Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  elif ceren balıkçı oynadığı diziler

  1 ziyaretçi

  elif ceren balıkçı oynadığı diziler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Elif Ceren Balıkçı

  Elif Ceren Balıkçı

  Elif Ceren Balıkçı değişimiyle ağızları açık bıraktı! Elif Ceren Balıkçı kimdir?

  Elif Ceren Balıkçı Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

  Bir dönemin çocuk yıldızı Elif Ceren Balıkçı’nın şaşırtan değişimi! Elif Ceren Balıkçı kimdir?

  Bir dönemin çocuk yıldızı Elif Ceren Balıkçı’nın şaşırtan değişimi! Elif Ceren Balıkçı kimdir?

  Henüz 9 yaşındayken ekranlarda oyunculuk kariyerine başlayan Elif Ceren Balıkçı Bez Bebek dizisindeki sevimli halleriyle büyük ilgi görmüş ve çok sevilmişti. Ünlü oyuncunun şimdiki halini görenler ise şaşkınlığa uğruyor. Peki, Elif Ceren Balıkçı hangi dizide oynuyor? Elif Ceren Balıkçı kaç yaşında? İşte detaylar...

  ŞAŞIRTAN DEĞİŞİM

  Şu an 21 yaşında olan ve oyunculuk kariyerine dönem dönem devam eden ünlü ismin son hali görenleri oldukça şaşırtıyor. Instagram hesabından sık sık fotoğraflarını paylaşan ünlü ismin çok sayıda hayranı ve 222 bin takipçisi bulunuyor. Değişimiyle ilgi uyandıran bir dönemin çocuk oyuncuları arasında olan Balıkçı, güncel yaşamı ile de merak ediliyor. İşte Elif Ceren Balıkçı oynadığı diziler ve yaşamıyla ilgili detaylar...

  elif ceren balıkçı son hali

  elif ceren balıkçı son hali

  elif ceren balıkçı son hali

  ELİF CEREN BALIKÇI KİMDİR?

  Balıkçı, Bez Bebek dizisindeki performansı ile çok sayıda televizyon izleyicisi tarafından tanındı ve küçük yaşta büyük bir şöhret yakaladı. 9 Nisan 1999 doğumlu olan Elif Ceren Balıkçı yaş olarak şu anda 21 yaşında. Avusturya doğumlu olan ünlü isim, ilk olarak Kayıp Prenses adlı dizide rol aldı. Ünlü oyuncunun rol aldığı diğer yapımlar arasında ise Bez Bebek, Sonsuz Bir Aşk, Karışık Kaset, Merhamet, Öğretmen, Bana Artık Hicran De, Zil Çalınca ve Kırgın Çiçekler bulunuyor. Özellikle Elif Ceren Balıkçı Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Sedef karakteriyle oldukça beğenildi. Aynı zamanda son yayınlanan Öğretmen dizisinde canlandırdığı Mevsim karakteriyle de ünlü oyuncu ilgi odağı olmuştu.

  Elif Ceren Balıkçı annesi Gülay Balıkçı’yı 2019 yılında kaybetmişti. O dönem ünlü isim sosyal medya hesabından annesi ile olan fotoğrafını paylaşıp altına “Benim canım ciğerim birtanem meleğim , sen nasıl bırakıp gittin bizi , nasıl beni bıraktın , ben sensiz yapamam ki , benim kanadım kırıldı , benim nefesim kesildi , hayallerim seninle uçup gitti . Annem seni çok seviyorum” notunu düşmüştü. Şimdi ünlü ismin hayranları tarafından yeni projeleri ile ilgili vereceği müjdeli haberler bekleniyor.

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Elif Ceren BALIKÇI

  Elif Ceren BALIKÇI

  Öncelikli olarak kopyalanan içeriğin bir başkası tarafından internet sitemizden çeşitli yöntemlerle kopyalanması durumunda, içeriğin de eser olarak adlandırılması halinde Fikri Haklar Mahkemesi’ne başvurarak maddi ve manevi tazminat talepli dava açılacaktır. İçeriğin delil olarak tespiti ve yok olmaması için mahkemeden tespit talep edilecek ve izinsiz kopyalama yapan siteye Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek 4 gereğince erişime engellenme talebinde bulunulacaktır.

  Yine Türk Ticaret Kanunu madde 46 gereğince haksız rekabet hükümleri gereğince haksız rekabet hükümlerine dayanarak tazminat davası açılacaktır.

  Bunun dışında Türk Ceza Kanunu’nun ilgili maddeleri uyarınca bu web sitesinden yukarıda belirtilen şekildeki yönteme uymayarak içerik kopyalayan kişilerle ilgili olarak ilgili savcılıklara suç duyurusunda bulunulacak ve gerekli ceza alınması için çalışmalar başlatılacaktır.

  Yazı kaynağı : dizisin.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap