzerinden bunu gerçekleştirebileceksiniz.

  Spend Elon Musk’s Fortune, adı ile oluşturulan bu web sitesi üzerinden Elon Musk’ın 164 milyar dolar‘lık serveti ile neler alabilirsiniz öğrenebiliyorsunuz.

  Site içerisinde Musk’ın serveti ile NBA takımları, malikaneler, spor otomobiller ve çok daha fazlasını satın alabiliyorsunuz. Tabii yine de bu serveti bitirmenin kolay olmayacağını belirtelim.

  Siteye Gitmek İçinBuraya Tıklayın

  Bu siteye benzer, bu zamana kadar paylaştığımız diğer tüm ilginç internet sitelerine göz atmak isterseniz buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Göz Atın; CS 1.6 Tarayıcıdan Ücretsiz Nasıl Oynanır ?

  Bu web sitesine göz attıktan sonra düşüncelerinizi yorumlardan bizlerle paylaşmayı unutmayın…

  Yazı kaynağı : teknollogs.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Raul 5 Gün önce
  1

  İnşallah atam skuter alar

  ne? 9 Gün önce
  0

  nneneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeneeeeeeeeeeeeeeeeeeqneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenenenennennenennenennen????????????????????????????????????*

  Qız qenimi 11 Gün önce
  -2

  Qız qayıram

  Qız qenimi 11 Gün önce
  0

  İyi

  Anonim 15 Gün önce
  -1

  Göt

  emre 1 Ay önce
  -2

  Bende istiyorum

  Anonim 1 Ay önce
  2

  elon musk ın servetini harcamak istiyom

  2
  kerem 1 Ay önce

  bende istiyorum

  Yorum yap