Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  easy anti cheat download

  1 ziyaretçi

  easy anti cheat download bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Easy Anti-Cheat

  Easy Anti-Cheat yükleme, silme ya da onarma

  The Easy Anti-Cheat service is typically installed automatically with each game, and uninstalled automatically when the last game using Easy Anti-Cheat is removed from your system.

  You can also install the service manually. To do so navigate to the "EasyAntiCheat" folder inside of the game's installation folder and locate "EasyAntiCheat_Setup.exe". Launch it as administrator and choose 'Install'.

  Eğer Easy Anti-Cheat yüklemeniz bir nedenden ötürü bozulursa, aynı adımları takip ederek ve sonunda ‘Onar’ı seçerek onarabilirsiniz.

  Easy Anti-Cheat hizmeti oyunla birlikte silinir. Ayrıca yukarıdaki adımları takip ederek ve sonunda ‘Sil’i seçerek manuel olarak da kaldırabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.easy.ac

  Easy Anti-Cheat

  2. Windows’u güncelleyin

  Oyunun bağlı olduğu sistem dosyaları eksik olabilir. İlk olarak işletim sisteminizin son güncellemelerinin yükle olduğundan emin olun.

  İkinci olarak, en son Microsoft Visual C++ Redistributables’ı yükleyin. https://support.microsoft.com/en-gb/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads

  Son olarak, bozuk sistem dosyalarını onarmak için Yönetici haklarıyla aşağıdaki komutu çalıştırın. sfc /scannow

  Yönetici hakları ile bir komut çalıştırma talimatları için bu kılavuzu takip edin.

  Yazı kaynağı : www.easy.ac

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap