Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  eşinin boğazını kesip yemek üzereyken yakalanan kadın

  1 ziyaretçi

  eşinin boğazını kesip yemek üzereyken yakalanan kadın bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Eşinin boğazını kesip, yemek üzereyken yakalanan kadının korkutucu hareketleri - YouTube

  Eşinin boğazını kesip, yemek üzereyken yakalanan kadının korkutucu hareketleri - YouTube

  Eşinin Boğazını Kesip, Eşini Yemek Üzereyken Yakalanan Kadın 😮 +18 😱 Part 2 - YouTube

  Eşinin Boğazını Kesip, Eşini Yemek Üzereyken Yakalanan Kadın 😮 +18 😱 - YouTube

  esinin bogazini kesip yiyen kadın - YouTube

  Öğretmen, öğretmen eşini boğazını keserek öldürdü

  Öğretmen, öğretmen eşini boğazını keserek öldürdü

  Olay, bugün saat 13.15’de Toroslar Anaokulu önünde meydana geldi. Adana’da bir özel dershanede görev yapan İsmail Sırrı Öcalan, kendisine ait 01 DEG 18 plakalı otomobiliyle 1.5 yıl önce boşandığı Yasemin Çetiner’in görev yaptığı anaokulunun önüne gelerek beklemeye başladı. İddiaya göre, Öcalan, okuldan çıkan 1 çocuk annesi Çetiner, 33 BHP 30 plakalı otomobiline binmek üzereyken yolunu kesti. Tekrar kendisiyle birlikte olmasını istediği Çetiner’den olumsuz yanıt alınca tartışmaya başladı. İsmail Sırrı Öcalan, tartışma sırasında Yasemin Çetiner’i sokak ortasında öğrenci ve velilerin gözleri önünde dövüp yere düşürdükten sonra, üzerinde taşıdığı bıçakla boğazını kesti.

  ANNESİNİ KANLAR İÇİNDE YERDE BULDU

  Çevredeki bazı vatandaşlar ise İsmail Sırrı Öcalan’a sopalarla saldırdı. O sırada okula gelen 18 yaşındaki Halil İbrahim Öcalan, annesini kanlar içinde yerde yatarken buldu. Göz yaşlarına boğulan Öcalan, taşla babasına saldırdı. İsmail Sırrı Öcalan daha sonra otomobiline binip olay yerinden kaçtı.


  Yasemin Çetiner çağrılan ambulansla hastaneye götürülürken yolda öldü. Cinayete tanıklık eden çok sayıda öğrenci ve öğretmen sinir krizi geçirip gözyaşlarına boğuldu. Mesai arkadaşları, Yasemine Çetiner’in kendilerine eski eşi tarafından sık sık tehdit edildiği ve koruma isteğinin karşılanmadığı yönünde yakındığını söyledi.


  "ÖNCE EKİBE, SONRA KAFAMA SIKARIM"

  Olay yerinden kaçan İsmail Sırrı Öcalan ise 155 telefonunu arayarak "Beni yakalarsanız önce ekibe sonra da kafama sıkacağım" dedi. Bunun üzerine Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezi görevlileri telsizle uyardı. Öcalan’ı yakalamak için çalışma başlatan ekipler, mobeseden otomobilin Erdemli İlçesi yönüne gittiğini belirledi. Erdemli İlçesi Sanayi Sitesi Mevkii’nde yola barikat kurarak aracı durdurmaya çalışan polis ekipleri, ’Dur’ ihtarına bulundu, ardından da havaya uyarı ateşi açtı. Barikatı hızla aşarak kaçmayı sürdüren Öcalan, Mersin-Antalya D-400 karayolu üzerinde yer alan Kocahasanlı Mahallesi’nde kıstırıldı. Otomobilden indirilip gözaltına alınan katil zanlısı, sorgulanmak üzere Mersin’e getirildi.

  KORUMA SÜRESİNİ UZATMAMIŞ

  Yasemin Çetiner’in, 2013’te Adana’da oturduğu sırada koruma kararı aldırdığı belirlendi. Çetiner’in, taşındığı Mersin’de de Öcalan’ın tehditleri devam etmesi üzerine hakkındaki koruma kararının Yumuktepe Polis Merkezi’nce uygulandığı öğrenildi. Ancak geçen Haziran ayı sonuna kadar korunan genç kadının, süresi dolunca uzatma konusunda bir başvurusu bulunmadığı için koruma kararının kalktığı belirtildi.

  Kripto Para Piyasaları için Bigpara

  Kripto Para Piyasaları için Bigpara

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Eşinin Boğazını Keserek Öldüren Kadın Pişman Oldu: Kocama Geleceğine Bana Gelseydi - Dailymotion Video

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap