Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  eleme adayı kim oldu survivor da

  1 ziyaretçi

  eleme adayı kim oldu survivor da bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Survivor eleme adayı kim oldu? İşte 24 Nisan'da Survivor'da eleme adayı olan isim ve dokunulmazlığı kazanan takım

  Survivor eleme adayı kim oldu? İşte 24 Nisan'da Survivor'da eleme adayı olan isim ve dokunulmazlığı kazanan takım

  SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

  Ünlüler ve gönüllüler haftanın üçüncü dokunulmazlık yarışına çıktı. Survivor'da 24 Nisan Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu.

  Survivor'ın dün akşamki 87. yeni bölümde yarışmacılar zorlu bir parkurda mücadele etti. Son bölümde oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  SURVİVOR KİM ELENDİ SON DAKİKA - TV8 ile 24 Nisan 2022 Dün akşam Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım aldı, eleme adayı kim oldu?

  SURVİVOR ELEME ADAYI 24 NİSAN | Survivor'da dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? - Magazin Haberleri - Milliyet

  SURVİVOR ELEME ADAYI 24 NİSAN | Survivor'da dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? - Magazin Haberleri - Milliyet

  Survivor'da ünlüler ve gönüllüler, yeni takım arkadaşları ile üçüncü defa parkura çıktı. Yeni eleme adayının belirlendiği oyun sonunda, kazanan ayrıca ödülün de sahibi oldu. İki takım da birer adayı eleme potasına sokmuş ve yokluk adasına göndermişti. Yarışmacılar üçüncü oyunda kaybetmemek için zorlu parkurda mücadele verdi. İşte, 24 Nisan Survivor'da yaşananlar...

  SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI? 

  TV8'in sevilen yarışma programı Survivor All Star'da nefes kesen mücadele gerçekleşti. Kaybeden taraf bir isim daha yazarak potaya gönderdi. Ayrıca dokunulmazlık oyununda kazanan takım pide yeme şansı elde etti.

  Dokunulmazlığın kadınlar mücadelesini gönüllüler kazanırken, erkekler yarışını da 8-7 gönüllüler aldı. Böylelikle üçüncü dokunulmazlık mavi takımın oldu.

  BARIŞ-NAGİHAN ARASINDA GERGİNLİK!

  Oyun sırasında Barış ile Nagihan arasında gergin dakikalar yaşadı. İki yarışmacı da burun buruna geldi. Barış, oyun ardından değerledirmelerde bulunarak ''Seremoniden başlayan değişik hava vardı. O bence biraz yansıdı. Bu negatif havanın bir parçası olduğum için özür diliyorum. Kenardan gelen yanlış sesi duydum. Tartışmak istemediğim kişilerden biri Adem, ondan özür dilerim'' ifadelerini kullandı.

  Nagihan ise Barış'a yanıt olarak; ''Şans olmadığını beceri olduğunu bir kez daha göstermiş olduk. Seremoniye geldiğimizde tatsız bir konuşma oldu."

  "TAKIMA HİÇBİR KATKISI OLMADI"

  "Barış'ın böyle bir söylemde bulunması bizi ekstra üzdü. İki gün içerisinde takımı benimsemiş gibi roller yapmasına gerek yoktu. Yarın farklı takımlarda bir araya gelmeyeceğimizin bir garantisi yok. Bilmediğimiz o kadar çok konuşmalar yapmış ki arkamızdan... Keşke bunu diğer arkadaşlar söyleseydi de Barış söylemeseydi. Çünkü takıma hiçbir katkısı olmadı bu zamana kadar'' şeklinde konuştu.

  Barış, ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın söz hakkı vermesiyle, oyun alanında yaşananları değerlendirdi:

  ''Yeni takımımda çok mutluyum. Sadece gidenler değil, gelenlerin de bir etkisi oldu. Şunu söyledim, ben belki de yarışmaya bu takımla başlasaydım, benim adıma çok güzel olurdu. Karşı takımdan bazı kişiler bunu yanlış anladı. Bazı içten içe birikmişler varsa eğer onların da etkisi olduğunu düşünüyorum. Nagihan'ın bildiğimiz vites artırışları..." 

  "Bir anda tam tersi olarak 'biz o kadar emek harcadık sen nankörlük ediyorsun'a getirdi olayı. Ben orada huzurdan bahsetmiştim, konu emeğe geldi. Olay sadece performans değil, burada bir şeyler doğru yapabilmişim ki hala rakibiz. Benim verdiğim emeği kimse sorgulayamaz."

  "Ailemden ben ne öğrendiğimi çok iyi biliyorum. Bir kadın ve erkekle nasıl konuşacağımı çok iyi biliyorum".

  "Bir kışkırtma çabası var, ben bunları anlayabiliyorum. Ama nankörlükle, birçok şeyle suçlandım. Onların verdiği emeğin bir benzerini de  potaya girerek verdim. Ben burada çok şey yaşadım, yaşadıklarımın içinde onun yaptığı performans kadar benim de girdiğim potalar vardı. Karşıdan yarışmacıların elenmesine katkım oldu. Hep böyle bir Survivor'da bir şey yapmıyorsun havası var" dedi ve hem takım arkadaşlarından hem de çekim ekibinden özür diledi.

  "GERÇEK BARIŞ'I YENİ GÖSTERMEYE BAŞLIYOR"

  Nagihan, yaşanan gerginliğe ada konseyinde değindi:

  "Zeytinyağı gibi üste çıktı. Bu zamana kadar performans olarak hiçbir katkısı olmayan Barış, öyle güzel söylemlerde bulundu ki, konuşmak istemedim. Yeri geldi oyunlarda bile ortadan kaybolmuşluğu vardır. O kadar kendine buyruk insan ki...Hiçbir şekilde takım olgusunu bize hissettirmedi."

  "Bizi çok çok üzdü, saygısızlık yaptı bize. Onu her seferinde bağrımızı bastık. İki günde ne olduysa takım oldu. Bence bir güç zehirlenmesi yaşıyor. Performans olarak senden hiçbir şey görmedik. El insaf diyorum, böyle bir noktada biz şimdi daha mutluyuz, daha huzurluyoz... Burası zorluğun dibi!"

  "Nankörlük yaptı. Çünkü bizim dışımızda birkaç kişi daha var onlara da haksızlık. Bu kadar kişi geldi gitti, en az emek verenin bu sözleri söylemesi doğru değil. Gerçek Barış'ı bence daha yeni göstermeye çalışıyor'' dedi.

  "YÜZLERCE NANKÖR TANIDIM"

  Atakan ise Barış'ın oyun alanındaki sözlerine karşılık "Yüzlerce nankör tanıdım, hiçbiri kedi değildi. Barış bunlardan birisi" şeklinde yanıt verdi.

  SURVİVOR ELEME ADAYLARI

  Survivor'da ilk dokunulmazlık yarışını kaybeden ünlüler yani kırmızı takım olmuştu ve potaya da Gökhan'ı göndermişti. İkinci oyunun kaybedeni gönüllüler ise Evrim'i yokluk adasına yollamış oldu.

  ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI BELLİ OLDU

  Ünlüler takımında Batuhan ve Sema dokunulmaz olurken, yapılan oylama ardından üçüncü eleme adayı ise Barış oldu.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap