Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  eşkiya dünyaya hükümdar olmaz polat alemdar

  1 ziyaretçi

  eşkiya dünyaya hükümdar olmaz polat alemdar bilgi90'dan bulabilirsiniz

  EDHO'dan beklenmeyen ayrılık! Polat Alemdar diziden ayrılıyor!

  EDHO'dan beklenmeyen ayrılık! Polat Alemdar diziden ayrılıyor!

  Akit haber güncel son dakika gündem haberleri ve haber arşivi.

  Biz her vakit, hakikati haykırdık ve gerçeğin izinde olduk. Her devrin gazetesi olmadık, milletin gazetesi olduk.

  www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.

  Yüklenme süresi 0.0134 sn.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Necati Şaşmaz, 'EDHO'da mı? Flaş açıklama... - Magazin Haberleri

  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kurtlar Vadisi buluştu! Necati Şaşmaz sürpriz hamle!

  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kurtlar Vadisi buluştu! Necati Şaşmaz sürpriz hamle!

  Ekranların en sevilen projelerinden biri olan EDHO 7. sezonuyla ATV ekranlarında gelmeye devam edecek. EDHO gibi uzun soluklu projelerden olan Kurtlar Vadisi, başlamak için yol arıyor. Bu hafta ise sürpriz bir görüşme gerçekleşti.

  Bahadır Özdener EDHO senaristi Necati Şaşmaz'la buluştu!

  Hafta içi bir AVM'de bir araya gelen Bahadır Özdener ve Necati Şaşmaz yemek yedi. Yemekte başlamak üzere olan Kurtlar Vadisi ile ilgili görüşmeler gerçekleşti. Necati Şaşmaz'ın Kurtlar Vadisi siz yazın teklifine yakın arkadaşı olan Bahadır Özdener vereceği cevap merak uyandırdı!

  İkisinin de yakını ama Raci'nin dostu!

  ATV ekranlarında EDHO Yapımcılığını üstlenen Necati Şaşmaz'ın abisi Raci Şaşmaz, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapımcılığını ve senaristliğini yapıyor. Bahadır Özdener, Berna Aruz ve Raci Şaşmaz yazdığı EDHO'da Bahadır Özdener hem Kurtlar Vadisi hem EDHO yazma teklifine cevabını vermedi. Cevabı ise haftaya vereyim dediği öğrenildi!

  Kurtlar Vadisi başlayacak mı?

  Ekranların en sevilen işleri arasında yer alan Kurtlar Vadisi Eylül ayında başlayıp başlamayacağı merak konusu oldu. Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle ekranlara gelmeye hazırlanan dizi 2021 sonu, 2022 başında kesin olarak ekranda olacak.

  Necati Şaşmaz: Başlayacak!

  Bahadır Özdener ve Necati Şaşmaz yemek sonrası gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Necati Şaşmaz'ın "Evet Başlayacak arkadaşlar" sözleri yine hayranlarını heyacanlandırdı.

  EDHO Alpaslan için görüş alındı!

  Bahadır Özdener ve Necati Şaşmaz'ın Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz için de fikir alışverişinde bulunduğu, yeni sezonda Alpaslan Çakırbeyli fırtınası eseceği Bahadır, Necati'ye söyledi. Polat Alemdar gibi yeni bir karakter yaratacak olan EDHO, Necati Şaşmaz'ın fikirlerine önem verdiği öğrenildi.

  Hızır Çakırbeyli anlaşma henüz yapılmadı!

  EDHO'da Hızır Çakırbeyli anlaşması henüz yapılmadı. Oktay Kaynarca ile EDHO ekibi bu hafta içi devam edip etmeyeceğini görüşecek. Hızır Çakırbeyli karakteri olsa da olmasa da EDHO 7. sezonda Alpaslan karakteri öne çıkacağı öğrenildi!

  Yazı kaynağı : www.ilan365.net

  Haberler: Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz aynı projede mi yer alacak? - Magazin Haberleri - Milliyet

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap