Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  elektrik abonelik başvurusu

  1 ziyaretçi

  elektrik abonelik başvurusu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bireysel Abonelik Başvurusu

  CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş.

  CK Boğaziçi Elektrik

  Gerekebilecek Diğer Belgeler:

  Sanayi tarifesinden yararlanabilmek için:

  Tarımsal Sulama tarifesinden yararlanabilmek için:

  Kısa Süreli abonelikler için:

  (En fazla 1 (bir) ay süreli olarak ve gerektiğinde en fazla 1 (bir) ay daha uzatılabilecek şekilde, dağıtım şirketinin uygunluk görüşüne göre sayaç tesis edilmektedir.)

  Sayaç tesis edilmeyecekse kullanılacak cihazların kurulu güçlerini gösteren teknik doküman.

  Ölçümlü veya ölçme yapılmadan kurulu güç değerleri üzerinden; gerçekleşen tüketime göre ticarethane tarifeleri üzerinden uygulanacak tarife bedeli hesaplanarak bedelin makbuz karşılığı peşin tahsil edilmesi kaydıyla elektrik enerjisi verilmektedir.

  PERAKENDE SATIŞ SÖZLEŞMESİ

  Bağlantı anlaşması bulunan (enerji müsaadesi almış ve enerji bağlantısının yapılmasına ilişkin anlaşması yapılmış) tesis veya kullanım yeri için;

  Görevli perakende satış şirketi (CK Enerji Boğaziçi Elektrik) ile müşteri arasında Elektrik Piyasası Tarifeler Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, elektrik enerjisi ve/veya kapasite temini ile hizmet alımına yönelik olarak yapılan ticari faaliyetlere ilişkin koşul ve hükümleri kapsayan sözleşmedir.

  Perakende satış sözleşmesini görüntülemek için tıklayınız

  Güvence Bedeli

  Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği kapsamında,

  Görevli tedarik şirketi kullanım yerinin değişmesi ve/veya perakende satış sözleşmesinin sona ermesi veya sözleşmenin feshi halinde, tüketicinin elektrik enerjisi tüketim bedelini ödememesi ihtimaline karşılık olarak, borcuna mahsup etmek üzere güvence bedeli talep eder.

  Güvence bedeli, tesisin veya kullanım yerinin gücü dikkate alınarak, tüketici grupları itibarıyla kW başına belirlenen birim bedel üzerinden hesaplanır.

  Yazı kaynağı : www.ckbogazici.com.tr

  Yazı kaynağı : www.enerjisa.com.tr

  Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (“BEDAŞ” veya “Şirket”) olarak, kişisel verilerinizin güvenliği ve gizli tutulması hususunda azami hassasiyet göstermekteyiz. Bu bilinçle ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) nezdinde veri sorumlusu sıfatıyla, elde ettiğimiz kişisel verilere ilişkin Kanun’a uygun hareket edebilmemizi teminen verilerinizin nasıl işlendiği ve kimlerle, hangi durumlarda paylaşılabileceği konularında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

  Bu Kanun kapsamında haklarınız hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

  Yazı kaynağı : www.bedas.com.tr

  Elektrik, Su, Doğal Gaz Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

  yeni abonelik başvurusu | hizmetlerimiz > abonelik işlemleri | vepsas.com.tr

  yeni abonelik başvurusu | hizmetlerimiz > abonelik işlemleri | vepsas.com.tr

  Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş (Vepsaş),Perakende satış faaliyetlerinin yerine getirilmesi amacı ile kurulmuştur

  Kep: [email protected]

  Çözüm Merkezi: 0850 211 24 24

  Yazı kaynağı : www.vepsas.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap