Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ege üniversitesi tüp bebek merkezi

  1 ziyaretçi

  ege üniversitesi tüp bebek merkezi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ege Üniversitesi Hastanesi

  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

  Yazı kaynağı : egehastane.ege.edu.tr

  Ege Üniversitesi Hastanesi Tüp Bebek Şikayetleri - Şikayetvar

  Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi

  Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi

  Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi ‘nde tüp bebek yaptıranlar ve merkez hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve İzmir‘de tüp bebek merkezi tavsiyesi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine bağlı olarak kurulan Üremeye Yardımcı Tedavi (ÜYTE) servisi, pek çok çiftin bebek sahibi olmasına destek olmaktadır. İzmir tüp bebek merkezleri arasında kurulduğu andan beri oluşturmuş bulunduğu ilkelerden taviz vermeden çiftlere profesyonel bir hizmet sunan merkez, uzman bir hekim kadrosu ve her biri alanında uzman sağlık çalışanlarına sahip olmakta, etik kurallar çerçevesinde en iyi hizmeti sunma konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmamaktadır.

  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, sahip olduğu uzman hekim kadrosu ve profesyonel hizmetin dayandığı ilkeler ile birlikte insanlara en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Pek çoklarının bildiği gibi bazı çiftler, belirli sorunlar nedeniyle bebek sahibi olma konusunda çeşitli sıkıntılar yaşamaktadır.

  Bu durum, yenilikçi çözümlerin devreye girmesine neden olmakta ve çeşitli tedavi yöntemleri ile bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin arzuları yerine getirilebilmektedir. Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, sahip olduğu teknik donanım ve bilgi birikimi ile birlikte çiftlere en iyi hizmet sunmakta olup merkeze başvuruda bulunan çiftlerin tedavisi noktasında aşağıdaki işlem basamaklarını uygulamaktadır:

  Yukarıdaki işlem basamaklarının tamamı, profesyonel bir tedavi süreci için oldukça önemlidir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ÜYTE Merkezi, sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile bebek sahibi olamayan çiftlere en iyi hizmeti sunarak onların istedikleri yaşantılara sahip olmasını mümkün kılmaktadır. Hizmet kapsamında modern tıbbi cihazlar ve yenilikçi çözümler kullanılmakta olup bu sayede profesyonel bir tedavi süreci gerçekleştirilmektedir.

  Merkezin Anlaşmalı Olduğu Kurumlar;

  Merkezde Sunulan Tedaviler

  Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Telefon 

  İletişim için 0232 390 36 23 – 36 24 -36 25 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Hastane Çağrı Merkezi mesai saatleri 08:00 – 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

  Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Randevu

  Merkez randevu sistemi ile çalışmaktadır. Randevuları sekreterlik vermektedir. Hastane Web sayfasında bulunan “Online Randevu” butonuna tıklayıp bilgilerinizi girerek ilgili bölümü seçip randevu alabilirsiniz.

  Hasta başvurularında; 3-5 günlük cinsel perhiz uygulamanız ve yanınızda 1’er adet kimlik fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, 1’er adet fotoğraf, mevcut tetkik sonuçları, SGK prim gün dökümlerini getirmeniz gerekmektedir. 

  Yazı kaynağı : tupbebekara.com

  Ege Üni. Tüp Bebek Merkezi (@egetupbebek) • Instagram photos and videos

  EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ - TÜP BEBEK BİRİMİ

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap