Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  elektrik arıza diyarbakır telefon numarası

  1 ziyaretçi

  elektrik arıza diyarbakır telefon numarası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dicle Elektrik Telefon ve İletişim

  Dicle Elektrik Telefon ve İletişim

  Hangi ürüne başvurmak istiyorsunuz? 

  Hemen Başvur

  İnternet/TV/GSM Başvuru

  Sigorta Başvurusu

  Yazı kaynağı : gazelektrik.com

  Dicle Elektrik Müşteri Hizmetleri

  Dicle Elektrik Müşteri Hizmetleri

  Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi veya yaygın ismiyle Dicle EDAŞ, beş milyonu aşkın nüfusa elektrik dağıtım hizmeti sunmaktadır. Eksim Holding çatısı altında faaliyet gösteren Dicle Elektrik, Diyarbakır, Siirt, Şanlıurfa, Mardin ve Batman’da elektrik dağıtımından sorumludur.

  Dicle Elektrik müşteri hizmetleri 444 69 96 numarasıyla arıza, fatura sorgulama, kayıp – kaçak, abonelik, taahhüt vb. konularda 7/24 telefonla destek sunuyor.

  1 milyonu aşkın aboneye sahip olan Dicle Elektrik, beş milyonu aşkın nüfus için elektrik dağıtım ve tedarik hizmeti sunuyor. Dicle Elektrik, beş şehirde 68’i aşkın lokasyonda hizmet vermektedir. Aynı zamanda Dicle Elektrik’in sahibi olan Eksim Holding, bölgenin elektrik ihalesini 2042 yılına kadar kazanmıştır.

  Dicle Elektrik müşteri hizmetleri Türkçe, Kürtçe, Arapça ve Zazaca olmak üzere dört farklı dilde destek sağlıyor. Fatura, abonelik kapatma, itiraz, kayıp – kaçak vb. birçok konuda Dicle Elektrik çağrı merkezi numarası ile görüşerek çözüm bulabilirsiniz.

  Akedaş müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

  İçeriğimizin devamında Dicle Elektrik iletişim kanalları ve Dicle Elektrik hakkında en çok merak edilen sorular yer alıyor.

  Dicle Elektrik Çağrı Merkezi

  Dicle Elektrik İletişim

  Dicle Elektrik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Dicle Elektrik ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Tüketicilerin Dicle Elektrik hakkında merak ettiklerini araştırdık ve sizin için özenle yanıtladık. Yorumlarda Dicle Elektrik müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

  Ayedaş müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

  Dicle Elektrik Arıza Bildirimi Nasıl Yapılır?

  Bölgenizde yaşanan arıza, kesinti vb. sorunları Dicle Elektrik müşteri hizmetleri numarası 444 69 96 veya Dicle Elektrik mobil uygulaması üzerinden bildirebilirsiniz.

  Dicle Elektrik Kimin?

  Dicle Elektrik, 2010 yılında özelleştirilmiş ve Eksim Holding tarafından satın alınmıştır. Eksim Holding, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Mardin ve Siirt şehirlerinin elektrik dağıtımından sorumludur ve ihaleyi 2042 yılına kadar kazanmıştır.

  Dicle Elektrik Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Dicle Elektrik abonelik başvurusu için:

  Abonelik için T.C. kimlik kartı, DASK poliçesi ve sayaç numarası yeterli olmaktadır. Dicle Elektrik çağrı merkezi ile görüşerek abonelik ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz. E – Devlet’ten online başvuru yapmak için tıklayın.

  Dicle EPSAŞ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Dicle EPSAŞ’ta teknik, idari ya da diğer bölümlerde çalışmak için resmi web sitesinden başvuru yapabilir ya da size en yakın Dicle Elektrik şubesini ziyaret edebilirsiniz. Online başvuru ve açık pozisyonlar için tıklayın.

  Yazı kaynağı : cagrimerkezinumarasi.com

  ÇERMİK BELEDİYESİ ELEKTRİK ARIZA - DİYARBAKIR - ÇERMİK - (0412) 461 20 ...

  KULP BELEDİYESİ ELEKTRİK ARIZA - DİYARBAKIR - KULP - (0412) 831 20 ...

  Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Dicle Edaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dicle Edaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dicle Edaş şikayet hattına erişebilirsiniz. Dicle Edaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Günümüzün en önemli olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektriğin dağıtımından, satışından, desteğinden sorumlu firmalar her ile ya da bölgeye göre değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik firması bulunmaktadır.

  Dicle Edaş, 1994 yılında kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Dicle Edaş; Diyarbakır, Şanlıurfa, Batman, Mardin, Siirt ve Şırnak illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda destekten Dicle Edaş sorumludur.

  Dicle Edaş ile irtibat kurabileceğiniz üç haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Dicle Edaş’da bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca Dicle Edaş’a bildirebilirsiniz.

  Dicle Edaş Çağrı Merkezi Numarası

  Elektrik dağıtımı devlet tarafından çıkarılan kanunlar ile özelleştirilmeye başlamıştır. Bu düzenlemelerden sonra Doğu Anadolu bölgesinde vatandaşlara iyi ve kaliteli hizmeti sağlamak için çalışmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için donanımlı ve profesyonel çalışma ekibi ile elektrik dağıtım hizmetini sizlere sağlamaktadır. DEDAŞ merkezi ilk olarak Diyarbakır’da kurulmuştur ve 2005 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Hizmete başladığından bu yana müşterilerin elektrik ihtiyacını kesintisiz yolla gidermek için çalışmaktadır. Dicle Edaş çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

  Verdikleri hizmeti her zaman teknolojik gelişmeler ve ilerlemelerin gölgesinde gerçekleştirmektedirler. Her zaman öncü bir firma olma anlayışı ile karşımıza çıkan şirket, müşterilerin hizmet deneyimini oldukça önemli olduğunu bildirmiştir. Müşteri deneyimini yakından takip etmek amacıyla çağrı merkezi kurarak alanında profesyonel bir ekip ile her zaman müşterilerin yanındadırlar. Web sitesi üzerindeki numaralar ile çağrı merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

  Dicle Edaş Müşteri Hizmetleri Numarası

  Öneri, istek ve şikayetlerinizi Dicle Edaş müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

  Dicle Edaş müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini gidermek amacıyla verdikleri hizmetleri her zaman geliştirme içerisindedir. Bu gelişimi müşteriler tarafından gelecek geri dönüşler ile olacağını belirten firma, müşteri hizmetleri servisi ile elektrik kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Müşterilerin talep ve isteklerinin analizlerini her zaman alanında uzman kişiler ile yaparak verdikleri servisi ilerletmek için çalışmaktadır. Resmi site üzerinden ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri numarası ile hizmet deneyiminizi veya taleplerinizi iletmek için firma sizleri beklemektedir. 186 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Dicle Edaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Müşteri hizmetleri, hizmet sağlayan kişiler tarafından müşterilerine verilen bir servistir. Müşterilerin o servis sırasında veya sonrasında ortaya çıkabilecek sorunları, problemleri uygun bir şekilde çözmek veya müşterilerin taleplerini hızlı bir şekilde gidermek için bu hizmet verilmektedir. Müşteri hizmetleri bunun yanında faturalar veya satın alım ile ilgili hizmetler de vermektedir. Bir sorununuzu veya düşüncelerini birebir muhatap olacağınız bir kişi ile paylaşabilmek için müşteri hizmetlerine web site üzerindeki iletişim numaralı ile hızlıca bağlanabilirsiniz.

  Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dicle Edaş müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

  Dicle Edaş Şikayet Hattı

  Dicle Edaş geri bildirimlere açık bir hizmet ortamı sunmak istemektedir. Bu sebeple müşterilerin şikayet ve sorunlarını hızlı ve kolayca iletebilmesi için hizmetler vermektedir. Şikayet hattına şirketin web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dicle Edaş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dicle Edaş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

  Ayrıca aşağıda belirttiğimiz bağlantılar aracılığıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım ihbarında bulunabilirsiniz.

  Dicle Edaş Anlık Arıza Bildirimi

  Dicle Edaş Planlanmış Kesintiler

  Dicle Edaş Kaçak Kullanım İhbarı

  Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
  186

  Arama Terimleri: dicle edaş iletişim bilgileri, dicle edaş telefon no, dicle edaş irtibat tel, dicle edaş canlı destek, dicle edaş müşteri temsilcisi, dicle edaş şikayet hattı, dicle edaş müşteri hizmetleri, dicle edaş müşteri hizmetleri numarası, dicle edaş çağrı merkezi numarası, dicle edaş iletişim numarası, dicle edaş çağrı merkezi, dicle edaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Dicle Elektrik Dağıtım

  Dicle Elektrik Dağıtım Telefon Şikayetleri - Şikayetvar

  Terörün Ekonomik Maliyeti: Diyarbakır Olayları Örneği

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap