Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  elazığ çaydaçıra satılık daire

  1 ziyaretçi

  elazığ çaydaçıra satılık daire bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Elazığ Merkez Çaydaçıra Mahallesinde 183 m2 3+1 Daire

  Elazığ Merkez Çaydaçıra Mahallesinde 183 m2 3+1 Daire

  Açıklama

  Ulaşım: Elazığ İli Merkez İlçesi Çaydaçıra Mahallesi Şht. Korg. Hulusi Sayın Caddesi üzerinde yer alan 168 nolu binanın 4. normal katında yer alan 12 nolu meskendir. Taşınmaza ulaşım yakın çevresinden hareket eden toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanabilmektedir.

  Özellikler: Taşınmazın kat irtifakı onaylı mimari projesinde C blok, 4.normal katta, bina giriş cephesine göre sağ tarafta yer almakta olup kat tertibi itibari ile salon, 3 oda, antre, hol, mutfak, banyo, wc-lvb ve 2 adet balkon mahalleri olmak üzere brüt ~183 m2 alanlıdır. 

  2.840,45 m² alanlı arsa üzerinde ayrık nizam şeklinde inşa edilen A-B-C Bloklu 2 bodrum + zemin + 4 normal katlı, betonarme yapılardan oluşmaktadır. Taşınmazın da kain olduğu C Blok parselin doğusunda yer almakta olup, bina girişi parselin doğusundan sağlanmaktadır. Ana taşınmazın yerinde yapılan incelemelerinde 2. bodrum katında. sığınak ve kazan dairesi, bina içerisine girişin de sağlandığı 1. bodrum katında. 1-2 B.B No.lu meskenler, zemin katında. 3-4 B.B No.lu meskenler, 1. normal katında. 5-6 B.B No.lu meskenler, 2. normal katında. 7-8 B.B No.lu meskenler, 3. normal katında. 9-10 B.B No.lu meskenler, 4. normal katında. 11 B.B No.lu mesken ve değerleme konusu bina giriş cephesine göre sağ tarafta konumlu 12 B.B. No.lu meskenler olmak üzere bina genelinde toplam 12 adet bağımsız bölüm yer almaktadır.

  Yapılan incelemede ana taşınmazın dış cephesinin prekast dış cephe elemanları ile kaplı ve grenli dış cephe boyası ile boyalı olduğu ayrıca merdiven basamakları ve kat sahanlıklarının mermer kaplı olduğu görülmüştür. Bina giriş kapısı demir doğrama, merdiven korkulukları paslanmaz çelik malzemeden mamul edilen ana gayrimenkul içerisinde ayrıca bir adet 4 kişilik asansör mahallinin yer aldığı tespit edilmiştir.

  Not: 31/12/2010 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.tapu.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap