Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  eşkiya dünyaya hükümdar olmaz yeni sezon oyuncuları

  1 ziyaretçi

  eşkiya dünyaya hükümdar olmaz yeni sezon oyuncuları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  EDHO’dan nevri döndürecek ayrılık iddiası! Başrol oyuncusu yeni sezon başlar başlamaz...

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Sezon Yeni Gelen Oyuncular 2020-21

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Sezon Yeni Gelen Oyuncular 2020-21

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Sezon Yeni Gelen Oyuncular 2020-2021… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonu ile Atv ekranlarında yayınlanmak üzere kısa bir mola verdi. Sezon finalinin yayınlanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosundan bazı oyuncular ayrılırken yeni oyuncularda dizinin kadrosuna katılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonuna katılacak olan yeni oyuncuları bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 8 eylül 2015 tarihinden beri Atv ekranlarında yayınlanıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Raci Şaşmaz yapımcılığında yayınlanan EDHO dizisi senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz yazıyor. Aksiyon ve dram türünde yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonunda kadrosuna yeni oyuncular katılacaktır.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Sezon Yeni Gelen Oyuncular 2020-21

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezonu haziran ayında sezon finali yapmıştı. Yeni sezonu eylül ayında başlayacak olan EDHO dizisi yayınlandığı 5 sezon boyunca kadrosuna bir çok oyuncu dahil olmuştu. Bu zamana kadar katılan oyuncularla dizinin senaryosunda da gerekli değişiklikler yapılarak reytinglerde her zaman ilk sıralarda yer alması sağlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde çok önemli oyuncu değişiklikleri olmuştu. Deniz Çakır ile başlamıştı Edho dizisi. Sonrasında Hızır Çakırbeyli’nin sevgilisi olarak diziye Müjde Uzman, Sanem Çelik, Naz Elmas dahil olmuştu.

  Sonrasında mafya alemine dahil olan masanın yeni üyeleri olarak Ali Sürmeli, Gökhan Mumcu, Bülent Çetinaslan, Burak Sergen katılmıştı. Diziye bir çok kadın oyuncu da dahil olmuştu. Selda Alkor, Olcay Yusufoğlu, Nihan Büyükağaç dahil olmuştu. Buraya yazmadığımız daha bir çok oyuncu girdi çıktı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. sezonunda da senaryosunda değişikliklere gidilecek ve yeni oyuncularla dizinin izlenme oranlarının düşmemesi sağlanacak.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6 sezondur ekranlarda ve reytingleri hiç düşmeden izleyicisini kaybetmeden yayınlanıyor. EDHO dizisi yeni sezonunda da reyting kaybetmeden yayın hayatını sürdürmek istiyor. Yapımcı da bu yüzden yeni oyuncularla diziyi tekrara düşürmeden yayınlamak ve seyirci kaybetmemek aksine yeni izleyicilerle izlenme oranlarını yükseltmek istiyor.

  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezon yeni oyuncular
  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezon yeni gelen kadroya katılan oyuncular: Oktay Kaynarca ve Sanem Çelik’in paylaştığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Gökhan Aktepe, Hakan Aydın, Öner Ateş, Gizem Arıkan, Engin Benli, Adnan Biricik, Pelin Akıl, Erol Babaoğlu, Ünal Silver, Hakan Atalay, Necati Şaşmaz, Alp Özgür Yaşin ve Onur Şan dahil oldu.

  Erdinç Gülener – Volkan

  Erdinç Gülener Eşkıya dizisinin oyuncu kadrosuna Volkan karakteri olarak katıldı. 27 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan yeni bölümde Volkan rolü ile Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olan Erdinç Gülener oldukça farklı bir rolle izleyici karşısına çıkacak. Oyuncu hakkında detaylı bilgiler burada: Eşkıya dizisine gelen Volkan kimdir?Eşkıya Volkan Kimin adamı

  Sinan Sicimoğlu- Musa

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Sinan Sicimoğlu rol alacak. Sinan Sicimoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Musa rolünü canlandıracaktır. Sinan Sicimoğlu 1990’da İstanbul’da doğdu. New York’ta New York, Road of Dreams, Savaşçı ve Yeni Hayat dizi filmlerinde rol aldı. Craft oyunculuk atölyesinde eğitim aldı. sinan sicimoglu EDHO dizisi Musa rolunu canlandiracak

  Ali Ipin edho dizisinde rol alacak

  Ali İpin- Diziden Ayrıldı

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Al İpin sezon finali ile diziden ayrılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alacak olan Ali İpin önemli bir karakterde rol alacak. Ali İpin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alacak. Ali İpin 1955 Ankara doğumludur. Güzel Köylü, Hatırla Gönül, Hanım Köylü, Eltilerin Savaşı, Seni Çok Bekledim dizi filmlerinde rol aldı. Ali İpin instagram hesabı https://www.instagram.com/aliipin/

  Zeynep Elcin kimdir yeni dizisi edho pinar

  Zeynep Elçin- Fizyoterapist Pınar

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Zeynep Elçin dahil oldu. Zeynep Elçin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde fizyoterapist Pınar rolünü canlandıracaktır. Zeynep Elçin kimdir? Zeynep Elçin 1990 Gaziantep doğumludur. Göç Zamanı, Rüzgarın Kalbi, Kırlangıç Fırtınası, Savaşçı ve Kimse Bilmez dizi filmlerinde rol aldı. Zeynep Elçin instagram hesabı https://www.instagram.com/zeynepelcin/

  Mazhar Alican Ugur kimdir yeni dizisi EDHO

  Mazhar Alican Uğur

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan oyuncu Mazhar Alican Uğur 1990 doğumludur. Mazhar Alican Uğur Yalan Dünya, Galip Derviş, Aşk Yeniden, Kutsal Bir Gün, The Ruse, Sen Sağ Ben Selamet, Muhteşem ikili dizilerinde yer aldı. Mazhar Alican Uğur instagram hesabı https://www.instagram.com/mazharalicanugur/?hl=tr

  bahtiyar engin edho dizisinde

  Bahtiyar Engin

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Bahtiyar Engin 1965 doğumludur. Amerikan’ın Kontrgerilla’nın yönettikleri adamlardan birisini canlandırıyor. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Şehir Tiyatroları kadrosunda yer aldı. Bahtiyar Engin Keşanlı Ali Destanı, Kurtlar Vadisi Pusu, Pek Yakında, Ulan İstanbul, Ali Baba ve Yedi Cüceler, Hayati ve Diğerleri, Jet Sosyete dizi filmlerinde rol aldı.

  Caner Kurtaran – İshak

  Eşkıya (Edho) İshak KarakteriEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni katılan oyunculardan birisi de İshak karakteri oldu. Eşkıya da İshak karakterine Caner Kurtaran hayat verecek. Son olarak Ramo dizisinde rol alan Caner Kurtaran yeni dizisi Edho’da bakalım İshak rolüyle nasıl bir performans gösterecek izleyip göreceğiz. Caner Kurtaran tiyatro kökendi bir dizi oyuncumuz. Dizideki rolü hakkında detaylar burada >> Eşkıya İshak Kimdir?

  omer kurt kimdir edho

  Ömer Kurt- Zafer

  Ömer Kurt Edho dizisinde Zafer rolünü canlandırıyordu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden önceki bölümlerde sağlık sorunları nedeniyle ayrılan Ömer Kurt diziden ayrıldı. Ömer Kurt kimdir? 1971 doğumlu olan Ömer Kurt Kurtlar Vadisi Pusu, Kutsal Damacana 2, Kolpaçino, Ketenpere dizi filmlerinde rol aldı. Edho dizisinde rol alırken bir süreliğine ayrıldı. Sağlığına kavuşunca tekrardan diziye döndü.

  Serhat Parıl – Uğur

  Eşkıya (EDHO) Uğur Kimdir Kimin AdamıEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna Serhat Parıl dahil oldu. Kötü bir karakter olacak olan Serhat Parıl dizide Uğur karakterine hayat verecek. Serhat Parıl, Hızır’ın düşmanı Uğur rolüyle, diziye bol aksiyonlu bir giriş yapacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 2 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan 181. bölüm ile girecek olan ve Uğur rolünde izleyeceğimiz Serhat Parıl uzun süre dizide kalacak.

  levent sulun edho dizisine katildi

  Levent Sülün

  Levent Sülün Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil oldu. Levent Sülün EDHO dizisi 179. bölümünde katılıyor. Levent Sülün 1975 İstanbul doğumludur. 1995 yılında Çiçek Taksi dizisiyle oyunculuğa başladı. Levent Sülün oyunculuk ve seslendirme sanatçılığı yaptı ve reklam filmlerinde rol aldı. Levent Sülün Diriliş Ertuğrul dizisinde Simko karakterini canlandırdı. Kızım Nerede, Kurşun Bilal, Yamak Ahmet, Gölgedekiler, Ne Münasebet, Diriliş Ertuğrul dizi filmlerinde rol aldı.

  onur san eskiya dunyaya hukumdar olmaz dizisinde rol alacak

  Onur Şan – Emin

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümüne Onur Şan Emin rolüyle katılıyor. Onur Şan EDHO dizisinde önemli bir karakter olan Emin’e hayat verirken kendini hayranlarına yeniden hatırlatacaktır. Onur Şan 1981 Sivas doğumludur. Onur Şan İstanbul Üniversitesi Devlet Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda eğitim aldı. Türkü ve şarkı albümleri çıkardı seslendirdi. Zeytin Dalı, Yaşanmış Şehir Hikayeleri, Akasya Durağı, Mevsim Çiçek Açtı dizi filmlerinde rol aldı. Emin karakteri Eşkıya dizisinde kaç bölüm yer alacak şimdilik bilinmiyor.

  Uğur Keleş (Derman Korkmaz)

  EDHO Ahmet Erkut (Dayı Korkmaz)Uğur Keleş, 1966 yılında Çanakkale’de doğmuş ve 1998 yılında da  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk bölümünde mezun olmuştur. Uzun yıllar tiyatro ile uğraşmıştır. 2018 yılında da Arka Sokaklar dizisinde Derman karakterine hayat vermiştir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde ise Korkmaz ailesinin üyelerinden bir tanesi olarak Derman Korkmaz karakterine hayat verecektir.

  Soner Türker (Selman Korkmaz)

  2016 yılından bu yana aktif olarak dizi ve filmlerde yer almakta olan Soner Türker, ilk olarak Görevimiz Komedi dizisi ile televizyon oyunculuğu deneyimini yaşamıştır. Avlu, Diriliş Ertuğrul ve Gecenin Kraliçesi gibi yapımlarda yer almıştır. Yeni sezonda ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde Korkmaz aile üyelerinden bir tanesi olan Selman karakterine hayat verecektir.EDHO Soner Türker (Selman Korkmaz)

  soner turker kimdir yeni dizisi edho

  Ahmet Erkut (Dayı Korkmaz)

  1990 yılından bu yana tiyatro ile yakından ilgilenen Ahmet Erkut, yeni sezonda da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde Korkmaz ailesinin bir diğer üyesinden olan Dayı Korkmaz karakterine hayat verecektir. Daha önce Rüzgarlı Sokak dizisinde yer almıştır. Bu dizi ise 2. dizi deneyimi olacaktır. İlerleyen bölümlerde Dayı Korkmaz’ı sizlerle beraber daha yakından tanıyacağız..

  ahmet erkut kimdir yeni dizisi eskiya dunyaya hukumdar olmaz

  Alp Özgür Yaşin

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna Alp Özgür Yaşin katıldı. Alp Özgür Yaşin 1985 İstanbul doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunudur. Kadir Has Üniversitesi Film Ve Drama Bölümü’nde Yüksek Lisans yaptı. Kurtlar Vadisi dizisinde 2011 yılında oyunculuğa adım attı. Alp Özgür Yaşin Karadayı, Gönül İşleri ve Poyraz Karayel dizilerinde rol aldı. Son olarak İçerde dizisinin kadrosunda yer aldı. 6. sezonda Edho kadrosuna katılan Alp Özgür Yaşin bakalım hangi karakteri canlandıracak.

  EDHO alp ozgur yasin kimdir

  Necati Şaşmaz – Polat Alemdar

  Bu şok haberi ilk olarak sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Necati Şaşmaz kısa bir süre sonra Eşkıya dizisinin oyuncu kadrosuna katılacak. Polat Alemdar olarak ünlenen ve Kurtlar Vadisi dizisinde Oktay Kaynarca ile çok güzel bölümlere imza atan Necati Şaşmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümlerine renk katmak üzere Polat Alemdar karakteri olarak dahil olacak. Bize gelen bilgilere göre Necati Şaşmaz ve Hızır Bey’i karşı karşıya getiren bölümler nefes kesecek. Necati Şaşmaz, herkesin görmeye alışkın olduğu Polat Alemdar karakteri ile Eşkıya dizisinde yer alacak. Hızır Bey’i kontrol etmek için devlet tarafından vazifelendirecek. Diziye ülke dışından gelip görev almış şekilde dahil olacak. Detaylar burada >> Polat Alemdar Eşkıya (Edho) DizisindePolat Alemdar Eşkıya (Edho) Dizisine ne zaman katılacak

  Muhammed Cangören

  Muhammed Cangören daha önce Çukur dizisinde Fazlullah karakterine hayat vermişti. Muhammed Cangören Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 6. sezonunda diziye dahil oldu. 20 Ekim tarihinde yayınlanacak olan Edho 168. bölümde Muhammed Cangören Edho dizisinin kadrosuna katıldı.Edho yeni oyuncu

  Gökhan Akteke – Rıfkı

  gokhan akteke kimdir yeni dizisi edho
  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Rıfkı rolünü canlandıracak olan oyuncu Gökhan Akteke 1988 Kütahya doğumludur.  Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesin’de İktisat eğitimi aldı. Egemen Sinema Kolektifi Kamera Önü Oyunculuk, İstanbul Drama Sanat Akademisi Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı. Çukur , Diriliş Ertuğrul, Karadayı, Kara Para Aşk, Paramparça, Baba Candır dizilerinde rol aldı. Gökhan Akteke instagram hesabı https://www.instagram.com/aktekegokhan/?hl=tr

  Hakan Aydın (Orhan)

  hakan aydin kimdir yeni dizis edho orhan

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan (Pelin Akil) Bahar’ın sağ kolu olan Orhan karakterine hayat verecek olan Hakan Aydın kimdir? Hakan Aydın Adana doğumludur. Hakan Aydın oyuncu, görüntü ve sanat yönetmenidir. 2017 yılından beri dizi filmlerde rol almaktadır. 2020 yılında Sokağın Çocukları dizisinde Yılmaz karakterini canlandırdı.

  Öner Ateş

  oner ates kimdir edho cevat kimdir

  EDHO’da Cevat rolünü canlandıracak olan oyuncu Öner Ateş 1982 İstanbul doğumludur. Öner Ateş Ihlamurlar Altında, Kurtlar Vadisi Pusu, Al Yazmalım, Öğrenci İşleri, Posta Kutusu, Kolonya Cumhuriyeti ve son olarak Afili Aşk dizi filmlerinde rol aldı. Öner Ateş instagram hesabı https://www.instagram.com/oneratess/

  Gizem Arıkan

  Gizem arikan EDHO dizisinde rol aliyor

  Gizem Arıkan 1994 İstanbul doğumludur. Daha çok tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu Aşkın 5 hali filminde oynadı. Gizem Arıkan güzelliği başarı merdivenlerini tırmanıyor. Gizem Arıkan instagram hesabı https://www.instagram.com/gizemkio/ Gizem Arıkan’ın rol aldığı dizi filmler;
  2016- Aşkın 5 Hali,
  2017-Organik Aşk,
  2019-Yaralı Aşk dizisinde rol aldı.

  eskiya dunyaya hukumdar olmaz gizem arikan kimdir

  Pelin Akil – Bahar

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Pelin AkilPelin Akil Eşkıya dizisinde Bahar karakterine hayat verecek. Pelin Akil, 17 Nisan 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi mezunudur. Daha önce pek çok dizi, sinema, tiyatro ve reklam filminde yer almıştır. Anıl Altan ile evli ve iki çocuğu vardır. Arka Sıradakiler, Kurt Kanunu, Suskunlar gibi pek çok önemli dizide yer aldı ve ismini duyurmayı başardı. Yeni sezonda ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yer alması bekleniyor. Pelin Akil’in oynayacağı Bahar hakkında detaylı bilgiler burada >> Edho Bahar Kimdir?

  Engin Benli

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Engin BenliEngin Benli, 23 Şubat 1970 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Bir süre Ankara Devlet Tiyatrosunda çalışmıştır. Kanıt, Poyraz Karayel, Savaşçı gibi pek çok dizide yer almıştır. Ayrıca pek çok sinema filminde de rol almıştır. Yeni sezonda ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yer alacak.

  Ünal Silver

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Ünal SilverÜnal Silver, 16 Temmuz 1948 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Asıl ismi Ünal Gümüş’tür. Daha önce Muhteşem Yüzyıl, Poyraz Karayel, Yalancı Yarim gibi pek çok dizide yer almasının yanında pek çok tiyatro oyunu ve sinema filminde de yer almıştır. Yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yer alması bekleniyor.

  Hakan Atalay

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Hakan AtalayHakan Atalay,  11 Ocak 1982 yılında Artvin’de dünyaya gelmiştir. Tiyatro yönetmeni; tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Bu zamana denk Köprü, Tehlikeli Karım gibi dizilerde yer almasının yanında pek çok tiyatro ve sinema filminde de yer almıştır. Hakan Atalay, yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yer alacak.

  Adnan Biricik

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Adnan BiricikAdnan Biricik, 9 Haziran 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Uzun bir süre devlet tiyatrolarında yer aldı. Kurtlar Vadisi, Kimse Bilmez, Şüphe, Beyaz Yalanlar gibi pek çok dizide yer aldı. Bunun dışında pek çok kez de beyaz perdede yer alan usta sanatçının yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde yer alması bekleniyor.

  Erol Babaoğlu

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Erol BabaoğluErol Babaoğlu, 22 Haziran 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur. Stüdio Oyuncularında ise Tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. Sevi Algan ile evlidir. Arapsaçı, Kader, Hayat Bilgisi ve Leyla gibi pek çok önemli dizide yer alırken ara ara beyaz perde ve tiyatro oyunlarında da boy gösterdi. Yeni sezonda ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisi ile boy gösterecek.

  Hasan Demirtas EDHO dizisinde

  Hasan Demirtaş

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna Hasan Demirtaş katıldı. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Türkan Hanım’ın Konağı Cem rolünü canlandırmıştı. Çukur, Hürkuş, Sen Anlat Karadeniz dizi filmlerinde rol aldı. Hasan Demirtaş EDHO dizisindeki rolü netleşmedi. Hasan Demirtaş instagram hesabı https://www.instagram.com/hasandemirtas123/

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonu yeni oyuncu bilgilerini konumuzda yazacağız. Sizler EDHO izleyicisi olarak dizide hangi oyuncuları görmek istersiniz? Yorumlarınızı ve isteklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : dizioyuncu.com

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz: 6. sezonun oyuncuları - Beyazperde.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap