Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  eca müşteri hizmetleri telefon numarası

  1 ziyaretçi

  eca müşteri hizmetleri telefon numarası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  E.C.A. SEREL: Yıllarca Beraber

  Adres Esentepe Mah. Kasap sokak no:15/1 PK:34394 Şişli/İstanbul

  Telefon * 0212 705 51 00

  Faks 0 212 249 90 91

  Web http://www.elmor.com.tr

  E-Posta [email protected]

  Harita Yol tarifi için tıklayınız

  Yazı kaynağı : www.eca.com.tr

  ECA Müşteri Hizmetleri ve Telefon Şikayetleri - Şikayetvar

  Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Eca çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Eca müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

  1954 yılında kurulmuş olan ECA Elginkan Topluluğu tarafından hizmete sunulmuştur. Ahmet Elginkan, H. Ümmehan Elginkan ve oğulları olan H. Ekrem ile H. Cahit Elginkan tarafından kurulmuştur. Türkiye merkezde hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Uzun yıllardır bu alanda yapılan çalışmalar doğrultusunda özellikle markalaşmış olan kombi markaları arasında yer almaktadır. Oğulları ve babalarının baş harflerinden oluşturulan isim ile markanın ismi belirlenmiştir.

  Eca Çağrı Merkezi Numarası

  1965 yılında oğullardan Cahit Elginkan şirketin büyüklüğünü görme fırsatı yakalayamadan 34 yaşında yaşanan bir kaza sonucunda hayatını yitirmiştir. 1967 yılında Elginkan Holding hizmete başlamıştır. Elginkan ailesinin tamamının vefat etmesinin ardından tüm mal varlık vakfa devredilmiştir.

  Geniş ürün kapasitesi ile çalışmalarını sürdüren markalar arasında yer almaktadır. Markanın üretmekte olduğu ürün seçenekleri arasında duş sistemleri, armatürler, seramik sağlık gereçleri, gömme rezervuarlar, seramik kaplama malzemeleri, banyo aksesuarları, panel, kombi, döküm radyatörler, merkezi ısıtma sistemleri, güneş enerji sistemleri, termosifonlar, şofbenler, doğalgaz sayaçları, banyo ve mutfak dolapları, su tesisatı ve doğalgaz vanaları gibi pek çok farklı ürün seçeneği yer almaktadır.

  Geniş hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan ECA tarihi boyunca pek çok farklı alanda hizmet vermiştir. Özellikle kombi denildiğinde akla gelecek olan ilk markalar arasında yer almaktadır. Dünya çapında çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye merkezi olan markalardan biridir. Bu açıdan bakıldığında her geçen gün gelişmeye devam eden ürün seçenekleriyle kullanıcıların taleplerini karşılayacak en kaliteli ürün seçeneklerini oluşturmaya devam etmektedir.

  Eca Müşteri Hizmetleri Numarası

  Hemen hemen her alanda kullanılmakta olan kombilerde özellikle kaliteli tercih yapmak isteyenler için ECA kombi tercih edilebilecek farklı özelliklere sahip çok sayıda modelin oluşturulmasını sağlamaktadır. Marka kaliteli hizmet anlayışıyla sürdürmüş olduğu çalışmaları ile dünya pazarında yer almaktadır.

  Özellikle ARGE Çalışmaları sayesinde ortaya çıkartılan ürün seçeneklerinde yenilikçi yaklaşımlar ile en iyi sonuçların elde edilmesini sağlayacak ürünlerin oluşturulmasını sağlamaktadır. Tarihi boyunca pek çok farklı ürün seçeneğinin arkasında yer alan marka olmuştur. Aile şirketi olarak kurulan marka daha sonrasında yaşanan durumlar karşısında Ekrem Elginkan vasiyetine uygun şekilde vakfa devredilmiştir.

  Eca çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından  Ecaile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Ecahakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
  444 0 322

  Arama Terimleri: eca çağrı merkezi, eca iletişim, eca müşteri hizmetleri, eca müşteri hizmetleri numarası, eca telefon numarası, eca irtibat tel, eca şikayet, eca şikayet var, eca mail adresi, eca çağrı merkezi numarası

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  ECA Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

  9 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

  1954 yılında kurulan ECA, Elginkan Topluluğu tarafından hizmet vermektedir. Ahmet Elginkan, H. Ümmehan Elginkan ve oğulları H. Ekrem ile H. Cahit Elginkan tarafından kurulan ünlü marka Türkiye merkezinde hizmet veren bir kuruluştur. Uzun yıllar boyunca sektörde yapılan çalışmalar ekseninde markalaşan ve kombi markaları arasında dikkat çeken ECA, oğulları ve babalarının baş harflerinden oluşan bir isme sahiptir.

  1965 senesinde oğullardan Cahit Elginkan, şirketin büyüklüğünü görebilme fırsatı yakalayamadan 34 yaşında yaşadığı bir kaza sonucunda hayatını kaybetmiştir. 1967 yılında ise Elginkan Holding hizmet vermeye başlamıştır. Elginkan ailesinin tamamının vefatından sonra bütün mal varlığı vakfa devredilmiştir.

  Geniş ürün kapasitesiyle çalışmalarına devam eden ECA markasının ürettiği ürünler arasında duş sistemleri, armatürler, seramik sağlık araçları, gömme rezervuarlar, seramik kaplama malzemeleri ve banyo aksesuarları gibi pek çok farklı ürün yer almaktadır.

  Müşteri memnuniyetine özen gösteren ve dünya çapında çalışmalarını sürdüren ECA markasının çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. ECA markasının çağrı merkezini arayarak marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 0 322 numarasını tuşlayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.direkbaglanma.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap