Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 198 bölüm fragmanı

  1 ziyaretçi

  eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 198 bölüm fragmanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Savaş baltaları çıktı, gerilim arşa yükseldi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm fragmanı! Düzeni bozanın kalemi kırıldı...

  EDHO'da sezon finali öncesinde bomba patladı! Eşkıya 198. bölüm fragmanında beklenmedik ayrılık...

  EDHO'da sezon finali öncesinde bomba patladı! Eşkıya 198. bölüm fragmanında beklenmedik ayrılık...

  EDHO'YA VEDA EDİYOR!

  Öte yandan sonbaharda 200. bölümle 7. sezonunu açacak olan diziye konuk oyuncu olan usta oyuncu Ali İpin Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre veda ediyor.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 199. bölümde sezon finali yaparak araya gidecek. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, yeni sezon için şimdiden büyük heyecan duyduklarını ifade ederek izleyiciyi çeşitli sürprizlerin beklediğini açıklamıştı.

  Yazı kaynağı : www.ahaber.com.tr

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198.bölüm fragmanı Kimsenin dikkatinden kaçmayan ayrıntı! İkisi.. - MEDYA Haberleri

  EDHO 198. bölüm fragmanı: Alabora edip dümeni bizzat devralacak! Raconu biz belirler uygularız - Takvim

  EDHO 198. bölüm fragmanı: Alabora edip dümeni bizzat devralacak! Raconu biz belirler uygularız - Takvim

  Yeni düşmanın yüzünü iyice gösterdiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Rıdvan ve oğullarının İlyas ve Behzat tarafından ele geçirilmesi heyecanlarından anlardan birisi oldu. İyice köşeye sıkışan Rıdvan bu kez bölgedeki en güçlü adamla bağlantı kurarak Hızır'a daha fazla zarar vermeye çalıştı ve oğlunu kurtarmak için harekete geçti. Bu uğurda ilk başta Yaman ile görüşen Savaş beklemediği karar ağır bir cevap aldı. Olayın ardından da fidanlığa giderek Hızır'dan Rıdvan'ın oğlu Semih'i istedi. Ancak Alpaslan'ın işaretiyle Semih, Savaş'ın gözleri önünde vuruldu. Heyecan dolu final sahnesinin hemen sonrasında EDHO 198. bölüm fragmanı için heyecan arşa çıktı. Ancak fragman henüz aktarılmadı.

  SAVAŞ'TAN UZLAŞMA TEKLİFİ

  Rıdvan tarafından Hızır'ın karşısına çıkarılan Savaş önce fidanlıkta tüm masa üyelerini tehdit etti ve uzlaşma teklif etti. Ancak buna herkesten olumsuz yanıt gelmesi üzerine ele geçirilen Rıdvan'ın oğlunu geri istedi.

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. Bölüm Fragmanı - Dailymotion Video

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. yeni bölüm fragmanı yayında mı? EDHO 197. son bölüm...

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. yeni bölüm fragmanı yayında mı? EDHO 197. son bölüm...

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. son bölümü ekrana geldi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. yeni bölüm yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. son bölüm özeti...

  EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 198. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

  EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 197. SON BÖLÜM ÖZETİ

  Hızır Çakırbeyli, Rıdvan ve bağlı olduğu şebekeyle verdiği savaşta sevdiklerini teker teker kaybetmeye başlar. Gelini Didem Çakırbeyli’nin ölümünün ardından akrabası ve dostu Haşmet Façalı’yı da kaybeden Hızır Çakırbeyli, artık şartları zorlamaya karar verir.

  Çakırbeyli ailesi kadar Façalı ailesine de ateş düşer. Yeğeni ve abisinin cenazesinde yapılan bombalı saldırıyla en yakınındaki isim olan Hakan’ı da kaybeden Behzat Façalı, intikam yemini eder. Abisi Haşmet Façalı gibi kendisini kaybetmesinden korkan Hızır Çakırbeyli, kurduğu planın merkezine Behzat Façalıyı koyar.

  Evlendiği gün eşini kaybeden Hızır Ali’yi öldürmeyi kafasına koyan Rıdvan, bir hamle de hastanede yapar. Yapılacak saldırıyı ön gören Alpaslan ise kurduğu oyunla Rıdvan’ın bir oğlunu daha tuzağa düşürür. Oğlunu kurtarmak için her yola başvuran Rıdvan ise tüm bağlantılarını kullanarak savaşa yeni bir isim dahil eder.

  Yazı kaynağı : www.haberturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap